Ceļu policija darbībā.

Dzēsts lietotājs Reģ.: 05.07.2024

un nummurinjsh kaadeelj behai aizkraasots?

gan jau ka piestaja parunaaties/paintereseeties par pazinjas veseliibu

 
Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

mansotraises rakstīja:

scope rakstīja:

Ar numuru noteikšanu mēdz būt problēmas.

Pie tam, zinot tikai numuru, tiesības neatņemsi.

nu tas jau ir citas dabas jautājums. gan tehnikas gan juridiskā puse.

skriet pakal ir pēdējais ko vajadzētu darīt. un tas ir jau neskaitāmas reizes pierādijies. cik līķus vēl vajag? pie tam lielākoties tie visi ir pasažieri, vai tie kas gadās ceļā.

manis pēc lai šitāds baikers skrien. nevis mūkot un stresojot, skatās pār plecu uz mentu un iebrauc kādos bērnu ratos.

Toties es negribu, ka man uz gājēju pārejas uzbrauc baikeris, kas sadomājis ratā pabraukties un tāpēc mani nemanījis, jo es arī viņu nemanīju, jo jamam ieslēgtā tālā gaisma (par šo vēl mazāk cienu) ir vērsta debesīs...

Tad skaties ,kur ej. Gājēju pāreja nenozīmē automātisku priekšroku.

Ja es esmu pakurls un ne ar pārāk labu redzi, vakarā eju pie mājas pāri gājēju pārejai, kaut kur tālumā brauc atsaldēc baikeris jau ratā - tākā viņš ir vēļ tālu, viņa tālo gaismu neredzu (tā vērsta debesīs) un īsti nedzirdu, es uzskatu, ka nav neviena apdraudētāja manai vēlmei šķērsot ceļu pa gājēju pāreju

A atsaldētais baikeris brauc atļautais x2 un notriec mani, jo kad viņu pamanu esmu nenormāli apjucis (katru dienu tev pilnā ručkā nelec birsū mocis) un nespēju aizmukt, pieņemt pareizu lēmumu kā izvairīies no šī atsaldeņa...

Atceramies CSN 6. punktu - Katram ceļu satiksmes dalībniekam ir tiesības uzskatīt, ka arī citas personas izpildīs ceļu satiksmei noteiktās prasības. Un tākā Gājējs ir vēl mazāk aizsargāts ceļu satiksmes dalībnieks un atrodas uz gājēju pārejas un ir izvērtējis iespējamo apdraudējumu domājot par citu tr. līdzekļu spēju pietuvoties pārejai vai nepieciešamības strauji bremzēt nevienam nebija - mopēdists man maksās mūža pensiju...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

BIja te viens tāds atsaldenis, kas iesipa mašīnā divas vasaras atpakaļ Gaiļezera un Eizenšteina stūrī...

CIk zinu piešķīra abpusēju vainu un ne pārak lielus sodus, toties bravādes pārņēmtais tirliņš tika pie atklāta kājas lūzuma, jo bija izvēlējies psihošanai neatļautu vietu - publisko satiksmi.

Pats redzēju kā tas notika - un pilnībā piekrītu, ka ratā braucošu mopi pat dienas laikā ir grūti pamanīt, kur nu vēl izvērtēt viņa ātrumu, tākā pirms griezt ručkā, mopēdistam pašam jāuzņemās daļa atbildības par sastrādāto!

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

P.S.

Piezīmēšu, ka mocis brauca pa galveno un ievilka mašīnā, kas jamo nepamanīja un tāpēc nedeva ceļu.

Teorētiski visa atbildība uz autovadīāju būtu jāliek, bet daudzo liecinieku redzētais un ekspertīzē noskaidrotais būiskais ātruma pārsniegums pusi vainas pelnīti piešķīra arī pašam džigitam...

mansotraises Reģ.: 15.09.2005
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

mansotraises rakstīja:

scope rakstīja:

Ar numuru noteikšanu mēdz būt problēmas.

Pie tam, zinot tikai numuru, tiesības neatņemsi.

nu tas jau ir citas dabas jautājums. gan tehnikas gan juridiskā puse.

skriet pakal ir pēdējais ko vajadzētu darīt. un tas ir jau neskaitāmas reizes pierādijies. cik līķus vēl vajag? pie tam lielākoties tie visi ir pasažieri, vai tie kas gadās ceļā.

manis pēc lai šitāds baikers skrien. nevis mūkot un stresojot, skatās pār plecu uz mentu un iebrauc kādos bērnu ratos.

Toties es negribu, ka man uz gājēju pārejas uzbrauc baikeris, kas sadomājis ratā pabraukties un tāpēc mani nemanījis, jo es arī viņu nemanīju, jo jamam ieslēgtā tālā gaisma (par šo vēl mazāk cienu) ir vērsta debesīs...

un ko iesaki darīt? kā cīnīties ar šiem mopēdiem? triekt viņus ar volvo ratā

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

mansotraises rakstīja:

un ko iesaki darīt? kā cīnīties ar šiem mopēdiem? triekt viņus ar volvo ratā

Pilnīgi pietiktu ar to, ka motociklistiem paceltu atbildības līmeni un par safilmēto piestādīu ievērojami lielākus rēķinus par sastrādāto nekā autovadīājiem... Un Ņemtu vēra viņu pārkāpumu statistiku pērkot OCTA i visi paliktu rāmāki.

Ja jau šiem nevainīgajiem kāmīšiem pakaļ dzīties nedrīkst...

Un ar rubli ātri vien izmācīu nenesties un domāt, kam iedot moci noņemt skaidu...

Jo lūk, ja mani, braucošu ar max atļauto ātrumu, apdzen mašīna ar 2x lielāku ātrumu nekā man - tad tas ir slikti un nosodāmi, ja to dara mocis, tad man ir jāuzmanās, ka tik es šo megamanevru nepatraucēju...

Stulbi kaut kā...

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

mansotraises rakstīja:

un ko iesaki darīt? kā cīnīties ar šiem mopēdiem? triekt viņus ar volvo ratā

Pilnīgi pietiktu ar to, ka motociklistiem paceltu atbildības līmeni un par safilmēto piestādīu ievērojami lielākus rēķinus par sastrādāto nekā autovadīājiem... Un Ņemtu vēra viņu pārkāpumu statistiku pērkot OCTA i visi paliktu rāmāki.

Ja jau šiem nevainīgajiem kāmīšiem pakaļ dzīties nedrīkst...

Un ar rubli ātri vien izmācīu nenesties un domāt, kam iedot moci noņemt skaidu...

Jo lūk, ja mani, braucošu ar max atļauto ātrumu, apdzen mašīna ar 2x lielāku ātrumu nekā man - tad tas ir slikti un nosodāmi, ja to dara mocis, tad man ir jāuzmanās, ka tik es šo megamanevru nepatraucēju...

Stulbi kaut kā...

+1

mansotraises Reģ.: 15.09.2005
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

mansotraises rakstīja:

un ko iesaki darīt? kā cīnīties ar šiem mopēdiem? triekt viņus ar volvo ratā

Pilnīgi pietiktu ar to, ka motociklistiem paceltu atbildības līmeni un par safilmēto piestādīu ievērojami lielākus rēķinus par sastrādāto nekā autovadīājiem... Un Ņemtu vēra viņu pārkāpumu statistiku pērkot OCTA i visi paliktu rāmāki.

Ja jau šiem nevainīgajiem kāmīšiem pakaļ dzīties nedrīkst...

Un ar rubli ātri vien izmācīu nenesties un domāt, kam iedot moci noņemt skaidu...

Jo lūk, ja mani, braucošu ar max atļauto ātrumu, apdzen mašīna ar 2x lielāku ātrumu nekā man - tad tas ir slikti un nosodāmi, ja to dara mocis, tad man ir jāuzmanās, ka tik es šo megamanevru nepatraucēju...

Stulbi kaut kā...

nuja, par to jau es runāju, ka jāsit ar rubli. nevis jātēlo makgaiveri.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

mansotraises rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

mansotraises rakstīja:

un ko iesaki darīt? kā cīnīties ar šiem mopēdiem? triekt viņus ar volvo ratā

Pilnīgi pietiktu ar to, ka motociklistiem paceltu atbildības līmeni un par safilmēto piestādīu ievērojami lielākus rēķinus par sastrādāto nekā autovadīājiem... Un Ņemtu vēra viņu pārkāpumu statistiku pērkot OCTA i visi paliktu rāmāki.

Ja jau šiem nevainīgajiem kāmīšiem pakaļ dzīties nedrīkst...

Un ar rubli ātri vien izmācīu nenesties un domāt, kam iedot moci noņemt skaidu...

Jo lūk, ja mani, braucošu ar max atļauto ātrumu, apdzen mašīna ar 2x lielāku ātrumu nekā man - tad tas ir slikti un nosodāmi, ja to dara mocis, tad man ir jāuzmanās, ka tik es šo megamanevru nepatraucēju...

Stulbi kaut kā...

nuja, par to jau es runāju, ka jāsit ar rubli. nevis jātēlo makgaiveri.

Un jāsit SMAGI, par katru safilmēto nofočēto pārkāpumu +20-30 lati pie OCTA cenas un neķērt, jo tad ir milicim piečuks, labāk nofilmēt un iepriecināt ar sodu pa pastu + pārsteigums pērkot OCTA

mansotraises Reģ.: 15.09.2005
0 0 Atbildēt

sods varētu būt atļautais ātrums posmā+pārkāptais km/h x2 LVL

mansotraises Reģ.: 15.09.2005
0 0 Atbildēt

www.tvnet.lv/...

turpinam vien...

mansotraises Reģ.: 15.09.2005
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

mansotraises rakstīja: www.tvnet.lv/...

turpinam vien...

Un ko šis motociklists bija noziedzies, ka tāds 'palaidnieks ' viņu notrieca ???????????????????????????? Varbūt tas tiešām bija viņš,ko ?? Tak autobraucējs.

nē tak... es saku turpinam vien tēlot makgaiverus. dzenamies pakal.

un ir pilnigi vienalga vai cp*sts dzenā auto vai moto.. sekas vienas

mansotraises Reģ.: 15.09.2005
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Šito lidotāju un bēdzēju problēmu var atrisināt vienkārši.

Pakaļdzīšanās laikā veiksmīgi pielietot dienesta ieroci.

Tā kādus pāris gadījumus.

To visu nofilmēt un parādīt visos TV kanālos no A-Z (ar visām asinīm). Rādīt katrā reklāmas pauzē, ar teksu "Bēgt neatmaksājas" vai tamlīdzīgi.

Kārtība būs, garantēju...

atslēgas vārds "veiksmīgi"..

kaut kad nesen "veiksmīgi" sašāva puiku kas blakus vai aizmugurē sēdēja. tā ka ir vīri ar drosmi, kas tavus vārdus dzird

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Galīgi neesmu zemu lidojošo divriteņu braucēju pusē, bet arī pašam ar auto ir nācies ~1km "bēgt" policijas. Nu vismaz saskaņā ar apspriestajiem video to būtu jāsauc par bēgšanu. Manā gadījumā gan pēc "noķeršanas", jeb brīdī, kad es beidzot sapratu ko tieši dīvaini braucošais CP auto vēlas panākt, diskusija izbeidzās nesākusies - pārbaudīja dokumentus un novēlēja laimīgu ceļu. Nepaguvu pat pajautāt, kas liedz ieslēgt sarkanās bākugunis, lai varētu saprast, ka jāapstājas, nevis jādod ceļu.

mansotraises Reģ.: 15.09.2005
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

mansotraises rakstīja:

Kaksis rakstīja: Šito lidotāju un bēdzēju problēmu var atrisināt vienkārši.

Pakaļdzīšanās laikā veiksmīgi pielietot dienesta ieroci.

Tā kādus pāris gadījumus.

To visu nofilmēt un parādīt visos TV kanālos no A-Z (ar visām asinīm). Rādīt katrā reklāmas pauzē, ar teksu "Bēgt neatmaksājas" vai tamlīdzīgi.

Kārtība būs, garantēju...

atslēgas vārds "veiksmīgi"..

kaut kad nesen "veiksmīgi" sašāva puiku kas blakus vai aizmugurē sēdēja. tā ka ir vīri ar drosmi, kas tavus vārdus dzird

Pasažieri ir līdzatbildīgi par automašīnā notiekošo. ķipa neatturēji no pārkāpšanas, arī vainīgs

tad jau tu kā LV pilsonis esi atbildīgs par valstī notiekoši bardaku

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

mansotraises rakstīja:

un ko iesaki darīt? kā cīnīties ar šiem mopēdiem? triekt viņus ar volvo ratā

Pilnīgi pietiktu ar to, ka motociklistiem paceltu atbildības līmeni un par safilmēto piestādīu ievērojami lielākus rēķinus par sastrādāto nekā autovadīājiem... Un Ņemtu vēra viņu pārkāpumu statistiku pērkot OCTA i visi paliktu rāmāki.

Ja jau šiem nevainīgajiem kāmīšiem pakaļ dzīties nedrīkst...

Un ar rubli ātri vien izmācīu nenesties un domāt, kam iedot moci noņemt skaidu...

Mācīt nav vērts - baikeri vienalga katru sezonu ir citi

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

tā, kurš te teica, ka auto ir tik pat bīstams ierocis kā motocikls?

Incanti, kāpēc uz nobraukto km skaita/avāriju attiecības mocis tomēr ir bīstamāks?

Diez, kāpēc uz 'lielo' moci tomēr tiesības var dabūt tikai no 25 gadi?

Kāpēc citur R-eiropā moča obligātā apdirsināšana ir x reizes vairāk nekā mašīnai?

Kāpēc piem. Anglijā moča tiesību iegūšanai jānobrauc auto (moto)skolā daudz vairāk nekā pie mums?

Diez, kāda ir jaudas/svara attiecība baikiem? Arī tāda pati, kā mašīnām?

Mans viedoklis - protams, mentu pakaļdzīšanos vajadzētu aizliegt kā šķiru. Lai piedzen no moča likumiskā lietotāja visu, ko vien var, lai octa maksā kosmosu, utt

BET - šitā nesodāmības apziņa tādiem džeriņiem un deksteriem būtu jāizravē saknē

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Heh, a es pie A kat tiku, izbraucot CSDD placī eksāmenu ar Minsku Tiesa gan- no sākuma dabūju A2, kad pēc 10g bija jāmaina apliecība- automātā A kat - vai nav jauki?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

mansotraises rakstīja:

un ko iesaki darīt? kā cīnīties ar šiem mopēdiem? triekt viņus ar volvo ratā

Pilnīgi pietiktu ar to, ka motociklistiem paceltu atbildības līmeni un par safilmēto piestādīu ievērojami lielākus rēķinus par sastrādāto nekā autovadīājiem... Un Ņemtu vēra viņu pārkāpumu statistiku pērkot OCTA i visi paliktu rāmāki.

Ja jau šiem nevainīgajiem kāmīšiem pakaļ dzīties nedrīkst...

Un ar rubli ātri vien izmācīu nenesties un domāt, kam iedot moci noņemt skaidu...

Mācīt nav vērts - baikeri vienalga katru sezonu ir citi

man liekas, ka tie paši

90% brauc dienā ar tālajām gaismām un 99% pārsniedz ātrumu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja: Heh, a es pie A kat tiku, izbraucot CSDD placī eksāmenu ar Minsku Tiesa gan- no sākuma dabūju A2, kad pēc 10g bija jāmaina apliecība- automātā A kat - vai nav jauki?

a kas ir šitie a2 , b1 uttttt?

nekad neesmu sapratis

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Maija_Eskuella rakstīja: Heh, a es pie A kat tiku, izbraucot CSDD placī eksāmenu ar Minsku Tiesa gan- no sākuma dabūju A2, kad pēc 10g bija jāmaina apliecība- automātā A kat - vai nav jauki?

a kas ir šitie a2 , b1 uttttt?

nekad neesmu sapratis

A2 jau vairs nav, tāpēc jau tiku automātā pie A. A2 bija max jaudas ierobežojums kaut kādi 35 zs un arī max jauda/svars ierobežojums.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: Lai piedzen no moča likumiskā lietotāja visu, ko vien var, lai octa maksā kosmosu, utt

viltos numurus....... būs tad ka vienam Liepajniekam....

Ja jau ar MB G-wagenu var braukt divus gadus un nemaksāt sodus....

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

smaidiigais rakstīja: Lai piedzen no moča likumiskā lietotāja visu, ko vien var, lai octa maksā kosmosu, utt

viltos numurus....... būs tad ka vienam Liepajniekam....

Ja jau ar MB G-wagenu var braukt divus gadus un nemaksāt sodus....

nu tad nekā

pizģec mums ira

mocistiem neko nevar padarīt, tiem viss pie pakaļas, arī viltots numurs

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

tad lai gājējs ievēro to punktu Nr 6 Un KURŠ pateica, ka tas baikeris notrieca gājēju ar 2x lielāku ātrumu ????

Nu šorez Deksi tev nav taisnība- GĀJĒJAM UZ GĀJĒJU PĀREJAS IR PRIEKŠROKA un tam nav pilsētā katram gājējam jāmēģina rēķināties ar 100 km/h braucošu baikeri-idiotu mēģinot šķērsot ielu.

Ka pierādīs? Ekspertīze pierāda vēl muļķīgākas lietas tākā atslābsti.

Man ir zināmi arī motobraucēji, kas braucot nedaudz lieto to lietu kas starp ausīm, kas citiem baikjeriem šķiet pārvērtušies sakaltušā švammē. Es nesaku ka 100% mopēdistu ir idioti, bet to 80% dēļ tie 20% tiek aplikti...

Un tu uzreiz esi megakekss, ka man ar tevi ar splirkšķi, pārsniedzošu 2x ātrumu pēkšņi ir jāapietas kā ar vanckaru?

Gribi braukt ātri dari to vienatnē vai trasē ar citiem ātrumu alkstošiem, ja esi satiksmes dalībnieks, tad atceries, ka tevi var nepamanīt un būs vien jāpagaršo asfalts...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

modena rakstīja:

smaidiigais rakstīja: Lai piedzen no moča likumiskā lietotāja visu, ko vien var, lai octa maksā kosmosu, utt

viltos numurus....... būs tad ka vienam Liepajniekam....

Ja jau ar MB G-wagenu var braukt divus gadus un nemaksāt sodus....

nu tad nekā

******* mums ira

mocistiem neko nevar padarīt, tiem viss pie pakaļas, arī viltots numurs

nu padoma loģiski.... pakaļ nedzīsies.. apturēt nereāli....

vajag ºegistrātorus ar GPS... lai stuči tā ka tas notiek iekš Lattelecom....

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Nu šorez Deksi tev nav taisnība- GĀJĒJAM UZ GĀJĒJU PĀREJAS IR PRIEKŠROKA un tam nav pilsētā katram gājējam jāmēģina rēķināties ar 100 km/h braucošu baikeri-idiotu mēģinot šķērsot ielu.

Gājējam ir jāpārliecinās , ka viņu redz un viņš tiek palaists. Gājējs NAV svētā govs un viņš nebūt nedrīkst neskatoties ne uz ko maukt pāri pārejais vienalga kā .

Ja jau esi tik gudrs, tad pastāsti, ko darīt gājējam, kad tuvojas policijas auto, kurš dzenas pakaļ kādam drausmīgam noziedzniekam pa pilsētu ar 120 km/h..... nu, šis ar mauks zem riteņiem, nebūs tak vainīgs

Gājējs ies bojā, bet mūkošajam muļļam tiks pie lietas vēl piešūta cilvēka slepkavība vainu pastiprinošos apstākļos bez iepriekšēja nodoma. Vēlreiz saku - uz gājēju pārejas notriekts gājējs 99% gadījumu nozīmē - vainīgu ir braucēju, vienīgais, kas var glābt vadītāju ir gājēja alko vai narko reibums. nekas cits...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti