Ceļu policija darbībā.

Dzēsts lietotājs Reģ.: 05.07.2024

un nummurinjsh kaadeelj behai aizkraasots?

gan jau ka piestaja parunaaties/paintereseeties par pazinjas veseliibu

 
Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

es neesmu pret motociklistiem, neesmu pret nodokļiem es esmu par visu...

bet sapraata robežās.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Par Ozz skaidrs, viņš ir principā ''pret'' jebko. Pret motociklistiem, pret nodokļiem, pret 'degvielas cenas ceļšanos, pret JEBKURU valdību...

Bet Pirmais, tu tak pats kā apsaldēts majors Viesulis apsiti rallijā, bezjēgā nesoties, stūrmani un vēl vienu blakussēdētāju, ko tu tur vēl perpelē ??

ja menti būtu likuši stāties, es viennozīmīgi būtu apstājies... nevis gājis uz tiesu ar domu "labāk samaksāšu advokātam 10reiz vairāk, nevis sodu mentiem"

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Ozz rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Un vēl - Kura likumā rakstīts, ka mopēdistam nav jāskatās spoguļos, kas aiz viņa darās un nav jāreaģē uz mašīnu ar sirēnām un bākuguņiem? Tas, ka nedzird un ausīs ir tapas, tad uz ķiveres uzlīmē zīmi, ka vadītājs ir kurls, un izņem zīmi, ka akls arī, jo spoguļos sekojošu CP ekipāžu nemana...

parādi man pantu, kur teikts, ka visu laiku jāblenž spoguļos .

Tu jau laid kaa Dzeriņš

esmu to fimfi gan uz ielas redzeejis izpildaamies (atņemtu tiesiibas un izkastreetu turpat uz vietas) gan reizes 5as konkreetaa iestaadee maniijis...

var jau piesieties pie katra staba , un dariit visu (mekleet interpunkcijas kļūdas) neņemot jautaajumu peec buutiibas...

Kur ir rakstīts,ka par ,teiksim, ātruma pārsniegšanu vai bēgšanu no policijas pienākas motocikla sasišana un paša apdauzīšana ?

Kur aprakstīts, kā pareizi apturēt ātruma prkāpēju, kas apzināti ignorē CP prasības? Moš viņus vispār nedrīkst nekādi apturēt?

Vai kur rakstīs, ka CP nekādi nav jāreaģē uz CSN pārkāpējiem un, ka ta ir satiksmes dalībnieka brīvba izvēle - stāties, nestāties. ievērot pakaļdzīšanos vai apzināti ignorēt pakaļdzīšanos?

Tur taču nebija nekādas mentu prasības, neredzēji ??

Ieslēgtas bākugunis brīdī, kad tiek ilgstoši pārsniegts ātrums un tiek sēdēts astē tieši šim pilsonim - laikam nozīmē, ka viņi signalizēja, lai palaiž garām, jo dzenas pakaļ citam pārkāpējam... Vai ne...

ja nedzenas pakaļ tev - DOD CEĻU OPERATĪVAJAM TRA LĪDZEKLIM, ja pats pārkāp vairāk par citiem, tad nevajag lolot cerības, ka aiz mugurasd braucošā ekipāža ar bākugunīm un signālu seko kādam citam...

Karoč- Ja pārkāpj auto braucējs - tad visi līdzekļi labi,l ja pārkāpj motobraucējs, tad tas ir vanckars, kuru redzot ir jāsalutē, pakaļ dzīies nedrīkst, sirēnas viņam nav obligāti dzirdēt, spoguļos tas nedrīkst skatīties un tam ir bīºv ilgstoši pārkāpjot ātruma ierobežojumus turpināt braukt nepievēršot uzmanību astē esošajai CP ekipāžai.

Baravo Dekster!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Ozz rakstīja:

par TO algu nav veerts riskeet ne ar veseliibu ne dziiviibu-

nepakļaavies-pats vainiigs.

šis gan ir pērle.... ja maz maksā, drīskti sist aizturamos, iedomātus pārkāpējus... tāpēc tas notiek, ka tie sitēji un mo notriecēji ir ar nopietnām iekšējām problēmām-slimi

nesagrozi faktus-

neviens nezin vai klientam nav ierocis, vai klients ir adekvaats (šmiga, narko etc)- ja nepakļaujas taatad nav kaut kas kaartiibaa...

bet kam es to staastu..pats jau šito savu nodrilleeto plati speelee-

ej staajies juristos!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

lai ir šitādi tiesas procesi uttt

tikai lai nelielās internetā, ka ir baigie varoņi un izsprukuši no soda par acīmredzamu pārkāpumu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Sretsked rakstīja: Par Ozz skaidrs, viņš ir principā ''pret'' jebko. Pret motociklistiem, pret nodokļiem, pret 'degvielas cenas ceļšanos, pret JEBKURU valdību...

Bet Pirmais, tu tak pats kā apsaldēts majors Viesulis apsiti rallijā, bezjēgā nesoties, stūrmani un vēl vienu blakussēdētāju, ko tu tur vēl perpelē ??

ja menti būtu likuši stāties, es viennozīmīgi būtu apstājies... nevis gājis uz tiesu ar domu "labāk samaksāšu advokātam 10reiz vairāk, nevis sodu mentiem"

Par ko jāmaksā, ja nav pārkāpuma ??

paprasi tam motociklistam cik viņam izmaksāja advokāts

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Palaidniex rakstīja: ...blā blā žļurkt....

nez kāpēc dīvainus tekstus bīda dīvainu auto īpašnieki

Klausies, Kutuzov, kur tur ir redzama ILGSTOŠA ātruma pārkāpšana ?? Un kur tur redzams, ka VIŅŠ BĒG ?????

Beidz demagoģēt, parādi KUR.

Es te nerunāju par faktu, ka pārkāpt noteikumus nevajag, es pat neapstrīdu to, jābrauc ir pēc noteikumiem, jāievēro, jāapstājas CP, ja TAS TIEK IZDARĪTS LIKUMĀ PAREDZĒTAJĀ KĀRTĪBĀ. Ja notiek citādi- pn.

Man pajāt - ar mašīnu kekss muka vai ar mopēdu - es pārkāpējus nedalu mašīnistos traktoristos. Drīzāk dalu mīzalos, kas nespēj atzīt savu pārkāpumu/kļūdu (sabiedriskās domas aptauja liecina ka latvietis vidējais 2/3 gadījumu centīsies novelt vainu uz citiem uz apstākļiem, pac viņš vienmēr balts un pūkains) , viņu čomos Dekšos un Džeriņos un pārējos.

Tas, ka radars nav paņēmis konkrēti mopēda ātrumu ir uzskatāms tikai par juridiski nepareizi noformētu pārkāpumu. Pārkāpums manuprāt bija gana uzskatāms. Slinkuma vai darba apjoma lieluma dēļ netika veikta videomnateriāla ekspertīze ar klāt pievienotu eksperta slēdzienu, kas veicot aprēķinus, kas bāzēti uz videomateriālos redzamo noteiktu motoicikletista braukšanas ātrumu, kurš pēc būtības un faktiski ARĪ BIJA PRETLIKUMĪGS!

Šobrīd tu puikiņ aizstāvi nevis jautājumu pēc būtības, bet jautājumu pēc juridiskās skrupuloziotātes. Es nestrīdos - mazliet puiši noslinkoja un piefabricēja faktus. Par ko nestrīdos, bet apgalvot ka tas mopēds ievēroja CSN - būu maigi izsakoties tukšpļūtīšana un tiršana.

Nekas - līdz ne tādiem vien soda roka nonāk, Al Kaponi nevarēja ielikt par alkohjoka kontrobasu, pierādījumu trūkuma dēļ, toties ļoti sāpīgi un kārtīgi iztrāza par nodokļu nenomaksāšanu.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: deksters ir jāpieņem tāds kāds viņš ir - galma āksts - un viss viņa teiktais ir jālaiž uz turieni, no kurienes viņš ir nācis...

punkts

jā, viš ir nācis no normālas sievietes...

a tevi, vienkārši, iztirsa....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:....

nu gejs kas gejs

speciālists, plja...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Es tik nevaru saprast vai taa ir diskusija vai vieteeja meeroga lutausijas kashkjis?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

- mazliet puiši noslinkoja un piefabricēja faktus.

Un tas jau ir staļinisms...

Piekrītu, poliči nekorekti uzrakstīja/piefiksēja/noformēja faktus. NESTRĪDOS! Džeki izdarīja savu darbu pa roku galam. Tiesas lēmumam piekrītu!

Vienam no video šķiet fonā skan Zivteles balss, līdz ar to ir naiva cerība, ka tiks izstrādāta viekšējā instrukcija kādā kārtībā pareizi veikt un iozpildī pakaļdzīšanos, ja tāda būš nepieciešama.

Vieni saņēms discil=plinārsodu - pareizi, otri iemācīsies pareizi noformulēt ar eksperta slēdzieniem pārkāpuma būtību, lai džeriņiem vairs nav cerību.

Trešķārt - gaidu, kad tomēr piestādīs tiem malačiem rēķinu par ātruma pārkāpumu un agresīvu braukšanu.

Tā teikt no šīm paraugprāvām iespējami trīs vērtīgi secinājumi!

Jo tāpēc, ka piolicis nav ievērojis instrikcijas - tas nedos tiesības tev pārkāpt.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Palaidniex...tavs paraksts pasaka daudz. Ir radies viedoklis par dažiem alfistiem

Un tas būtu?

nav tā, ka spried -

Visas zebras ir spalvainas,

Lielie plēsēji ir spalvaini,

tātad visas zebras ir plēsēji...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Es tik nevaru saprast vai taa ir diskusija vai vieteeja meeroga lutausijas kashkjis?

... ja Tev no tā labāk - tad vietējā mēroga lutaušu kašķis...

bez obid, da?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

uupis rakstīja: Es tik nevaru saprast vai taa ir diskusija vai vieteeja meeroga lutausijas kashkjis?

... ja Tev no tā labāk - tad vietējā mēroga lutaušu kašķis...

bez obid, da?

Spams paliek spams – tecu es un nospiedu ENTER

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kā dies' knābim iet ar ņēmēju un devēju tvarstīšanu? Man ir pamatotas aizdomas ka dafigā tautai ir puktu daudzums uff un lai nēbūtu jānes tiesības uz CSDD tad tie dafigā tauta droši ka nodarbojas ar pateicībām inspektoriem pret laipnu mutisku brīdinājumu.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Kā dies' knābim iet ar ņēmēju un devēju tvarstīšanu? Man ir pamatotas aizdomas ka dafigā tautai ir puktu daudzums uff un lai nēbūtu jānes tiesības uz CSDD tad tie dafigā tauta droši ka nodarbojas ar pateicībām inspektoriem pret laipnu mutisku brīdinājumu.

knabja jaunais šefs kautkur ziņoja, ka šis esot braucis bencīntankā un tur esot stāvējusi mentu tačka... šis esot pildījis soļaru un skatījies vai gadījumā tie fimfji neņems kukuli.... esot formējuši tomēr protokolu

secinājums viens - lai nodrošinātu pateicību neņemšanu katrai policijas ekipāžai vajadzētu vismaz vienu knābja priekšnieku piekārtot

p.n.

tādu, kas nelec "doļā"

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Nu protokolu var formēt arī par mazu pārkāpumu, par kuru nav soda punkc bet ir tikai piecīts un pārējo zatlerkonvertā kā pateicību.

P.S.

Iekrīt jau tikai zelta rokas.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

0,7 un tāds sods?????

www.kriminal.lv/...

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: 0,7 un tāds sods?????

www.kriminal.lv/...

Tagad man ir skaidrs, kas tu esi pēc tautības

Man šādu lasīt ir vieglāk:

www.delfi.lv/...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

jaaanis rakstīja: Tagad man ir skaidrs, kas tu esi pēc tautības

Man šādu lasīt ir vieglāk:

www.delfi.lv/...

Nu ja tev skaidrs tad labi. Beidzot iekšlatvijā vienam cilēkam kautkas tapis skaidrs un vairs nerādās migliņā…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Lai gan nav brīnums – sodus pacēla – un nu tagad gaidīs kad inspektori ar ķerrām naudu vedīs valsts kasei. Kātad…

Nu kurli izlikās i CSDD i Satiksmes ministriju darbinieki. Nu pajāt viņiem zirgu ka kautkāds Pēteris saka vot pacelsiet sodus būs korupcija. Da ko tur klausīties…

mansotraises Reģ.: 15.09.2005
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Nu protokolu var formēt arī par mazu pārkāpumu, par kuru nav soda punkc bet ir tikai piecīts un pārējo zatlerkonvertā kā pateicību.

P.S.

Iekrīt jau tikai zelta rokas.

kā lai tā saudzīgi paskaidro...

slikts kareivis, kas negrib kļūt ģenerālis, vai ne? nu tad tāds cp*ists sēž domā - cik jauki būtu kļūt par prezidentu. māja, pēc tam pensija, labs dzīvoklis ar 230+ kvm... ko lai dara, ar ko lai sāk... tad viņam vienīgajā rievā iešaujas doma (kas aizķērusies tādā kā miglainā atmiņā, par dzirdēto ziņās) - spēks ir aploksnēs un zoodārzā!

domāts - darīts. jo kā zināms pateicību nepieņemt nav labais tonis un varbūt sanāks aiziet arī līdz zoo. vismaz salčuku palaizīt

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Menti savā elementā.... saņemu atbildi uz savu iesniegumu.

Ments nagļakā pastāstīja ka es pats tipo atzionos ka pārsniedzu ātrumu... to arī apstiprināaja otrais praiders, kurš pat no auto neizkāpa.... laikam tomēr telepātijas spējas...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

par šmaukšanos ar radaru tēma vispār atstāta bez izpētes....

Metroloģijas birojs saka, ka nav normatīvo dokumentu lai sertificēt iekārtas, kuras spētu pierādīt autovadītāja taisnību - pārvietošanas ātrumu. Vienīga iespēja ir it ka nopirkt sertificētu radaru un ar to braucot šaudīties pa kokiem un stabiem lai pierādīt savu ātrumu... i to tema ir tik jautrā ka neko nevarēs pierādīt.....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

pa tēmu konkrēts piedāvājums - lai iauto noorganizē kustību uz šādu normatīvu dokumentu veidošanu, ar mērķi izstrādāt pamatu iekārtu sertificēšanai, autovadītāju aizsardzībai no mentu kļūdām un bezpreģelu.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti