Junioru riteņbraucējiem pieticīgs sniegums pasaules čempionāta individuālajā braucienā (papildināta)

Nozare.lv | 24.septembris 2013 16:09

Latvijas jaunie riteņbraucēji Raivis Sarkanis un Andrejs Podāns otrdien uzrādīja pieticīgus rezultātus Itālijā notiekošā pasaules čempionāta individuālajā braucienā junioru konkurencē.

(papildināta no 5.rindkopas.)

22 kilometru distancē Sarkanis ierindojās 65.vietā, bet Podānam 68.pozīcija 84 sportistu konkurencē.

Distanci veicot 26 minūtēs un 56,83 sekundēs, par pasaules čempionu kļuva Igors Dekrēns no Beļģijas, kurš savu tuvāko sekotāju apsteidza par astoņām sekundēm.

Tikmēr Sarkanis uzvarētājam finišā piekāpās par divām minūtēm un 50,07 sekundēm, bet Podāns atpalika vēl par 0,41 sekundi.

Latvijas riteņbraucēja Vita Heine otrdien ieņēma 39.vietu Itālijā notiekošā pasaules čempionāta individuālajā braucienā sievietēm, apsteidzot vien sešas konkurentes.

Visātrāk 22 kilometrus garo distanci veica Ellena van Dijka no Nīderlandes, kura finišēja pēc 27 minūtēm un 48,18 sekundēm. Viņa savu tuvāko sekotāju apsteidza par iespaidīgām 24 sekundēm. Tikmēr pašlaik 28 gadus vecā Heine finišā uzvarētājai piekāpās par trim minūtēm un 17,40 sekundēm.

Individuālā brauciena četras vājākās sportistes van Dijkai zaudēja no četrām līdz pat sešām ar pusi minūtēm.

Latvija pasaules čempionāta sieviešu konkurencē tiek pārstāvēta pēc vairāku gadu pārtraukuma.

Jau vēstīts, ka pirmdien individuālajā distancē U-23 vecuma grupā Andžs Flaksis izcīnīja 40.vietu, bet Andris Vosekalns ierindojās 47.pozīcijā.

Vīriešiem individuālās distances sacensības tiks aizvadīts trešdien. Tajās no Latvijas startēs Aleksejs Saramotins.