Krievijas iebrukums Ukrainā!

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Aktuālā diskusija. Kas var notik un kāpēc?

 
1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ..86
Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Источник - Путин готовится выступить с обращением к народу РФ. Предположительно речь идёт об всеобщей мобилизации

MikserisStraume Reģ.: 27.09.2020
2 0 Atbildēt

Punduris pateiks, ka Krievijai draud briesmas. Un WW3 sākas. Ceru, ka man nav taisnība.

Vernons Reģ.: 18.02.2014
0 0 Atbildēt

Punduris Urālos bunkurā sēž! Ko tas nozīmē?

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Atrasts internetā

Illia Ponomarenko

@IAPonomarenko

·

9m

Come on, coffee shop tankies.

One more lame-ass “US shouldn’t send weapons to Ukraine because Neo-Nazis” article.

I fucking dare you.

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Izskatas, ka krievu nejēgas ne tikai turkiem trāpījuši, bet arī japāņu labības kuģim Ukrainas ostā trāpījuši. Ja vēl japāņus šajā ieraut, tad noteikti atradīsies kàds ducis valstu kas Krievijas teritoriju "ar lielu prieku pārdalīs pēc saviem ieskatiem" .... Japāna jau nu savas salas 100% gribēs atpakaļ ...

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 0 Atbildēt

Uz to jau Putins cer, safantazējies ka poļiem arī imperiālisms prātā un gribēs nokost gabalu no Ukrainas un varēs draudzīgi padalīties. Iesprūdis pagātnē.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
2 0 Atbildēt

Botoksa rūķim tā arī nav pielecis ka vienīgais ko šādā gadījumā dalīs, būs Krievijas teritorija.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
5 0 Atbildēt

Šodien gribēju braukt uz PL/UA robežu aizvest palīdzību un atvest kādus bēgļus, pat sazinājos ar dažiem cilvēkiem, kas šo koordinē, bet nav vairs aktuāli - pārtika esot tonnām savesta, vairs neņem pretī, ar cilvēkiem poļi paši tiekot galā, pie robežām stāvot tukšu mašīnu rindas kā takši lidostā, gaidot cilvēkus. Baigā atsaucība no Eiropas puses, tas priecē.

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 0 Atbildēt

Eiropa sapratusi, ka ukraiņiem parādā, ka sitas ar to lupatlasi gopņiku.

Es gan nesaprotu kas te būs turpinājumā. Vovku ar brigādi atspārdīs un iesēdinās, bet tikko pazudīs stingrā roka, tas blaķis sāks irt pa vīlēm - tie lokālie oligarhi IMO ir labi pozicionēti. Sibīriju meģinās Ķīna piesist, Kuriļu salas - Japāna.... Nu tur nav diezko tālu no sarkanās pogas spiešanas.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Un kas notiks pēc tam, kad "sarkanā poga" tiks nospiesta?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Patiesi, kas tad? Tiešām kādam šķiet, ka tad Putinu sagaida uzvaras garša un miers?

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 0 Atbildēt

Šajā gadījumā pogas spiešana jau ir kā atriebība / izmisuma solis irstošai impērijai. Tam airs nav aprēķina. Es gan ceru, ka svīta ir gana liela, lai šādu nepieļautu.

WALA Reģ.: 19.06.2002
3 0 Atbildēt

Kodolieroču mērkaķošanās ir vājuma pazīme, to jau par ieprieksejo kodolkrīzi ir izpētījuši ...

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Bravo

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Iespējams, ka šobrīd pret Putina režīmu nostājusies teju lielākā daļa pasaules. Un pelnīti.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Pelnīti, bet tas dara arvien bažīgāku. Domā, Putins tā vienkāršī atkāpsies un pateiks - ej, nu, labi, nesanāca mums, dzīvojam draudzīgi tālāk? Jo vairāk viss virzās uz priekšu, jo arvien lielāka pārliecība ir, ka dirsā būs jebkurā gadījumā. Ja Putins uzvarēs un rietumi piekāpsies, nākošie būsim mēs. Ja nē, pastāv ļoti lielas kodolkara iespējas.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Bezmaz jau vienalga. Kā būs, tā būs…

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 0 Atbildēt

Zini, var piekrist. Pēdējie 2 gadi ir nogurdinājuši. Citādi droši vien būtu bijis savādāk un naktī miegs arī švaki nāktu.

Ietekmēt visu jau arī īpaši nevaram un kas zina, kādas dziļās domas tam visam apakšā. Teorija par to, ka Putins izslimojis kovidu, sajucis prātā, vienpersoniski uzsācis karu, pirms tam absolūti nepainteresējoties par potenciālajām sekām - tas man liekas gauži naivi.

eidis Reģ.: 07.11.2001
4 0 Atbildēt

Pret visu pasauli jau viņam kodolbumbu nav. Un piem Beļģijas nobumbošana jau neatvērs viņam pieeju Swift. Tāpēc kā karošanas posms tas noteikti nav.

Attiecībā uz UA - punduris karu zaudēs. Ātrāk / lēnāk, bet zaudēs. Jo atšķirībā no sovoka šitiem nav nekādu iestrādņu izdzīvot bez importa.

Tikko punduris zaudēs reputāciju, šo tūlīt aizvāks. Jautājums kas. organizētākie - armija. Bet šajā gadījumā armija būs sevi diskreditējusi. Man liekas tā valstele sairs pa guberņām. Kas nozīmē pilsoņukaru. Kas nav nekas lielisks

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
2 0 Atbildēt

Elite aizvāks Putinu. Iztaisīs par grēkāzi. Varbūt tāpēc arī piegādāja viņam tādu šķību info, ka UA ar cepurēm var nomētāt.

Tas būtu vislabākais scenārijs...

eidis Reģ.: 07.11.2001
3 0 Atbildēt

Līdz 2014 UA ar cepurēm būtu mierīgi nomētājuši

Es nedomāju, ka punduris vienpersonīgi šitādas lietas satrādā. Gan jau komanda. Un gan jau ir iemesls trakot

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
3 0 Atbildēt

Tātad jānovāc, lai neizpļāpājas par iesaistītajiem. Saķers sirdstrieku no pārdzīvojumiem. Pekinā jau supervaronis uz brīdi tribīnēs atrubijās.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 3 Atbildēt

Šeit ir tieši tas pats, kas kovida tēmā.Tie paši plašā profila virusoorologi izrādās vienlaikus arī russologi un politologi.Prottams, ka kkāda tur beļģijas bomboardiazēšana dotu iespēju savienot pārrauto swifta kabeli.Spoža passaules diplomātu Ūzvāra.Mērkaķis ar granātu zobos ir beidzot izbēdzis no zoodārza un devies neprognozējamā virzienā.Tagad atkal varēs braši melot un tēlot drosmīgos suņuķērājus.

Kā tajā 50g vecajā anekdotē,neitronu bumba vs lēkājošā.Pirmā iznīcināja 10 miljonus vienā sekundā, bet otra simtreiz mazāk.Toties turpina lēkāt jau trešo mēnesi un pat nedomā apstāties.

Reku Eilōns Masks jau rīt pat Ukrainā ievilks savu kosmisko internetu, vadu nebūs vispār.Vakar esot iznīcināta 56tanku kolonna ar visu to galveno mello bārdaino elites rīkļurāvēju ģenerāli priekšgalā.Kur ziņas? Kāpēc atkal izraēlieši to paziņoja "pirmie" ?

atrabotka Reģ.: 24.05.2017
0 0 Atbildēt

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt
GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

labs

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Brīdinājums fb.watch/brCw1nBJKx/

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Bļin, izrāvi man klikšķi no rokām. Tieši šo gatavojos publicēt.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt
rudens68 Reģ.: 17.04.2006
2 0 Atbildēt

topinamburs

Elite aizvāks Putinu. Iztaisīs par grēkāzi. Varbūt tāpēc arī piegādāja viņam tādu šķību info, ka UA ar cepurēm var nomētāt.

Tas būtu vislabākais scenārijs...

..

Laikam ticamākaie varianti . Jau vēsturiski ne reizi tā bijis . Vadonis dzīvo atrauti no realitātes un viņu baro ar informāciju , kuru grib dzirdēt .

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
5 0 Atbildēt

Vienkārši zvizģec ar to ruslandi. Viņu medijos atspoguļota pārliecinoša Krievijas uzvara jau tuvākajā nākotnē. Maz kritušo krieviem, bet daudz ukraiņiem. Tomēr Baltijas un ārvalstu medijos (CNN, BBC un citi) tiek atspoguļota pilnīgi cita bilde Un visi, kuri prot apskatīties kaut vai FB vai YouTube, var redzēt realitāti. Kā var tā zombēt

Atļaušos pilnīgi nopietni sākt ticēt UA uzvarai! Krievus gaida apkaunojošs zaudējums. Šis ļoti labs.

m.youtube.com/watch?v=lgge8XqX3ug

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 1 Atbildēt

Kā pilsētā kurā ir bijis Maidans vispār var uzvarēt tautu? Izskatās ka RF paši noticējuši savām pasaciņām par ASV radīto apvērsumu un domā ka zem automātiem tas vairs neatkārtosies. Pilnīgi atrauti no realitātes tāpat kā te Davosas klubiņa piesaucēji. Tvaika iela būs drīz pārpildīta ar pohainiem vatņikiem un konspirologiem.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 12 Atbildēt

Šī divdomīgā aina mani dara šaubīgu - kur tad ir patiesība? Būtu forši ja būtu tā kā to ataino rietumos, bet tu laikam piemirsi ka pēdējo dažu gadu notikumi parādījuši ka rietumu masu mēdītāji, sevišķi tevis piesauktās divas trīs burtu kombinācijas, spēj melot ausīm nekustoties. Tātad, vieni meļi stāsta ka Krievija uzvar, otri meļi stāsta ka krievu spēki tiek sirsnīgi klapēti - kuriem ticēt, tiem kuriem gribas ticēt?

eidis Reģ.: 07.11.2001
7 1 Atbildēt

Beidz te stumt sava punduru elka naratīvu. Tas, ka Ukrainu nav iespējams uzvarēt, bija redzams jau diezgan sen. Un tavs punduris pie tā arī ir vainīgs. Kopš Krimas aneksijas viss krievu internets ir pilns ar aicinājumiem nogalināt ukraiņus. Ukraiņi par šo ir ļoti labi informēti, aiz ko padoties nav nekāds risinājums.

Tā, ka tavs Putlers ir pārmelojis pats sevi un attiecīgi uz to uzrāvies.

Un tu krievu karakuģi, ej nah&^$#$

msh Reģ.: 16.04.2007
0 10 Atbildēt

Eidi, ir pirmdiena. Tev bija jābūt jau salāpījušamies, nevis galīgā ķēmā. Nu tas par tiem taviem saukļiem un apsaukāšanos par to ka es neslimoju ar amnēziju. Par "Ukrainu nav iespējams uzvarēt" tu varētu pastāstīt smalkāk - vai ukraiņi, pārdodot naftu un citus derīgos izrakteņus, ir nopietni militarizējuši savu valsti ka cita valsts ar 5x lielāku iedzīvotāju skaitu un nopietnāku armiju nevar viņus sakaut? 1939. gadā Hitlers ilgi bija skandinājis ka poļi ir zemcilvēki - tas kaut kā netraucēja viņam operatīvi iekarot Poliju un pat bez Staļina šis būtu to iekarojis pāris mēnešos no viena gala līdz otram. Un kara beigās vācu propaganda cītīgi izbazūnēja sarkanarmijas zvērības lai celtu cīņas sparu - tas kaut kā vienīgi paildzināja cīņas dažādos "katlos" un bēgļu plūsmas, bet kaut kā nepadarīja brūkošo Trešo Reihu neuzvaramu. Tev tā kā vajadzētu saprast ka nav īpaši svarīgi cik izmisīgi ukraiņi ir gatavi aizstāvēties - tas kas ir svarīgi ir karaspēka vienību lielums un apbruņojums, un man kaut kā līdz šim nav radies iespaids ka Ukraina būtu augstākā līmenī par Krieviju - esmu kaut ko palaidis garām?

P.S. Angļu valodas vārds "narrative" tajā pielietojumā kurā tu un daži citi vietējie barbari to lieto latviski tulkojams kā "skatupunkts" ["stāsts" laikam nebūs īsti pareizs].

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

PN. Tu esi ļoti daudz palaidis garām. Varenā ASV armija piekāpās Talibiem. Šeit ir veci tanki ar jauniesauktiem zēniem, kas nesaprot ko dara, un pret kuriem notiek partizānu karš, kur mežabrāļiem ir Javelin un naktīs pa debesīm siro Bairaktari.

WALA Reģ.: 19.06.2002
2 0 Atbildēt

Mja ar to "uzvaru" Ruslandei būs jāpagaida ... franču leģions paziņojis, ka ukraiņi ar pilnu ekipējumu varēs doties "kurp vēlas" ... Bija tas gods pazīt vienu latvijas krievu no francu leģiona - godam nopelnija francijas pilsonibu ...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Priecē ka semuškas no veikalu plauktiem pazudušas.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Nav pazudušas. Es vakar nopirku. Bet, nu, "yes" ar sieru. Tās laikam Lietuvā ražo.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Lielākais "semušku" ražotājs pasaulē ir Ungārija

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 0 Atbildēt
aigi Reģ.: 01.08.2005
1 0 Atbildēt

Ar to nekas nebeigsies, bet dos vēl lielāku sparu, jo tad Zelenskis būs jau Svēto kārtā.

Otrs Kijeva nav tuksnesis vai Āfrikas džungļi, kur brīvi staigāt. Līdz Zelenskim jātiek, ticu, ka viņam apkārt ir tik pat elitāra vienība.

Un otrs, kas vispār ir redzējis šos algotņu īstā kara darbībā? Izslavētie Kadirovieši jau dus pie Allaha kājām. Domāju ,ka šis arī ir viens no iebiedēšanas variantiem.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Šis nav laiks, kad meklēt "Visaugstākā" aizsardzību. Tagad vajag reālu. Un, ņemot vērā izteikto piedāvājumu miera sarunas risināt Jeruzalemē, domāju, ka Zelenski jau sargā arī Mossad.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 2 Atbildēt

Izskatās arī beigas Šveices bankām un tas jau nozīmē ļoti nozīmīgu collateral damage Davosas klubiņam un viņu spēlītēm.

www.reuters.com/world/europe/very-probable-that-swiss-will-freeze-russian-assets-president-2022-02-27/

Izskatās, ka ļoti daudzi pasaules varenie ir pārrēķinājušies, ne tikai Putins.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 0 Atbildēt

Tavi PVE ir ģeniāli apstrādājuši Putinu. PVE pierunāja Ukrainu izdarīt pašnāvību nepadodoties brīdī kad pie tās robežām ir savilkta visa Putleristānas armija. Nabaga Putinam "nekas cits neatlika" kā tā vietā lai sagrābtu Donbasu iebrukt visā Ukrainā. Davosa rausta Putinu? Tu ceru saproti tava izfantazētā pasaules uzbūve tāpat kā Russkij Mir tagad sabrūk kā kāršu namiņš?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 2 Atbildēt

Tieši to jau saku - tā tava pasaule šobrīd brūk kā kāršu namiņs. Un tas priecē. Vari pārstāt muldēt par "Ukrainas pašnāvību" - tas pieder tavu elku naratīvam, bet esat draudzīgi visi aplauzušies.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Aplauzies esi vienīgi tu, paškir šo pašu tēmu atpakaļ, neslēdz savu klasisko demagoģijas atpakaļgaitu.

Es jau precīzi paredzēju, ka kariņs būs, jo jaunāko tehniku un lūžņu uzlabojumus nagi niez Putleram pamēģināt. Arī ASV prognozes bija precīzas pretēji tam ko tu apgalvoji. Aizej nokaunies anālist.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 7 Atbildēt

Par savu tupumu vari iet nokauneties pats. Ne tu iepriekš saprati, par ko vispār runāju, ne tagad. Notikumu attīstība pierāda, ka man bija taisnība un pašlaik tikai pastiprina cerības uz tādu atrisinājumu, kādu prognozēju.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Māni vien sevi tālāk. Es arī nesaprotu par ko Putins runā, jo tie ir slima suņa murgi nevis mans tupums.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Taisnības labad jāsaka, ka nemaz jau tik precīzi nebija. Tu prognozēji tikai pašaudīšanos pa Donbasu... iauto.lv/forums/topic/40812-visadas-sarunas-par-pasaules-politiku?pnr=11

aigi Reģ.: 01.08.2005
2 0 Atbildēt

Tieši otrādāk, iesaldēs, lai pēc tam, kad vovka būs Hagā vai nezināmā kapā, šo naudu sadalītu.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 4 Atbildēt

Neesi sapratis Šveices "neitralitātes" jēgu, ja šādi gvelz. Kopā ar "Vovku" brūk tā pasaules kārtība, kas viņu radīja, pulcējoties Davosā.

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 3 Atbildēt

Nemīz Šveicē jau diezgan sen pamatienākumi nāk no arābiem un indusiem nevis tavas Putleristānas. Un arī ienākumu industrijas ir stingri diversificējušas.

Tā, ka krievu kara kuģi, ej na^$$%^&

MikserisStraume Reģ.: 27.09.2020
7 4 Atbildēt

msh rakstīja: Šī divdomīgā aina mani dara šaubīgu - kur tad ir patiesība? Būtu forši ja būtu tā kā to ataino rietumos, bet tu laikam piemirsi ka pēdējo dažu gadu notikumi parādījuši ka rietumu masu mēdītāji, sevišķi tevis piesauktās divas trīs burtu kombinācijas, spēj melot ausīm nekustoties. Tātad, vieni meļi stāsta ka Krievija uzvar, otri meļi stāsta ka krievu spēki tiek sirsnīgi klapēti - kuriem ticēt, tiem kuriem gribas ticēt?

Un tu, Kremļa padauza, ej nahuj

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
5 1 Atbildēt

Šitā ir arī Lukašenko padauza, slavēja Lukašenko par lielisko hibrīdkara plānu kaitināt rietumus ar bēgļiem. Pāķi pieslienas miilitāri stiprākajiem, drīz tādi msh NATO slavēs.

MikserisStraume Reģ.: 27.09.2020
3 1 Atbildēt

Kāda ir labākā Molotova kokteiļu recepte?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt
Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Bradypus rakstīja: To, ka oficiāla izmeklēšana tikko ir secinājusi un publiskojusi informāciju, ka šī brīža kariņa sludinātāji jau iepriekš augstākajā līmenī ir melojuši un viltojuši pierādījumus attiecībā uz apgalvojumiem par Krieviju. ASV vēsturē melošana par ieganstiem, lai uzsāktu kariņu, nav nekas jauns - daudzkārt pierādījusies patiesības. Jauns ir tas, ka šādi fakti nāk gaismā, PIRMS ir paspēts kariņu uzsākt.

Diagnoze?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 4 Atbildēt

Nu ja vēl neesi pamanījis, kas ASV plānos ir nogājis greizi, tad tā ir zināma diagnoze.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 0 Atbildēt

ASV plāns ir bijis ģeniāls un tavas prognozes un analizēšanas spējas ir norautas podā. Pārlasi šo pašu topiku līdz pusei(tas man prasīja 5min) un atzīsti ka esi izgāzies.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

ASV plāns ir norāvies podā. Bet tu to pat neesi pamanījis.

ASV plānu Baidens sava seniluma pēc kļudaini nosauca vārdā publiski - skaidri pasakot, ka Putinam pēc viņa atceltajām sankcijām ir atļauts "minor incursion" - t.i. tieši tas, ko Putins ar šo laipno atļauju centās izdarīt - zibenskarš ātri pārņemot varu, kur ASV piedāvājums nekavējoties bija valdībai evakuēties. Tālāk varētu atkal gadiem tirgoties ar bezzobainām sankcijām un abās pusēs barot militāri industriālo kompleksu.

Nogāja tas plāniņš kungiem greizi. Un vari turpināt domāt, ka Putins vienkārši ir sajucis prātā kopā ar visu savu militāristu baru, pieļaujot kaudzi tik klaju stratēģisku kļūdu. Izprast jēgu var tikai skatoties kopsakarības. Vienam individiālajam trakajam nav un nekad nav bijusi tiek liela vara, lai vienpersoniski darītu liela mēroga militāras kļūdas.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 1 Atbildēt

Izlasi vēlreiz ko nupat uzrakstīji un piekrīti, ka ASV ar NATO ģeniāli ieveda Krieviju lamatās. Redzēsim cik ilgi ir tavi "gadiem", ņemot vērā tavu nespēju redzēt kopsakarības un izdarīt secinājumus runa drīzāk ir par mēnesi nevis gadiem. Skaidrs, ka pāris jaunus kandidātus tev naidīgā NATO jau ir ieguvusi.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Atkal jau tupi ķeries pie meliem. Nocitē, kur es esmu kaut ko teicis par NATO naidīgumu?

Lamatās Putina-Baidena vienošanos ieveda Ukrainas varonība ar Polijas un Turcijas palīdzību. Visi pārējie, kas tagad ir pieslēgušies plosīšanā to var tikai tādēļ, ka oriģinālplāns izgāzās. Citādi būtu par vēlu.

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
3 0 Atbildēt

Slima sliņķa murgi.

Kremlis, pirms uzbrukt, nepārtaukti atteicās no sarunām ar ASV. Nekādas tādas vienošanās pilnīgi noteikti nebija. Tev vienkāršas lietas kā vienmēr vajag sarežģīt.

Baidens uzreiz, pirmajā dienā, kā pamodās(pēc ASV laika), nāca klajā ar uzrunu par sankcijām.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 9 Atbildēt

Paldies, ka apliecini manis teikto. Kremlis pēc 1:1 slēgtas, selepenas tikšanās ar Baidenu no publiskām sarunām attiecās.

No Turcijas NATO bāzes uzbrukuma mirklī celās gaisā jau piekrautas lidmašīnas, kamēr Baidens, kad lēni pamodās pēc ASV laika, nāca klajā ar "uzrunu par sankcijām" - tieši par to jau runāju. Baidens nerīkojās, bet gan vilcināja laiku, ļaujot savam draudziņam izpildīt plānoto zibenskaru.

Nē draudziņ, no ASV austākā virspavēlnieka šadā situācijā, kad pats ir kliedzis par to kas notiks, bija jāseko iepriekš sagatavotai sankciju paketei jebkurā diennakts laikā.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
2 1 Atbildēt

iAuto, izbanojiet taču šos 3-4 rašistus no komentāriem.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 12 Atbildēt

Jā, jā.... Vajag izbanot "antivakserus", kas vakcinējas un saka, ka citiem jāvakcinējas un "rašistus", kas novērtē Ukrainas varonību un kritizē tos, kas nav palīdzējuši.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 3 Atbildēt

Jā, vajadzētu - veiksminieku aka mikseri, eidi, varbūt vēl kādu - regulāri lamājas, lieto nesmukus vārdus - dara tieši to pašu ko darīja Šīris par ko tam iesvēra banānu Pa lielam izskatās ka jūsu pulciņam mēnesi ilga atpūta nāktu par labu, a to visu laiku nāk ārā kaut kādi ķērcieni un lamas ja kāds nekauc jūms līdzi...

MikserisStraume Reģ.: 27.09.2020
3 0 Atbildēt

Joprojām skaties Krievijas virzienā?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 4 Atbildēt

Nē, Lietuvas, tā tuvāk

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 0 Atbildēt

It kā tu būtu citādāks. Tāpat lamājies. Bet tā tev ir raksturīga īpašība - cita acī skabargu redzēt, bet baļķi savā nē.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Jā, es esmu citādāks - līdz jūsu līmenim jums ir mani jānovelk Ja tā savādā kārtā esi piemirsis, tad man vai nu izbeidzas pacietība pret pilnīgu cietpaurību, vai arī sāku jums atbildēt jūsu stilā. tā ka sāc vien ar saviem baļķiem un tad turpināsim ar manām skabargām, ja tās vēl būs.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 6 Atbildēt

Zinājāt, ka lielākā problēma Putina uzbrukumā ir tas, ka zaudēsim fokusu uz globālo sasilšanu?

John Kerry - Baidena īpašais padomnieks klimata jautājumos. "We hope that president Putin will help us to stay on track with what we need to do for the climate."

Kad jums jūsmiņiem beidzot pieleks, kurš ir draugs un kurš ienaidnieks?!

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
2 1 Atbildēt

Vari uzrakstīt divos vārdos lūdzu viedais konfūcij?

Man smadzenes asiņo lasot tavus zemteksta murgus. Pasaki konkrēti.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Globālā sasilšana. PN.

darklight Reģ.: 29.10.2013
4 1 Atbildēt

Iedomājos Bradypus skolā.

Skolotājs: Nosauc Austrālijas galvaspilsētu!

Brady: Sidneja.

S: Nepareizi, tā nav Sidneja!

B: Es taču teicu, ka Sidneja tā noteikti nav!

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 3 Atbildēt

Nu tu tak esi deģenerāts. ASV prezidenta īpašais padomnieks cer, ka glābt pasauli no sasilšanas palīdzēs Putins, kurš tajā pašā laikā draud pasaulei ar kodolieročiem, bet tev liekas aktuāli sacerēt kaut kādas glupības par mani, jo es atļaujos uz to norādīt.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
6 2 Atbildēt

Bardypus, iesaku apsvērt domu sarakstīt grāmatu par šo, uztaisīt kanālu Youtubā, vēl šur tur. Izpildīsi misiju daudz plašāk kā diršoties ar neko nesaprotošiem plebejiem auto portālā... plus nopelnīsi.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 2 Atbildēt

Niša jau aizņemta plakanzemiešu un konspirologu kanālu netrūkst.

Ja pašķir atpakaļ es kādus 3 precīzas prognozes jau šeit biju izteicis, Bradypus 0, visas garām.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 3 Atbildēt

Es kaut kad jau rakstīju, kāds ir mans mērķis "diršoties ar neko nesaprotošiem plebejiem". Nav ne misijas, ne peļņas mērķa. Tikai "reality check".

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Nepiefiksēju to brīdi, bet vai tad auto forums ir kaut kāds realitātes rādītājs?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Kaut nedaudz, bet jā. Ikdienā, kā jebkurš, dzīvoju diezgan lielā infoburbulī starp līdzīgi domājošiem cilvēkiem.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Eu, nevajag. Iedomāsies sevi par jauno Gobzemu esam un arī sāks ar dārza augiem skraidīt apkārt. Nepietiek ka pirmo vēl sanitāri nav noķēruši.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Viņš savās prātulās precīzi Stendžu kopē. Stendža acīmredzot ir vai nu grupas vecākais vai skolotājs. Pasūtītājs - Šlesers.

Varat pārbaudīt to brīdi kad Brady iestartēja ar to, ka amerikāņi jau arī visiem uzbrūk (advokatējot Krieviju) ar Stendzinieka TW mesidžiem. Sinhronizēti

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 6 Atbildēt

Kādus tik melus nesadomāsi, lai noslēptu savu atbalstu karam. Jo to, ka es nosodu amerikāņus par palīdzēšanu noziedzīgam režīmam, jau nebūsi pamanījis. Tā vietā jāmelo par "advokatējot Krieviju".

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Forumu lasu saraustīti neregulāri , tikko kā uzdūros tekstam ar 21.02.22 ... Redzot kas notikaa .... Personigi es derībās būtu 100% zaudējis

Bradypus

21.01.2022 12:37

Litri: 13190, Līmenis: 1

Reģ.: 09.06.2017

14Atbildēt

Rekur Baidens vakar deva Putinam atļauju mazliet iejaukties Ukrainā. Bet tikai drusciņ, daudz ne...

Nez kā mērīs to "minor incursion"?

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
3 1 Atbildēt

Netopi tāds pats, kā tas, kas sevi dēvē par bradypus. Baidens garā preses konferencē daudz kā cita starpā lietoja šādu teikumu:

"I think what you're going to see is that Russia will be held accountable if it invades. And it depends on what it does. It's one thing if it's a minor incursion and then we end up having a fight about what to do and not do."

Nu un pēc tam šitādi konspirologi izdomāja, ka tas esot atļauja Kremlim veikt nelielu iejaukšanos.

Nesaprašām iztulkoju:

Es domāju, ka tas, ko jūs dabūsiet redzēt, ir ka Krievija tiks saukta pie atbildības, ja iebruks. Un tā [saukšana pie atbildības] būs atkarīga no tā, ko [Krievija]darīs. Ir viena lieta, ja viņi veic nelielu iejaukšanos, un tad mums būs jāstrīdās par to, ko darīt un ko nedarīt.

Nu un kas tur tāds? pateica tikai to, ka NATO valstīm ir dažādas intereses, un tāpēc būs grūti vienoties, ja Krievija mēģinās 'maigi' pievilkt Ukrainu tuvāk sev.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 12 Atbildēt

Turpini vien attaisnot atbalstu Krievijas agresijai. Turpini apgalvot, ka ASV vilcināšanās rīkoties pēc pašu kliegšanas par Krievijas agresiju, ir pamatota. Turpini aizstāvēt varu, kas atcēla Nordstream2 sankcijas un sacēla pasaules energoresursu cenas, ļaujot Putinam nopelnīt.

Galu galā - "kas tur tāds", vai ne?

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
3 1 Atbildēt

Izlasi Ukrainas krasta apsardzes atbildi Krievijas kuģim

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

topinamburs rakstīja: Netopi tāds pats, kā tas, kas sevi dēvē par bradypus. Baidens garā preses konferencē daudz kā cita starpā lietoja šādu teikumu:

"I think what you're going to see is that Russia will be held accountable if it invades. And it depends on what it does. It's one thing if it's a minor incursion and then we end up having a fight about what to do and not do."

Nu un pēc tam šitādi konspirologi izdomāja, ka tas esot atļauja Kremlim veikt nelielu iejaukšanos.

Nesaprašām iztulkoju:

Es domāju, ka tas, ko jūs dabūsiet redzēt, ir ka Krievija tiks saukta pie atbildības, ja iebruks. Un tā [saukšana pie atbildības] būs atkarīga no tā, ko [Krievija]darīs. Ir viena lieta, ja viņi veic nelielu iejaukšanos, un tad mums būs jāstrīdās par to, ko darīt un ko nedarīt.

Nu un kas tur tāds? pateica tikai to, ka NATO valstīm ir dažādas intereses, un tāpēc būs grūti vienoties, ja Krievija mēģinās 'maigi' pievilkt Ukrainu tuvāk sev.

Neskatījos preses konferenci . Tik atgādinu ko cilvēks teica 21.02.22.

Iespējams mēs pēc gadiem uzzināsim detalizētāk aizkulises .

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Jau pašlaik ir dokumenti, kas apliecina, ka Baidens ir padalījies ar izlūkošanas irnformāciju ar Ķīnu (kas to tālāk nodeva Putinam), vienlaikus turot to noslēpumā no Ukrainas.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Iemetīsi linku uz tiem dokumentiem?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Pagaidām ASV kongresmeņu rīcībā pēc man zināmā. Paseko kādreiz tam, kas reāli notiek pasaulē.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Un kas ir avots "tev zināmajam"?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

ASV kongresa tiešraide. Pēc Psaki atzītā, ka Baidens ir mēģinājis pierunāt Ķīnu vērsties pret Krieviju, atklājot kaut kādas ASV izlūkošanas detaļas, kongresa izmeklēšanas komisija ir pieprasījusi iesniegt dokumentus par to, kāda informācija ir nodota - dokumenti ir iesniegti un tiek vērtēti pēc satura nozīmīguma, neapšaubot faktu, ka Baidens ir atklājis Ķīnai to, ko nedrīkstēja.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Sanāk, ka Baidens ir nopludinājis valsts noslēpumu... Tev nešķiet, ka, ja tas ta patiešām būtu, jau būtu sacelts hajs pa visu pasauli, un Baidenam draudētu impīčments un kriminālatbildība?

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Deep state jau dalās tikai ar Brady. Pārējiem figu

1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ..86
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti