Autovadītājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem 117 ceļu posmos notiekošu būvdarbu dēļ

Foto: iAuto.lv

Nozare.lv | 19.jūlijs 2021 7:25

Valsts ceļu tīklā noris intensīva būvdarbu sezona, remontdarbiem notiekot 117 ceļu posmos, līdz ar to autobraucējiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem, aģentūru LETA informēja VSIA "Latvijas Valsts ceļi".

Uz Tallinas šosejas (A1) posmā no divlīmeņu krustojuma ar Vidzemes šoseju (A2) līdz stāvlaukumam pie Pulksteņezeram ieviestas visas projektā paredzētās satiksmes organizācijas izmaiņas. Autovadītāji aicināti sekot ceļazīmēm un nepārkāpt ceļu satiksmes noteikums, īpaši nogriežoties pa kreisi Tallinas šosejas krustojumā ar pievedceļu Gaujas tiltam un ar reģionālo autoceļu Rīga-Carnikava-Ādaži. Tāpat šī ceļa mērošanai jāplāno papildu laiks.

Uz Tallinas šosejas (A1) posmā no Zvejniekciema līdz Duntei ātrums ierobežots līdz 50 un 70 km/h, vienā posmāsatiksmi organizē ar luksoforu, un posma šķērsošana var prasīt 25 minūtes.

Uz Vidzemes šosejas (A2) posmā no Smiltenes pagrieziena līdz Grundzālei notiek seguma atjaunošana, divos posmos satiksmi organizē ar luksoforu, ieviests ātruma ierobežojums līdz 50 un 70 km/h, un remontposma šķērsošanas laiks ir 25 minūtes.

Uz Valmieras šosejas (A3) posmā no Stalbes līdz krustojumam uz Kūdumu (V286) ieviests viens luksoforu posms, kā arī ātruma ierobežojums līdz 50 un 70 km/h. Paredzamais remontposma šķērsošanas laiks ir 30 minūtes.

Liepājas šosejas (A9) posmā no Skrundas līdz Kalvenei trīs posmos novietots luksofors, bet ātrums ierobežots līdz 50 un 70 km/h. Šī posma šķērsošanai nepieciešamas 40 minūtes.

Autoceļa Jēkabpils-Rēzekne-Ludza-Krievijas robeža (Terehova) (A12) posmā no Greiškāniem līdz Rīgas ielai ir četri luksoforu posmi, kā arī ieviests ātruma ierobežojums līdz 50 un 70 km/h. Posma šķērsošana var prasīt 40 minūtes.

Uz autoceļa Krievijas robeža (Grebņeva)-Rēzekne-Daugavpils-Lietuvas robeža (Medumi) (A13) ceļa segas pārbūves posmā no Rēzeknes līdz Bekšiem ieviesti četri luksofora posmi, un tā paredzamais šķērsošanas laiks ir 30 minūtes.

Autoceļa Tukums-Kuldīga (P121) posmā no Līduma līdz Grenčiem, kur tiek veikti ceļa pārbūves darbi, noteikti ātruma ierobežojumi līdz 50 un 70 km/h, kā arī trijos posmos satiksme tiek regulēta ar luksoforiem un trijos posmos pa vienu joslu ar priekšrocības ceļa zīmēm. Posma šķērsošana var prasīt 55 minūtes.

Uz autoceļa Inciems-Sigulda-Ķegums (P8) posmā no Turaidas līdz Siguldai trijos posmos satiksme tiek organizēta ar luksoforiem. Kravas transportam būvobjektā braukt aizliegts, savukārt posma šķērsošana var prasīt 55 minūtes.

Uz autoceļa Jēkabpils-Lietuvas robeža (Nereta) (P75) posmā no Dolomīta līdz Viesītei ātruma ir ierobežojumi līdz 50 km/h un 70 km/h, kā arī ieviesti seši luksoforu posmi. Paredzamais būvobjekta šķērsošanas laiks ir 50 minūtes.

Autoceļa Jelgava-Dobele (P97) posmā no Jelgavas līdz Šķibei divos posmos satiksmi regulē ar luksoforiem, savukārt ātrums ierobežots līdz 50 un 70 km/h. Minētā posma šķērsošanai nepieciešamas 40 minūtes.

Autoceļa Tukums-Auce-Lietuvas robeža (Vītiņi) (P104) posmā no Vaskiem līdz Bikstiem ir ātruma ierobežojums līdz 50 un 70 km/h, trīs posmos satiksmi regulē ar luksoforu vai to veic satiksmes regulētājs, un posma šķērsošanai nepieciešamas 35 minūtes.

Autoceļa Alūksne-Liepna (P41) posmā no Malienas līdz Liepnai notiek seguma atjaunošana. Ātrums ierobežots līdz 50 un 70 km/h, ieviests viens luksofora posms, un paredzamais remontposma šķērsošanas laiks ir 45 minūtes.

Autoceļa Smiltene-Velēna-Gulbene (P27) posmā no Vidzemes šosejas (A2) līdz Ūdrupei sākta seguma atjaunošanas defektu novēršana. Vienā posmā satiksmi regulē ar luksoforu, ātrums ierobežots līdz 50 un 70 km/h, un posma šķērsošanai nepieciešamas 30 minūtes.

Autoceļa Rauna (Vidzemes šoseja)-Drusti-Jaunpiebalga (P29) posmā no Raunas līdz Drustiem notiek seguma atjaunošana, kā rezultātā divos posmos satiksme tiek organizēta ar luksoforu, ātruma ierobežojumi ir līdz 50 un 70 km/h, bet paredzamais remontposma šķērsošanas laiks ir 35 minūtes.

Autoceļa Madona-Varakļāni (P84) posmā no Madonas līdz Barkavai notiek seguma atjaunošana, tāpēc noteikti ātruma ierobežojumi līdz 50 un 70 km/h, bet posma šķērsošanas laiks ir 30 minūtes.

Autoceļa Talsi-Dundaga (P125) posmā no Pūņām līdz Dundagai notiek seguma atjaunošana. Posmā ieviesti ātruma ierobežojumi līdz 50 un 70 km/h, vienā posmā satiksmi regulē ar luksoforu. Posma šķērsošanai nepieciešamas 30 minūtes.

Autoceļa Ķekava-Skaistkalne (P89) posmā no Stelpes līdz Bārbelei viens luksofora posms, ātrums ierobežots līdz 50 km/h, un posma šķērsošana prasīs 25 minūtes.

Sākta autoceļa Dubleva-Cērpene (P46) seguma atjaunošana no krustojuma ar autoceļu Balvi-Viļaka (P35) līdz Egļuciemam. Ieviests viens luksoforu posms, ātrums ierobežots līdz 50 un 70 km/h. Brauktuves minimālais platums ir trīs metri, bet posma šķērsošanas laiks ir 20 minūtes.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 
Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Izdosies vai nē? - šķērsot upi pa gājēju iekaramo tiltu (+ VIDEO)

Kādam furgona vadītājam Krievijā iešaujas prātā "ģeniāla doma". Lasīt vairāk

 

Baltkrievi ražos elektrisku mikroauto, ko cer pārdot arī Krievijā. 17

Baltkrievijas jaunuzņēmums Sidus izstrādājis 2,25 m garu elektriskās piedziņas automobili, ko cer eksportēt arī uz daudz plašāko Krievijas tirgu. Lasīt vairāk

 

Griežas tur, kur zīmes to neatļauj (+ VIDEO) 11

Sieviete ar Toyota markas automobili mēģina nogriezties pa kreisi ignorējot CSN un izraisa sadursmi ar pretimbraucošo Volvo. Lasīt vairāk

 

Mercedes-Benz plāno līdz 2030. gadam pilnībā pāriet uz elektroautomobiļu ražošanu

“Daimler AG” un “Mercedes-Benz AG” līdz šīs desmitgades beigām tirgos, kur tas iespējams, plāno pilnībā pāriet uz elektroautomašīnu piedāvājumu. 2022. gadā ar akumulatoru darbināmi modeļi tiks piedāvāti visos koncerna pārstāvētajos segmentos. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti