„Volvo Trucks“ iegūst 2018. gada ilgtspējīgākās kravas automašīnas titulu (+ foto) 4

Foto: Publicitātes attēls

Volvo Trucks | 23.novembris 2017 11:31

Novembra sākumā „Volvo Trucks“ jaunā ar dabasgāzi un biogāzi darbināmā kravas automašīna „Volvo FH LNG“ ieguva Itālijas 2018. gada ilgtspējīgākās kravas automašīnas titulu. Apbalvojums tika pasniegts ceremonijā Ecomondo izstādes atklāšanas ietvaros Rimini.

Gada ilgtspējīgākās kravas automašīnas apbalvojumu piešķir Vado e Torno, viens no vadošajiem kravas autotransporta žurnāliem, sadarbībā ar Milānas Politehnisko universitāti. „Volvo Trucks“ ieguva pirmo vietu vilcēju kategorijā ar jauno „Volvo FH LNG“, kas tika prezentēts Eiropā šoruden.

„Mums ir patiess prieks, ka mūsu centienus atzinīgi novērtē. Volvo jaunās paaudzes ar gāzi darbināmās kravas automašīnas ir nozīmīgs sasniegums mūsu ceļā uz nulli izmešiem. Pievēršot uzmanību vides jautājumiem un atzinīgi novērtējot ievērojamu progresu, apbalvojums palīdz veicināt transporta nozares attīstību ilgtspējīgā virzienā,“ saka Larss Martensens (Lars Mårtensson), „Volvo Trucks“ vides un inovāciju direktors.

Volvo Trucks Latvija” pārdošanas vadītājs Andis Kozlovskis papildina: „Laižot klajā jauno LNG sēriju, mēs viennozīmīgi esam izmainījuši standartus kravas automašīnu ražošanas jomā, paaugstinot prasības pret sevi un citiem ražotājiem. Nākotne sākas šodien un tas liek ražotājiem arvien aktīvāk lūkoties alternatīvo degvielu izmantošanas virzienā, mēģinot rast kompleksus risinājumus vides aizsardzības labā. “Volvo FH LNG“ galvenais uzsvars ir likts uz augstu energoefektivitāti un zemu ietekmi uz klimatu. Sašķidrināta gāze ir labākā pieejamā klimatam draudzīgā alternatīva tirgū smago kravu reģionālajiem un tālajiem pārvadājumiem.”

„Volvo FH LNG“ ir tāda pati veiktspēja un tikpat zems degvielas patēriņš kā „Volvo“ kravas automašīnām ar dīzeļdzinēju, bet daudz zemāki CO2 izmeši. Kā degvielu izmantojot dabasgāzi, izmeši samazinās par 20%, tikmēr izmantojot atjaunojamu biogāzi apvienojumā ar hidrogenētām augu eļļām (HVO), samazinājums var sasniegt pat 100%. Attiecīgi „Volvo FH LNG“ ļauj samazināt CO2 izmešus par 20-100%, salīdzinot ar kravas automašīnām, ko darbina dīzeļdzinēji. Žūrija savā vērtējumā ņēma vērā arī virkni citu parametru, piemēram, drošību, komfortu un otrreizējās pārstrādes iespējas.

Visi komentāri

0 2 Atbildēt

VOLVO no kraviniekiem ir Nr. 1,pat ar tādu braucu.

Bet uz gāzi skatītos vienīgi ja būtu, labas nodokļu atlaides un citas subsīdijas.

0 0 Atbildēt

Nu protams, ja pats Tu ar tādu brauc, tad tas noteikti tas ir Nr 1!! ) neņem ļaunā

Nedaudz jau "ūdens" tajos tekstos par CO izmešiem gan ir, bet vidusmēra lasītājam šie smalkumi nav saistoši. galvenais, ka mazāk piesārņo. Principā, gāzei būtu jābūt lētākai par dīzeli vismaz uz pusi. Un motoram parametri varētu būt gana pieklājīgi.

0 0 Atbildēt

Varbūt tev taisnība, bet ja salīdzini ar vecu SCANIA vai PREMIUM - VOLVO galvas tiesu pārāks, konkurents varbūt tikai DAF euro 6 reisā braucis ar viņu neesmu, bet testdraivā iepatikās.

1 0 Atbildēt

Scania ir nedaudz mašīna. MAN TGA ir ļoti labs. DAF ir ok. Pārējie netiek izskatīti kā cienījami. VOLVO jā. Nav nekā labāka.

Tavs komentārs

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

Škoda uzsāk sava lielākā modeļa, jaunā krosovera Peaq, ražošanu (+ FOTO) 1

Škoda ir uzsākusi jaunā elektriskā krosovera Peaq sērijveida ražošanu savā galvenajā rūpnīcā Mlada Boleslavā. Lasīt vairāk

Arī Mercedes atgriezīs fiziskās pogas, tomēr ekrāni dominēs 6

Mercedes-Benz atzinis, ka pēdējos gados automobiļu salonos ir pārāk tālu aizgājis fizisko pogu aizstāšanā ar skārienjutīgām vadības ierīcēm. Lasīt vairāk

"Zvaniet prezidentam" - likumsargi Āgenskalnā aiztur agresīvu un, iespējams, iereibušu autovadītāju (+ VIDEO) 3

4. augusta vakarā Rīgas valstspilsētas pašvaldības policijas darbinieki devās izsaukumā uz Āgenskalnu – tur apkaimes iedzīvotāji bija ievērojuši kādu autovadītāju, kurš, iespējams, vadīja transportlīdzekli reibumā. Lasīt vairāk

Tikai 12,8 kWh uz 100 km – Audi e-tron būs visekonomiskākais ražotāja elektroauto (+ FOTO) 3

Audi pakāpeniski atklāj informāciju par jauno A2 e-tron, kura oficiālā pirmizrāde paredzēta šoruden. Ražotājs apgalvo, ka tas būs līdz šim efektīvākais Audi elektromobilis. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti