iAuto.lv Forums - Lietotāja atbildes
Kārtot: Augošā secībā
WALA 12.10.2010 9:16

Varētu pieļaut ka braucot pa dimanta vai kādiem citiem ļoti cietiem putekļiem/segumu, tās ķēdes arī varētu būt jāmaina tik bieži, bet nu parastā gadījumā ja ķēdi nesaspridzina, tad no "Maskavas līdz Berlīnei" mierīgi tāda ķēde izvelk.

WALA 11.10.2010 15:20

Ja jugasvilli - es piekrītu ir gana daudz cilvēku kuri neapzinās "iespēju un brīvības nastu". Un tam tiešām ir domāta valsts lai aizsargātu indivīdu "no sevis paša". NU labi, būtu jau palīdzējis kaut vai tas ka beigtu optimistiski drist, kaut sūdi jau sen mutē smeļas.

WALA 11.10.2010 15:15

anonimikis rakstīja: ASV šobrīd notiek ļoti interesantas lietas. Milzīgs skandāls par tā saucamo foreclosure procesu (reāli mājokļu atņemšana) un process praktiski visā valstī apturēts. Jo bankas veikušas nelikumīgas darbības.

Kādas bankas ?!?! Tajās bankās sēž tādi pat cilviņi kā mēs te, kāds priekšnieķelis, vai arī paši nabaga brokerīši vairs nevar nopelnīti sakarīgai aldziņai - nu tad sanāk mazliet pakrāpties tur mazliet vēl šur, jo patiesībā jau tie kadri (īpaši ASV) ne sūda nemāk kā tikai krēslus deldēt, un arī "ai kā negribas" kaut ko darīt, ja ierasts ne sū nedarīt tik "smelt" !!!

WALA 11.10.2010 14:59

NU bankas nav labdarības iestādes - tas arī tā kā būtu jāsaprot !!! Tāpat brokeri nenodarbojas ar labdarību !!!

Problēma ir tajā ka pašiem ir mode paraut vairāk "krīta" kā ir spējīgi panest + visādi kretīni "no augšas" ar bazūnēja "gazi grīdā" - nu tad nu ļautiņš parastais "ieberzās".

Arī es esmu ieberzies, tikai ar to starpību ka man neviens dzīvokli negrasās atņemt, jo "krīzes" sākumā nevis nopirkām jaunu auto bet piķi atskaitījām bankai samazinot kredīta atdošanas termiņu. NU jā un arī degviela nav jāzog utt.

WALA 11.10.2010 13:22

anonimikis rakstīja: man carinae pamatā gan ar Denso elektroniku. ir tik pāris lietas no Bosch. vēl gan nav nekas tur čakarējies. tomēr, cik palasījos carina-e.ru forumā, tad plīstot tiešām galvenokārt Bosch detaļas.

Man arī savulaik bija CarinaE (93 gads) ar visu DENSO - sencis brauc ar to joprojām - tai mašīnai vienīgā (pie kam šiem auto raksturīgā nelaime) bija ūdens no loga tecēja uz indukcijas spoles, un tā kā augstsprieguma vadus neviens nebija mainījis un arī negrasījās, tad slapjā laikā autoss nedarbojās. Pēcāk paskrūvēja to indukcijas spoli tālāk - vispār vairs nekas tam auto nav noticis. Bračkas Carinai arī tāda pat indukcijas spoles nelaime - tikai jamā ir BOSCH - un noklājās pavisam ( tīri konstruktīva nelaime tā jamajām ir !!!), ielikām vietā no Celicas DENSO spoli - nācās gan mazliet "pamuhļīties", jo augstsprieguma vads savādāk stiprinās.

WALA 11.10.2010 13:10

argis rakstīja: Tur jau tā lieta, ka vasarās parasti sanāk pa eiropu arī pabraukāties un tur jau citi ātrumi.

Kā jau teicu - paņem 2 jaunas jebkādas tavam auto piemērotas (ātruma indeksi utml) riepas ko uzlikt uz vienas ass, to veselo SP Sport - kā rezerves ratu un viss būs OK !!!

WALA 11.10.2010 12:22

ValdisM - man ir arī Toyota Avensis jau pārspļāvis 250 tkm, jams nav japānis !!! Jams ir eiropietis un kas vēl sliktāk - brits no A- Z kurā ir japīša motorelis, bet visa elektronika ir BOSCH ( un ir šis tas nomiris un šis tas gļučījis). Bračkam ir CarinaE kas arī dzimusi UK, arī BOSCH elektronika - arī šīs un tas ir atņirdzies un ticis aizvietots ar DENSO no vienas Celicas ko jaucu daļās. Pārējo jau esmu pateicis iepriekš.

WALA 11.10.2010 11:42

Biideklis rakstīja:

Tikai nedrist!

Shitie suudi noklaajaas biezhaak, nekaa to gribeetos.

Paarsvaraa probleemas saakas, ka gjiibst nost, un apgriezieni leekaa.

Drist/nedrist - vai 15 gadi autovadīšanas būs gana labs rādītājs ??? Šajā laikā nevienam auto gaisa masas mērītājs NAV mainīts/gļukojis ( tas pats ar radinieku auto) Un caurmērā viens auto pie manim ir sabijis vismaz 2 gadus, un vismaz 60-80 kkm (neviens nav bijis jauns no salona) !!!

Gļukainākais auto kas man ir - 90 gada Toyota Celica ar koooonisko filtru ( nopirku apdauzītu un bija doma jaukt detaļās, bet nu kaut kā "pielipa" tas auto - labs "gāžamais" pa lauku ceļiem). Lūk tam pagājušziem mitrā un aukstā laikā bija gļuks ar apgriezienu staigāšanu, bet pēc tam vairs nav atkārtojies !!!

WALA 11.10.2010 11:22

Alternatīva ir paņemt vienkārši 2 jauans riepas un nesipt sev un citiem prātu !!! Ja to auto dod kādam sievišķim braukt, tad labāk tā arī izdari !!!

WALA 11.10.2010 11:21

Tik vien tās nelaimes ?!? tiešām uzliec "astē", un katru rītu paskaties vai nav kāds aizdomīgs bumbulis uzmeties, ja nav tad nerauj krenķi !!!

WALA 10.10.2010 12:48

Tas tak loģiski ka šī ir plānota "diversija" - tā teikt paķert uz muļķi, mazliet "pastaipīt" utt, utjpr.

Bet intersanti vienalga.

WALA 10.10.2010 12:07

Patiesībā pielietojumu var atrast jebkurai lietai, tikai jautājums vai tas ir tā vērts ieguldīt laiku un naudu !!!

Pie attiecīgiem apstākļiem būtu prikolīgs tūrisma objekts. Vēl tik klāt jāpiepērk kāda padomju kara bāze, jāuzliek paintbola stroķi un atiet kaujā.

WALA 09.10.2010 1:22

Sretsked rakstīja:

...

Šito nav izdevies nogremdēt foto2.inbox.lv/...

Šitam jau vismaz 2 x platākas ķēdes !!!

WALA 08.10.2010 21:10

galu galā tev tak ir zināms tavas tehnikas kāpurķēžu platums x garums un arī pilna masa - nu tad vari sarēķināt kurš ātrāk noraksies pie kādiem apstākļiem !!!

WALA 08.10.2010 21:08

Šķiet pie mums tāpat kā citur - šitāds skaitas kāpurķēžu traktortehnika !!!

WALA 08.10.2010 21:07

Sretsked rakstīja: Nu ja. Nogrimušu CAT 35 tonnīgu ekskavatoru esot izvilcis un nesprauslājis pat.

Man aizdoma ka purvā tās tanka 40 tonnas drīzāk pašas nogrims i aci nepamirkšķināsi, bet tur kur cieta grunts - tur jau šitam nebūs ne vainas.

WALA 07.10.2010 22:30

Palaidniex rakstīja:

interesanti gan, ja jau MAFi ir tik nemirstīgi, tad kāpēc tos ik pa laikam rezerves daļu veikalos pērk? tāpat vien - aiz neko darī - naudiņu nau kur likt?

CIlvēki mēdz būt dažādi - daži savā stulbumā izdomā jamos patīrīt utml. Bet saku no savas pieredzes - nevienam auto ši daļa nav atteikusies. Protams filtri tiek mainīt kā pienāķas un netiek likti kooooniskie. Tiesa vienam auto tāds jau bija kopš nopirku - ar tādu joprojām ar braucu - un nekas !!!

NU vienīgais laime varbūt tajā ka tie visis ir koyoti ?!?!?

WALA 07.10.2010 9:33

nu pajem un paskaties uz jamo - mos vienkārši kaut kur kaut kāds sakains mitrums uz jamā, netīrumi vai vēl kāds stulbs gļuks - jo nu es savā dzīvē vēl nevienu auto ar nosprāgušu MAF neesmu redzējis !!! Un ģimenē lietoti tiek pat 20 gadu veci drapaki !!!

WALA 06.10.2010 10:06

Sretsked rakstīja:

Nu bet es taču tev visu laiku skaidroju,jo pats nespēj saprast- tu esi tādas sugas pārstāvis,kas pats nespēj sev sagādāt iztiku, tāpēc tādiem to samet pārējie,kas spēj . Tāpēc tu oficiāli pārtiec no tā,ko es radu. Man pietiek sev un ko uzturēt tādu ņergu kā tu, nespējnieku Esam taču sabiedrība, jāpalīdz tiem,kas par sevi parūpēties nav spējīgi.

Tā ir un pamēģini tik slikti strādāt - mēs tevi ar nodokļiem apliksim

Sorry, nevarēju noturēties

WALA 05.10.2010 12:53

Mja pa savam Gauss ir taisnība, tikai Šķēlīgais cik ir bijusi iespēja redzēt apmēram pusi no saviem "ieguvumiem" ir pazeminājis vērtību, nevis palielinājis. Viens no tādiem pozitīviem pretpiemēriem šķiet ir Dobeles dzirnavnieks - tā vērtība gan tikai cēlās laika gaitā. Tik ir baigā aizdoma ka tas nebija Šķēles nopelns., bet pārīša mazākumakcionāru !!!

WALA 05.10.2010 10:41

Es vēl varu saprast par ko tiek atbalstīts Lembis, arī Šlesera atblastītājus varu saprast. Bet kādēļ tiek pausts atbalsts Šķēlem - man nav skaidrs. Šķēle praktiski visu kas ir bijis vērtīgs bija savācis sev, un acīmredzot nespējot vairs ieguldīt "intelektuālo potenciālu" ir visu pārdevis nahren, ko igauņiem, ko nu kam. UN pēdējā laikā sācis snaikstīties gar atkritumu biznesu - biznesu kurā lai labi dzīvotu intelektuālais potenciāls vispār nav jāiegulda !!! Manuprāt tā ir pazīme ka jams jau sen ir izsmēlis "intelektuālo potenciālu", un kam tāds vispār vairs ir vajadzīgs - nav skaidrs !!!

P.S. Intresanti vai Šķēlem no tiem padsmit miljoniem vispār vēl kas ir palicis pāri !??!?

WALA 05.10.2010 9:53

Sretsked rakstīja:

Saki, zemprofilam un parastai riepa ir vienāda borta cietība ?

Jā tieši tā arī gribēju teikt, ja ņemama riepas ar vienādu "masas indeksu", tad borta cietība būs vienāda. Protams uz tā fona ka vienai riepai tas borts ir platāks šķiet ka jams ir mīkstāks, un šaurākam šķitīs ka tas ir cietāks.

Protams ņemam vērā ka būs atšķirība starp "run-flat" un parastu riepu utt. tobiš salīdzinam prikstu ar prikstu, nevis pirkstu ar pim...

WALA 05.10.2010 8:51

Sretsked rakstīja:

Yetti rakstīja:

cieta ir tava galva, nevis riepa...

nē nu, protams, tikai tava taisnība ir pareiza, jo tu esi visdārgākās riepas spējīgs nopirkt

lai cik varbūt rupji šis vārdu salikums no Yeti puses neizklausītos, tomēr viņam ir taisnība !!! Vismaz ja nerunājam par 5 gadiem vecām kalošām "tikko no Vācijas/whatever'. To cietību parasti "panāk" - pateicoties mūsu ceļiem - pūšot tajās riepās lielāku spiedienu nekā vajadzētu, jo borti visām tām riepām ir mīksti un pat ļoti, un nav būtisku atšķirību zemprofilam !!!

WALA 03.10.2010 22:20

Patiesībā ar to ierēdņu un valsts darbinieku armiju lielākā bēda ir nevis skaits, bet gan funkcijas kas tiem jāpilda - vienreiz saprast kas ir svarīgs un kas nav, un tad likvidēt idiotiskas un arī datorizējamas funkcijas un tad no daļas konkursa kārtībā tikt vaļā.

Citāk pēc vien sava darba devēja skatoties - atlaida daļu darbinieku, bet tūlīt vietā nācās pieņemt inženieri, darba drošības speciālistu, ēku pārvaldniekus utml. vairāk vai mazāk speciālistus, lai tikai daudzmaz izpildītu likuma prasības. NU kādas skujas pēc uz katru organizāciju/iestādi būtu vajadzīgs darba drošības speciālists, ēku pārvaldnieki ( pie kam ēkas pārvalda, organizācijas speciālisti + skaitās ka apsaimnieko VNĪA ?!??). Tāpat IT jomā ir kur optimizēties bet nu tur jau darbs notiek - tik saprotu ka ar "lobijiem" tur ir problēmas līdz šim !!!

Vēl labāk man patīk joks ar VNĪA ka valsts caur savām iestādēm maksā valsts kantorim - VNĪA par ēku apsaimniekošanu, kaut pārsvarā visu reālo apsaimniekošanu veic (vai arī neveic neviens) konkrētā iestāde.

WALA 03.10.2010 20:23

i_edgars rakstīja: Nezinu kā tur pēc Vācijas statistikas, bet mani pārsteidza, ka turki skolnieku vecumā Vācijā savā starpā sarunājas vāciski... ar saviem vecākiem gan runā mātes valodā.

Domāju tas ir savstarpējas cieņas jautājums, jo nevar vācieši īsti bez turkiem, un turki nevar bez vāciešiem. Un mūs agri vai vēlu arī jānonāk līdz līmeni ka mēs cienam mūsu krievus/krievvalodīgos un arī viņi domāju ka atbildēs ar tieši to pašu, jo nu lielākā daļa jau mūs ciena, un pārējie arī nav "sliktāki" cilvēki + gana inteliģenti, tik protams droši joprojām kremt "atstumto" loma !!!

Lasītākie raksti

Jaunie raksti