Jau šo ceturtdien skaties “Latvijas Gada auto 2021” rezultātu paziņošanu TV un interneta tiešraidē (+ VIDEO) 4

iAuto | 1.decembris 2020 15:27

Konkursa “Latvijas Gada auto 2021” titula ieguvējs un nomināciju uzvarētāji šogad tiks paziņoti šo ceturtdien (3. decembrī) plkst. 19:00 TV tiešraidē SportaCentrs.com un interneta tiešraidē: Delfi, iAuto, Tvnet.

Konkursa žūrija pēc pirmās kārtas balsojuma finālam izvirzījusi septiņus automobiļus, kuri pretendē uz prestižo titulu “Latvijas Gada auto 2021” (alfabētiskā secībā): "Kia Sorento", "Peugeot 2008", "Renault Zoe", "SEAT Leon", "Škoda Octavia", "Toyota Yaris Hybrid" un "Volkswagen ID.3".

Vēl šodien katram interneta lietotājam ir iespēja piedalīties “Latvijas Gada auto 2021 Tautas simpātija” balsojumā https://gadaauto.iauto.lv un atbalstīt savu favorītu, turklāt starp tā dalībniekiem tiks izlozētas divas balvas – jaunie “Kia Sorento” un “Ford Puma” uz nedēļas nogali ar pilnu degvielas tvertni.

Šobrīd interneta balsojuma https://gadaauto.iauto.lv TOP7 (balsojuma rezultātu secībā):

  • “BMW 5. sērija”,
  • “Škoda Octavia”,
  • “Audi e-tron Sportback”,
  • “Volkswagen ID.3”,
  • “Ford Puma”,
  • “Seat Ateca”,
  • “Nissan Juke”.

Starp Tautas balsojuma dalībniekiem internetā tiks izlozētas divas balvas – jaunie “Kia Sorento” un “Ford Puma” uz nedēļas nogali ar pilnu degvielas tvertni. Balsot var https://gadaauto.iauto.lv vietnē.

Tiešraidē tiks paziņoti arī uzvarētāji šādās papildus nominācijas:

  • “Latvijas Gada auto 2021 Modernizācija”
  • “Latvijas Gada auto 2021 Inovācijas balva”
  • “Latvijas Mazais auto 2021”
  • “Latvijas Gada auto 2021 Dizaina balva”
  • “Latvijas Ģimenes Auto 2021”
  • “Latvijas Sportiskākais auto 2021”
  • “Latvijas Eko auto 2021”
  • “4x4 Apvidus Auto 2021”
  • “Pilsētas apvidus auto 2021”
  • “Latvijas Premium Auto 2021”
  • “Latvijas Elektro auto 2021”
  • “Latvijas Gada auto 2021 Tautas simpātija”

Šogad dalībnieki ir:

  1. Škoda Octavia (atsauksmes >>>)
  2. Volkswagen Golf (atsauksmes >>>)
  3. Volkswagen ID.3 1st Edition (atsauksmes >>>)
  4. Seat Leon (atsauksmes >>>)
  5. Seat Ateca (atsauksmes >>>)
  6. Nissan Juke (atsauksmes >>>)
  7. Peugeot 2008 (atsauksmes >>>)
  8. Peugeot e-2008 (atsauksmes >>>)
  9. KIA XCeed PHEV (atsauksmes >>>)
  10. KIA e-Niro (atsauksmes >>>)
  11. KIA Sorento (atsauksmes >>>)
  12. Mercedes-Benz GLB (atsauksmes >>>)
  13. BMW 5.sērija (atsauksme >>>)
  14. Mini Cooper SE (atsauksmes >>>)
  15. Alfa Romeo Stelvio (atsauksmes >>>)
  16. Land Rover Defender (atsauksmes >>>)
  17. Honda e (atsauksmes >>>)
  18. Ford Puma (atsauksmes >>>)
  19. Audi e-tron Sportback (atsauksmes >>>)
  20. Renault Captur E-Tech Plug-in Hybrid (atsauksmes >>>)
  21. Renault Zoe (atsauksmes >>>)
  22. Toyota Yaris Hybrid (atsauksmes >>>)
  23. Hyundai i30 (atsauksmes >>>)
  24. Citroën C3 (atsauksmes >>>)
  25. Citroën C5 Aircross Hybrid (atsauksmes >>>)

Saskaņā ar konkursa nolikumu, konkursā drīkst pieteikt tikai pašus jaunākos auto modeļus, kuri Latvijā pirmo reizi ir reģistrēti pēc 2019. gada 1. oktobra.

Jaunākos automobiļus vērtē 12 žūrijas biedri, kuri pārstāv auto nozari, auto žurnālisti:

Apbalvošanas ceremoniju vadīs autožurnālists Normunds Avotiņš un konkursa organizators Māris Ozoliņš.

 

Konkurss “Latvijas Gada auto” ir tikai pašu jaunāko pasaules automobiļu konkurss, kurš Latvijā notiks kopš 1998.gada un šogad tiks pasniegts 23 reizi.

 

Informatīvi atbalsta: Zip.lv - gudri sludinājumi, Delfi, iAuto.lv, Latvijas Avīze, Auto ziņas, Dieviete.lv, Auto Bild, Jauniauto.lv, garaza.lv, dzivoklis.lv. Atbalsta: t/c Mols, LAMB, V4 motors.

 

Visi komentāri

1 1 Atbildēt

Viss jau būtu jauki, bet ierakstot pārlūkā www.gadaauto.lv neko no tiem 25 auto redzēt nevar. Kaut kāda pelēka lapa prasa ar trešās puses kontiem pieslēgties.

2 1 Atbildēt

Jā, ja neesi sociālajā tīklā Dr vai Fb, tad nav iespēja balsot. Šādā veidā tiek nodrošināts unikāls balsojums - var balsot tikai 1x!

0 0 Atbildēt

Tauta brauc ar vācu un zviedru premium, bet vinnē vienmēr čehi un korejieši. Kam tas konkurss paredzēts?

1 1 Atbildēt

Vācu un zviedru nodzītiem lūžņiem.

Tavs komentārs

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

Auto union šodien (15.08) līdz 18.00 pie Brīvības pieminekļa (+ VIDEO) 2

Audi Union C-Type – vienvietīga sacīkšu automašīna Lasīt vairāk

Degvielas cenas Latvijā: litrā nav starp augstākajām ES, bet pret ienākumu līmeni - dārga (+ VIDEO) 3

Degvielas cenas Latvijā pēdējā laikā augušas, taču cik dārga degviela pie mums ir salīdzinājumā ar citām Eiropas Savienības valstīm? Atšķirības ir ievērojamas. Skatoties tikai uz cenu par litru, Latvija nebūt nav starp dārgākajām valstīm. Taču aina būtiski mainās, ja degvielas cenu salīdzina ar iedzīvotāju ienākumu līmeni. Lasīt vairāk

Iznīcinātāji notriekuši Latvijas gaisa telpā ielidojušu dronu; apdraudējums beidzies (+ VIDEO) 2

Agrā piektdienas rītā sabiedroto iznīcinātāji ir sekmīgi notriekuši Latvijas gaisa telpā ielidojošu bezpilota lidaparātu, informē Nacionālie bruņotie spēki (NBS). Lasīt vairāk

Drifts ar BMW M4 Biķernieku trasē, no Red Bull Show Run! Tas būs arī krastmalā 15.augustā (+ VIDEO)

Efektīgas sānslīdes, dūmu mutuļi un adrenalīns uz pilnu jaudu - tas šobrīd Biķerniekos, bet parīt arī Krastmalā. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti