Nevis aizliegt, bet meklēt iespēju, lai cilvēki ar elektroskūteriem neapdraud gājējus. Tā šodien lēma Saeimas Mandātu komisija vērtējot vairāk nekā 10 000 Latvijas pilsoņu kolektīvo iesniegumu "Drošas ietves un ielas bez nomas elekroskrejriteņiem". Par to kā padarīt drošākas ielas deputāti vienojās uzticēt vērtēt Saeimas Tautsaimniecības komisijai.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tai Tautsaimniecības komisijai būtu jānoskaidro traumēto nomas skrejriteņu lietotāju un upuru operāciju, ārstēšanas un rehabilitācijas izmaksas, pie tam, ne tika tiešās, slimnīcā, bet arī vēlāk, mājās un apmaksātās darba nespējas lapas un noteikti ka ir arī vēlākās invaliditātes pensijas.
Baidos ka pēc šādu ciparu saņemšanas un izpētes, nomas skrejriteņu iemaksātie nodokļi liksies bērnu šļupsti salīdzinājumā.
Nebija ienācis prātā sāpju naudu ietaksēt pa tiešo no vainīgajiem braucējiem (vai viņu vecākiem)?
Tieši tāpat var apskatīt autovadītāju izraisītās avārijas un to sekas - cipars tevi pārsteigs! Un neba jau OCTA kompensē visus zaudējumus! Ja OCTA maksātu vēlākās invaliditātes pensijas tev acis būtu uz kātiņiem un apdirsinātāji bankrotētu viens pēc otra!
Dzīvot ir kaitīgi! Paprasi Bērnu slimnīcai statistiku par traumām no šūpolēm, velosipēdiem, skristuļslidām, skeitbordiem utt.
Policijas reidi pierāda, ka nedēļas nogalēs tikai 3 no 10 braucējiem ir skaidrā, pārējie ir pamatīgā žvingulī! Ja grib kaut ko ierobežot, tad būtu jāsāk ar apreibinošajām vielām!
Kaut kā negribas ticēt. Drīzāk 1/5 vai pat mazāk. Drīzāk ticēšu ka ir vietas, kur caurbraucošie vai tuvuma dzīvojošie iemet biežāk.
Pie viena vajadzētu prasīt arī no alkohola ražotājiem. Tirgo indi un pēc tam VM tērē naudu, lai ārstētu nodzērušos organismus. Absurds! Lai par to maksā tirgotāji un ražotāji - tad veikali neņemtu alko uz realizāciju, bet ražotāji pārietu uz 20ml iepakojumiem.