Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Conqueror Reģ.: 15.10.2002

nu re, var arī par LIETOTIEM parunāt, jo lietotie auto ir daudz vairāk par jauniem, kā zināms, ja ar jaunu auto izbrauc ārā no veikala, tas kļūst par lietotu un cena krītas par 30%...

darklight Reģ.: 29.10.2013
17 0 Atbildēt

Kad bija tas siltums, gribēju mainīt, bet nesanāca laika. Tagad esmu par to tīri priecīgs. Bet vispār - šeit ir vismaz divi topiki, kas veltīti riepām un to maiņai.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
6 0 Atbildēt

Nu jau gan būs jāmaina. Nākamās nedēļas beigās sola pat +28.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
2 16 Atbildēt

Bija pienācis laiks nomainīt auto,paņēmu 2014.gada ražojumu,paliku uzticams franču autobūvei.Un tas ira,Citroen C4 Cactus 1.6 BlueHDI 100,manuālis.Auto no Beļģijas,170000 km noskrējiens,servisa grāmatiņas pēdējais ieraksts ir 2020.gadā.Klimats ir,kruīza arī un parkingi aizmugurē,man priekš pilnas laimes tas ir pietiekami,jā un kamera aizmugurē arī ir bet viņā neskatos kad parkojos.Auto skaitās krosovers,ne smakas no tā,manā Picasso iesēsties bija ērtāk,te tākā parastajā vieglajā bet kad esi iesēdies tad viss kudi labāk nekā picasso.Ļoti ērti benķi,stūre arī forša(forma)ērta un galvenais kad kruīzas vadība uz tās nevis aiz tās.Pa svētkiem pabraukāšu ārpus Rīgas tad varēšu vairāk pastāstīt kā autiņš ripo.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Man bija iespēja vienu garāku dienu pabraukt ar PEUGEOT busu. Principā, tādu pašu, kā Fiat Professional DUCATO. PEUGEOT kā jau sava zīmola tradīciju turpinātājs - nieka 200tkm (pirkts LV jauns) auto nestrādā kondicionieris, salona ventilācijai darbojas vien 4. (Max) ātrums, displejs uzrāda vakar +49’C utt. Slava PEUGEOT

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Tās ventilacijas problēmas ir diezgan daudziem auto, un arī tikai tāpēc ka slinko nomainīt vienkāršu detaļu. Tuesa gan man šķiet vieglajos jau kādu laiku tādu konstrukciju vispār nelieto ...

1 14 Atbildēt

Varu garantēt kad radiātors caurs,Rīgas sāls viņu saēd lupatās.Picasso viņš arī tika nomainīts,tad autiņam bija 7 gadi.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nu jā, sāls saēd - bet laikam tomēr kaut kas būs ar to kondensatoru kvalitāti, ja jau pamanās pa 7 gadiem saēst - cik redzēti vecāku aužu un fofāgenu iztvaicētāji, tiem vajag trīstik laika lai tie sapūtu. Ļauj, es minēšu - tavai eglei tur ir pliks alumīnijs un nevis krāsots alumīnijs...

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

Septiņi gadi radiatoram tiešām ļoti maz, piekrītu radiatoram vismaz trīsreiz ilgāk vajadzētu kalopot

1 15 Atbildēt

Piekrītu,bet ko tu gribi kad viņš no folija uztaisīts.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 5 Atbildēt

Un kas vēl tajā tavā kastē ir no follijas uztaisīts? Tā interesanti sanāk - cilvēki kas grib pirkt no metāla taisītas mašīnas ir lohi, kamēr pirkt no follijas taisītu franču atkritumu ir ok...

GK1968 Reģ.: 14.11.2018
4 2 Atbildēt

Man gan kāreiz IV Golf bija tas auto, kuram vajadzēja jaunu visu kondicionēšanas sistēmu jau 11 gadīgam, nevis Galantam vai Scenic vai Clio! ?

2 16 Atbildēt

Šodien lija lietus tad nācu pie secināju kad vajag jaunas slotiņas Kaktusam,tā kā viņas ir specifiskas(logūdens trubiņa tiek pievienota slotiņai)nodomaju ka jāiebrauc pie dīlera.Kad uzzināju cenu tad sapratu kāpēc nepērk citronus,80 eiras par priekšējām slotām.Piezvanīju uz autodraugiem,ir,Bosch,27 eur.

GK1968 Reģ.: 14.11.2018
1 0 Atbildēt

Jau uz 07. gada C4 slotas ne pa jokam maksāja, kad izlēmu tādas 14.gadā nopirkt Itālijā!

Draugu ģimene piešķīra izbraukāt uz

Tomatis metodes nodarbībām (bez kādas maksas) C4 ar visu maksas ceļu transponderi un tad nu vienīgi pa kluso šiem vismaz jaunas slotas un pilnu benzīna tvertni atstāju...

2 15 Atbildēt

Esmu pie dīlera pircis slotas priekš Picasso,kādi daži eiro dārgāk nekā citur bet ne trīsreiz dārgāk.Ponta pēc kādu dienu aizbraukšu uz Karlo motors,mans bija Andre motors.Kad teicu viņiem ka baigi dārgas slotas tad saņēmu atbildi-nu ir vel arī dārgākas.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
6 0 Atbildēt

Jaunā parauga viengabala slotiņas nekad nav bijušas lētas nevienam no +/- jaunākiem auto kur tādas izmanto. 27€ par priekšējām slotām vēl izskatās žēlīgi.

JanJan Reģ.: 07.02.2018
1 1 Atbildēt

Pasaki kaut vienu dīleri, kas neprasa nieri vai aknu par loga slotiņām.

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
11 3 Atbildēt

Vidzemē sniegs! bet radžotās riepas jau aizliegtas! ko nu?

darklight Reģ.: 29.10.2013
10 0 Atbildēt

Liec ķēdes!

smaidiigais Reģ.: 23.05.2005
2 0 Atbildēt

Ir divas iespējas a) braukt, un b) nebraukt, pagaidīt lai nokūst.

11 2 Atbildēt

Lietainajā Jūrmalā avarējis klasisks 'Ferrari Testarossa' superauto

nu tātad ferrari nav uzticams

ja jau 22 gabali reģistrēti iekš LV, tad jau kāds varēja padalīties ar lietošanas pieredzi, kas lūzt, ko jāremontē

anoagask Reģ.: 18.06.2019
1 0 Atbildēt

Chalenger rakstīja: Lietainajā Jūrmalā avarējis klasisks 'Ferrari Testarossa' superauto

nu tātad ferrari nav uzticams

ja jau 22 gabali reģistrēti iekš LV, tad jau kāds varēja padalīties ar lietošanas pieredzi, kas lūzt, ko jāremontē

aukstā, slapjā laikā ar aizmugures piedziņas superkāru bez elektronikas - neuzmanīga paskatīšanās gāzes pedāļa virzienā=drifts

labi, ka tikai dzelži cietuši

5 2 Atbildēt

tāpēc jau prātīgi cilvēki brauc ar šiem auto tikai ļoti labos laika apstākļos

3 5 Atbildēt

11 dizlaiki,laikam tas ir Māris.

0 5 Atbildēt

Krotow rakstīja: Jaunā parauga viengabala slotiņas nekad nav bijušas lētas nevienam no +/- jaunākiem auto kur tādas izmanto. 27€ par priekšējām slotām vēl izskatās žēlīgi.

Ko tu biji domājis ar vārdu "jaunā" paraugu viengabala slotiņas?

Sākumā biju domājis kad Cactusa slotām logu šķidrums plūst pa slotas iekšu bet nekā,logūdens smidzināšanas sprausla ir slotiņas galā,mazs plastmasas sūdiņš.

4 3 Atbildēt

Šonedēļ atkal nedaudz cēlušās benzīna cenas. Nedaudz, jo neizdevās izdomāt ticamu iemeslu, lai paceltu augstāk.

3 1 Atbildēt

re kā, izrādās Tesla var uztaisīt tikai pāris reizes maksimālo uzrāvienu, baterijas nosēžas, bet Porsche Taycan spēj uzrāvienus uztaisīt 26 reizes! un tad baterija tukša. ir starpība, hm

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 2 Atbildēt

Kas tad tā par greizu info?

1 1 Atbildēt

Nav gluži greiza, vienigi nezinu vai joprojām aktuāla, jo ludicrous , jeb rupji ņemot pašu ātrako modi vareja ieslēgt tikai pie pilnas baterijas + tai bija jābut atdzesetai/ar optimālu temperaturu. Sakotnēji Tesla baterijas ļoti karsa, un pēc 2-3 dragreisa mēģinajumiem superātrais režīms vienkārši vairs nestrādāja. Vai to ir atrisinājuši - XZ, bet kops tā laika ir gan baterijas kļuvusas drusku kvalitatīvākas, gan arī integrētā dzeses sistēma drusku labāka ...

1 0 Atbildēt

Beidz dirst pīrādziņ nekā tāda nav.

0 0 Atbildēt

Nu ja gribi turpini tik stumt mulķības nezinīti ...

Tāpat tak skaidrs ka tev nav divmotoru Tesla S kurai vienigajai ir šāda fīča ...

0 0 Atbildēt

Kāda fīča? Podziņa uz displeja ar citādāku uzrakstu?

To tavu "fīču" var nopirkt jebkurš divmotoru teslas īpašnieks par 2000eiro un tas saucās "acceleration boost".

Un jā man ir dual motors.

Baigi apnikuši tava wannabe tesla eksperta murdziņi pajoliņ.

0 0 Atbildēt

Tad ko tad tos lasi wannabe divmotoru BEV īpašniek???

0 0 Atbildēt

Ko tu gribi teikt ka es diršu ka braucu ikdienā ar teslu? Cirvis esi?

2 0 Atbildēt

Es gribu teikt to ka tu pie otrā motora noteikti esi pieskaitījis logu tīrītāja vai ventilatora motoru neatkarīgi no ta kas tev tur vel nav ...

1 0 Atbildēt

Pabrauc vēl ar telefona lādētāju pa autobusa joslu pajoliņ.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti