Volkswagen ID.7 jeb elektriskais Passat jau internetā 18

Foto: Ekrānbilde no facebook.com/carnewschina/

iAuto | 13.aprīlis 2023 5:36

Nesagaidot oficiālo pirmizrādi, kas plānota 17.aprīlī, Ķīnas mediji publicējuši Volkswagen ID.7 attēlus, ļaujot par „elektrisko Passat” dēvēto transportlīdzekli skatīt vaigā jau tagad.

Ar speciālu līmplēvi klāto ID.7 testa automobiļu attēli tika publicēti aprīļa sākumā, taču tagad potenciālais pircējs var novērtēt nemaskēta automobiļa izskatu un pārliecināties, ka tas ir liels sedans ar divkrāsu korpusu un ar horizontālu diožu līniju savienotiem  ieslīpiem lukturiem priekšā, kamēr aizmugures optikai izvēlēti augstu novietoti horizontāli lukturi ar līnijveida formas atstarotāju visā platumā.  

Zināms, ka ID.7 garums ir 4,96 metri, garenbāzei sasniedzot 2,96 metrus, bet bagāžnieka ietilpībai 532 litrus.

Atkarībā no versijas starp abām asīm iebūvēts 77 kWh vai 86 kWh akumulators, kas var nodrošināt sniedzamību 615-700 km attālumā bez papildu uzlādes. Šādu attālumu automobilim palīdzēs sasniegt ne tikai atzīstamās aerodinamikas īpašības (koeficients 0,23), bet arī jaunas konstrukcijas piedziņa ar elektromotora, divpakāpju viena ātruma pārnesumkārbas un impulsu kontrolēta invertora savienību. Impulsu kontrolētais invertors nodrošina termisko stabilitāti, pārvalda enerģijas plūsmu un optimizē patēriņu. Kustību nodrošina 204 Zs elektromotors, kas 2,1 tonnu smagajam elektro Passat ļaus sasniegt 155 km/h.

ID 7 ir paredzēts arī garāku ceļu veikšanai, turklāt vadītājs var pielāgot DCC adaptīvo šasiju pēc saviem ieskatiem, izvēloties braukšanas profilus "Eco", "Comfort" un "Sport" vai arī individuālu režīmu.

Ērtības un patīkamu atmosfēru nodrošina AGR muguru saudzējošie sēdekļi ar ventilācijas un masāžas funkcijām un 10 krāsu izvēles komforta apgaismojums (30 krāsas par papildmaksu), bet no papildaprīkojuma saraksta varēs izvēlēties piemēram,  Harman Kardon 700 vatu audio sistēmu ar 14 skaļruņiem.

Sērijveida aprīkojumā iekļauts projekcijas displejs ar paplašinātās realitātes funkciju un 15 collu multivides ekrāns, kas jāizmanto arī klimatkontroles vadībai. ID.7 tiek solīta efektīva apsildes un ventilācijas sistēma ar inteliģentām ventilācijas atverēm, kas atpazīst vadītāju pēc atslēgas, un aktivizē dzesēšanu vai sildīšanu pat pirms iekāpšanas. Jaunās "Smart Air Vents" sprauslas var sadalīt gaisa plūsmu pa lielu platību, izmantojot šūpošanas funkciju. Turklāt gaisa kondicionētājs ļauj plūsmu novirzīt tieši uz pasažieru ķermeņiem vai netieši pasažieru salonā. To var vadīt arī ar balss komandām, piemēram, pasakot: "Sveiks Volkswagen, man salst rokas" un elektronika ieslēgs stūres apsildi, pieregulējot plūsmu tā, lai siltais gaiss nonāk uz jūsu rokām.

Automašīnā ir daudz elektronikas, tādēļ tā ir īpaši aizsargāta pret iebrukumiem no ārpuses ar interneta starpniecību, kļūstot par pirmo Volkswagen, kas pārbaudīts un ieguvis United Nations Economic Commission for Europe (UNECE) izstrādāto sertifikātu.

Volkswagen ID.7 cena varētu būt aptuveni 60 000 eiro robežās.

Visi komentāri

9 4 Atbildēt

Nesmuks un par 60k.

1 2 Atbildēt

Smuks, bet tā jau tie EV šobrīd maksā... 😒 Cena galīgi neizbrīna. Būs konkurents TESLA sedaniem, viennozīmīgi.

2 1 Atbildēt

Ļoti neglīts. Brutāli samētāti dizaina elementi, kas savienoti ar lineālu un cirkuli.

0 1 Atbildēt

😂😂😂 Eidis savā elementā

2 3 Atbildēt

kārtējais golfs par mašīnas cenu LD

1 0 Atbildēt

izstiepts Tesla Model 3

0 0 Atbildēt

Tas fotogrāfs acīmredzami ir psa vai kāda cita grupveida grupējuma aģents.Apzināti izvēlējies skatpunktu- lai iespiestos iespaids, ka pr.bumperis ir aizgūts no pegiota, bet logo attālināti atgādinātu/par renaultu.

Hermanis Kardons arī ir acīmredzami pārcenties,to 14gab sub vūferu vietā te pilnīgi pilnībā pietiktu ar kopīgojamajiem in-ear head foniem 14eur kopvērtībā.

5 0 Atbildēt

Es arī tur neko smuku neredzu...dizains pilniga miskaste..izskatās prasti..no elektroauto manuprāt smuki ir tikai audi un porsche..

0 2 Atbildēt

Tev jau tikai audi...vēlams - klaipiņveidīgais.

0 0 Atbildēt

Jā tiesa priekšējais panelis ir galīgi nekas viss sabāsts kopā galīgi neinteresanti.

0 0 Atbildēt

motors, kas 2,1 tonnu smagajam elektro Passat ļaus sasniegt

_____________________________________

Nepatīk, ka tukšs EV sver, kā fosilais ar pieciem braucējiem iekšā!

0 0 Atbildēt

Par to cena kā savulaik AMG 600 ar to pašu svaru

0 0 Atbildēt

Patīk vai nepatīk, bet ceļa nodokli pēc svara rēķinās smuki.

3 0 Atbildēt

Gavno! Atgādina kautkādu Citroen, bet tam vismaz dizains bija.

0 0 Atbildēt

Ilgi stāvēja saulē un no augšas izkusa.

0 0 Atbildēt

"divpakāpju viena ātruma pārnesumkārba" - kas īsti ar to ir domāts? Kaut kā nepielec. Turklāt nez kur pazuda 5 kmh skatot pret identiska motora id.4, ja jau plūdlīnija ir tikpat laba kā ford sierrai?

0 0 Atbildēt

Viens ātrums uz priekšu, divi atpakaļ.. Bet savulaik 72zs žigulis ar visu savu pusķieģeļa eirodinamiku gāja uz 160, nerunājot nemaz par visādiem opel sierra.

0 0 Atbildēt

Koā žiguli te sagribējāt, kamēr pats galvenais pans no tribīnes brīdināja par nenovērtēto tautas republikas ietekmi uz lietām. kas notiek apkārt!

Tavs komentārs

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

iAuto piedāvā vienkāršu risinājumu: pagrieziena joslu uz Ojāra Vācieša ielu izveidot agrāk! KO SAKI? (+ VIDEO) 7

iAuto.lv piedāvā vienkāršu risinājumu: pagrieziena joslu uz Ojāra Vācieša ielu pagarināt un uzbraukt uz šīs joslas atļaut jau agrāk. Šobrīd šī iespēja ir liegta, taču realitātē josla pastāv - vienkārši tā ir aizkrāsota un uzgriezties uz tās aizliedz noteikumi. Lasīt vairāk

72 stundas mierīgi: kam jābūt katrā mājoklī jau pirms vētras (+ FOTO) 20

Vētra, elektrības pārrāvums, stiprs sniegs, applūdis ceļš vai cita neparedzēta situācija nav nekas īpašs, ja mājās jau iepriekš ir sagatavotas dažas pavisam vienkāršas lietas, turklāt tās ir izmantojamas arī, ja nenotiek nekas ārkārtējs. Lasīt vairāk

iAuto izbrauc cauri Jūrmalai pēc vētras 23.08.2026; lielākie postījumi ir jūras piekrastē (+ VIDEO) 2

Jūrmala pēc vētras 23.08.2026: lielākie postījumi ir tieši jūras piekrastē, kur vējš lauzis un gāzis pārsvarā lapu kokus. Galvenie ceļi ir atbrīvoti no kritušiem kokiem, izņemot dažas sānu ielas, kur atsevišķos posmos ir bloķēta satiksme, kā Olgas ielā. Vairākās vietād ir redzami uzkrituši koki uz vadiem Lasīt vairāk

Latviju skārusi postošākā vētra kopš 2005. gada janvāra (+ VIDEO) 2

Sestdienas vakarā Latviju skārusi postošākā vētra kopš 2005. gada janvāra, liecina meteoroloģiskā informācija. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti