Visi komentāri - Elektriskais Ford Transit gatavs pirmizrādei

Elektriskais Ford Transit gatavs pirmizrādei 1

 

Foto: Publicitātes attēls

Ford | 19.septembris 2018 15:59

Ford nostiprinās līderpozīcijas Eiropas komerctransporta tirgū, no 2018. gada 20.–27. septembrim Hannoverē, Vācijā notiekošajā IAA Komerctransporta izstādē prezentējot jaunāko savienoto un elektrificēto Transit produktu paaudzi.

Ford ir apņēmības pilns nodrošināt savienojamības sniegtos ieguvumus visos savos Eiropas komerctransporta līdzekļos. Uzņēmuma Hannoverē apskatāmie eksemplāri ietvers pilnu modeļu piedāvājumu ar iebūvētiem modemiem – sākot jau ar jauno divu tonnu Transit, kas autoizstādē piedzīvos pasaules debiju – plus jaunos Ford izstrādātos produktus, lai palīdzētu autoparkiem optimizēt savu darbību.

Ford inovācija komerctransporta jomā turpinās ar virkni elektrificētu produktu, ieskaitot Transit Custom hibrīdauto (PHEV), kas izstādē debitēs ražošanai paredzētajā veidolā, un jauno Transit ar šajā segmentā pirmo reizi iebūvēto 48 voltu vieglā hibrīda (mHEV) piedziņu.

“Hannovere iezīmēs jaunas un aizraujošas Transit komerctransporta saimes ierašanos, kas ir ‘dzimuši savienoti’,” sacīja Ford of Europe Komerctransporta nodaļas ģenerālmenedžeris Hanss Šeps [Hans Schep]. “Uzlabota savienojamība un mūsu elektrificētie transporta līdzekļi, kas maina spēles noteikumus, sniegs jaunas un plašas iespējas, lai piedāvātu vērtību mūsu klientiem.”

 
Visi komentāri
 
viencexperc 20.septembris 2018 0:36
2 1 Atbildēt

Busam sola 241 km ( 150 judzes) ar vienu uzladi.

Atceresimies, ka VW " konkurents" krafteris - 99 judzes, jeb 173km....

www.iauto.lv/zinas/komerct...eejams-latvija

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

88 gados nebijis notikums: Volkswagen slēdz Drēzdenes rūpnīcu 24

Vācijas autobūves uzņēmums Volkswagen šonedēļ pārtrauks darbu vienā no savām rūpnīcām. Lasīt vairāk

 

Pāris, kas nav pāris. Kas kopīgs Lynk & Co modeļiem 02 un 08? (+ VIDEO)

Šoreiz TV Autoziņās salīdzinām divus it kā nesalīdzināmus Lynk & Co modeļus - elektromobili 02 un lādējāmā hibrīda 08. 02 kļuva par pirmo Lynk elektromobili Eiropas tirgū, un tas simboliski sekoja hibrīdautomobilim 01. Lynk & Co 08 turpretim ir tehniski identisks Volvo XC40. Lasīt vairāk

 

Vai Cupra sportiskais gars joprojām ir dzīvs? Atbildi meklē Jānis Vanks (+ VIDEO) 1

Cupra zīmols savulaik bija SEAT automašīnu sporta divīzija. Kopš tas kļuvis neatkarīgs, nebūt ne visas Cupra automašīnas aprīkotas ar 300 zirgspēku motoriem, un ražošanas apjomi tikko pārsnieguši miljonu. Vai tikai Cupra nav pārāk iegājusi "meinstrīmā"? Lai to noskaidrotu, paņemsim jaunāko Formentor VZ ar nu jau 333 ZS, un noskaidrosim, vai Cupra joprojām ir ātri un vienlaikus droši? Lasīt vairāk

 

351 211 eiro: Porsche gatavo kolekciju modeli par godu Ferdinandam Aleksandram Porše (+ FOTO) 2

Vācijas sportisko luksusa automobiļu ražotājs Porsche paziņojis par jaunu īpašo modeli, kas tiks saražots 90 vienībās un piedāvāts kolekcionāriem par nedaudz vairāk kā 350 000 eiro. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti