Visi komentāri - Sāksies būvdarbi uz Vidzemes šosejas pie Bērzkroga

Sāksies būvdarbi uz Vidzemes šosejas pie Bērzkroga 3

 

Foto: Publicitātes attēls

Latvijas Valsts Ceļi | 27.jūlijs 2018 9:59

Ir noslēgts līgums un augustā tiks uzsākti būvdarbi uz Vidzemes šosejas (A2) posmā no Rīdzenes līdz Bērzkrogam (88,10.-95,20. km).

Atklātajā konkursā par būvdarbu veikšanu uzvarēja AS Trev–2 Grupp (Igaunija), līgumcena ir 10,5 miljoni eiro (ar PVN). Ceļa segas pārbūves ietvaros tur paredzēts reciklēt veco segumu 15 cm biezumā, atkūdrot 17 tūkstošus m³ grunts, aizbērt purvu ar salizturīgo smilti 19 tūkstošu m³ apjomā, izbūvēt pusmetru biezu drenējošo slāni, jaunu šķembu kārtu un ieklāt trīs asfalta kārtas. Tāpat tiks nomainītas vecās un izbūvētas jaunas caurtekas, no tām četras lielizmēra. Bērzkroga teritorijā tiks izbūvēts jauns apgaismojums.

Šīs pašas šosejas Sēnītes posma būvdarbu iepirkuma procedūra turpinās. No uzņēmēju puses ir jūtama liela interese, taču iepirkuma atvēršanas termiņš ir pārcelts uz 7. augustu, jo bija nepieciešamas nelielas izmaiņas iepirkuma nolikumā, precizējot projekta nosacījumus. Plānots, ka aktīva būvdarbu fāze šajā objektā sāksies nākamā gada pavasarī, savukārt šogad būvnieki, kuri iegūs tiesības realizēt šo projektu, varēs veikt sagatavošanās darbus.  

 
Visi komentāri
 
anonimikis 27.jūlijs 2018 12:17
8 1 Atbildēt

Teksts par vienu, bilde par citu.

FF 27.jūlijs 2018 15:05
2 0 Atbildēt

Nu tad beidzot - tie ir divi briesmīgākie posmi uz Vidzemes šosejas - jau vairs netcējās, ka kaut kas mainīsies

vater63 28.jūlijs 2018 9:30
0 0 Atbildēt

Mūsu lūgšanas beidzot ir uzklausītas! Es jau vairs necerēju.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Citi raksti
 

 

Izceltie raksti

Start-Stop sistēma ASV tirgū zaudē savu nozīmi 8

Tehnoloģija netiks aizliegta, taču savu nozīmi tā ir zaudējusi, pateicoties ASV valdības lēmumam, kas vairs neatbalstīs tos ražotājus, kas šādu sistēmu uzstāda savos automobiļos. Lasīt vairāk

 

Rīgā turpinās intensīva ielu un ietvju tīrīšana; iedzīvotāji aicināti rēķināties ar palēninātu satiksmi 1

Piektdien, 13. februārī, visas dienas garumā Rīgā turpinās ielu brauktuvju un ietvju tīrīšanu, darbos iesaistot 112 tehnikas vienības. Ņemot vērā laikapstākļu ietekmi uz satiksmi, autovadītāji pārvietojas piesardzīgāk. Lasīt vairāk

 

Jauns dīzeļdzinējs Opel Zafira un Vivaro 4

Opel paplašinājis Zafira motoru piedāvājumu, ieviešot jaunizstrādātu 2,2 litru turbodīzeļdzinēju. Līdzās jau zināmajam pilnībā elektriskajam Zafira Electric, tagad klientiem ir pieejams arī modelis ar tradicionālo iekšdedzes motoru piedziņu, tādējādi paplašinot izvēles iespējas daudzpusīgo ģimenes un mikroautobusu segmentā. Lasīt vairāk

 

Satiksme vārās, policistu trūkst – vai laiks ceļus uzraudzīt ar tehnoloģijām? 38

Stāvot ikvakara sastrēgumā uz Ulmaņa gatves pirms krustojuma ar Vienības gatvi, neviļus rodas jautājums – intensīva snigšana nav bijusi jau vairāk nekā mēnesi, bet brauktuves malas joprojām nav attīrītas no sniega un ledus. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti