Tērandē pārbūvē tiltu pār Užavu (+ FOTO)

Foto: Renārs Koris

LVC | 12.jūnijs 2024 15:05

Ventspils novada Ziru pagasta Tērandē pārbūvē tiltu uz vietēja autoceļa Alsunga–Tērande–Ziras (V1269) (14,37. km). Darbus plānots pabeigt šogad oktobra vidū. Satiksme pār tiltu nav slēgta, to organizē pa tilta vienu pusi ar ceļazīmēm. Ātruma ierobežojums darbu vietā ir 30 km/h. Darbi secīgi notiks tilta vienā, pēc tam otrā pusē.

Ventspils novada Ziru pagasta Tērandē pārbūvē tiltu uz vietēja autoceļa Alsunga–Tērande–Ziras  (V1269) (14,37. km). Darbus plānots pabeigt šogad oktobra vidū. Satiksme pār tiltu nav slēgta, to organizē pa tilta vienu pusi ar ceļazīmēm. Ātruma ierobežojums darbu vietā ir 30 km/h. Darbi secīgi notiks tilta vienā, pēc tam otrā pusē.

1964. gadā uzbūvētājam tiltam bija ekspluatācijas laikā bojātas margas, nolietojies tilta segums un konstrukcijas, lai novērstu to tālāku bojāšanos, šopavasar sākti pārbūves darbi.

Patlaban tilta vienā pusē ir demontētas margas, vecā ietve un brauktuves sega, atsedzot sijas. Darbu turpinājumā atjaunos tilta dzelzsbetona konstrukcijas, ieklās jaunu brauktuves segumu, uzstādīs jaunas margas un aizsargbarjeras uz tilta un pieejās.

Darbu ietvaros atjaunos arī tilta konusus un remontēs sijas. Mazāk aizsargāto satiksmes dalībnieku kustībai pār tiltu izveidos marķētu 1,2 m platu joslu.  

Būvdarbus veic SIA Katleri par līgumcenu 531 143,66 eiro (ar PVN), būvuzraudzību nodrošina AS Ceļuprojekts, projekta autors SIA Vektors T.

 

Foto: Renārs Koris

Foto: Renārs Koris

Foto: Renārs Koris

Foto: Renārs Koris

Foto: Renārs Koris

Foto: Renārs Koris

Foto: Renārs Koris

Foto: Renārs Koris

Foto: Renārs Koris

Foto: Renārs Koris

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

Tavs komentārs

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

BMW pārdevis 2 miljonus elektromobiļu

Vācijas autobūves uzņēmums BMW sasniedzis nozīmīgu robežu – 2 miljonus pārdotu elektromobiļu, bet kopā ar plug-in hibrīdiem elektrificēto transportlīdzekļu skaits sasniedz aptuveni 3,5 miljonus. Lasīt vairāk

Scorpio Lifestyler: klasisks pikaps par nepilniem 18 000 eiro – daudz kur pasaulē, bet ne Eiropā (+ FOTO) 12

Indijas autoražotājs Mahindra piesaka Scorpio Lifestyler, klasisku pikapu ar rāmja konstrukciju un cenu, kas mazāka par 2 miljoniem rūpiju jeb 18 000 eiro. Lasīt vairāk

Ilgi gaidītais krosovers KIA Seltos ierodas Latvijā(+ VIDEO) 3

Visu korejiešu ražotāja KIA krosoveru pamats ir Sportage, bet sākot no šī gada augusta tam palīgā dosies pilnīgi jaunais krosovers KIA Seltos. Lasīt vairāk

Nākotnē Volkswagen varētu atlaist pat līdz 140 000 darbinieku 5

Sliktākajā gadījumā Volkswagen varētu slēgt vairākas rūpnīcas, bet darbu varētu zaudēt pat līdz 140 000 koncerna darbinieku. Tas gan visā Volkswagen sistēmā un gadu gaitā. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti