[c]DekstersFF rakstīja:
GB12 rakstīja:
Kāds man atgādinās - no tā Nejēdzību novēršanas biroja kāda praktiska jēga bija arī?
Bija,protams.
Nu tad mini piemērus. Kas vēl, izņemot labi apmaksātas Jaunā laika darboņu darba vietas, tur vēl bija labs?
Repše ir normāls kadrs, kuru gan nedrīkst laist pašā varas augšgalā.
Normāls, nu ļoti normāls kadrs. Vispirms nolaida BB uz grunti, vēlāk arī Parexu. Līkdeguņu pakalpiņš.
Tas, ka dažiem tagad patīk viņam pārmest,piemēram, kaut kāda fonda izjaukšanu,ir demagoģija. Toreiz tas izskatījās pavisam citādi un nav nekādas garantijas, ka tie ceļi būtu tagad labāki.
Demagogs esi tu! Garantija nav nekam. Izņemot to, ka mēs visi, ar garantiju būsim zem zemes.
Ko dod fonds, ja patlaban uztaisīts ceļš pēc gada ir saplaisājis un bedrains?
Redzi, ja premjers ir normāls kekss, tad tam rūp, kas notiek valstī un ko dara Satiksmes ministrs, kura pakļautībā šis fonds bija. Bet tākā Repšem nekas no tā neinteresēja, tad rezultāts ir tāds, kāds ir.
Mums būtu 20 km vairāk jaunu, nekvalitatīvu ceļu?
Tu gadījumā neesi P.Globa? 