Visi komentāri - Cadillac parāda elektriskā Escalade IQ pirmos attēlus

Cadillac parāda elektriskā Escalade IQ pirmos attēlus 1

 

Foto: Cadillac

iAuto | 23.jūnijs 2023 5:40

ASV autobūves uzņēmums Cadilac daļēji atklājis jaunā Escalade IQ izskatu, norādot, ka elektriskās piedziņas modeļa pirmizrāde notiks 9.augustā.

ASV Cadillac Escalade ir labi pazīstams. Tas ir pilnizmēra luksuss krosovers, kas modeļu piedāvājumā tika uzņemts 1999.gadā un kā piektās paaudzes modelis tiek piedāvāts arī šodien. Drīzumā šim iekšdedzes motoru SUV pievienosies arī elektriskais Escalade IQ, kas savu pirmo lielo uznācienu piedzīvos 9.augustā.

Kā „zīmola pirmais pilnībā elektriskais pilna izmēra SUV” pieteiktais Escalade IQ, izmantos koncerna General Motors elektrisko platformu GM Ultium, kas pamatā arī Chevrolet Silverado EV, GMC Sierra EV un GMC Hummer EV.

Zināms, ka Escalade IQ iegūs priekšējos lukturus divu vertikālu līniju atveidā, izgaismotu zīmola logotipu, panorāmas jumtu un riteņus ar neparasti lieliem 24 collu diskiem.

Cadillac Escalade IQ ražošana plānota Factory Zero rūpnīcā ASV pilsētā Detroitā. Lai iekārtotu elektrisko automašīnu ražošanas līniju GM šajā uzņēmumā ir ieguldījis 2,2 miljardus dolāru.

Piebildīsim, ka Cadillac piedāvājumā 2024. gadam ir divi elektriskās piedziņas transportlīdzekļi: krosovers Lyriq un sedans Celestiq.

 
Visi komentāri
 
Bils 23.jūnijs 2023 12:26
1 0 Atbildēt

Vismaz kādai kompānijai mūsdienās ir palikuši izteiksmīgi modeļu nosaukumi: Lyriq, Celestiq un EsKāLāde, nevis kā citiem, burtu vai ciparu salikumi. ❤️👍

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Nepilni 73 000 eiro – 390 Zs jaudīgais Formentor VZ5 4000 vienībās 4

Eiropas tirgū pasūtīšanai kļuvis pieejams jaudīgs un ekskluzīvs Cupra modelis - Formentor VZ5, kas tiks saražots vien 4000 eksemplāru skaitā. Lasīt vairāk

 

EK atsakās no plāna no 2035. gada aizliegt jaunus auto ar iekšdedzes dzinējiem 24

Pakļaujoties autoražotāju spiedienam, Eiropas Komisija (EK) otrdien atteicās no plāna no 2035. gada Eiropas Savienībā (ES) aizliegt jaunus automobiļus ar iekšdedzes dzinējiem. Lasīt vairāk

 

TIEŠRAIDE no "Latvijas Gada auto 2026" apbalvošanas ceremoniju šovakar 19.00 1

Šovakar, 18.decembrī, svinīgajā apbalvošanas ceremonijā kļūs zināms, kurš auto izcīnīs prestižo titulu "Latvijas Gada auto 2026", kā arī laureātus papildus nominācijās. Lasīt vairāk

 

No 21 090 eiro - Renault Twingo E-Tech Electric pieejams pasūtīšanai (+ FOTO) 2

Francijas autobūves uzņēmums Renault atsevišķās Eiropas uzsācis pasūtījumu pieņemšanu no klientiem, kas vēlētos iegādāties elektriskās piedziņas Twingo E-Tech Electric. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti