Aptauja krīzes laikos ...

911 Reģ.: 11.04.2003

Pēdējā laikā daudz ir runāts, ka krīze ir klāt vai arī tuvojas. Daudzi to esot pamanījuši visdažādākajās dzīves situācijās, notikumos, procesos, taču mans jautājums Jums ir šāds - ko Jūs esat manījuši, kas garnadžiem šobrīt no auto lietām patīk visvairāk?

.. man dažiem kolēģiem jau ir "aiznesti" parking sensori, kas iestrādāti bamperī uz vienas "lentas".

 
VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Kārtējo antirekordu ir piedzīvojis Latvijas autotirgus, proti, pēc Latvijas Pilnvaroto autotirgotāju asociācijas datiem (LPAA) novembrī tika realizētas tikai 149 jaunas automašīnas, kas šogad ir sliktākais mēnesis.

_____________________

www.db.lv/...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nu, decembrī var cerēt uz ziemassvētku izpārdošanām un ikgadējiem budžeta atlikumu tēriņiem

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

a Tu domā, ka viņš nezin, ka runā muļķības..? zin, jo dārgi apmaksāti konsultanti (piemēram, Stendzinieks&co) viņu rūpīgi sagatavoja šī rīta uzstāšanai.. bet ir izrēķināts, ka virkne pajoliņu mutes ieplētuši un acis pārgriezuši jau nevar sagaidīt nākamās vēlēšanas..

līdz februārim ir laiks pētīt sabiedrības reakciju, ja atbalsts būs, metīs valdību nost, ja skeptiski, atstās lai turpina sstrebt Kalvīša un Godmaņa putru

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

atbalstīs, atbalstīs, kur tad liksies..

tā jau ir, ka knapa trešdaļa Latvijas iedzīvotāju pelna naudu visai valstij, trešdaļa iet balsot (šīs iespējams nesakrīt).. pārējie nefiga nedara..

vienkārši nez kaut kā ir jāpierāda tiem 100 un valdībai, ka sabiedrība seko līdzi un kontrolē..

a to būs kā ta viena deputāte, aptuveni citējot, "kāpēc lai mēs samazinātu sev algas - bez uzkrāumiem taču nav komfortabli dzīvot"..

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: a Tu domā, ka viņš nezin, ka runā muļķības..? zin, jo dārgi apmaksāti konsultanti (piemēram, Stendzinieks&co) viņu rūpīgi sagatavoja šī rīta uzstāšanai.. bet ir izrēķināts, ka virkne pajoliņu mutes ieplētuši un acis pārgriezuši jau nevar sagaidīt nākamās vēlēšanas..

līdz februārim ir laiks pētīt sabiedrības reakciju, ja atbalsts būs, metīs valdību nost, ja skeptiski, atstās lai turpina sstrebt Kalvīša un Godmaņa putru

da nekādi konsultanti viņu šorīt vairs negatavoja. kādreiz gatavoja. tagad puisim ir sakāpis galvā un viņš domā, ka nu jau pats zina ko un kā runāt ...

Rīgas Dome ir viņam īstā vieta, lai strādā. Vispār vajadzētu aizliegt tiem, kas jau ievēlēti pašvaldībā/saeimā, tā paša termiņa laikā iet un balotēties citur. Citādi visi tādi raustekļi, lai nostrādā pilnu termiņu un parāda var kaut ko vai ne

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

"Vienotība" ir mazākais ļaunums no pašreiz Saeimā pārstāvētajiem politiskajiem spākiem un tos pilsoņus, kuri to neredz vajadzētu ar cira pietu dauzīt pa galvu un muguru kamēr izsistos zobus spļautu un asini mīzdami augšminētajam apgalvojumam piekristu.

Sretsked?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Un JL būtu tie darītāji Da būtu labāk nedarījuši neko, jo neko jēdzīgu nav spējīgi izdarīt, tikai postīt un postīt citu, kau arī nepareizu, darbu.

:lol: un Šlesis būtu tas darītājs ?!?!? Man domāt jams vēl neko tādu sevišķi izcilu nav izdarījis, lai par to piedotu viņa pataloģiskās kļūdas un pilnīgu tukšumu "bēniņos" !!!

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

P.S. var jau protams teikt ka neļūdas tikai tas kas neko nedara, bet nu sorry ar Latvijas Pastu - kļūdījās pasta vadība (viena daļa vaines gan protams jāuzņemas specifisku iekārtu piegādātājiem) 90-to beigās ar vienu mega projektu tam laikam, taču pa burbuli nenogāja un lēnā garā atkopās, bet redz te trekno gadu laikā LP gandrīz pa fifeļiem aizgāja.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Pasts bija mazefektīva struktūra jau pirms 10 gadiem. Treknie gadi ļāva viņiem pavilkt eksistenci drusku ilgāk, jo savu daļu jau dabūja arī pasts - preses pasūtījumi daudz, visādas katalogu piegādes, pensiju piegādes par augstām summām, etc ...

Kad treknie gadi beidzās, tad arī pzidec ir tuk, tuk klāt.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: Pasts bija mazefektīva struktūra jau pirms 10 gadiem. Treknie gadi ļāva viņiem pavilkt eksistenci drusku ilgāk, jo savu daļu jau dabūja arī pasts - preses pasūtījumi daudz, visādas katalogu piegādes, pensiju piegādes par augstām summām, etc ...

Kad treknie gadi beidzās, tad arī pzidec ir tuk, tuk klāt.

Piekritīšu ka pasts nebija pārāk efektīva organizācija, taču visu to laiku līdz "briesmīgajiem" bankrota draudiem jamie tīri OK eksistēja ar visām tupajām kredītsaistībam no 90-to gadu neveiksmīga projecta, kas teorētiski varēja izkonkurēt banku norēķinus !!!

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Vieglāk būs atbildēt- kur viņš tagad nav?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Šlesis un Co šķiet ir atbalstījuši Rīgas satiksmes vēļmi celt tarifus, tad nu lūk izskatās ka jo talāk jo vairāk man atmaksājas braukt uz Rīgas cnetru ar privāto - malači tā turpināt - drīz varēs RS vērt ciet un nopārdot privātajiem !!!

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

nja, ja Šlosers tiks pie ruļļiem, tad nekas labs nav gaidāms. ne tikvien tāpēc, ka par sevi un saviem šoferiem tikai parūpēsies, bet arī tāpēc, ka komplektā ar viņu nāks arī kreisais zvēru un putnu dārzs (kā te Ingemārs izteicās).

un - ja nākamruden viņu tiešām ievēlēs Saeimā ar gana nopietnu mandātu skaitu, tad sorrī - paši vien būs vainīgi tuvredzīgie ļautiņi, kas uzķeras uz tukšu pļūtīšanu - nekas kopš Zīgerista banānu laikiem nebūs mainījies.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Tikko noklausījos LR1 Krustpunktus ar Urbanoviču un Dolgopolovu, nav tiem kungiem piedāvājuma, nav pilnīgi nekāda nākotnes redzējuma, nav.

100% populisms, nekā cita.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

STALINS rakstīja: Vieglāk būs atbildēt- kur viņš tagad nav?

Paskatījos pa logu, nav.

Atmosfēras spiedienu redzēji? Nē? Un tagad Tu domā ka tā nav?

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Kaut kāda cerība sāk parādīties,ka neievēlēs gan.

Kaut kādas babenes gan jau pavilksies, bet loģiski domājošie ne. Kaut nu tiem pietiktu saprāta iet un vēlēt....

ja būs vēl te palikuši tie loģiski domājošie.

un pie babenēm pastaigās smaidīgi, ar nelielu krievisku akcentu runājoši jaunieši ar pārtikas groziņiem (vai dajebko citu), un viss notiks.

protams, ka var gadīties, ka šie līdz rudenim iekš RD sataisa tādus mēslus, ka neviens uz viņiem pat neskatīsies, bet nu....visu jau var uz slikto valdību novelt un rullēt tālāk

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

kalfonso rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Kaut kāda cerība sāk parādīties,ka neievēlēs gan.

Kaut kādas babenes gan jau pavilksies, bet loģiski domājošie ne. Kaut nu tiem pietiktu saprāta iet un vēlēt....

ja būs vēl te palikuši tie loģiski domājošie.

un pie babenēm pastaigās smaidīgi, ar nelielu krievisku akcentu runājoši jaunieši ar pārtikas groziņiem (vai dajebko citu), un viss notiks.

protams, ka var gadīties, ka šie līdz rudenim iekš RD sataisa tādus mēslus, ka neviens uz viņiem pat neskatīsies, bet nu....visu jau var uz slikto valdību novelt un rullēt tālāk

Jā, tas ir reāls variants.

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

2

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Eu, lāpītāj, nu kā tad palika? Vari nosaukt ciparus, vai kā parasti?

Hmm, kam tev asprāti tas tupais IKP cipars - no tā vispār nav nekādas jēgas izņemot ka vienīgi statistikai un cilvekumuļķošanai.

Tad kad tu noliec "kluci" - pec "kluča" analīzēm tehniski arī var meginēt spriest par to cik tu veselīgi ēd, dzīvo utml. Taču tas tavu kā vesela organisma dzīvotspēju nekadi neparāda.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Vot pērle:

Pēc iebraukšanas Latvijā degvielu, kas iepildīta citā Eiropas Savienības (ES) dalībvalstī un atrodas transportlīdzekļa standarta degvielas tvertnē, nedrīkstēs noliet un izmantot citos transportlīdzekļos vai citiem mērķiem, paredz otrdien valdības atbalstītie grozījumi akcīzes preču aprites noteikumos.

www.delfi.lv/...

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Cik Dombrovskis ir radījis darbavietu, cik ļimonus nopelnījis valstij, par cik pacēlis IKP?

Tas jautājums ir jāuzdod "cik ES esmu radījis...utt."

No viņiem mēs prasām tikai godīgu pārdali.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Cik saprotu tad šī pērle ir lai cīnītos ar puikiem kuri ar īlenu nolej citu auto degvielu…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja: Tas jautājums ir jāuzdod "cik ES esmu radījis...utt."

No viņiem mēs prasām tikai godīgu pārdali.

Nu tad cik ta īsti Tu esi radījis?

Un vēl ar darba algu virs 500 Ls mēnesī – officiālu…

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

STALINS rakstīja: Tas jautājums ir jāuzdod "cik ES esmu radījis...utt."

No viņiem mēs prasām tikai godīgu pārdali.

Nu tad cik ta īsti Tu esi radījis?

Un vēl ar darba algu virs 500 Ls mēnesī – officiālu…

Es tā uzreiz nevaru saskaitīt

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti