Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Conqueror Reģ.: 15.10.2002

nu re, var arī par LIETOTIEM parunāt, jo lietotie auto ir daudz vairāk par jauniem, kā zināms, ja ar jaunu auto izbrauc ārā no veikala, tas kļūst par lietotu un cena krītas par 30%...

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
6 1 Atbildēt

šitas ir labs piedāvājums ko braukalēt pa pilsētu - elektriskais

wexrtf Reģ.: 27.12.2018
0 1 Atbildēt

Izskatās, ka pašreizējais kvēpu filtrs velk savus pēdējos metrus, iedegās check uz to un vēlāk sākās visādi brīnumi ar kūpēšanu, dzinēja trokšņiem un kārtīgu deguma smaku salonā. Tā kā pilnīgu izgriešanu neatbalstu, varbūt kāds var pakomentēt, cik ilgi un cik kvalitatīvi strādā lētā gala DPF? Iemetot vispārīgam ieskatam i-veikalos, cenas svārstās no 200-1500eur.

feciic Reģ.: 09.05.2008
1 1 Atbildēt

Sāc ar problēmas (dūmainības) cēloņa novēršanu un tad maini dpf. Savādāk pavisam drīz arî jaunais dpf būs metams.

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Tev ir pārliecība, ka šis ir beigts un pagalam (novērots ilgtermiņā), vai arī šoreiz aizgāja ciet un tāpēc tā liekas?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Aizbrauc ceļojumā un "izgriez" pa bāņiem, lai izdeg. Būs lētāk un ceļojums bonusā. Nu vai arī nepaveiksies un paliksi uz ceļa - paņem normālu apdrošināšanu ;)

0 0 Atbildēt

Un ko tad, ja nav čipots? Nesanāk

Ja nopietni, tad iztīrīt varētu jau arī tepat, bet ja reiz ir zināms, ka filtrs patiešām beigts, tad jau padomi par bāni vai ceļojumu tāpat atkrīt.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 4 Atbildēt

Ja DPF ir ciet tad bānis viņam nepalīdzēs.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Kā tas ir "ciet"? Izplūdi pūš pa caurumu pirms tā?

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
1 4 Atbildēt

Es tev ieteiktu sākumā noskaidrot cik jauns DPF maksā pie dīlera un tad vadīties no tās summas nometot kādus 200 EUR.Kāpēc vienam dārgāks bet citam lētāks DPF,viss atkarīgs kādi viņā dārgmetāli,tas arī sastāda viņa cenu.Atceries,savu veco DPF vari nodod un dabūt par to EUR.

No savas pieredzes varu pastāstīt,kad manam autiņam aizkakājās DPF,nekas nesmirdēja,tikai Checku meta laukā.Un zinu kas viņu aizkakāja, tā bija sulojuša turbīna.

Tu saki kad tev ir deguma smaka un dūmi,ir četru cilindru dzinēji ar piecām degvielas sprauslaām,tā piektā kalpo priekš DPF izdedzināšanas,ir gadījumi kad viņa arī taisa sūdus un nokauj DPF.Bet labāk tev aizbraukt uz diagnostiku, tikai ne pie dīlera jo viņi neko nezin.

wexrtf Reģ.: 27.12.2018
0 0 Atbildēt

Paldies par atbildēm. Checks iedegās pēc 250km brauciena, tā kā mājās tikt vajadzēja, nobraucu vēl tik pat ar degošu check 95% pa trasi. Servisā kļūdu nometa un ieteica padzenāt nedaudz uz trases, ko arī izdarīju - un vienā brīdī jau pie mājas, dodot gāzi, sākās troksnis no dzinēja un deguma aromāts salonā. Pieņemu, ka kaut kādu reģenerāciju centās veikt, bet visai interesanti - āra temperatūras rādītājs diez gan strauji uzleca līdz 40 grādiem (iepriekš rādīja ~33). Vienu dienu pabraucu bez checka un vakar vakarā atkal iedegās. Diagnostika jau ieplānota uz rītdienu, redzēsim, kādi rezultāti.

P.S. Nobraukums 280k un mašīnai 13 gadi, pieņemu, ka tas DPF jau varētu būt beidzies dabiskā nāvē - ja vien tiešām tur nav parādījies kaut kāds cits iemesls, kas to ir nokāvis. Līdz šim problēmu ar to nebija, mašīna manā īpašumā 3 gadus un nobraukti 50k km.

Vilsons Reģ.: 04.12.2020
0 0 Atbildēt

Labdien! Meklēju ietilpīgu un komfortablu universāli 5000-6000 eiro robežās braukšanai pārsvarā ārpus pilsetas, kurus jūs ieteiktu? 2010-2014 g. V70 liekas optimāls variants. Vēlams auto ar augstāku klīrensu.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Honda Acord universālis, bet viņš būs pāris tk dārgāks.

Nu vēl zināms, ka Subaru Forester ir īsts mežinieku auto. Bet, man liekas, tas būs vēl dārgāks par Honda.

darklight Reģ.: 29.10.2013
2 0 Atbildēt

Akords tak ir nejēgā zems - nederēs. Kā šoseju gāžamais super, bet pa zemes ceļiem garām. Subaru būtu īstais, tikai kā ar to komfortu? Katram jau sava gaume un prasības - jāpamēģina, tad zinās. Var jau to pašu Volvo galu galā...

0 0 Atbildēt

Nu, es kā universāļu cienītājs ik pa laikam uzmetu kāru aci tiem akordiem. Man viņš derētu, riktīgs lielceļu šķūnis.

Es jau īsti nezinu kur viņš taisās braukt. Ja mežā tad tak iedevu alternatīvu - Forester ir pietiekami vienkāršs un iet cauri visiem meža ceļiem. Tai volvo esmu pasēdējis, maziņš likās. Forester jau arī nebūs tik ietilpīgs kā Akords.

Un kāds komforts, te jau jāskatās lai mašīna ietu un nebūtu nojāta. Jo vienkāršāks vāģis, jo komfortablāk

Discoteeka Reģ.: 12.11.2019
1 0 Atbildēt

v70 nebus klirens, allroad un xc70 taja budzeta noteikti nebus tajos gados, outback izskatas pec viduscela

0 0 Atbildēt

Hodos īsi un saprotami par čipošanu youtu.be/Dwh5_o98WgU

2 0 Atbildēt

Es jau domāju, ka kļūdījies esi un gribēju aizrādīt, ka covida sadaļa ir citur, bet tad atcerējos, ka kādreiz bija arī cita čipošana aktuāla ;)

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

0 0 Atbildēt

He, he Icik, čipošana aktuāla visos laikos

Lasītākie raksti

Jaunie raksti