Vairākos ceļu posmos sākušies būvdarbi un jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem

 

Foto: iAuto.lv

Nozare.lv | 12.aprīlis 2024 10:25

Šopavasar 11 valsts autoceļu posmos ir sākušie būvdarbi, tāpēc jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem, aģentūru LETA informēja "Latvijas valsts ceļi".

Šopavasar sākti darbi sešos reģionālo autoceļu posmos, divos - uz vietējiem ceļiem, kā arī darbi notiek uz trim tiltiem.

Lielākie satiksmes ierobežojumi būvdarbu dēļ uz valsts reģionālajiem autoceļiem ir autoceļa Ventspils- Kolka posmā no Ventspils līdz Liepenei, kur ir trīs luksoforu posmi un ātruma ierobežojumi, bet paredzamais remontposma šķērsošanas laiks ir 35 minūtes, un autoceļa Skrunda- Aizpute posmā aiz Kazdangas, kur paredzamais remontposma šķērsošanas laiks ir 30 minūtes.

Satiksmei ir slēgts tilts pār Vēdzeles upi uz reģionālā autoceļa Tukums- Kuldīga. Slēgto posmu var apbraukt pa autoceļiem Aizstrauši- Starpiņas un Kandava- Saldus, bet tam jāplāno 20 minūtes ceļā.

Autoceļa Smiltene- Valka posmā pie Smiltenes trijos posmos satiksmi regulē ar luksoforu, ir ātruma ierobežojumi un paredzamais remontposma šķērsošanas laiks ir 15 minūtes.

Pateicoties labvēlīgiem laikapstākļiem, šķīdoņa periods uz grants ceļiem ir beidzies lielākajā valsts daļā. Patlaban transportlīdzekļu masas ierobežojumi šķīdoņa dēļ vēl saglabājas 73 posmos Vidzemē un 59 posmos Latgalē.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Citi raksti
 

 

Izceltie raksti

No 26 480 eiro: modernizētais Volkswagen Caddy nonāk iepriekšpārdošanā

Volkswagen Commercial pieteicis jaunāko Caddy modeli, ko tas uzlabojis ņemot vērā klientu ieteikumus. Lasīt vairāk

 

Auto sadursmē ar meža dzīvnieku gājis bojā transportlīdzekļa vadītājs 10

Sestdien rītausmā Latgalē automašīnas sadursmē ar meža dzīvnieku gājis bojā transportlīdzekļa vadītājs, aģentūra LETA uzzināja Valsts policijā. Lasīt vairāk

 

Policijas auto uz Opel Grandland Plug-in Hybrid bāzes (+ FOTO) 4

Vācijas autobūves uzņēmums Opel prezentējis jauno policijas automašīnu, kas veidota uz Grandland Plug-in Hybrid bāzes. Lasīt vairāk

 

Cenas Latvijas benzīntankos šokē 9.06.2026 (+ FOTO) 19

Cenas Latvijas degvielas uzpildes stacijās 9. jūnijā, pārsteidza ne vienu vien. Par laimi, tas bija "šoks" pozitīvā nozīmē. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti