Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Conqueror Reģ.: 15.10.2002

nu re, var arī par LIETOTIEM parunāt, jo lietotie auto ir daudz vairāk par jauniem, kā zināms, ja ar jaunu auto izbrauc ārā no veikala, tas kļūst par lietotu un cena krītas par 30%...

 
darklight Reģ.: 29.10.2013
25 0 Atbildēt

Kad bija tas siltums, gribēju mainīt, bet nesanāca laika. Tagad esmu par to tīri priecīgs. Bet vispār - šeit ir vismaz divi topiki, kas veltīti riepām un to maiņai.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
14 0 Atbildēt

Nu jau gan būs jāmaina. Nākamās nedēļas beigās sola pat +28.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
2 25 Atbildēt

Bija pienācis laiks nomainīt auto,paņēmu 2014.gada ražojumu,paliku uzticams franču autobūvei.Un tas ira,Citroen C4 Cactus 1.6 BlueHDI 100,manuālis.Auto no Beļģijas,170000 km noskrējiens,servisa grāmatiņas pēdējais ieraksts ir 2020.gadā.Klimats ir,kruīza arī un parkingi aizmugurē,man priekš pilnas laimes tas ir pietiekami,jā un kamera aizmugurē arī ir bet viņā neskatos kad parkojos.Auto skaitās krosovers,ne smakas no tā,manā Picasso iesēsties bija ērtāk,te tākā parastajā vieglajā bet kad esi iesēdies tad viss kudi labāk nekā picasso.Ļoti ērti benķi,stūre arī forša(forma)ērta un galvenais kad kruīzas vadība uz tās nevis aiz tās.Pa svētkiem pabraukāšu ārpus Rīgas tad varēšu vairāk pastāstīt kā autiņš ripo.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Man bija iespēja vienu garāku dienu pabraukt ar PEUGEOT busu. Principā, tādu pašu, kā Fiat Professional DUCATO. PEUGEOT kā jau sava zīmola tradīciju turpinātājs - nieka 200tkm (pirkts LV jauns) auto nestrādā kondicionieris, salona ventilācijai darbojas vien 4. (Max) ātrums, displejs uzrāda vakar +49’C utt. Slava PEUGEOT

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Tās ventilacijas problēmas ir diezgan daudziem auto, un arī tikai tāpēc ka slinko nomainīt vienkāršu detaļu. Tuesa gan man šķiet vieglajos jau kādu laiku tādu konstrukciju vispār nelieto ...

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
1 23 Atbildēt

Varu garantēt kad radiātors caurs,Rīgas sāls viņu saēd lupatās.Picasso viņš arī tika nomainīts,tad autiņam bija 7 gadi.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nu jā, sāls saēd - bet laikam tomēr kaut kas būs ar to kondensatoru kvalitāti, ja jau pamanās pa 7 gadiem saēst - cik redzēti vecāku aužu un fofāgenu iztvaicētāji, tiem vajag trīstik laika lai tie sapūtu. Ļauj, es minēšu - tavai eglei tur ir pliks alumīnijs un nevis krāsots alumīnijs...

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
0 1 Atbildēt

Septiņi gadi radiatoram tiešām ļoti maz, piekrītu radiatoram vismaz trīsreiz ilgāk vajadzētu kalopot

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
1 24 Atbildēt

Piekrītu,bet ko tu gribi kad viņš no folija uztaisīts.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 6 Atbildēt

Un kas vēl tajā tavā kastē ir no follijas uztaisīts? Tā interesanti sanāk - cilvēki kas grib pirkt no metāla taisītas mašīnas ir lohi, kamēr pirkt no follijas taisītu franču atkritumu ir ok...

GK1968 Reģ.: 14.11.2018
4 2 Atbildēt

Man gan kāreiz IV Golf bija tas auto, kuram vajadzēja jaunu visu kondicionēšanas sistēmu jau 11 gadīgam, nevis Galantam vai Scenic vai Clio! ?

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
2 25 Atbildēt

Šodien lija lietus tad nācu pie secināju kad vajag jaunas slotiņas Kaktusam,tā kā viņas ir specifiskas(logūdens trubiņa tiek pievienota slotiņai)nodomaju ka jāiebrauc pie dīlera.Kad uzzināju cenu tad sapratu kāpēc nepērk citronus,80 eiras par priekšējām slotām.Piezvanīju uz autodraugiem,ir,Bosch,27 eur.

GK1968 Reģ.: 14.11.2018
1 0 Atbildēt

Jau uz 07. gada C4 slotas ne pa jokam maksāja, kad izlēmu tādas 14.gadā nopirkt Itālijā!

Draugu ģimene piešķīra izbraukāt uz

Tomatis metodes nodarbībām (bez kādas maksas) C4 ar visu maksas ceļu transponderi un tad nu vienīgi pa kluso šiem vismaz jaunas slotas un pilnu benzīna tvertni atstāju...

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
2 24 Atbildēt

Esmu pie dīlera pircis slotas priekš Picasso,kādi daži eiro dārgāk nekā citur bet ne trīsreiz dārgāk.Ponta pēc kādu dienu aizbraukšu uz Karlo motors,mans bija Andre motors.Kad teicu viņiem ka baigi dārgas slotas tad saņēmu atbildi-nu ir vel arī dārgākas.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
14 0 Atbildēt

Jaunā parauga viengabala slotiņas nekad nav bijušas lētas nevienam no +/- jaunākiem auto kur tādas izmanto. 27€ par priekšējām slotām vēl izskatās žēlīgi.

JanJan Reģ.: 07.02.2018
1 1 Atbildēt

Pasaki kaut vienu dīleri, kas neprasa nieri vai aknu par loga slotiņām.

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
32 3 Atbildēt

Vidzemē sniegs! bet radžotās riepas jau aizliegtas! ko nu?

darklight Reģ.: 29.10.2013
18 0 Atbildēt

Liec ķēdes!

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
2 0 Atbildēt

Ir divas iespējas a) braukt, un b) nebraukt, pagaidīt lai nokūst.

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
32 2 Atbildēt

Lietainajā Jūrmalā avarējis klasisks 'Ferrari Testarossa' superauto

nu tātad ferrari nav uzticams

ja jau 22 gabali reģistrēti iekš LV, tad jau kāds varēja padalīties ar lietošanas pieredzi, kas lūzt, ko jāremontē

anoagask Reģ.: 18.06.2019
1 0 Atbildēt

Chalenger rakstīja: Lietainajā Jūrmalā avarējis klasisks 'Ferrari Testarossa' superauto

nu tātad ferrari nav uzticams

ja jau 22 gabali reģistrēti iekš LV, tad jau kāds varēja padalīties ar lietošanas pieredzi, kas lūzt, ko jāremontē

aukstā, slapjā laikā ar aizmugures piedziņas superkāru bez elektronikas - neuzmanīga paskatīšanās gāzes pedāļa virzienā=drifts

labi, ka tikai dzelži cietuši

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
27 2 Atbildēt

tāpēc jau prātīgi cilvēki brauc ar šiem auto tikai ļoti labos laika apstākļos

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
3 14 Atbildēt

11 dizlaiki,laikam tas ir Māris.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 14 Atbildēt

Krotow rakstīja: Jaunā parauga viengabala slotiņas nekad nav bijušas lētas nevienam no +/- jaunākiem auto kur tādas izmanto. 27€ par priekšējām slotām vēl izskatās žēlīgi.

Ko tu biji domājis ar vārdu "jaunā" paraugu viengabala slotiņas?

Sākumā biju domājis kad Cactusa slotām logu šķidrums plūst pa slotas iekšu bet nekā,logūdens smidzināšanas sprausla ir slotiņas galā,mazs plastmasas sūdiņš.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
25 3 Atbildēt

Šonedēļ atkal nedaudz cēlušās benzīna cenas. Nedaudz, jo neizdevās izdomāt ticamu iemeslu, lai paceltu augstāk.

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
26 1 Atbildēt

re kā, izrādās Tesla var uztaisīt tikai pāris reizes maksimālo uzrāvienu, baterijas nosēžas, bet Porsche Taycan spēj uzrāvienus uztaisīt 26 reizes! un tad baterija tukša. ir starpība, hm

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 13 Atbildēt

Kas tad tā par greizu info?

WALA Reģ.: 19.06.2002
3 1 Atbildēt

Nav gluži greiza, vienigi nezinu vai joprojām aktuāla, jo ludicrous , jeb rupji ņemot pašu ātrako modi vareja ieslēgt tikai pie pilnas baterijas + tai bija jābut atdzesetai/ar optimālu temperaturu. Sakotnēji Tesla baterijas ļoti karsa, un pēc 2-3 dragreisa mēģinajumiem superātrais režīms vienkārši vairs nestrādāja. Vai to ir atrisinājuši - XZ, bet kops tā laika ir gan baterijas kļuvusas drusku kvalitatīvākas, gan arī integrētā dzeses sistēma drusku labāka ...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
2 11 Atbildēt

Beidz dirst pīrādziņ nekā tāda nav.

WALA Reģ.: 19.06.2002
2 1 Atbildēt

Nu ja gribi turpini tik stumt mulķības nezinīti ...

Tāpat tak skaidrs ka tev nav divmotoru Tesla S kurai vienigajai ir šāda fīča ...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 11 Atbildēt

Kāda fīča? Podziņa uz displeja ar citādāku uzrakstu?

To tavu "fīču" var nopirkt jebkurš divmotoru teslas īpašnieks par 2000eiro un tas saucās "acceleration boost".

Un jā man ir dual motors.

Baigi apnikuši tava wannabe tesla eksperta murdziņi pajoliņ.

WALA Reģ.: 19.06.2002
2 1 Atbildēt

Tad ko tad tos lasi wannabe divmotoru BEV īpašniek???

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 13 Atbildēt

Ko tu gribi teikt ka es diršu ka braucu ikdienā ar teslu? Cirvis esi?

WALA Reģ.: 19.06.2002
5 1 Atbildēt

Es gribu teikt to ka tu pie otrā motora noteikti esi pieskaitījis logu tīrītāja vai ventilatora motoru neatkarīgi no ta kas tev tur vel nav ...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
3 12 Atbildēt

Pabrauc vēl ar telefona lādētāju pa autobusa joslu pajoliņ.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

Lodgy 4 gadi un 140000 km, EGR vārsts jāmaina.

GK1968 Reģ.: 14.11.2018
0 0 Atbildēt

Kas tajā vārstā īsti nobira? Vai elektriskā daļa?

Scenic, 262k, vēl nav saguris.

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
3 0 Atbildēt

man Super b 1.6 dizeļam viņš nobeidzās pāri par 400 tūkst nobraukumam

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
18 0 Atbildēt

jā, ko nu? kur latvieši grūdīs r-eiropā sapirktos vecos dīzeļus?

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
0 0 Atbildēt

Ukraina, Kazahstāna, Tadžikistāna.

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
3 1 Atbildēt

domāju, ka tā ir velta celta panika ,kā brauks tā brauks ar tiem dīzeļiem, bet ja aizliegs tos ievest, tad mūsu autoparks paliks aizvien veccāks, jo jaunusa tāpat nevarēs atļauties.Vietējā tirgū jaunas mmšīnas tiek iefgādātas pārāk maz ,kas potenciāli varētu ienākt otreizējā tirgū, un pārsvarā tās ir lētās ar mazmotoriem, no kurām resurss nav tik liels lai nonaktu otreizejaa tirguu unja ienaks tad ne uz ilgu laiku. Ta kā visticamāk latvija vēl ilgi būs veco golpu, passatu, a4;a6, 5 un 3 sērijas kantaino volvīšu sapņu zeme

anoagask Reģ.: 18.06.2019
3 0 Atbildēt

laukos daudzi brauc ar audi100, kas iegādāti par dolāriem kaut kad 90ajos

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

NU es pat ar nolūku pa reizei ielienu dažādos sludekļus, paskat\ities vai kāds intersants Volvo 850R, MB W124 ... utt. netirgojas, nu nav daudz tādu interesantu jaunu auto ...

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
0 0 Atbildēt

Šodien Passat samainīju priekšējos klučus un šarnīru ar putekļu gumiju. 130€

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
17 0 Atbildēt

malacis

bet iedomājies kas te būtu par ierakstu jūru, ka katrs te sāks rakstīt ko nomainījis vai salabojis servisā - instagram un facebook varēs pastāvēt malā pie ratiem

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
17 0 Atbildēt

es toties pac nomainīju savam auto bremžu klučus un bremžu diskus - vairāk par 500 eiro palika kabatā

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
2 3 Atbildēt

Vadīklas izjauci un sasmērēji cerams, citādi tā pašam mainīšana vecāka gadagājuma auto rezultējas ar ķīlēšanu un karšanu.

Rr19 Reģ.: 24.04.2017
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: NU es pat ar nolūku pa reizei ielienu dažādos sludekļus, paskat\ities vai kāds intersants Volvo 850R, MB W124 ... utt. netirgojas, nu nav daudz tādu interesantu jaunu auto ...

Tādi vēl brauc, vakar vienu Asconu ar derīgu TA redzēju.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
1 3 Atbildēt

Bija doma par Catusu ko uzrakstīt bet 23 dizlaiki mani apturēja,pisās tālāk savā sulā.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
14 0 Atbildēt

Ja esi palaidis garām iespēju, nedomā, ka tā ir pēdējā! Tu vēl palaidīsi garām daudz iespēju.

GK1968 Reģ.: 14.11.2018
0 0 Atbildēt

Cerēju ka uzrakstīsi, žēl!

Vakar taisni vienu noskatīju. Pie privātmājas piederējās. Vai motors Tavam aiz priekšējās ass viduslīnijas? Vismaz pirmais C4 04'-08' šajā ziņā likās labs.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Priekšējās ass viduslīnijas... Jā, pirmās paaudzes C4 egli varžu ēdāji, sarijušies vardes un bagetes, tiešām uzprojektēja pilnīgi caur dirsu - man reiz gadījās tādam, aprīkotam ar 1.6 16v nemotoru, šrotā lasīt laukā gāzes iekārtu, es pat negribu iztēloties kas notiek ja tam sūdam vajag kaut ko saremontēt - VR6 fofāgena motortelpā kaut kam vieglāk pieklūt nekā tai eglei kaut kam.

No otras puses - franču sūdi ir domāti lai viņus pistu kādus 10 gadus, un tad uz tolmetu, kāda tur remontēšana. To konkrēto eksemplāru bija tieši tāds liktenis piemeklējis - šrotā stāvošs 10 gadus vecs nopistenis - es pat biju mazliet šokā, man, pieradušam pie mašīnām, bija savādi redzēt 10 gadus vecu mašīnas izstrādājumu šrotā, piedevām tādā kurš iepērk uz svaru.

darklight Reģ.: 29.10.2013
2 0 Atbildēt

Tu tak nedomā, ka tos dislaikus tev sasprauda 23 dažādi cilvēki? Vienkārši kāds tevi ļoti nemīl ;)

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Ezis vienkārši jūtas nemīlēts. VIņš te visvairāk pārdzīvo par dislaikiem. Bet normālā sabiedrībā tie, kuri, kad piedzeras, meklē kašķi, nekad nav īpaši mīlēti...

darklight Reģ.: 29.10.2013
3 0 Atbildēt

Par kašķa meklēšanu viss pareizi, bet nesaprotu, kāpēc jāliek mīnusi par pilnīgi normāli postu, kur cilvēks pastāsta par savu auto? Vienkārši pastāsta, kam šis topiks arī domāts. Jūs dzīvē arī katru reizi, garām ejot, uzspļaujat uz tā kaimiņa durvīm, kurš jums nepatīk, jo dzērumā kādreiz ir apvainojis?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Piekrītu, nevajag. Neesmu gan to postu redzējis. Bet kāda starpība? Reku, te viens pat atzinās, ka liek 10 mīnusus uzreiz. Un? Kas no tā mainās?

msh Reģ.: 16.04.2007
1 1 Atbildēt

Vakardien man gadījās padarboties ar mašīnu, kas ir tipisks piemērs tam, kāds liktenis mēdz piemeklēt lepnas un uzturēšanā relatīvi dārgas mašīnas vēlākos gados. Tātad, objekts - 2002. gada urods [C5 allrauds], no dzimšanas bijis 2.5 klak klak ar tomātu - iepriekšējais īpašnieks ķep ļep variantā [man stāstīja ka purnam katra ceturtā skrūve nav bijusi] iemetis mešalku, tad tur laikam bijušas kaut kādas citas problēmas, esošais īpašnieks nopirka par 700 eirām, nomainīja pneimo piekari pret parasto, un 2.5 kuļmašīnu pret 1.9 sūkņa motoru [pēc 2000-šā nāca sūkņspruslnieki], no sākuma vēl gribējis likt veco vadību [kas būtu ne pārāk atbilstoša tai mašīnai], tad tomēr izdomāja jauno vadību - mans uzdevums bija pārlodēt štekerus starp motora vadu buntu un mašīnu lai tas viss darbotos. Vienvārdsakot urods ir ticis pārtaisīts par parastu C5 1.9 TDI quattro.

Mani interesē kas notiks ar C6 kad tie paliks vēl vecāki, ko tajos liks iekšā, 1.9 sūkņsprauslniekus?

mefisto Reģ.: 22.05.2017
1 0 Atbildēt

Nu apbrīnojams entuziasms iepriekšējiem saimniekiem. Ja vēl paši skrūvēja, tad tā. Bet ja par to maksāts servisniekiem, no comments...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kāds tur vēl entuziasms, diezgan izplatīta parādība 20-25 gadus vecām mašīnām, vienīgi nomainījušās mašīnu paaudzes - agrāk tās bija audī kupejas, kurām normāli strādājošus tomātus mainīja uz mešalkām, pēc tam 2.5 ceškas, nu jau C5 un B6. Entuziasms varētu būt darīt to jaunākām mašīnām, bet ir arī tādi eksemplāri; minos viens stiliņa biedrs kādus 7 gadus atpakaļ nopirka mazpadsmit gadus vecu B6 2.5 TDI quattro, neatceros kas bija par kārbu, tomāts laikam, normālu mašīnu - lai ieliktu 1.9 TDI un mešalku.

mefisto Reģ.: 22.05.2017
1 0 Atbildēt

Es vienkārši tam neredzu jēgu. Piekrāt bišķiņ un paņemt kaut ko normālu, kas nav tik nojāts. Tas Audi kults ir vienkārši fenomenāls. Daļēji saprotu, jo pats pirms pāris gadiem tur biju, bet tagad nekad vairs. Ir pietiekoši daudz nenojātu auto, kas nemaksā kosmosu un nav jāsēž pastāvīgi servisos.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 1 Atbildēt

Pateicoties tādiem kā tu tas arī notiek - jo tādi kā tu par sviestmaizi pārdod visnotaļ normālu mašīnu kurai jāpieliek roka - un tad nu arī ir cilvēki kas tādas nopērk un to roku pieliek - un pēc tam vēl mēdz uzvārīties pārdodot tādiem kā tu, kas tā vietā lai pieliktu roku, "bišķiņ piekrāj un paņem kaut ko normālu". Viens mans čoms, kurš pie viena nodarbojas ar krāsošanu, ar kaut ko tādu arī nodarbojas - pamatā ar C4 audī - nopērk mašīnas, pamatā 300-500 eiru diapazonā, saremontē, pārkomplektē, izkomplektē, pēc tam pārdod par 1000-1500 eirām.

Jaunāku mašīnu gadījumā ir tāda problēma ka V6 ķīseļi ir jūtami problemātiskāki par rindiniekiem + četru katlu belarusnieki parasti ir jūtami plikāki - tad ko tu ieteiksi "piekrāt un pirkt", papliko mašīnu oriģinālajā komplektācijā, vai kāda cita taisīto konstruktoru? Tā paša manis pieminētā uroda gadījumā tāda komplektācija - C5 1.9 TDI quattro, cik zinu, no rūpnīcas nemaz neeksistēja...

JanJan Reģ.: 07.02.2018
0 0 Atbildēt

Nē, vairumam cilvēku auto ir pārvietošanās līdzeklis. Lai ar to pārvietotos tam ir jābūt kārtībā un jābūt uzticamam. Līdz ar to vairums cilvēku izvēlēsies auto, kam nav nepieciešams regulāri viesoties servisā, tāpēc brīžos, kad servisa apmeklējumi (neskaitot regulārās apkopes) sāk pārtapt par normu, tad cilvēki sāk skatīties citur. Bet nu ir jau, protams, arī mazohisti un fanāti, tas jau cits stāsts.

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Nu nez, pārsvara ir sanācis braukt ar japīšu auto no pajauna līdz +10 gadi no pirkšanas laika, ja nečakarē smadzenes un kur pienākas detaļas laicīgi un orģinālas vai labas kvalitātes alternatīvas liek iekšā - problēmas nav bijušas. Ierastā problēma šāda vecuma auto gan ir rūsa uz arkām utml.

Bet ja pārlieku mēģina iesipt sani, tad servisā biežāk "kā mājās".

msh Reģ.: 16.04.2007
1 1 Atbildēt

Tas tevis nosauktais "vairums" [realitātē diez vai vairums] ir vai nu lohi, vai pimpji. Lohi tad ja ir runa par tačku ko paši pirkuši jaunu - pimpji tad, ja lietotu. Ja gadījumā neesi pamanījis, mašīna ir dilstošu detaļu apkopojums; tas ir vienkārši normāli ka pienāk brīdis kad jāmaina visādas lietas pēc kārtas. Attiecīgi lohi tā vietā lai samainītu kas maināms un brauktu tālāk izvēlas par dārgāku naudu paņemt citu tačku - pimpji izdomā nopirkt mašīnu, kurai kāds cits jau ir viskautko samainījis; gājiens kas citreiz sanāk un citreiz ne.

JanJan Reģ.: 07.02.2018
0 0 Atbildēt

Tak pats tu esi lohs/pimpis. Tā ir normāla kapitālisma izpausme. Daudziem negribas čakarēties pa servisiem vai pašam kaut ko tur daudz ņemties, jo laiks ir dārgs (ne tikai naudas izteiksmē). Iztērēs nedaudz vairāk naudas, bet toties vairāk laika citām lietām un mazāk galvas sāpju. Attiecīgi pārdod savu problemātisko auto par lētāku naudu kādam, kuram gribas ar to ņemties vai kurš māk ar to nopelnīt.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
3 0 Atbildēt

zini, lohpimpi, ir tāda lieta kā servisu darba izmaksas. Tās gan LV gan citur aug ātrāk salīdzinājumā ar jaunu auto cenām.

Līdz ar to pienāk ārrāk brīdis, kad mašīna, lietotājaprāt, ir nolietota tiktāl. lai no tās atvadītos.

Un ir intensīvi lietotas mašīnas - kur lietotājam nav pieņemami ne dienu bez tās palikt - un ir visādi pensionāri, 2. mašīnas un taml, kur mierīgi var laika ziņā atļauties to remontierēt.

JanJan Reģ.: 07.02.2018
1 0 Atbildēt

Yup, ne visiem ir paziņās metinātājs, krāsotājs utt, kas pa draugam pa lēto bez nodokļiem sačinīs. Aizvest uz kaut cik normālu servisu, kur normāli sataisīs, maksā naudu. Un vispār arī paziņai vajag pienācīgi samaksāt par kārtīgi padarīto darbu. Automašīnām vismaz nav tik traki, kā visādām citām sadzīves lietām - ja es pēc 2 gadu lietošanas sasitu telefona ekrānu, vai man to ir vērts nest labot par 100+ eur, ja telefonam vērtība jau visticamāk ir zem tās un vēl pēc gada tas tāpat nomirs? Lielo sadzīves tehniku arī reti kurš remontē, jo tur meistars uzreiz pasaka, ka minimālā remonta izmaksas 50-100 eur, jo citādāk viņam nemaz nav jēgas braukt.

Protams, ja pašam ir garaža ar pacēlāju/bedri, instrumenti un nav īsti citu ko darīt, lūdzu, var arī pats ņemties, bet nu tādu cilvēku jau tiešām ir izteikts mazākums.

mefisto Reģ.: 22.05.2017
1 0 Atbildēt

Man bija gan C4 1.8 benzīns, gan A6 c4 2.5 tdi quattro. Abi auto tika uzturēti ļoti labā stāvoklī un pārdoti arī virs tirgus cenas. Bet lai tos autiņus uzturētu labā stāvoklī, nācās pie meistara braukt ik pēc 2-3 mēnešiem, plus vēl pats šo to darīju. Beigās vēl rūsa izlīda, bija jāmeklē labs metinātājs (pamēģini atrast).

Paziņam bija A4 1.9 tdi (2005. gada). 4 gadus brauca, servisā ik pēc 1-2 mēnešiem.

Rīgā ar šādu remontu frekvenci pazaudēsi naudu un nervus.

Nenobraukts Audi maksā dārgi, bet jau pabrauktus točna neiesaku.

No 10-15 gadīgiem lietotiem mums laba pieredze ar C klases meršiem, tieši c180 vai c200 dīzelis.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nu un kas tur ir ar to remontēšanu ik pēc mēneša, diviem, trijiem? Man golfam kādus trīs gadus atpakaļ bija melnā strīpa - vismaz pusgadu no vietas katru mēnesi detaļās aizgāja trīsciparu skaitlis - nu labi, šis tas tika darīts vairāk nekā būtu varēts darīt, jo izbeigušās lietas tika izmantotas par ieganstu aizkavētiem uzlabojumiem, teiksim - izbeidzās aizmugures bremžu loki - beidzot tika pārvākts un uzlikts disku bremžu tilts [200+ eiras, ar visu to ka tilts jau plauktā stāvēja], gaudoja priekšā gultnis - tika beidzot uzliktas lielās bremzes [tas pasāciens prasīja arī citas rumbas] - un tā kādus sešus mēnešus. Zato pēdējos divarpus gadus, neskaitot eksperimentus ar izpūtēju, cīņu ar rūsas nedarbiem un kaut kādu nieku uzlabošanu, pa lielam tikai reizēm jāsamaina eļļa un jābrauc. Jā, protams, pēc pāris trīs gadiem atkal kāds mazais aplītis panesīsies - tas ir tikai dabiski un cikliski.

darklight Reģ.: 29.10.2013
1 0 Atbildēt

Atceros redzējis vienu krievu viģiku, kur Mazdā RX7 rotora vietā tika iestādīts parasts motors no Vestas. Visi iesaistītie baigi priecājās, ka šādam skaistam auto tiek dota otrā dzīve.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
2 0 Atbildēt

Ar interesantu auto šobrīd braukāju. Paņemts 2-3 mēnešu nomā Toyota Verso 1,8 benzīns 147zs, 2015.gada, jau ar jauno priekšu. Automāts - variators. Principā, nevainojams darbībā. Kas nu tā - griezīga dzinēja skaņa, strauji paātrinoties. Patēriņš tā ap 7,5l mix. Ārpus pilsētas ap 6l. Visai neliela 55l bāka, attiecīgi gari nobraukumi ar vienu uzpildi īsti nesanāks. Aprīkots auto visai labi, kameru un lielo navi ar labu LV karti ieskaitot. Klimats u.c.elektro fīčas - loģiski, arī.

Verso ietilpība arī OK. Aizmugurē brīva sēdēšana 3 cilvēkiem. Starp citu, uz priekšu/atpakaļ bīdāms katrs sēdeklis, kam īsti neredzu pielietojumu. Kompaktā minivena sēdpozīcija ir augstāka par parastu vieglo auto, kas patīkami. Gaitas īpašībām esot identiskām. Auto nav ne vainas, tāds secinājums.

anoagask Reģ.: 18.06.2019
2 0 Atbildēt

bet interjers vienkārši briesmīgs - 90. gadu videomagnetofons. Zafira vai Scenic par divām paaudzēm pārāki.

Bīdāmie individuālie ķebļi aizmugurē - ja aizmugurē viens pieaugušais, kam vajag vietu kājām + 2 bērneļi, tad vairāk vietas grabažniekā.

Minivens vispār ir ideālākā forma vienīgajam ģimenes auto

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

Normāla bāka - manam golfam ir tikpat liela, un patēriņš tajos laikos kad braucu ar benzīnu, līdzīgs, tāpēc varu arī pateikt cik ar to brīnumu var ar vienu bāku nobraukt - 700 km. Par maz?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Tallinas braucienā 700km nobraukums nesanāca vis. Varbūt tad vairāk patēriņš...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

700km ir maz. Man vienas bākas rekords ir 1400km. Bet tā normāli patīk, ja ir ap 1000. Jeep diemžēl nevelk tik daudz, bet nav arī domāts garajiem gabaliem. XC60 gan var, protams, ne pie bāņu, bet šosejas, ātrumiem.

arba Reģ.: 16.12.2002
3 0 Atbildēt

Pārsteidz mani pēdējo gadu auto apraksti, testi u.t.t.

Un jo tālāk, jo trakāk

Galvenais cik patērē, kāds ekrāns, cik var bagāžniekā ielikt u.t.t.

Un ne viena vārda par to kā auto brauc

skatījos vienu maserati apskatu, kurā nepateia nevienu vārdu kā tas auto brauc, bet kā milzīgu trūkumu pieminēja, ka nevar mainīt salonā apgaismojuma krāsu

Jaunā porsche 911 galvenā problēma esot malna viduskonsole

Uz kurieni pasaule dodas

Un kāds pieprasījums tāds piedāvājums, ar vien mazāk auto ar kuriem gribētos izbraukt svētdienas rītā Rīga - Ērgļi, izdzert tur kafiju un atpakaļ ar smaidu uz lūpām, bet to laikam saprot ar vien mazāk auto lietotāju

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Nesaki vis. Par karstajiem auto tomēr citādāki apraksti.

Augstāk aprakstīju Verso. Par kādu braukšanas baudu tur var spriest? Garlaicīgs ikdienas auto. Un viss.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Laikam tāds pieprasījums. Arī auto sludekļos pirmās vietas atvēlētas led skaitam un ekrānu diagonālēm.

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Ko tad Tu gribi? Zviedru Grēta & piekritēji saka, ka auto ir slikts, jo ražo CO2, tā ka braukšanas prieku vari aizmirst.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
1 0 Atbildēt

Tā viš ir. Vakar braucu pa Vidzemes bāni kur atļautais 110. Un lielākā daļa nemaz to max ātrumu neizmantoja. Principā satiksme turējās ap kaut kādu 100 un pat ar labiem un pajauniem spēkratiem...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti