Ceļu policija darbībā.

Dzēsts lietotājs Reģ.: 28.05.2024

un nummurinjsh kaadeelj behai aizkraasots?

gan jau ka piestaja parunaaties/paintereseeties par pazinjas veseliibu

 
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: ....arī tu negribētu sadarboties ar klientiem, kas nes zaudējumus. Neesam vairs padomju savienībā, jebkura biznesa mērķis ir pelnīt. Līdz ar to, loģiski, ja tu apdrošinātājam nodari zaudējumus, viņiem ir risks ar tevi sadarboties, jo ir iespēja, ka tu arī nākotnē nesīsi zaudējumus. Parasti apdrošinātāji neprotestē, ja vidēji klientam tiek izmaksāts 50% no iemaksātā. ....

es apdirsinātājam 4 gadus nesu tīru peļņu un sagaidīju pretī tādu pašu attieksmi no viņa brīdī, kad izgadījās apdirsināts negadījums....

es neprasīju naudu, tikai lai sataisa to lūzni kāds bija pirms negadījuma..... un man bija pofig kas taisa, kautvai viņu sektertāre.... es uzskatu, ka mašīnas drošības sitēmas, kā spilveni un jostas tomēr arī ir mašīnas sastāvdaļa....

p.n. es viņiem neprasu maiņīt bremžu klučus

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

No date provided

Reitings:

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

karoč mnde, līdzjūtības jugasvilim.

saprotu - džeks ir apdirsināšanas aģenc vai brokeris, pelna no katra līgumiņa, bet kad reāliem faktiem acīs jāskatās, tad sākās tēmas maiņas, da otmazkas...

lai jau pilsonim tiek, tij jamam jāsaprot šamējā dīķī bebri sen vairs nedzīvo...

Un dēļ viena šitāda pilsoņā panesies nenormāls oftopiks.

Man jāsaka - ka apdrošināšanas gadījumu saistībā policisti pārbaudot faktus atzīst notikumus un reāli palīdz veicināt objektīvu lietas apstākļu izklāstu un juridisku sīkumu dēļ padara grūti apstrīdāmus iemeslus CSN iemesliem, tad apdirsinātāji ar visiem līdzekļiem mēģina atrast utis tur, kur viņu nav un gala beigas mēdz zaudēt lielu kompāniju apdrošināšanas portfeļus...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

jugasvilli r

Kā jau minēju, var jau būt, neredzot konkrēto gadījumu, nevaru spriest. Bet, atkal jautājums, ko mēģināji darīt? Vari šeit neatbildēt, tāpat zinu, ka atbilde būs - biju tur un tur, bet viņi ar apdirsinātājiem vienu roku vnk., padomā, vai no savas puses izdarīji visu, iesniedzi rakstisku depešu, pasūtīji to pašu ekspertīzi, ar sūdzību griezies, piedraudēji ar tiesu darbiem, griezies PTAC u.tml iestādēs?

Karoč - Jugasvilis ir īsts betmens - ja ir objektīvi strīdi visu caur viņu - iznīcinās sliktos, palīzēs taisnīguma triumfam. Uz vietas nekad nav bijis, bet spriežot pēc spriganuma visu varēja sakārtot!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Pirmais rakstīja:

jugasvilli rakstīja: ....arī tu negribētu sadarboties ar klientiem, kas nes zaudējumus. Neesam vairs padomju savienībā, jebkura biznesa mērķis ir pelnīt. Līdz ar to, loģiski, ja tu apdrošinātājam nodari zaudējumus, viņiem ir risks ar tevi sadarboties, jo ir iespēja, ka tu arī nākotnē nesīsi zaudējumus. Parasti apdrošinātāji neprotestē, ja vidēji klientam tiek izmaksāts 50% no iemaksātā. ....

es apdirsinātājam 4 gadus nesu tīru peļņu un sagaidīju pretī tādu pašu attieksmi no viņa brīdī, kad izgadījās apdirsināts negadījums....

es neprasīju naudu, tikai lai sataisa to lūzni kāds bija pirms negadījuma..... un man bija pofig kas taisa, kautvai viņu sektertāre.... es uzskatu, ka mašīnas drošības sitēmas, kā spilveni un jostas tomēr arī ir mašīnas sastāvdaļa....

p.n. es viņiem neprasu maiņīt bremžu klučus

Kā jau minēju, var jau būt, neredzot konkrēto gadījumu, nevaru spriest. Bet, atkal jautājums, ko mēģināji darīt? Vari šeit neatbildēt, tāpat zinu, ka atbilde būs - biju tur un tur, bet viņi ar apdirsinātājiem vienu roku vnk., padomā, vai no savas puses izdarīji visu, iesniedzi rakstisku depešu, pasūtīji to pašu ekspertīzi, ar sūdzību griezies, piedraudēji ar tiesu darbiem, griezies PTAC u.tml iestādēs?

neko es nedarīju, vienkārši neapdrošinu vairs pie viņiem neko.... un arī citiem neiesaku....

dēļ pāris simtiem ko es VARBŪT tādā veidā varētu ieekonomēt, man nāktos izčakarēt pārāk daudz sava laika.....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

džugāšu vilītis varētu nokārtot to lietu ar baltu līdz galam

es varētu jamo pilnvarot

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

un ja jau par apdirsināšanas brokerīši atzīst, ka apdirsinātājs ir laimīgs, ka 50% naudas aiziet viņa peļņā, tad man jāprasa kur tolks vispār kautko apdirsināt???

vienkārši krāj kaudzītē visu piķi, ko tu skaiti apdrisinātājam un ņem no tās kaudzes remontiem.... rezultātā tajā kaudzē vienmēr būs nauda.....

katrs pats sev apdirsinātājs..... un rezultātā katrs pats pelna uz sava rēķina....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vispār apdirsināšanas pīzdness ir viens liels lohatrons, ko sarīkojuši pāris kantori, kas nodarbojas ar pārapdirsināšanu....

pēc likuma apdirsinātājs drīkst paturēt tikai noteiktu daļu riska, pārējais obligāti ir jāpārapdirsina.....

līdz ar to sanāk, ka pa lielam apdirsinātāji ir tādi sīki pārapdirsinātāju brokerīši...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Pirmais rakstīja: un ja jau par apdirsināšanas brokerīši atzīst, ka apdirsinātājs ir laimīgs, ka 50% naudas aiziet viņa peļņā, tad man jāprasa kur tolks vispār kautko apdirsināt???

vienkārši krāj kaudzītē visu piķi, ko tu skaiti apdrisinātājam un ņem no tās kaudzes remontiem.... rezultātā tajā kaudzē vienmēr būs nauda.....

katrs pats sev apdirsinātājs..... un rezultātā katrs pats pelna uz sava rēķina....

Protams, tā arī var darīt, ja nav līzingu un nav gadījumu...

arī ja ir gadījumi

es par 4.5 gadiem (līdz gadījumam) baltai samaksāju vairāk kā būtu samaksājis par remontu....

un ja arī notikums būtu pirmajā gadā, tāpat par atlikušajiem gadiem būtu atpelnījies...

pats tepat augstāk apgalvoji, ka tas ir parasts bizness lai PELNĪTU..... uz kā rēķina ta apdrošinātāji pelna, ja ne uz klientiem? un kas ir klienti? pareizi, tie, kas apdirsina savas tačkas....

pie tam paralēli vēl pamanās uzvārīties gan brokereļi, gan pārapdirsinātāji

secinājums - kāpēc barot tos praideru barus, ja var vienkārši ēst pats?

par līzingiem ir atsevišķš stāsts.... teorētiski var noslēgt līzingu, kas nepaģēr apdirsināšanu.... (tāpat kā noslēgt apdirsināšanas līgumu, kas paredz izmaksu par šmigā uztaisītu avāriju)

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Palaidniex rakstīja: karoč mnde, līdzjūtības jugasvilim.

saprotu - džeks ir apdirsināšanas aģenc vai brokeris, pelna no katra līgumiņa, bet kad reāliem faktiem acīs jāskatās, tad sākās tēmas maiņas, da otmazkas...

lai jau pilsonim tiek, tij jamam jāsaprot šamējā dīķī bebri sen vairs nedzīvo...

Un dēļ viena šitāda pilsoņā panesies nenormāls oftopiks.

Man jāsaka - ka apdrošināšanas gadījumu saistībā policisti pārbaudot faktus atzīst notikumus un reāli palīdz veicināt objektīvu lietas apstākļu izklāstu un juridisku sīkumu dēļ padara grūti apstrīdāmus iemeslus CSN iemesliem, tad apdirsinātāji ar visiem līdzekļiem mēģina atrast utis tur, kur viņu nav un gala beigas mēdz zaudēt lielu kompāniju apdrošināšanas portfeļus...

Reāliem faktiem??? Tie reālie fakti ir tava tukšā un anonīmā .iršana netā, pilnīgi bez seguma. Pārāk daudz no sevis iedomājies esi, redzies, dīķī bebri vairs nedzīvo, pēc taviem tekstiem skaidri redzams, ka ne tikai bebrs esi.

Un ne jau dēļ šitā pilsoņa, pats vien šajā topikā iesāki gausties un tēmu cilāt.

lohs, prosto lohs...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: .....Tikai nez kāpēc ļoti liela daļa visas pasaules iedzīvotāju tomēr uzskata par prātīgāku apdrošināties. ......

paskaties bojevikus

tur labais varonis ieiet autosalonā, piezvana apdirsinātājam un pa taisno izbrauc cauri sienai

un galvenajam varonim nākamajā reizē neiegruzī 3kāršu prēmiju

vispār dīvaini - to, ko es maksāju apdirsinātājam viņi sauc par PRĒMIJU

p.n.

man jau labu laiku nav kasko nevienai mašīnai....

octu pērku izvēloties tikai vienu kritēriju - cena

tāpat arī būvbiecības civiltiesisko apdirsināšanu utttt.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

karoče, apdirsiniet visu vaur darksaidu un jūdasa vīli

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Tas jūgašvillis nav tas pat darksaids????

Čota dzen līdzīgu kuiņu....

Gregers..

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: kāpēc barot tos praideru barus, ja var vienkārši ēst pats?

1. A ja nu nosper? (nodedzina etc)

2. Par iekšējo patēriņu biji dzirdējis? Eksports mūs neglābs - vajag vairāk pelnīt/tērēt iekšējā tirgū. Tu no viņiem polisīti, viņi no tevis IT sistēmu uzturēšanas pakalpojumus (vai ko citu), a tā > recesija, ekonomikas sasalums, naturālā saimniecība...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Pirmais rakstīja:

jugasvilli rakstīja:

Pirmais rakstīja: un ja jau par apdirsināšanas brokerīši atzīst, ka apdirsinātājs ir laimīgs, ka 50% naudas aiziet viņa peļņā, tad man jāprasa kur tolks vispār kautko apdirsināt???

vienkārši krāj kaudzītē visu piķi, ko tu skaiti apdrisinātājam un ņem no tās kaudzes remontiem.... rezultātā tajā kaudzē vienmēr būs nauda.....

katrs pats sev apdirsinātājs..... un rezultātā katrs pats pelna uz sava rēķina....

Protams, tā arī var darīt, ja nav līzingu un nav gadījumu...

arī ja ir gadījumi

es par 4.5 gadiem (līdz gadījumam) baltai samaksāju vairāk kā būtu samaksājis par remontu....

un ja arī notikums būtu pirmajā gadā, tāpat par atlikušajiem gadiem būtu atpelnījies...

pats tepat augstāk apgalvoji, ka tas ir parasts bizness lai PELNĪTU..... uz kā rēķina ta apdrošinātāji pelna, ja ne uz klientiem? un kas ir klienti? pareizi, tie, kas apdirsina savas tačkas....

pie tam paralēli vēl pamanās uzvārīties gan brokereļi, gan pārapdirsinātāji

secinājums - kāpēc barot tos praideru barus, ja var vienkārši ēst pats?

par līzingiem ir atsevišķš stāsts.... teorētiski var noslēgt līzingu, kas nepaģēr apdirsināšanu.... (tāpat kā noslēgt apdirsināšanas līgumu, kas paredz izmaksu par šmigā uztaisītu avāriju)

pie nosacījuma, ja 1. gadā točno zini, ka 2., 3., 4. utt. gadā nekas nenotiks.

nevajag tikai dirst, ja

ja katru gadu kautkas notiks, tad arī apdirsinātāji man nepalīdzēs

vispār jau laikam būtu jāaizliedz brokeriem saņemt %tus par noslēgtajiem līgumiem... viņi varētu saņemt savu daļu pēc līguma beigām....

uzreiz visādi dārksaidi un vilīši dziedātu citu dziesmu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Pirmais rakstīja:

jugasvilli rakstīja: .....Tikai nez kāpēc ļoti liela daļa visas pasaules iedzīvotāju tomēr uzskata par prātīgāku apdrošināties. ......

paskaties bojevikus

tur labais varonis ieiet autosalonā, piezvana apdirsinātājam un pa taisno izbrauc cauri sienai

un galvenajam varonim nākamajā reizē neiegruzī 3kāršu prēmiju

vispār dīvaini - to, ko es maksāju apdirsinātājam viņi sauc par PRĒMIJU

p.n.

man jau labu laiku nav kasko nevienai mašīnai....

octu pērku izvēloties tikai vienu kritēriju - cena

tāpat arī būvbiecības civiltiesisko apdirsināšanu utttt.

tev vispār nav mašīnas, bomzi, pietiek datorklasē sēdēt, ej pie matemātikas učenes nesekmīgos kontrašus labot.

protams

ko gan citu tev teikt

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

kā man uzjautrina tik aizsilošies jūdasviļi

muld par divi deviņi, stāsta mītus un varoņteikas par drošsirdīgajiem un varonīgajiem apdirsinātājiem, kas burtiski ir filantropi jo peļņa sastāda tikai kaut kādus nožēlojamus 50%.

Un tad grib lai viņam te kaut ko stāsta un viņš nu būš tas, kuram forumā jāstāsta detalizētas lietas, kurās dīvainā kārtā apdirsinātāji tiek nepamatoti nomelnoti...

Cirks par brīvu!

Diez cik daudz komentus ar kādiem citātiem no svētajiem aptirsinātāju manuskriprtiem tiks piesaukti, kādi mīti no sērijas omīte teica būš sadzirdējis...

Domāju ne es viens degu nepacietībā gaidīt kumēdiņu turpinājumu ar to svilstošo galvenā āksta lomā!

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Tā ir fantastika - viņam ir patiess talants!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Pirmais rakstīja:

jugasvilli rakstīja:

Pirmais rakstīja:

jugasvilli rakstīja:

Pirmais rakstīja: un ja jau par apdirsināšanas brokerīši atzīst, ka apdirsinātājs ir laimīgs, ka 50% naudas aiziet viņa peļņā, tad man jāprasa kur tolks vispār kautko apdirsināt???

vienkārši krāj kaudzītē visu piķi, ko tu skaiti apdrisinātājam un ņem no tās kaudzes remontiem.... rezultātā tajā kaudzē vienmēr būs nauda.....

katrs pats sev apdirsinātājs..... un rezultātā katrs pats pelna uz sava rēķina....

Protams, tā arī var darīt, ja nav līzingu un nav gadījumu...

arī ja ir gadījumi

es par 4.5 gadiem (līdz gadījumam) baltai samaksāju vairāk kā būtu samaksājis par remontu....

un ja arī notikums būtu pirmajā gadā, tāpat par atlikušajiem gadiem būtu atpelnījies...

pats tepat augstāk apgalvoji, ka tas ir parasts bizness lai PELNĪTU..... uz kā rēķina ta apdrošinātāji pelna, ja ne uz klientiem? un kas ir klienti? pareizi, tie, kas apdirsina savas tačkas....

pie tam paralēli vēl pamanās uzvārīties gan brokereļi, gan pārapdirsinātāji

secinājums - kāpēc barot tos praideru barus, ja var vienkārši ēst pats?

par līzingiem ir atsevišķš stāsts.... teorētiski var noslēgt līzingu, kas nepaģēr apdirsināšanu.... (tāpat kā noslēgt apdirsināšanas līgumu, kas paredz izmaksu par šmigā uztaisītu avāriju)

pie nosacījuma, ja 1. gadā točno zini, ka 2., 3., 4. utt. gadā nekas nenotiks.

nevajag tikai dirst, ja

ja katru gadu kautkas notiks, tad arī apdirsinātāji man nepalīdzēs

vispār jau laikam būtu jāaizliedz brokeriem saņemt %tus par noslēgtajiem līgumiem... viņi varētu saņemt savu daļu pēc līguma beigām....

uzreiz visādi dārksaidi un vilīši dziedātu citu dziesmu

parej, parej, sunīt, tāpat redzams, ka neko pretī likt nevari.

sāku saprast vēvē fanu, kuru uzjautrina pirmāpalaidniekakakšaveidīgie, kas tikai lec no biksēm ārā, lai kādu noliktu, normāli diskutēt nejēdz, ar cieņu pret citiem izturēties nespēj, bērnībā skolā galva podā laikam bāzta un tagad savus mazvērtības kompleksus un impotenci mēģina kompensēt, gāžot savus dubļus citiem virsū. Bravo, tautieši, man vismaz diena jautrāka!

noorganizē lai balta man samaksā, to ko neizdarīja pirms 5 gadiem un es tevi varbūt sākšu cienīt.....

bet pagaidām tu izskaties pēc tāda sīka brokerīša, kas ir gatavs līst no ādas ārā lai dabūtu savu procentu no noslēgtajiem līgumiem.... bieži vien piemirstot to, ka klients (tas kurš maksā) ir nevis apdirsināšnas kantoris, bet gan nabaga uzmeistais....

uztaisi aptauju - būsi pārsteigts cik daudzi ir ieberzušies uz apdirsintājājiem - pat deksters tev izstāstīs kā viņu uzmeta uz pusi no izmaksas.....

neesmu redzējis, ka diskusijās reklamētos kāds brokeris, kurš darītu to visu no pareizā gala..... tobiš vispirs piedāvātos atrisināt klienta problēmas ar apdirsināšanas kantoriem un tikai pēc tam savu peļņu bīdītu

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

suns zina, ko ēdis...

klausamies nākamo pasaku sēriju...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Palaidniex rakstīja: suns zina, ko ēdis...

klausamies nākamo pasaku sēriju...

atkal nav ko atbildēt?

nu, sāc pa jaunu lamāties!

Tev prasīja - dabū kasko manai mašīnai dabūši buču!

Pie kam dabū vienkārši, ar vazelīnu ziepējoties pats varu dabūt... Bet negribās ziepēties ar vazelīnu

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

nu džugašvili, pasties palaidnieka parakstā un gaņī tam pepelacam kasku

marš

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: nu džugašvili, pasties palaidnieka parakstā un gaņī tam pepelacam kasku

marš

tādu bez vazelīna, ar vazelīnu zieķēties par savu naudu ir zemāk par manu godu...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

džugāšu vilis varētu pakomentēt

pēc sadursmes ar pretī braucošā smagā uzmestu akmeni tika izsists priekšējais stikls un nostrādāja drošības jostu spriegotāji, bija arī pavisam maziņa švīciņa uz kapota, kuru bija pat grūti pamanīt....

mašīnai kasko... menti izsaukti un noformēts atbilstošs protokols... smagais protams aizbrauca kā braucis....

un tagad gaidu kompetentu komentāru - kas apdrošinātājiem būtu jāsaremontē....

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

kaut kur tas enerģiskais citētājs ar garu pasaku palagu pierakstīšanas talantu pazuda...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti