Aptauja krīzes laikos ...

911 Reģ.: 11.04.2003

Pēdējā laikā daudz ir runāts, ka krīze ir klāt vai arī tuvojas. Daudzi to esot pamanījuši visdažādākajās dzīves situācijās, notikumos, procesos, taču mans jautājums Jums ir šāds - ko Jūs esat manījuši, kas garnadžiem šobrīt no auto lietām patīk visvairāk?

.. man dažiem kolēģiem jau ir "aiznesti" parking sensori, kas iestrādāti bamperī uz vienas "lentas".

 
STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

P.S. vai tad minimālā mums tagad ir 500

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja: P.S. vai tad minimālā mums tagad ir 500

Tu savelc galus kopā ar 100 latiem mēnesī – pamēģini – un tad uzdod šādus jautājumus…

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

kā būs, ja pēc iebraukšanas no citas ES valsts ir piegāzts klāt vietējais benzīns? to drīkstēs noliet? un cik daudz? tik, cik pieliets, vai pēc vidējā nobraukuma jāatrēķina nost daļa? un uz robežas dos izziņu, kurā fiksēs ievedamo degvielas daudzumu?

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Kurus galus Tu domā ?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Ir nobriedis jauns nodoklis, kurš steidzamības kārtā ieviešams Latvijā.

Uzturēšanās nodoklis.

10 Ls dienā no katra iedzīvotāja vai iebraucēja.

No šī nodokļa atbrīvot tatupedus, un vēl personas pēc īpaša MK apstiprināta saraksta, kurš no galvas jāzin katram pilsonim, lai laikus varētu norādīt uz ļaunprātīgajiem nodokļa nemaksātājiem…

Pie kam pierobežā varētu uzstādīt Vecrīgas jaunos automātus kurus tā arī neuzlika. (iekasēšanas mechanisms jau gatavs – pa lēto)…

Budgeta problēmas atrisinātas vienā mierā…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: tik, cik pieliets, vai pēc vidējā nobraukuma jāatrēķina nost daļa?

tik cik pielēji – tik arī atrēķini… tas tak elementāri…

Ja 40l bāka tad viss kas vairāk par 5l ir ievēstā degviela un apliekama ar nodokli (ja nav Statoil vai NESTE degvielas čeka).

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

STALINS rakstīja: P.S. vai tad minimālā mums tagad ir 500

Tu savelc galus kopā ar 100 latiem mēnesī – pamēģini – un tad uzdod šādus jautājumus…

Vai esi ievērojis, ka starp 100 un 500 vēl ir cipari vidū? Un es negrasos maksāt nevienam, arī pats sev nē, kaut kādu ciparu, tikai tāpēc, ka valsts un pašvaldību iestādēs visādiem liekēžiem maksā vēl lielākas algas. Cik mans uzņēmums var, tik tiek maksāts, nevis cik katram uupim ienāk prātā saņemt.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

tik cik pielēji – tik arī atrēķini… tas tak elementāri…

Ja 40l bāka tad viss kas vairāk par 5l ir ievēstā degviela un apliekama ar nodokli (ja nav Statoil vai NESTE degvielas čeka).

NESTE un Statoil lobijs ierunājās

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Vajag darīt tā kā visi dienesta auto īpašnieki - vadāt līdzi kannu un atliet jau pirms ieliešanas.

Iskatās ka Tu šņauc nevis atlej.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja: nevis cik katram uupim ienāk prātā saņemt.

Nu ne gluži tā. Tas vispābā ir minimālais ar ko var vilkt dzīvību…

Nu paskaiti pats – Sab tr. no jaunā gada 70 kap vienā virzienā. 0.7x25x2=35 Ls. Pusdienas Ls 2x31=62. Jau 97 Lati. Dzīvoklis – pieņemsim ka pa 50 Ls var atrast. Komunālie – 60. Tas jau pār par 200. Lektrība, gāze nu tas sīkums ap 10 Ls. Bērnam – lats pusdienām = 30 Ls. Mēnešbiļete – 10 Ls. Skolas nauda – arī ap 10 Ls mēnesī. Tagad paliek vakariņas un brokastis – pieņemsim ka ar kautkādiem 60 Ls mēnesī 2 cilvēki var izknapināties. Apģērbs vēl nav skaitīts tāpat ziepes, pulveris, zobu pasta, šampūns. Un kur nu vēl neparedzētie izdevumi. Soda naudas. Un tagad saskaiti. Šaubos vai mazāk par 300 sanāks. Un ja vēlies auto – pārvietoties ar to tad kāds cipars nāk klāt par benzīnu, nodevu, OCTU un sīkiem remontiem? Saskaiti un tad stāsti ka 500 ir megaienākumi…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: NESTE un Statoil lobijs ierunājās

Tak ne jau es – es tik tā domāju ka Valsts varētu atzīt tikai šo kantoru čekus. Pārējos SIA šeikremeik droši ka netzīs…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja: nevis cik katram uupim ienāk prātā saņemt.

Ienāk prātā – normāli teksti…

Nē nu ja skaita pēc MK apstiprinātā iztikas minimuma tad ar 100 Ls pietiek visai ģimenei, kas…

… kurai nav mitekļa – atkrīt komunālie…

… kurai nav bērnu – atkrīt skolas izdevumi…

… kurai nav darba – tātad nav transporta izdevumi…

… kurai nav apetītes – paēdīs reizi dienā zupas virtuvē…

Nu tad ar 100 latiem tāda ģimene 10 dienas var dzert šņabi…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: …dzert šņabi…

… da jekurā vietā, jo PP tos nesoda…

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

STALINS rakstīja:

Sretsked rakstīja:

STALINS rakstīja: Vieglāk būs atbildēt- kur viņš tagad nav?

Paskatījos pa logu, nav.

Atmosfēras spiedienu redzēji? Nē? Un tagad Tu domā ka tā nav?

To es redzu blakus logam displejā, tas nekur nav pazudis.

Ir gan temperatūra,gan spiediens gan viss pārējais.

Bet tā roža nav

mož pasaukt klusiņām pamēģini

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

STALINS rakstīja: nevis cik katram uupim ienāk prātā saņemt.

Nu ne gluži tā. Tas vispābā ir minimālais ar ko var vilkt dzīvību…

Nu paskaiti pats – Sab tr. no jaunā gada 70 kap vienā virzienā. 0.7x25x2=35 Ls. Pusdienas Ls 2x31=62. Jau 97 Lati. Dzīvoklis – pieņemsim ka pa 50 Ls var atrast. Komunālie – 60. Tas jau pār par 200. Lektrība, gāze nu tas sīkums ap 10 Ls. Bērnam – lats pusdienām = 30 Ls. Mēnešbiļete – 10 Ls. Skolas nauda – arī ap 10 Ls mēnesī. Tagad paliek vakariņas un brokastis – pieņemsim ka ar kautkādiem 60 Ls mēnesī 2 cilvēki var izknapināties. Apģērbs vēl nav skaitīts tāpat ziepes, pulveris, zobu pasta, šampūns. Un kur nu vēl neparedzētie izdevumi. Soda naudas. Un tagad saskaiti. Šaubos vai mazāk par 300 sanāks. Un ja vēlies auto – pārvietoties ar to tad kāds cipars nāk klāt par benzīnu, nodevu, OCTU un sīkiem remontiem? Saskaiti un tad stāsti ka 500 ir megaienākumi…

Tā tas, protams, +- ir, BET... Dombrovska vainu tur saredzu daudz mazāku, nekā 3A, ka pašreiz tā neiznāk.

Lai gan pēdējo notikumu kontekstā izskatās, ka valstij naudas ir vairāk, nekā izskatījās budžeta pieņemšanas laikā.

Vispār pat pavirši parēķinot iznāk, ka, ja ne Parex, uzpūstais valsts aparāts un daži megaprojekti, mēs tiktu cauri gluži labi bez visiem aizdevumiem.

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Tad jau būtu Nasing Spešel

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

STALINS rakstīja:

Sretsked rakstīja:

STALINS rakstīja:

Sretsked rakstīja:

STALINS rakstīja: Vieglāk būs atbildēt- kur viņš tagad nav?

Paskatījos pa logu, nav.

Atmosfēras spiedienu redzēji? Nē? Un tagad Tu domā ka tā nav?

To es redzu blakus logam displejā, tas nekur nav pazudis.

Ir gan temperatūra,gan spiediens gan viss pārējais.

Bet tā roža nav

mož pasaukt klusiņām pamēģini

Kā jāsauc ? *******,******* ?

Vari. Bet ātrāk noteikti būs *******,*******!

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja: Dombrovska vainu tur saredzu daudz mazāku, nekā 3A, ka pašreiz tā neiznāk.

Šito marsiešu vīzijas jau nav labākas…

Dienesta auto nodoklis. Degvielas nedrīkstēšana noliet no bākas un vēl vesela kaudze pērles…

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

likumā par dienesta auto esot minēts, ka tas attiecas tikai uz tiem auto, kam tehniskajā pasē rakstīts "vieglā pasažieru" ...

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Pretarguments man ir tikai viens, bet priekš manis ārkārtīgi būtisks- kā lai labāk pasaka, ...nu man ir iespaids, ka JL neliek valstij strādāt savas partijas interešu labā. Tie atsevišķie gadījumi, kas izpeld, tomēr ir piliens jūrā ar 3A vērienu.

Ja kāds atceras, Kristiāna Lībane, kad vēl bija LC par Šķēles ienākšanu politikā teica apmēram tā: līdz viņa atnākšanai Latvijas politikā bija daudz interešu grupiņu, bet atnāca Šķēle ar TP un paņēma visus uz izbrīnu, ka var visa organizācija strādāt vienu interešu labā.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: likumā par dienesta auto esot minēts, ka tas attiecas tikai uz tiem auto, kam tehniskajā pasē rakstīts \"vieglā pasažieru\" ...

Un kam ir jābūt rakstītam tehniskajā pasē ja es ar pilnu bāku iebraucu Latvijā no Lietuvas un sadomāju tomēr priekš Husquarnas nopilināt litriņu?

www.delfi.lv/...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja: nevis cik katram uupim ienāk prātā saņemt.

www.apollo.lv/...

Nu tā jau ir – pie mums vis ačgārni…

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Kā būs ar Dombrovski, redzēsim, bet izskatās, ka ir ok... ne velti kikbokseriic tā ārdās un baltā zirga jājējs ar.

Ir ok, ir... Protams, ka ārdās, jo šamējais iecerējis viņu slaucamo govi pārdot pavisam.

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

uupis rakstīja:

STALINS rakstīja: nevis cik katram uupim ienāk prātā saņemt.

www.apollo.lv/...

Nu tā jau ir – pie mums vis ačgārni…

Tu rakstu izlasīji ?? Vai tikai virsrakstu ?

Patiesība jau ir tikai virsrakstā. Un to var ātrāk izlasīt (lielāki un biezāki burti).

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Tu rakstu izlasīji ?? Vai tikai virsrakstu ? Nu tā,lai atkal nebrēktu,ka pie mums vistrakāk un igauņiem viss ok

Chukcha nji chitatelj – chukcha pisatjelj…

Es domāju Fāterlandi un Baltiju – mūsu ierēdņiem un tatupediem jau patīk piesaukt ka airopā tā un šitā – mums ar tā vajaga…

Ar ko es sliktāks par viņiem?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti