“Volvo Truck Latvia” piegādā jau 1500. kravas auto SIA ”Kreiss” 6

Foto: Publicitātes attēls

Volvo Truck Latvia | 21.februāris 2017 10:39

“Volvo Truck Latvia” ir izveidojusies stabila ilgtermiņa sadarbība ar “SIA Kreiss”, kas ir viens no lielākajiem loģistikas pakalpojumu sniedzējiem Eiropā.

Jau 16 gadus “Volvo Truck Latvia” piegādā jaunākās kravas automašīnas SIA “Kreiss”, un 2016. gada nogalē uzņēmums saņēma 1500. Volvo kravas automašīnu.

Ilglaicīgas sadarbības pamatā starp “Volvo Trucks” un SIA “Kreiss” ir veiksmīga komunikācija un savstarpēja cieņa. Pirmā automašīna, kas 2000. gadā nonāca SIA “Kreiss” īpašumā, bija Volvo FH12, bet 2016. gadā piegādātais tūkstošs piecsimtais kravas auto bija Volvo FH. Pērn SIA “Kreiss” tika piegādātas 366 “Volvo” kravas automašīnas, un ar katru gadu piegādāto automašīnu skaits turpina pieaugt.

“SIA “Kreiss” ir nozīmīgs “Volvo Trucks” partneris gan Latvijas, gan arī Eiropas tirgū, un mēs augstu novērtējam uzticību, kas ir izveidojusies šo gadu laikā. Ilgtermiņa attiecības stiprina arī abu uzņēmumu vienotā izpratne par kvalitāti, efektīvu pārvaldību un apkārtējās vides aizsardzību,” uzsver “Volvo Truck Latvia” rīkotājdirektors Endrjū O’Bruks (Andrew O’Brooks).

Endrjū O’Bruks (Andrew O’Brooks) papildina: “Strādājot ar SIA “Kreiss” un citiem klientiem mēs ņemam vērā “Volvo Trucks” vērtības - klientu panākumi, uzticība, aizrautība, pārmaiņas un sniegums. Mums ir svarīgi izprasts klientu biznesu, tā vajadzības un problēmas. Turklāt mēs fokusējamies uz transporta risinājumiem, kas padara klientu ne tikai veiksmīgu, bet rada vērtību arī sabiedrībai. Mēs arī sagaidām, ka gan mēs, gan citi būs gatavi spert vienu soli vairāk, lai paveiktu lielisku darbu. Esam ieinteresēti arī pārmaiņās, lai būtu soli priekšā konkurentiem un diktētu “spēles” noteikumus.. Vienlaikus mēs ar aizrautību darām darbu un lepojamies ar jau paveikto. Turklāt darba procesa laikā mēs uzticamies ne tikai saviem darbiniekiem, bet arī citiem, jo uzskatām, ka visas iesaistītās puses ir ieinteresētās pozitīvā gala rezultātā.”

Vienlaikus SIA „Kreiss” valdes loceklis Sergejs Zaļizko atzīmē, ka “Volvo Trucks” nav tikai automašīnu piegādātājs, bet arī uzticams sadarbības partneris gan Latvijā, gan pasaulē – visur, kur brauc SIA “Kreiss” automašīnas. ““Volvo Trucks” atbalsta mūsu uzņēmu ne tikai kravas auto pirkuma procesā, bet arī tās ekspluatācijā – tie ir vieni no svarīgākajiem faktoriem ilgtermiņa sadarbības pamatā 2017. gadā plānojam mūsu kravas automašīnu autoparku papildināt ar 350 spēkratiem,” stāsta SIA „Kreiss” valdes loceklis Sergejs Zaļizko.

SIA „Kreiss” ir Latvijā lielākais īstermiņa realizācijas preču pārvadātājs Eiropas tirgū. Uzņēmums dibināts 1994. gadā un jau sākotnēji specializējās augļu, dārzeņu un citu īstermiņa realizācijas preču pārvadāšanā. SIA “Kreiss” rīcībā ir 95% kravas automašīnas, kas ir jaunākas par pieciem gadiem. Lielākā daļu „Kreiss” autoparka veido Volvo jaunāko modeļu automašīnas.

Savukārt „Volvo Truck Latvia” nepilnu 20 gadu darbības laikā kļuvis par vadošo uzņēmumu Latvijā, kas nodrošina kravas transportlīdzekļu risinājumus. Vidēji katrs trešais kravas auto Latvijā ir „Volvo”. Tieši Rīgā 1996. gadā „Volvo Trucks” atklāja pirmo servisa centru Austrumeiropā, tādējādi iezīmējot jaunas stratēģijas – tiešās tirdzniecības un apkopes – sākumu, ko uzņēmums īstenojis visā Austrumeiropā un Centrāleiropā. Patlaban Baltijas valstīs vien darbojas 12 „Volvo Trucks” servisa centri, no kuriem četri atrodas Latvijā.

 

Visi komentāri

0 0 Atbildēt

Aug kā traki

0 0 Atbildēt

Latvijā viena pārvadātāju firma, kura neslikti pelna uz auto pēcpārdošanu.

Nopērk jaunus auto, saņem daļu nodokļu atpakaļ. Tad pāris gadus brauc. Kad vajag iet Tehnisko apkopi, par tirgus vērtību pārdot kazahiem,kirgīziem un citiem tādiem aziātiem. Tad uzreiz pērk jaunus. Rezultāts - viss autoparks no jaunām mašīnām un neliela peļņa no pēcpārdošanas. Šefs saka, ka baigi izdevīgi. Par Kreisu nezinu, bet 1500 automašīnas....

taisnības labad jāatzīst, ka Kreisam ir meitaskompānijas - "Kreiss-Vostok" ar Krievijas numuriem un "Kreiss -asia" ar kazahu numuriem. Tāpēc kravu apjoms un automašīnu ir daudz

7 1 Atbildēt

Nu priekš "Volvo Truck" tas "Kreiss" ir labs klients, dod labu ienākumu, tāpēc tāds slavas raksts! Bet kāds labums citiem Latvijas iedzīvotājiem no tāda "Kreisa"? Tad ne jau šie pērk 350 auto šogad, lai mums vestu svaigus augļus! Izskatās, ka vairāk stradā tranzītā Eiropa - Austrumi, tātad drāž mūsu ceļus un nodokļus maksā ofšoros?

Jeb es kļūdos un "Kreiss" Latvijas šoferiem maksā labas algas un valsts budžetā, nodokļos ienes miljonus! Tad kāpēc par to kautrīgi klusē?

0 1 Atbildēt

Kāds labums Latvijas iedzīvotājiem no tevis un tava komentāra?

Un kāds sakars Volvo Truck un auto portālam ar algām un nodokļiem? Priekš tam ir citi mediji.

0 0 Atbildēt

Alga kreisa šoferiem minimālā,pārējais komandējuma nauda kas ar nodokļiem neapliekas :) ,vispār drusku zinot pa kādām naudām veic viņi pārvadājumus gribas teikt ka autotransports ir tikai naudas plūsmas nodrošināšana,peļņa varētu būt ka veidojas citur

0 0 Atbildēt

Par ceļu deldēšanu nebūs gluži patiesība. LV ceļu nodoklis nav pievienots degvielas cenai, bet gan auto maksā reizi gadā, veicot tehnisko apskati. Tātad kreiss par katru vilcēju samaksā 170 eur gadā, ja tas auto ir reģistrēts LV. Tāpat vēl maksā LV ceļu nodevu. Ja pieņemam, ka ved augļus no Valensijas uz Helsinkiem, tad kopā nobrauc ap 7700 km (ar kopējo masu 40t) no kuriem tikai 400-500 pa LV. Ja salīdzina ar kādu "kocinieku", kurš brauc pārkrauts diennaktī 600-1000 km (ar kopējo masu 55-60t) un maksā tāpat, tad kur taisnīgums?

Tavs komentārs

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

Izliek trīsstūri un ķer uz ātrumu: Rīgā policisti noliek netrafarēto auto zem tilta, lai pieķertu ātrumpārkāpējus (+ FOTO) 7

Aculiecinieks, kas iesūtījis attēlus ir sašutis par policijas rīcību, kas šādu metodi izmantojusi Rīgā, Krasta ielā, uz ieskriešanās joslas. Lasīt vairāk

Latvijas tirgū ienāk Ķīnas automobiļu ražotājs Zeekr (+ VIDEO) 10

Ķīnas autoražotājs "Zeekr" ir vēl viens šīs Āzijas valsts autobūves uzņēmums, kas ienācis Latvijas tirgū. Lasīt vairāk

Vai tiešām Vanšu tilta slēgšanu var aizstāt ar dažiem Park&Ride? (+ VIDEO) 9

Vai ar dažiem Park&Ride laukumiem tiešām pietiks, lai Vanšu tilta slēgšanas laikā Rīga neiestrēgtu? Šajā sižetā skatāmies plašāk un izstrādājam alternatīvu satiksmes plānu. Mērķis — nevis cerēt, ka autovadītāji pazudīs, bet laikus sagatavot reālus maršrutus Vanšu tilta remonta periodam. Lasīt vairāk

Arī Mercedes atgriezīs fiziskās pogas, tomēr ekrāni dominēs 6

Mercedes-Benz atzinis, ka pēdējos gados automobiļu salonos ir pārāk tālu aizgājis fizisko pogu aizstāšanā ar skārienjutīgām vadības ierīcēm. Lasīt vairāk

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti