Volvo remonti un tehniskaas lietas

Crash Reģ.: 11.06.2002

Es te papeetiiju muusu remonta un tehniskos topikus un skatiijos ka savu laiku nekas nav atjaunojies. No taa var secinaat ka Volvo nemazaam nepliist.(atskjiriibaa no SAAB kuru diskusiju topiki par remontu pildaas nemeeramaa aatrumaa)

Taatad staasts par to ka man vakar noblokjeejaas droshiibas un nepakam nenaak araa kaadas idejas ieteikumi???

Crash[addsig]

 
1.. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ..105
Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Nu vobshem juus mani saprataat , doma bija taada ka jebkuraa servii kaads noraus lazhu, tikai nezkapeec AS man tas gadaas biezhaak... Kaut gan peedeejaa laikaa saak laboties... V, katraa zinjaa vismaz tur ko esmu dariijis pac probleemu nava.

Vol A kastev ar to luuku? Tev elektriskaa , vai parastaa? Katrtaa zinja konstrukcija tur ir vienkaarsha kaa zeme...

Crash

Alex-GT Reģ.: 26.07.2002
0 0 Atbildēt

nu taa neliels staasts par Volvo 850 2,5 `94 , aut karbas probl...

karo4e saaka man gljukot karba

aizbraucu uz MM, noteica diagnoze - beigts solenoids, viss cits kartiibaa!!! MM tas solenoids maxaa uuuuhhhhh cik LVL! Pasutiiju to solenoidu Villim, atveda cena OK!!! Liels paldies Villim!!!

aizdzenu savu pepelacu uz RAAP, nomainiija to solenoidu!!!

30 minutes service man testeeja mashiinu, atbrauc - viss kartiibaa!!!

nu es "dovoljnij kak slon" leecu pie stures, un laaimigs braucu prom.

Da ne tyt to bilo! no servisa aizbraucu azh 100m, un viss saakaas no jauna atbraucu atpakalj uz RAAP vini atkal testeja manu auto, secinaajums bija, ka solenoids nebija vainiigs

Sanaak ka MM diagnoze bija uzstadiita nepareiza:!

bet taa kaa raapaa visi meistari bija baigi aiznjemti uzreiz vainu vini nevareja noteikt, jo simprtomi radija vienu mirkli uz elektroniku, peec tam uz hidrauliku, peec tam uz mehanisku vainu!

Bet joki veel nebedzaas domaaju, no OK atstaashu mashiinu , lai meklee kas par vainu un lai remontee!!!

a vini man - a mums driiz atvalinaajums un serviss no 14.juulija buus sleegts uz divaaam nedeljaam !!! vot taads staasts!

AL

vol Reģ.: 21.02.2003
0 0 Atbildēt

El. lūkai salūzis viens kronšteins un viņa nostājas drusku šķērsām līdz ar to baigi vēš svilpo.Nepatīkami.

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

NJaa, smalka attieksme RAAP. Es vareetu noskaidrot veel vienu kantoriiti, kas ar shitaam problemaam njemaas. Arii taa pat dod garantijas utt. Tur parsvaraa visi plachi savas ar defektiem ievestaas mashiinas taisa un suudziibas neesmu iipashi dzirdeejis.

DAGS Reģ.: 25.03.2004
0 0 Atbildēt

Kur reāli var atjaunot stūres reiku,ar vismaz kaut kādu garantiju un jēdzīgā termiņā?

Alex-GT Reģ.: 26.07.2002
0 0 Atbildēt

2 Autonets

nu principaa RAAP savu darbu izpildija, jo es prasiju tikai nomainiit solenoidu!!! jo diagnozi noteica MM! laikam diagnoze nebija pareiza!!

moz atsuuti uz privato , kur atrodas un kaa saucas tas cits kantoris???

vai uz : alext10@one.lv

Thnx in advance

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

DAGS, saveejam 850 reiku restaureeju Jelgavas ielaa 66 servisaa paprasiija 70 Ls un iedeva uz gadu garantiju. pagaidaam veel straadaa . Telefonu noteikti peec SM var atrast.

Crash

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Alex es domaaju ka tev ar vajadzeeja ieksh MM ar pabeigt savu epopeju, jo ja ieksh MM buutu taa izdariijushi, tu vareetu pateikt j^%#$^$# dafai tagad taisiet kameer iet

Crash

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

Shonakt manam 850 tika izbliceet logs un nozagts magjitis. Kaut arii dzivoju pirmaja stava un mashiina ir zem loga, 2 min laikaa paspeeja izraut magjiiti un nozust persona varda zaglis.

Pie atrumklokja staveeja vairaaki lati, uz sedeklja digitalais fotoaparats, dargs lietussargs - NU NEKO NO TAA NAV PANJEEMIS. Briiniijos, kaa var nepanjemt tos paaris latus, kas bija 10 cm attaluma no magjiisha.

Bet nu visa story iemesls ir kaads - origjinaalo zaljo toneeto stiklu cenas

Kantora iela: 45 Ls,

Smerlis: 35 Ls

Un galu galaa dabuuju Riigas rajonaa uz Ventspils pusi pa 30 Ls ar visu ielikshanu.

AutoStar stikla nomainja maksaaja 8 Ls.

Taa luuk man neiet

Alex-GT Reģ.: 26.07.2002
0 0 Atbildēt

2 crash

nu gribeejas kaadu kapeiku ieekonomeet!!!

jo pirkt to solenoidu par 140LVL nu dikti negribeejas!

nu "posle draki kulakami ne mashut"

2 Autonet

nu moz tomeer pasaki, kas tas par servisu???

tikko biju citaa servisa kas darbojas ar automaatisko aatrumkarbu remontu!!!

it ka soliids serviss, ve4i ari sakariigi , kad praasiju RAAP nu tipaa kaads vareetu buut pats briesmiigaakais cipars.... tad shaja servisaa tas cipars divreiz mazaaks!!!! nu kad savcediishu kartiibaa savu pepelacu, tad izstastiishu!

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Klau alex a kas tef par probzu ir tam automaatam? Mosh kaads elektriibas gljuks vai nekontakts. Tipa solenoiidam kontakts ira at ad nava./..

Crash

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

Automaatisko kaarbu remonts - VIKTORS: 9415571

Remontee parsvaraa autoplachu mashiinaam un dod garantiju.

Alex-GT Reģ.: 26.07.2002
0 0 Atbildēt

2 crash

da nvz kas vinjam ira....

visu laiku mirgo taa bultinja panelii, un kad araa ir silts laiks, peec braukshanas pilseetaa apm 20-30 minutes kaarba sleedzas uz to tipa SAFE MODE, kad karba darbojas tikai 3-ja robaa!!! cot taada shaize!

Alex-GT Reģ.: 26.07.2002
0 0 Atbildēt

2 Autonets

thnx!

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

ALEX, velaak iemet info arii pareejiem, kaa un kur gaaja un cik maksaaja.

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Man jau liekas ka vairaak tas tieshaam izskataas peec elektrogljuka. Jo shitai kaarba ir ar kompi kontroleeta un iespeejams kaadam deveejam noluuzis vads vai zaljumballe iestaajusies.

Kaa elja ir, tipa nezuud?

Crash

Alex-GT Reģ.: 26.07.2002
0 0 Atbildēt

ar ellju viss ok!

nezuud, nesmiird un ir tiira!

nu taa

riitdien braucu uz AS uz diagnostiku lai nolasa visas fignjas no kompja, tad redzeesim kas tur iekshaa ira!

kad buus siikaaks info zinjoshu

Paldies Autonet un crash

vai juus (Autonet un crash ) uz braucienu pieteicaaties..?

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Nu bez manis jau braucienaa nekas nenotiks.....

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

mashiinaa no salona izsistie stikla jasuuc araa un japelna naudinja jaunam magjiitim, kur nu tagad izklaides.

Alex-GT Reģ.: 26.07.2002
0 0 Atbildēt

2 Autonets

nju ja PLANETA - EL veikalau zini, tad gadijumaa ja kaut kas tur iepatiksies dod zinju, kaadu atlaidi uztaisiisim!!!!

googoo Reģ.: 01.06.2001
0 0 Atbildēt

el planeetaa ar visaam atlaideem sanaak daargaakais veikals riigaaa

aber par kantorielaam, citaam ielaam:

kaadi ir normaaalaakie volvo shroti -

a to manam peleeeciitim dubljusargs vienaa pusee nozudis -

i ta nu braukaaju - viena puse daudzmaz tiira, otra liidz logiem noshkjaidiita [addsig]

Freiberga Reģ.: 11.07.2003
0 0 Atbildēt

Volvo rez. d. veikals Gogola 11 (pie Zin. Akad.) - 9484030, Sasha (Marupe) - 9256631, Volvo serviss Smerla iela 3 (no Brivibas ielas nakosais pagrieziens pec pagr. uz Kinostudiju) - 9211092.

Draugi! Tikko nolauzu un tadelj man vajag 7/900. wagona pakaleja vaka ROKTURI!!! Ja kas - dodiet zinu uz: kfor@inbox.lv

[addsig]

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Tu tach tikko pac uzraxtiiji kur mekleet , a taa mosh skaardniekam uzjautaa.

A ko ta tik stipri raavi ka noraavi

Crash

DAGS Reģ.: 25.03.2004
0 0 Atbildēt

!!!Domāju tas piederas pie tehniskām lietām-Meklējam autokrāsotājus ar darba pieredzi un pozitīvu attieksmi pret darbu!Alga atbilstoši paveiktajam.Labi darba apstākļi.Zvanīt Gintam t.9282512

Skardnieks Reģ.: 13.12.2002
0 0 Atbildēt

Tiko savaa seetaa iebraucu kaarteejo VOLVO

Volvo 740 aptuveni 1984-1985 gada, sedans, Benziins 2.3, gaaze, karburators, virsbuuve RRRuuseejusi, jo naf cinkota.

Ja kaadam ko ievajagas dodat zinju.

P.s. rokturis no universaalja naf.

1.. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ..105
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti