Elektro /hibrīd auto jaunumi ,prognozes .

rudens68 Reģ.: 17.04.2006

Manuprāt būtu lietderīgi forumā izveidot atsevišķu adaļu par elekto /hibrīd auto .

Nu jau arvien biežāk ši tēma tiek aizskarta .

Pats pagaidām piederu pie skeptiķiem . Saskatu pseido zaļo ,pseido zinatnieku , sociālistu , CO2 "biznesmeņu " u tt lobiju .Būtu pēc gadiem intresanti paskatīties ko pats teicis .

0 0 Atbildēt

Par publisko elektro auto uzlādi . Vakar pie SKY 2 lādējās un trešais gaidīja . Nu varbūt tāpat piebrauca ,un ja godīgi tam neievēroju numuru krāsu , bet silutes hyndajs icon . Pie citām publistām uzlādēm ārpus Rīgas parasti tukš . Izņemot vienu reizi Astartes tankā .

JanJan Reģ.: 07.02.2018
1 0 Atbildēt

Nu lielveikali man liekas, ka vienmēr būs pilni, jo cilvēki apvieno lietas, turklāt nav teikts, ka viņš laicīgi atnāks atpakaļ - aizies šmotkas skatīties, aizies paēst pusdienas, tad vēl uz pārtikas veikalu.... Ja Tev maz bača, tad uz lielveikaliem toč nevajag paļauties, ka tur varēs uzlādēt.

0 0 Atbildēt

ioniq

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

taaneko.

Nu ko? Kā ir dzīvot, kad vienā dienā tev var pateikt, ka tava nauda vairs nebūs tava nauda.

Tu gribēsi aiziet uz veikalu, bet banka visu tavu naudu savāc sev.*

* pēc tavas loģikas.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Skarbs piemērs sanāca, jo ar naudu tā jau ir realitātē. Auto "nepiederība" tikai seko pasaules kārtības tendencēm.

0 0 Atbildēt

Ukri testē jauno model 3 performance un šokā ( pozitīvā ).

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

viencexperc rakstīja: taaneko.

Nu ko? Kā ir dzīvot, kad vienā dienā tev var pateikt, ka tava nauda vairs nebūs tava nauda.

Tu gribēsi aiziet uz veikalu, bet banka visu tavu naudu savāc sev.*

* pēc tavas loģikas.

Es neoperēju ar bez skaidru naudu un bankām nav pieejas manai naudai.

P. S. Re ku Raimondam Paulam tā ir sanācis divreiz.

0 0 Atbildēt

Nāksies tevi apbēdināt - Latvijas stratēģija ir atteikties no papīra naudas, kā Zviedrijā.

Kuluāros par to runā un ļoti nopietni.

Pirmās vēsmas jau parādās un drīz parādīsies vēl vairāk.

Piemēram, par pāri robežai atvestiem ( vienalga no kuras valsts, kaut vai no Lietuvas) atvestiem virs 10 000 EUR tiek ierosināta administratīvā pārkāpuma lieta, kuras laikā tiek pārbaudīts no kurienes tev ir tā nauda.

www.vid.gov.lv/lv/stingraka-skaidras-naudas-kontrole-mazinas-nelegalas-naudas-apriti

Vai teiksim, depo, maximas, rimi un citu veikalu karšu pārbaude.

Tikai daudz kas pagaidām darās tikai monitoringa dēļ, bet nebrīnies, ja tev atnāks reiz vēstule, kurā teiks, ka " augustā DEPO notērēji 1000 EUR, bet tev alga 1200. No kurienes tev tavs 1000, ja vēl maximā atstāji 100 un nestē ar Rimi karti notērēji degvielai uz 150...."

2 0 Atbildēt

Man nav algas.

Depo esmu anonīms.

Nebūs skaidras naudas--ņemšu zeltā vai transplantācijai sagatavotās nierēs. Tā nav mana problēma ar ko maksās.

Un vēstulei nav uz kurieni atnākt.

Skarbi! Vai ne?!

0 0 Atbildēt

0 0 Atbildēt

es domāju, ka ja cilvēks ņem algu aploksnē, bet oficiāli strādā uz pusslodzi, vai minimālās, pēdējais laiks ir atteikties no veikalu kartēm uz sava vārda.

Arī beigt iepirkties internetā ( www.lsm.lv/raksts/zinas/ekonomika/interneta-veikaliem-vid-bus-jasniedz-informacija-par-visiem-klientiem.a298149/ ) , beigt rezervēt kaut ko izmantojot booking, utt.

Jo var sanākt baigie sūdi. Ne šodien, ne rīt... bet pienāks tas brīdis.

Es pat domāju, ka valstij nebūtu problēmu paņemt banku izdruku un aplūkot cik, kur, un par ko ir maksājis, un cik ir notērēts pēc kartēm... tā teikt - salīdzināt.

0 0 Atbildēt

Tu visu laiku mal vienu un to pašu. Ja vēlies mani pārliecināt - nevajag. Par tendencēm zināju jau 3 gadus atpakaļ, idejas tapšanas stadijā. tādēļ bija laiks sagatavoties un pieslīpēt nianses. Bookings un pirkumi internetā iespējami arī pazvanot un sarunājot detaļas.

Un vēlreiz atkārtoju--es nesaņemu algu aploksnē, es to vispār nesaņemu. Un noteikti neesmu tā persona, kas dos ieganstu par manu personu interesēties VDD un SAB

Topiks ir par citu tēmu.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Man ir depo karte, kas nav mana karte - savu kaut kad padirsu; kādu laiku pēc tam laipna kasiere, uz atbildi ka kartes nav, attaisīja atvilktni, izvilka vienu karti un man iedeva. Vēl tā nianse, ka citas depo kasieres, ja kādam nav depo karte, aicina nākamo padalīties ar savējo.

Ko nu?

Lasītākie raksti

Jaunie raksti