Stiprinās sadarbību Krievijā

15.jūnijs 2010 11:15

Renault-Nissan Alianse un AVTOVAZ paziņojuši par savstarpējās sadarbības stiprināšanu ar mērķi nodrošināt ilgtspējīgu attīstību abu biznesam Krievijā.

<250>•    2008.gada februārī Renault iegādājās 25% + 1 akciju AVTOVAZ kapitāla, un tika izveidota stratēģiskā partnerība. Šobrīd šai partnerībai pievienojies arī Nissan. Darbojoties kopā, šie trīs uzņēmumi, kuru kopējā tirgus daļa Krievijā 2009.gadā sastādīja 30%, izvirzījuši mērķi līdz 2015.gadam palielināt tirgus daļu līdz 40%.
•    Lai ieviestu AVTOVAZ stratēģisko plānu “AVTOVAZ Attīstības programma 2020” un stiprinātu Renault un Nissan darbību Krievijā, turpmākā sadarbība tiks izvērsta šādās jomās: vienotas platformas izmantošana, ražošana, pētniecība un attīstība (R&D), loģistika, iegāde un pārdošana un mārketings.
•    Kopēja organizācija ar nosaukumu «AVTOVAZ – Renault – Nissan Kvalitātes un piegādes attīstība» (ARNQSD) oficiāli tika izveidota 9.martā ar mērķi palielināt vietējā tirgū ražoto rezerves daļu izmantošanu. 

Pieeja platformām

Renault-Nissan Alianse un AVTOVAZ turpmāk būs piekļuve abu uzņēmumu izmantotajām produktu platformām un partneru izstrādātajiem dzinējiem. Visiem trim zīmoliem – Lada, Renault un Nissan – tiks izstrādāts precīzs produkta cikls Krievijas tirgum, kā arī Ladai – tirgiem ārpus Krievijai.

Pētniecība un attīstība

AVTOVAZ Pētniecības un attīstības departaments tiks stiprināts, veicinot aktīvāku sadarbību ar Aliansi šajā jomā. Visas puses sadarbosies, veicinot AVTOVAZ produktu kvalitātes paaugstināšanu, dalot „know-how” un attīstības izmaksas, kā arī veicinot Alianses izstrādāto produktu pielāgošanu Krievijas tirgum, izmantojot AVTOVAZ zināšanas un pieredzi šajā jomā.

Iepirkumi

AVTOVAZ iepirkumu departaments un RNPO Russia ir nolēmuši sadarboties, izsverot piegādātāju kvalitāti un apkopojot piegādātājus zem vienota tīkla Krievijā ar mērķi sasniegt:
-    augstāku piegādātāju kvalitāti Krievijā gan jau esošajiem masu ražošanas projektiem, gan jaunajiem;
-    maksimālu pieejamo resursu sinerģiju un labās prakses piemērošanu;
-    iekšējo procedūru un metožu uzlabošanu;

Saskaņā ar «AVTOVAZ – Renault – Nissan Kvalitātes un piegādes attīstība» (ARNQSD) izveidi mērķis ir palielināt vietējā tirgū ražoto rezerves daļu izmantošanas īpatsvaru.
ARNQSD atrodas Togliatti ar biroju arī Maskavā. Šajā jaunajā organizācijā darbojas aptuveni 100 visu partneru darbinieki. Izveidotās organizācijas vadītājs atskaitīs AVTOVAZ Iepirkumu daļas viceprezidentam un RNPO Russia direktoram.

{page}

Loģistika

Alianse plāno paplašināt sava loģistikas uzņēmuma Krievijā darbību, fokusējoties uz tādiem rādītājiem kā kvalitāte, uzticamība un izmaksu efektivitāte.

Ražošana un kvalitāte

Ar trīs rūpnīcām Krievijā (Togliatti, Maskava un Sanktpēterburga) abi partneri līdz 2012.gadam sasniegs ražošanas kapacitāti 1,3 miljoni vienības. Renault-Nissan Alianses plāns paredz ražošanas jaudas maksimizēšanu, kā arī AVTOVAZ produktu kvalitātes standartu palielināšanu saskaņā ar Alianses starptautiskajiem standartiem.
 
Pārdošana un mārketings

Renault un Lada darbosies kopā, lai izveidotu jaunu tīklu Krievijā, kas veicinās abu zīmolu izaugsmi un attīstību gan jau esošajos, gan jaunos tirgos. Projekts būs veltīts rezerves daļu aprites un apkalpošanas stratēģijas izstrādei starp abiem partneriem.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 
Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Liepājā notikusi automašīnas sadursme ar vilcienu (+ FOTO) 4

23.maijā ap pulksten 15:40 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā, Atslēdznieku ielā, ostas teritorijā ir noticis ceļu satiksmes negadījums – automašīnas sadursme ar vilcienu. Lasīt vairāk

 

Visu vai neko- sieviete ar nozagtu kemperi uzsāk mežonīgu bēgšanu no policijas (+ VIDEO) 7

Video no ASV: sieviete ar nozagtu "Motorhome" bēg no policijas un neapstājas arī pēc vairākām avārijām un busiņa ietriekšanās palmā, kas izārda transportlīdzekļa priekšējo daļu un sānus. Lasīt vairāk

 

Pagājušajā diennaktī valstī reģistrēts 81 ceļu satiksmes negadījums, tajos cietuši 9 cilvēki un 2 gājuši bojā (+ TABULA) 3

Māris Ozoliņš, iAuto redaktors: "Šādu informāciju mediji saņem no Valsts policijas jau vismaz 2 gadus gandrīz katru dienu. Neredzam lielu jēgu to publicēt, jo nav nekādas sīkākas informācijas par negadījuma apstākļiem. Kā rezultātā nevaram veikt preventīvo brīdinošo darbu." Lasīt vairāk

 

Stājas spēkā cietumsods bijušajam augsta ranga policistam par zēna notriekšanu 11

Stājies spēkā tiesas piespriestais viena gada un desmit mēnešus ilgais cietumsods bijušajai Valsts policijas (VP) amatpersonai Aleksejam Roščinam, kurš 2013.gadā pie Saulkrastu sākumskolas ar automašīnu notrieca astoņus gadus vecu zēnu, kuram šī negadījuma dēļ iestājās invaliditāte. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti