Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Conqueror Reģ.: 15.10.2002

nu re, var arī par LIETOTIEM parunāt, jo lietotie auto ir daudz vairāk par jauniem, kā zināms, ja ar jaunu auto izbrauc ārā no veikala, tas kļūst par lietotu un cena krītas par 30%...

 
aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Bildē taču redzi. Interesanti, ap cikiem?

Ak tajā mazmazītiņajā bildītē. Tur jau neko nevar saprast. Jauki, ka nesaki, ka nebrauc kā no striķa norāvies, bet gan interesējies tikai, ap cikiem! Neatceros, ap cikiem. Atceros tikai, ka viens šitāds apdzina nejēgā bīstami, pāri līnijām, un ievērojami virs atļautā.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
2 1 Atbildēt

Tu mani teorētiski nevajadzīgi kompromitē. Nemēdzu acīmredzami riskēt bez sajēgas. Biju jaunāks, braucu agresīvāk, tagad vairs īsti neprasās.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Tevi? Tik saku, ko redzēju. Nezinu, vai to folksvãgeni kučierēji tu.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Dacia Lodgy hronikas: EGR vārsti ir divi gabali. Vienam netiek klāt, ja neizkrāmē pusi motortelpas uz galda. Dīlerservisam nācās to darīt divreiz, jo nomainītais EGR atkal negāja. Padārgs prieks, nomaiņa kopā ar pašu vārstu - ap 400 e. Otro - man nebija jāmaksā. Tik tā jezga, jāved uz servisu citā pilsētā. Piemājas draudzīgais servisiņš šovasar bija gandrīz nepieejams - gan kovids, gan atvaļinājumi.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
13 0 Atbildēt
WALA Reģ.: 19.06.2002
2 0 Atbildēt

manā skatījumā šitas ir tukša diršana, jo ir gana daudz auto (nesliktu auto) , kas stāv plačos ne pirmo gadu un nevienam nav vajadzīgi. Jā 2-3 gadīgu, vai izcilu eksemplāru cenas ir cēlušās, taču lielākā daļa tādus nepērk ...

Līdz ar to to virsrakstu es laikam tulkotu kā - tirgotāji gribētu audzēt cenu, tāpēc rada ažiotāžu un "sagatavo augsni".

650 Reģ.: 25.01.2017
1 1 Atbildēt

Neviens, nu burtiski pilnīgi itin Neviens raksts ne par kādu tēmu šodien netop bez demagoģijas un aizmugurējās domas.

Lietoto 2-3 g auto piedāvājumā tiešām ir vērojams sava veida deficīts, taču tas ir lielākoties attiecībā uz daudzmaz labi komplektētiem auto.Kuri jau pašā savā principā beidzamajos gados diezko daudz netika pirkti kā jauni- jo pircējus taču interesē cenas ekonomija, iekša mierīgi var būt bez sēdekļiem un bez aprīkojuma.Savukārt, kurš nopirka labi komplektētu- tas nospļaujas un neko netaisās mainīt.Jo nav īsti pret ko.

No trešās puses- beidzamā laika izplatītā ražotāju/dīleru nekaunība komplektācijas ziņā un papildaprikojuma cenā ir vienkārši ārprātīga.

Iepriekšējās krīzes laikā lieki saražotos jaunos hlamus turēja zem klajas debess un nezināja kur likt- reku tagad izeja rasta.Tagad pārdos jebko, kaut pašu plikāko un bez motora.Jo ir taču Tribīne, no kuras uzradīt to massveida ažiotāžu.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Es domāju tu stipri par zemu novērtē parasta stulbuma ģēnija ietekmi uz procesiem.

Parasts stulbums, īpaši komplektā ar nepamatotu iedomību, spēj kalnus gāzt (šajā gadījumā laikam: bedres rakt). Es parasti rēķinos, ka līdz 1/3 dīvainu rezultātu ir saistīti ar produkta radītāja stulbu iedomību. Ceļu satiksmē šī proporcija ir ievērojami augstāka, bet procesos, kur ir iespēja apdomāt pirms izlikšanas produkcijā, liekas ka ap 1/3 dīvainību.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
13 2 Atbildēt

un kad latvietis praktiskais atkal nopērk vecu dīzeli ar 700 000+ (no ko jūs? pardon! 200 000 km, jo tā redzams uz odometra) - kas notiek? pareizi! atkal par vienu lūzni vairāk pilsētu ielu malās....

650 Reģ.: 25.01.2017
1 1 Atbildēt

Tā ir tikai pus/bēda, ka viņš nopērk.Jautājums, kur viņš liek savu veco/esošo.To (esošajā stāvoklī) taču noteikti kādam pārdod.Tā tas uzlabošanas un smirdināšanas riņķis turpinās, kamēr daļa izjūk utttt.

No otras puses- ja nav kur likt veco, tad jau brauks kā ir.Ažiotāža un demagoģija ir savu panākusi- ir daļa mašīnu, kuras vispār nevienam nevar pārdot,kaut gan tās maksā relatīvi daudz un vienlaikus ir salīdzinoši labā stāvoklī.

Lai nopirktu (paņemtu) kko pa 35k, tas visdrīzāk nozīmē, ka interesents vēlētos (izdevīgi..) pārdot savu esošo, bieži par cenu krietnos padsmit k eur...

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
2 1 Atbildēt

Katru dienu redzu uz ielām jaunus(pēc Nr. sērijas)autiņus,modelis itkā nav vecs bet pa stobriem gāžas melns dūmu makonis,notiekti viss izgriezts un sprauslas kaput.Kā šitie iziet tehnisko?Mans nesaprašanā.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
14 4 Atbildēt

kas tur ko nesaprast - vispirms iziet tehnisko apskati, un tad griež ārā visus tos dpf dpd vai kā viņus tur sauc

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 1 Atbildēt

Un pie nākošās tehniskās ko dara,met uz ķepu?

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
3 0 Atbildēt

Kāpēc tu domā, ka ar izgrieztu dpf nevar iziet apskati?

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 1 Atbildēt

Ja ar sprauslām viss okej tad nav problēmu,kad viņas mīž garām un melns mākonis gāžas pa trubām lauka tad tas pat zirgam skaidrs kad tur vairs nav DPF.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 1 Atbildēt

Jautājums izcili "vietā"- ne tikai ka var iziet, bet pat Vajag tā darīt.Laipni lūgti.Jo vairumā gadījumu šie acīmredzamie un saožamie sodrēji NAV pretrunā ar cssd "normām".

Neies tak pirkstu un/vai pcr testa uztriepi taj trubā bāzt. Nevar neko konstatēt un viss, čau.Priekš kam atšūt tikdaudz lohus, ja katrs no viņiem rada apgrozījumu un nes peļņu.Lai brauc.Jā.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
13 5 Atbildēt

stilīgi ir gadu pabraukalēt ar to dīzeļlūzni, kam izrauts viss, kas traucē braukt, un tad atkal pērk nākamo un cikls no jauna

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
1 1 Atbildēt

Vel stilīgāk veidot jaunu domgraudu nekā atbildēt uz jautājumu,vai ne?

feciic Reģ.: 09.05.2008
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: manā skatījumā šitas ir tukša diršana, jo ir gana daudz auto (nesliktu auto) , kas stāv plačos ne pirmo gadu un nevienam nav vajadzīgi. Jā 2-3 gadīgu, vai izcilu eksemplāru cenas ir cēlušās, taču lielākā daļa tādus nepērk ...

Līdz ar to to virsrakstu es laikam tulkotu kā - tirgotāji gribētu audzēt cenu, tāpēc rada ažiotāžu un "sagatavo augsni".

Nepiekritīšu-konkrētu 5 modeļu/marku auto ar konkrētiem kritērijiem meklēju Vācijā kopš gada sākuma. Nemaz nerunājot par cenu atbilstošo sludinājumu skaits ir samazinājies aptuveni par pusi un vidējā cena pieaugusi par procentiem 15-20.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Acīmredzot ir specifiskas prasības, jo skatoties uz to kas mani interesē, arī stāvoklis nav spīdošs, taču principā ņemami auto būtu, tik nu drusku ar fīčām kuras es uzskatu par stulbām un absolūti liekām.

feciic Reģ.: 09.05.2008
0 0 Atbildēt

Nekas diži specifisks- sēdekļu apsilde, kruīzs un manuālis, cenu kategorija līdz 10k, smax, pasāts, superb, sharan.

Labā ziņa ka auto, kurš tiek aizvietots ir pārdodams dārgāk kā pirkts pirms diviem gadiem,

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

Ja tik vien, tad atmetot fordeli un atstājot fofāgena grupu, vari ieciklēties uz mešalku un, varbūt, ar vienu aci, uz to ķebļu apsildi - kruīza kloķis ir diezgan elementāri uzliekams, ķebļu apsilde bik sarežģītāk.

650 Reģ.: 25.01.2017
2 1 Atbildēt

Šobrīd zaudētāji kāreiz ir tie, kuriem kaut kādu apstākļu dēļ pienācis laiks mainīt auto un "nav vienalga" ko paņemt.Tas ir likumsakarīgi, jo izvēle,ērtības un/vai individualitāte šobrīd ir iznīdēšanas saraksta pašā aktuālākajā galvgalī.

Bet visa šī suuda "administratīvo slogu" gan jau ka izvilks Lohi.Tie tagad massveidā pa tīro izpirks visus bezmotora un bezsalona suudus.Atšķirībā no "iepriekšējās" reizes, kad tie vienkārši sarūsēja, kaudzēs sakrauti zem klajas debess.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
14 1 Atbildēt

Auto kā bonbonga - tikko no Igaunijas. latvieti praktiskais (stulbais) kur tu esi? pērc bonbongu!

www.delfi.lv/auto/zinas/foto-avarija-norakstits-apvidnieks-sludinajuma-atgriezas-ka-bonbonga.d?id=53574169

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Apdrošinātājiem dārgi bet kas var pa lēto šādu dabūt un pastrādāt ir variants. Neko te neatbalstu, bet paskaties uzmanīgi durvis un virsbūve taisna...Kas tur plastmasas maināmās detaļas samainīt

anoagask Reģ.: 18.06.2019
0 0 Atbildēt

motortelpa tomēr dienzgan cietusi - ja nu vienīgi ir otrs pegijs ar sistu aizmuguri...

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Ja motoram netika trāpīts tad pie kājas, vienīgi, kā kāds pamanās priekš pārdošanas visas daļas salikt un vēl nopelnīt ir labs jautājums, jo cayrmērā apdrošinātāji noraksta šādus tieši dēļ tā ka detaļas + darbs iznāk dārgāk kā jaunu ņemt.

Manai melnajai CR-v, kura bija šķilta spārns + lukturs + kapots un +/- viss kas apakšà bija jāmaina, ieekonomējuši bija uz kondicioniera radiatoru un trubām, pēc 1. gada kondiķis nolaida un nebijavairs piepildāms,citādi gan nemanu kur tam piesipties.

P.S. es ar pagrābu tikai tāpēc ka pilnā komplektācija ar AWD + manuālā kārba un zem 20K pa LV braukta.

2. gads un izskatās ka bija to vērts, kaut pašam personīgi mans "zilais" tā paša modeļa 1,6 dīzeļ CR-V patīk vēl par kārtu labāk tieši motora dēļ.

JanJan Reģ.: 07.02.2018
0 0 Atbildēt

Jo 3gadīgam auto sarēķina visticamāk ar jaunām detaļām un attiecīgi dīlerservisa stundu izcenojumu. Vasja ar hvz no kurienes izrautām detaļām, 2x mazāku (vai vispār 0) oficiālo stundas likmi var, protams, to izdarīt lētāk.

Loģiski, ka arī taupa naudu, kur var ietaupīt. Sistie auto nereti sāk ātrāk rūsēt, jo nav viss kā nākas izdarīts - bamperus, spārnus utt saliek, bet, kas notiek zem tā? Salocīts un bojāts metāls labi rūsē.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
14 1 Atbildēt

Cilvēki sev aiztaupītu daudz laika un naudas, ja

1) paskatītos auto CSDD

2) paskatītos auto LTAB

3) pagooglētu pēc VIN (ja auto nācis no Amerikas šķilteņiem, var šo to nesmuku ieraudzīt). Šis vispār maksā 0.00, un palīdzēs atsijāt savus 30% no tirgoņu "ņēmu sev, bet vajag lielāku, sēdies un brauc" piedāvājumiem.

Pēc tam dna vai vēl kāds serviss, tad apskate servisā, un pēc pusgada meklējumiem varbūt auto būs rokā, jo vietējie tirgotāji stumj iekšā 95% metāllūžņus, bet 200k dīzeļi, daudzjaudas, ekAnomisks un dinamisks.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

Ir vienkāršāks bezmaksas veids, kā pārbaudīt - pieprasīt no tirgoņa autoDNA + dīlera diagnostiku, apņemoties to apmaksāt, ja nekas slikts netiks atrasts un auto atbildīs solītajam. Tie, kam nav ko slēpt, no šāda piedāvājuma neatsakās.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
3 1 Atbildēt

Tikai AUTODNA atskaitei jēgas nav pilnīgi nekādas. Vari uzzināt, vai auto nav zagto auto reģistrā un no kuras valsts ievests. Tas arī viss. Esmu reiz mēģinājis un nekad vairs atkārtot pat negrasos. Pat auto bildes bija no ss.lv portāla

feciic Reģ.: 09.05.2008
0 0 Atbildēt

Atkarīgs no auto un valsts no kuras nācis, man autodna atskaite palīdzēja neiegrābties tītenī

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

XC60, ko pirkām, iedeva pilnu apkopju vēsturi, kas sakrita ar servisa grāmatiņu. Un diviem meklēšanas procesā apskatītajiem, kamēr vēl nebija skaidrs, ka Latvijā neatrast, uzrādīja avārijas, par kurām īpašnieki noklusēja (un bija manāmi sašutuši par atteikumu to auto iegādāties uz šī pamata).

650 Reģ.: 25.01.2017
2 1 Atbildēt

Viņi vnk ik pa laikam (lohiem) par sevi atgādina.Tagad kāreiz īstais laiks,lohi sassšūmējušies,- jāņem,jāgrābj,jāpļauj.Kuros diez laikos arī agrāk pircējs varēja dokumentāli uzzināt būtiskus datus konkrēti par vācijas auto??

Skaidrs, ka liels risks mazlietotam/pajaunam auto ir iekļūšana negadījumos un sekojošais remonts.Ja tas atklājas relatīvi dārgam auto,būtu nopietns apgrūtinājums tieši tālākpārdošanai.Pat ja tiešām kvalitatīvi saremontēts- visādi tie dna un rns uz to faktu tīšām uztaisīs reklāmu un par lohiem izliks gan pircēju, gan pārdevēju.

Kamēr reku vienu no igaunijas ievesto tagad pa visurieni varonīgi zākās,tamēr aizkadrā no nepārbaudāmās vācijas ievedīs simts citus, vēl vairāk sistus un/vai slīkušus.

darklight Reģ.: 29.10.2013
2 0 Atbildēt

Carvertical nav jēdzīgāks par to AutoDNA?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Nav ne jausmas, bet reklāma ir īpaši kaitinoša - tieši tā, lai negribētos izmēģināt, ja vajadzētu.

Merikurrats Reģ.: 07.10.2016
2 0 Atbildēt

Galīgi garām,par manu auto bija minimāla informācija.

Rr19 Reģ.: 24.04.2017
0 0 Atbildēt

Pirmdienas rītā Jaunolainē no ezera izcelts sarkans Audi, vakarā rādīs Degpunktā...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Tikai AUTODNA atskaitei jēgas nav pilnīgi nekādas. Vari uzzināt, vai auto nav zagto auto reģistrā un no kuras valsts ievests. Tas arī viss. Esmu reiz mēģinājis un nekad vairs atkārtot pat negrasos. Pat auto bildes bija no ss.lv portāla

Nu, es nupat vienai družkai palīdzēju ef desmito bembelātu iegādāties. Auto DNA uzrādīja vienu krešu pirms pieciem laikam gadiem. Krešs nebija nopietns, auto viņai patika, beigās iegādājās. Beļģis bija.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
5 0 Atbildēt

darklight rakstīja: Carvertical nav jēdzīgāks par to AutoDNA?

Pieredze ar Carvertical. Draugam vajadzēja auto pirms 9 mēnešiem. No mašīnām nejēdz neko, lūdza palīdzēt. Domāju, pamēģināšu. Samaksāju, pasūtīju, atskaite neatnāca. Rakstīju, Otrreiz rakstīju. Pēc 2 dienām, kad auto jau bija nopirkts, atsūtīja atbildi "izviņiķe, prosķiķe" un ka varu iztērēto naudu rezervēt nākamajai reizei (it kā es katru nedēļu pirktu mašīnas). Tagad, kad palīdzēju dāmai ar to F10, par ko pirms brīža rakstīju, atcerējos par "depozītu", mēģināju logoties iekšā - zdrasķe, tāds konts neeksistējot. Sazvanīt nevar - kaut kāds no sērijas "atpisies, plebej" automātiskais atbildētājs, lai rakstot e-pastu. Aizrakstīju. Un atkal - atbilde atnāca tikai tad, kad jau sen vairs nebija aktuāli un auto bija nopirkts.Karoče, sūds.

anoagask Reģ.: 18.06.2019
5 0 Atbildēt

principā ok īstermiņa biznesa modelis - izreklamēties, ievākt naudiņas, atvainoties un izdalīt lohiem vaučerus

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
15 1 Atbildēt

Šitas labs kā kulaks uz acs

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

JanJan rakstīja: Jo 3gadīgam auto sarēķina visticamāk ar jaunām detaļām un attiecīgi dīlerservisa stundu izcenojumu. Vasja ar hvz no kurienes izrautām detaļām, 2x mazāku (vai vispār 0) oficiālo stundas likmi var, protams, to izdarīt lētāk.

Loģiski, ka arī taupa naudu, kur var ietaupīt. Sistie auto nereti sāk ātrāk rūsēt, jo nav viss kā nākas izdarīts - bamperus, spārnus utt saliek, bet, kas notiek zem tā? Salocīts un bojāts metāls labi rūsē.

Jauniem auto (Pilnīgi noteikti piem. Hondām),nereti nemaz nebūs neorģinālu virsbūves paneļu, un arī šrots nereti nav opcija. Tādas pat problēmas ir bijušas noteiktiem relatīvi retiem Toyota modeļiem.

JanJan Reģ.: 07.02.2018
2 0 Atbildēt

Jā, retākiem auto tā iespējams varētu būt, bet nu populāriem modeļiem jau cita runa. Atceros paziņa stāstīja tieši par gadījumu pēc avārijas. Tas bij vēl laikos, kad kasko ietvaros apdrošinātājs tevi ar varēja aizdzīt uz kkādu savu kaktu kantori remontēt (tagad kādu laiku nav būts, bet pēdējo reizi varēja normāli izvēlēties no dažādiem servisiem). Auto bija dažus gadus vecs, piektais golfs, līzingā.

Bija neliela avārija, kur pamatā cieta priekšējais bamperis, un kreisais spārns. Kasko ietvaros visu sataisīja, visi ķipa laimīgi. Paiet daži gadi, kreisajam spārnam pa malām no ārpuses sāk parādīties rūsa... Pie apkopes pie reizes tad meistaram pajautāja, lai sīkāk paskatās, kas notiek. Meistars pateica vienkārši - sataisīts uz ātro ar kaut kādu kreiso ķīniešu spārnu, apakšā ar nav viss izdarīts - attiecīgi viss smuki rūsē. Tāme jau noteikti bija ar orģinālajām detaļām un garām darba stundām. Gadījums pavisam muļķīgs, bet nu klients jau arī nav auto speciālists un klāt arī nestāvēja servisā...

Ja Tev tā saremontē kasko ietvaros auto pēc avārijas, tad skaidrs, ka tas pats idiots var arī norakstītu auto sataisīt par puscenu, lai uz pārdošanas brīdi var reklamēt kā jaunu. Kas notiks pēc dažiem gadiem jau vairs nav viņa problēma.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
15 1 Atbildēt

jā jā, klients klāt nestāvēja servisā.... kurš serviss laiž klāt pie remontējamā auto? to jau uzskata bezmaz vai par apvainojumu, kad klients grib pastāvēt klāt pie auto

JanJan Reģ.: 07.02.2018
1 0 Atbildēt

Protams, tas teikums vairāk bija domāts no sērijas - aizvedu uz servisu, tātad sataisīs - man nav pēc tam jāved uz citu servisu pārbaudīt iepriekšējā darbu.

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt
x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

reti pretīgs dizains. mazdai ir daudz glītāki eksemplāri padevušies. Kaut vai pēdējās paaudzes mx-5 ar hard top

un

www.telegraph.co.uk/content/dam/cars/2016/03/23/mazda-mx-5-rf-rear_trans_NvBQzQNjv4BqXC11uNTvUulALjxvmj8IHzqTWXkOyh2ybxEzwD61nKE.jpg

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 1 Atbildēt

Kā nu uz to izskatu skatās. Te Iauto laiž šķidru par "Alfu Romeo lielisko dizainu", lai gan par AR auto izskatu man jūtas ir gauži dalītas. Ir viens otrs smukāks redzēts, kurpretī vienam otram sajūta, ka kā dizaineris būtu pieaicināts es un ne skaidrā.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

Alfas dizaina vadlīnijas laika gaitā vairākkārt ir būtiski mainijušās. Vienu no alfas generālajiem savā laikā pat pārpirka audi. Un radās audi paaudze, kas centās līdzināties alfai.

Un vispār alfā galvenais ir ergonomiskums. Ļoti reti kuram auto var nobraukt kaut vai pārissimtu kilometru, kaut vai pa Latviju ar visām pilsētām, turot vienu roku uz stūres otru uz ātrumpārslēdzēja. Mierīgi un nepiespiesti.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

"Ļoti reti kuram auto var nobraukt kaut vai pārissimtu kilometru, kaut vai pa Latviju ar visām pilsētām, turot vienu roku uz stūres otru uz ātrumpārslēdzēja. Mierīgi un nepiespiesti."

O, jā. Tas ir viens no iemesliem garajos braucienos dot priekšroku Volvo. VW vispār ir katastrofa, neatkarīgi no modeļa. Īpaši neērts ir Toyota LC, bet vispār par Toyota parastajām mašīnām neko sliktu nevar teikt. Busu izvēlē abrīnojami ērts (pie stūres) ir klonētais Primastar/Vivaro/Traffic, diemžēl pasažieru komforts tur nav diezko augstā līemenī. VW busiem tieši pretēji.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Nez man atkal mazliet cita pieredze ar Toyota beņķiem, acīmredzot no auguma īpatnībām stipri atkarīgs.

Pārsvarā es ar Toyota beņķiem izņemot Venza vairāk par 2 stundām no vietas nevarēju izturēt, tiesa 1x ar 2 īsiem pārtraukumiem ar Avensi ir vilkti arī 1200 km pa ~ 14 stundām. Hondas "taburetes" savukārt ir sanācis ka panesu drusku (~2x ) labāk, stipri ilgāk bez pārtraukuma var braukt (FR-V vispār diennaktī ir tuvu pie 2K uztaisīts riņķa dancis, kad kamēr citi pa dienu pa darīšanām, es gulēju turpat auto, un tad vilku atpakaļ ...

ASV auto lielu daļu beņķu nespēju arī virs 2h turēt, taču paša amīšu Ranger beņķi man ļoti patīk un varu ilgi braukt (garākais laikam ~ 500km no vietas vienā dienā, kad sieva otram auto atslēgas ieslēdza iekšā).

Citiem auto šķiet tik gari nav nācies vilkt, ja nu vienīgi ar Renault Captur vēl ir gadījies, šķiet ka to ar varēju turēt diezgan ilgas stundas.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
1 0 Atbildēt

Muļķības.

Ar savu Multivanu ceļojam bieźi. Ļoti ērts vadītājam. Varbūt vajag sākt ar atbilstoši noregulētu sēdpozīciju?

Pat pēc brauciena līdz Itālijai nesàp ne mugura, ne arī rodas kāds cits diskomforts.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 1 Atbildēt

Saki, ka sēdekli jāregulē? Nezināju... Nākamreiz pamēģināšu.

Multivanā mugura sāk sāpēt jau pie Varšavas.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Esmu braucis ar 2003.gada MB Sprinteri līdz Anglijas vidienei, un nekas nesāpēja.

anoagask Reģ.: 18.06.2019
0 0 Atbildēt

IMHO Traffic komforts ir tieši salīdzināms ar VW busu. Tikai 99,9% renault ir prastākajā komplektācijā, salīdzināmi ar Transporter. Trafic Spaceclass ir ļoti salīdzināms ar Multivan, bet ar vienu būtisku trūkumu - absolūti arhaisks klimata risinājums salona aizmugurē: siltais gaiss nāk tikai pie vidējās rindas kājām, aukstais - tikai no griestiem. T.i. nevar normāli regulēt temperatūru ne kā manuālam AC, ne kā klimatkontrolei.

Trafic vadītāja ķeblis ļoti ērts, domāju, ka tikpat ērts kā līdzīga gadagājuma VW - komerctransportam tas ir must-have, jo tā ir darbavieta, nevis 30min rītā-vakarā

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

Es esmu samērā daudz nobraucis ar VW Transportieri. Arī ar Reno Trafiku. Arī ar Ford Tourneo. Nu teiksim kopā kādi 100k km toč, lai varētu objektīvi izvērtēt. Bija tādi darba auto ar labu ikdienas noskrējumu. Nu tad varu teikt, ka trafiks bija pats briesmīgākais no tiem. tālāk fords, bet par transportieri nevienu sliktu vārdu pateikt nevaru no braukšanas viedokļa. Būtu par savu naudu jāpērk, vw bez variantiem.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

Bezjēdzīgi strīdēties par sēdekļa mīkstumu. Tas katram subjektīvs.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

Ne jau beņķa mīkstumā problēma.

Galvenai ir kā pats uztver gaidāmo braucienu. Ja ar nopūtu un cītīgu atrunu donāšanu, tur viss skaidrs. Ja ar domu- kas jādara- jādara. Tur arī. Bet ja 0at pēc pāris gadu lietošanas keklē ieganstu pabraukties- tad auto der.

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Tā kā sanāca nedaudz nošķilt savu Leonu (steigas dēļ pieļāvu dumju kļūdu), tad tagad pārvietojos ar sagrabējušu 2005. gada Peugeot Partner. Vot tā ir drausmīga kaste. Nekādi nespēju iesēsties, lai pēc pusstundas mugura nesāktu protestēt. Augstās sēdpozīcijas faniem gan šis varētu patikt. Principā tas izstrādājums ir augstāks par lielu daļu mūsdienu SUV

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 1 Atbildēt

Un šis ir jautājums tiem augstās sēdēšanas faniem - kāpēc šāda nozīmīga komponenta (augsta sēdpozīcijas, viegli iekāpt) klātbūtne netiek pamanīta kablukiem un miniveniem?

Tourāns lēts augstsēdis. Caurgājamība aptuvenie vienāda ar T-Roc. Kāpēc ignorējat?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Kapēc netiek? Tieši otrādi - tikai msh turpina kliegt, ka tikai pseidodžipos esot jārāpjas.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

Bērndārzniekam viss kas augstāks par golfu, bez citu palīdzības ir nesasniedzams. Mans 5 gadīgais puika arī espeisā lien tusnīdams.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Bulkuvāģos nav jāierāpjas, jo tur tā sēdēšana ir tikai kripatu augstāka kā normālā vieglajā mašīnā - busā ir jāierāpjas, bet tur jau ir iekšējs pakāpiens, un busa grīdas augstums ir nepieciešamības, nevis ponta pēc.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
12 2 Atbildēt

nu man arī paradoksāla pieredze nesen - pabraukalēju ar tojotas jari - neticami labs beņķis, nekāda diskomforta, izkāpu ārā svaigs , nekāda noguruma

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
0 0 Atbildēt

Radās vajadzība pēc otrā ikdienas auto.

Sākumā lūkojāmies Ford Fiestas ar robotizēto kārbu.

Taču nopirkām Opel Corsa, kas sludinājumā parādījās tikai tās dienas rītā. Opelim "parastais" automāts.

Biju pārsteigts par divām lietām.

1)Corsa izskatās daudz svaigāka par tā paša gada Fiesta

2)Tie mazie auto iekšā ir diezgan plaši.

anoagask Reģ.: 18.06.2019
2 0 Atbildēt

1) auto nav kleita, katrai sezonai nav jauna kolekcija. Mierīgi var būt, ka tajā gadā opelim ir jauns modelis, bet fiesta ir feisliftēts 8 gadus vecais un morāli iestāvējies

2) mūsdienu fiestas un corsas vairs nav mazie, golf mkII izmēri + iegūst vietu salonā ar augstākiem sēdekļiem/stāvākām atzveltnēm

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
0 0 Atbildēt

Tā varētu būt, jo 2007 Corsa ir pasvaigs paaudze, savukārt 2008 Fiesta jau bija razošanā kādu laiku.

anoagask Reģ.: 18.06.2019
0 0 Atbildēt

2008. gada fiesta ir feisliftēta 2001. gada modelis laikam, 2009 nāca jaunā apaļā ar ecoboost motoriem laikam

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

2) sasmīdināji - jā, mazie mk2 golfa izmēri tur nav, tur ir mk2 polo izmēri... Ārējais izmērs nav tas pats kas iekšējais izmērs; galvenais kas pa gadiem ir audzis ir ārējais izmērs, ne iekšējais - kā reiz tās polo klases mašīnas LABĀKAJĀ gadījumā varētu būt salona gabarītiem kas līdzīgi mk2 golfam [rietumos entuziasti ir likuši iekš mk2 golfa padsmitgadīgu polo un fābiju priekšējos paneļus, atšķirībā no mk4/mk5, kuri ir dažus centimetrus platāki, bet ielikt var, tik jātaisa durvju apšuvumos izgriezumi, polo klases mašīnu paneļi der smuki - nu jā, VW DĀR rūpnīca nullto vidū iekš Golf Citi [feisliftots mk1] lika fābijas paneli... ] , vienīgi salonā varētu rasties tāda saspiestības sajūta, jo panelis stipri lielāks... Te ir runa par to ka cilvēks ir pārsteigts ka tajā mašīnā ir kaut cik vietas - es arī, pērkot muteres fābiju, biju pārsteigts ka mēs četri pamatā lielgabarīta cilvēki ērti sasēdāmies.

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

Bradypus rakstīja: "Ļoti reti kuram auto var nobraukt kaut vai pārissimtu kilometru, kaut vai pa Latviju ar visām pilsētām, turot vienu roku uz stūres otru uz ātrumpārslēdzēja. Mierīgi un nepiespiesti."

O, jā. Tas ir viens no iemesliem garajos braucienos dot priekšroku Volvo. VW vispār ir katastrofa, neatkarīgi no modeļa. Īpaši neērts ir Toyota LC, bet vispār par Toyota parastajām mašīnām neko sliktu nevar teikt. Busu izvēlē abrīnojami ērts (pie stūres) ir klonētais Primastar/Vivaro/Traffic, diemžēl pasažieru komforts tur nav diezko augstā līemenī. VW busiem tieši pretēji.

Nu nezinu gan, man Volvo reāli nepatīk, ir braukts gan ar XC60, gan V40 garus gabalus, reāli besī. ar VW dažādiem, gan passāti, gan golfi, gan transportieris, nekādas problēmas. Bet gan jau katram savs.

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
1 0 Atbildēt

Ja man tagad liktu izvēlēties citu auto B5 Passat vietā, nezinātu, ko ņemt.

spainis Reģ.: 27.04.2006
1 1 Atbildēt

Tev līdzīgi kā msh, šis brauc ar, viņaprāt, autobūves etalonu un ar nezin ko tā mk2 vietā ņemt. Principā nekā neesot.

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
1 2 Atbildēt

spainis rakstīja: Tev līdzīgi kā msh, šis brauc ar, viņaprāt, autobūves etalonu un ar nezin ko tā mk2 vietā ņemt. Principā nekā neesot.

Tā noteikti nav. MSH brauc ar tabureti un ir iegrūdis tajā tik daudz naudas, un laika, ka pašam kauns to atzīt. Tāpēc cenšas te aizstāvēt mkII kā tik spēj.

Es vienkārši saprotu, ka cenu kategorijā - 2000€ tiešām nekā nav.

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
10 1 Atbildēt

nu , ja pats gribi apčubināt savu auto par saprātīgām cenām, - golf mk2 ir labākā izvēle

darklight Reģ.: 29.10.2013
4 0 Atbildēt

Ar ļoti vecām mašīnām gan var sākties citas problēmas. Pirms neilga laika biju liecinieks situācijai, kad vienam 90-to sākuma VAGam (vot neatceros tagad precīzi kādam) vajadzēja vienu primitīvu devēju. Un skuju - nevienā veikalā tāds nebija nopērkams. Detaļa eksistē, bet nopērkama nekur nav. Nezinu, kā cilvēks to beigās atrisināja.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Tā problēma ir diezgan daudziem auto, piemēram Honda FR-V arī jau ir problēmas ar daudzām detaļām, tiesa motors par laimi gāja lērumam citu Hondu, bet specifiskās caurulītes (daydzviet atšķiras garumi un liekumi) gan jau var būt nedabūnamas pat pie Hondas, tādēļ Fr-V vairs īsti nav laba izvēle ...

anoagask Reģ.: 18.06.2019
1 0 Atbildēt

tā nav nišas auto problēma - FR-V ir tikai nedaudz biežāk sastopama nekā Maserati

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti