Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Conqueror Reģ.: 15.10.2002

nu re, var arī par LIETOTIEM parunāt, jo lietotie auto ir daudz vairāk par jauniem, kā zināms, ja ar jaunu auto izbrauc ārā no veikala, tas kļūst par lietotu un cena krītas par 30%...

 
ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 2 Atbildēt

core rakstīja: Paskatījos vēlreiz, neko nedzirdēju par vadāmību, tikai virspusēji pastāstīja par piekari. Protams ka teica, ka nav jēgas, bet visu esot smalki apstāstījis 😂 Kāds sakars ar sporta auto? Ģimenes auto arī var būt dinamisks, es piemēram tādu sūdu nekad neizskatītu, kam problēmas normāli ieskrieties. Jā, tur daudz ko nāksies aizmugurē uz grīdas likt, lai bērniem pa kājām maisās, jo bagažniekā neko daudz neieliksi. Ģimenes auto 😂

Labi ja jau veltīji tik daudz uzmanības, tad tik vien kā pastāsti te, kurš ir tas ietilpīgais ekonomiskais, dinamiskais labi vadās, ērts ģimenes auto?

darklight Reģ.: 29.10.2013
3 0 Atbildēt

Ko var ņemties, visiem taču zināms, ka A klases Mercedes vispār ir pārpratums un vācu autobūves kauna traips 😃

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 2 Atbildēt

darklight rakstīja: Ko var ņemties, visiem taču zināms, ka A klases Mercedes vispār ir pārpratums un vācu autobūves kauna traips 😃

darklight

Atbildi godīgi, cik km esi ar tādu braucis?

darklight Reģ.: 29.10.2013
2 0 Atbildēt

Baigi daudz nē un diezgan sen, bet vienam paziņam bija un viņš traki mocījās ar to mašīnu.

Bet vispār jau mans komentārs ir ar zināmu ironijas piešprici, kas gan neatceļ faktu, ka tas auto ir gāzelīgs un bez bagāžnieka 😎

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 2 Atbildēt

Tas par to gāzelību ir apstākļu sakritība, dzīvē viss ir savādāk. Apļveida krustojumā es ar A mersi izveikšu divus lokus, kamēr Chrysler tikai vienu. Viņš ļoti labi ņem līkumus, ja kas. Nemaz nesverās un nešķobās, kā viena tante teica...

Kura ir TĀ mašīna, kas nelūzt? Vien komentātors te jau pazuda, iebrauca peļķē laikam.

core Reģ.: 03.01.2017
2 1 Atbildēt

Šis labs, noslēdzam derības, pasaku vīriņ?  😂

Rr19 Reģ.: 24.04.2017
0 1 Atbildēt

darklight rakstīja: Ko var ņemties, visiem taču zināms, ka A klases Mercedes vispār ir pārpratums un vācu autobūves kauna traips 😃

Tad brauc ar Dacīti.

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Nu jā, lasīju, ka vienā Dusterā beidzot ir motoru ielikuši. Ja ieliktu to motoru arī Sandero, tad pat varētu apsvērt. Tik nezinu, vai spētu pie tā salona pierast.

core Reģ.: 03.01.2017
0 0 Atbildēt

ZZZZ rakstīja:

core rakstīja: Paskatījos vēlreiz, neko nedzirdēju par vadāmību, tikai virspusēji pastāstīja par piekari. Protams ka teica, ka nav jēgas, bet visu esot smalki apstāstījis 😂 Kāds sakars ar sporta auto? Ģimenes auto arī var būt dinamisks, es piemēram tādu sūdu nekad neizskatītu, kam problēmas normāli ieskrieties. Jā, tur daudz ko nāksies aizmugurē uz grīdas likt, lai bērniem pa kājām maisās, jo bagažniekā neko daudz neieliksi. Ģimenes auto 😂

Labi ja jau veltīji tik daudz uzmanības, tad tik vien kā pastāsti te, kurš ir tas ietilpīgais ekonomiskais, dinamiskais labi vadās, ērts ģimenes auto?

Nopietni? Ļoti daudz varianti, ko man tev pastāstīt?

Jebkurš universālis, kas ir spējīgs simtu sasniegt zem 10 sekundēm. Kaut no tā paša mersedesa e-klase. Ja vajag kaut ko vēl ietilpīgāku tad s-max vai kaut kas tamlīdzīgs.

P.S. ja neņemam pašus švakākos motorus.

core Reģ.: 03.01.2017
0 0 Atbildēt

P.P.S. es īsti vairs nesaprotu ko tu mēģini pierādīt, to ka tas video ar a klases apskatu bija labs, vai ka pati a klase ir laba?

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 2 Atbildēt

A klase < E klase, FordS ar to savu īpašo d iesūkā, kopā ar lovo faniem, un cita klase...velo vertikāli vari ielikt neizjauktu? Kaut ko vēl ietilpīgāku varu piedāvāt Vito 🙈

core Reģ.: 03.01.2017
1 0 Atbildēt

Jā, tieši tā, tāpēc e klase ģimenei būs piemērotāka.

Par fordu, kurš tieši no d iesūkā un kāpēc? Par volvo vispār nesapratu.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 2 Atbildēt

Ja Tu nesaproti, vari nesatraukties, jo diskusija par mazo/kompakto utt uc līdzīgu auto, vietu salonā. Ģimenei var būt piemērots katram savs, itāļiem piem patīk M.

core Reģ.: 03.01.2017
2 0 Atbildēt

Izskatās, ka tu vairs nekontrolē par ko pats runā, jo es atbildēju uz TAVU jautājumu kura mašīna pēc manām domām būtu piemērotāka ģimenei 😂

Jā, protams, katram savs, piemēram mašīna kurai bagažniekā pat bērnu ratus nevar ielikt 😂

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 3 Atbildēt

Manā ģimenē pietiek ar 3 vietām un velo. Berna rati nav aktuāli. Bet ja Tev tas aktuāli, tad vēl sievasmāte, vecaistēvs/māte un suns, tad Vito...🙈

core Reģ.: 03.01.2017
4 0 Atbildēt

Nu jā, un ja ģimene ir tikai tu un suns, un hobiju nav, tad arī ar smartu pietiek.

Netēlo muļķi.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 2 Atbildēt

Paskaties un atpūties. Neņem stipri pie sirds.

core Reģ.: 03.01.2017
0 0 Atbildēt

Tu šovakar kādu stiprāku dzērienu malko?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Pagājušajā nedēļā netīšām pārdevu Volvo. Bļin, atkal jāmeklē mašīna...

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Atjēdzies no kodiena un saprati, ka pārdevi mašīnu? 😁

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Visticamāk sajuta, ka var pāris simtus uzvārīties.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Nē. Mana mehāniķa māsa meklēja auto, izrādījās aptuveni manas mašīnas vērtības budžetā. Viņa gan skatījās uz BMW, bet par to naudu tāds modelis, kādu gribēja, nu galīgi nesanāk, ja nu pagalam nojāts un pliks. Tad nu prikola pēc ieminējos, ka varu savējo braucamrīku piedāvāt. Dāma atbrauca, izmēģināja, iemīlējās tajā auto (izrādās, kādu laiku atpakaļ uz šādiem bija cierējusi) un nopirka.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
4 1 Atbildēt

Nodokļus par savu savu biznesu neaizmirsi nomaksāt? Vai atkal būsi pārsteigts un čīkstēsi, ka VID tev par nereģistrētu uzņēmējdarbību piesienas?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 1 Atbildēt

Berkmani, atpisies. Esi tik apsēsts ar mani, ka bez uzbāšanās man, turklāt tupi melojot vairs dzīvot neesi spējīgs...

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Nu, bet tas jau ir tas pats, ko es minu. Tu tak nenopūties, ka beidzot tiki vaļā no tā autiņa. Vienkārši bija piedāvājums un tu parēķināju, ka paliksi plusos un pārdevi bez bez lielas piepūles. Vai tu tomēr izdomāji iebraukt mīnusos un mesties jaunas mašīnas meklējumos?

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 1 Atbildēt

Domā atgriezties pie BMW?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Nezinu. Visticamāk nē. Šobrīd viens variants ir it kā uzzīmējies, līdz pirmdienai izdomāšu... bet tas nav BMW.

seller Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

hmm, netīšām ?? Kā notiek šāds process? Pircējs piekrita vistrakākajam ciparam??

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Starp citu, ir bijuši arī tādi varianti. Pirms astoņiem gadiem tā savu toreizējo SAAB 9-5 Aero pārdevu... iemetu stipri virs dārgākās cenas ss-ā. Mašīna 3 dienās aizgāja. Ieguldīto naudu gan neatsitu - biju to auto tiešām par konfekti uztaisījis gan tehniski, gan vizuāli, saguldīju gandŗiz mašīnas vērtību iekšā toreiz. Interesanti, ka pēc apm. gada tas SAABs atkal ss-ā bija par 1000 dārgāk Es pat vienu brīdi apsvēru domu to mašīnu atpirkt no viņa.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
2 2 Atbildēt

Nē GB12 iespējams, sajuta, ka tāds lovo ir nekas interesans. Un nākotnē plastmasas grābeklis.

core Reģ.: 03.01.2017
1 0 Atbildēt

ZZZZ rakstīja: Nē GB12 iespējams, sajuta, ka tāds lovo ir nekas interesans. Un nākotnē plastmasas grābeklis.

Visticamāk izdomāja lielisko a klasi nopirkt

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
1 2 Atbildēt

core saliec mīnusus un ej.

core Reģ.: 03.01.2017
4 0 Atbildēt

Kad būs sacensības rotācijas aplī, kraislers pret a klasi?

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
0 0 Atbildēt

Pienācis laiks vienu no ģimenes vāģiem nomainīt. NOmainīt uz elektro auto. Pašlaik Rietumeiropā sāk nākt atpakaļ pirmo īpašnieku trīsgadīgie līzinga auto - pirmie, no jaunajām paaudzēm ar pieklājīga izmēra akumulatoriem. Tādu arī meklēju jau pāris mēnešus, un atradu - 2020. gada, ar 17 000 nobraukumu, Kia Soul, 64 kwh varsija.  Pasūtīts, gaidam, kad atvedīs. 

Izvēlē noteicošais bija, lai baterija ir vismaz 50 kwh. Un, lai baterija ir ar sildīšanas - dzesēšanas funkciju. Un lai cena nav lielāka par 22 tūkstoši. Iznāk, ka tajā nišā der KIA /Huyndai tehnodvīņi Soul/Kona, Stellantis plejāde, un arī pirmie VW ID3. Volksvāgens savu sākotnējo un vēsturisko problēmu un problē'miņu dēļ man netīk, Stellantis ir sačakarējis izvēli, ar nereālu daudzumu tās pašas platformas reinkarnāciju, bet visi tie ir izmērā pamazi, bet cenās - ne tik maz, un arī ražo tos tikai no kāda 20. vai 21. gada - tā ka izvēle uz trīsgadīgiem nemaz nav tik liela, kā gribētos. Huyndai/Kia šķietās būt vispieredzējušākais EV ražotājs savā segmentā (Kia Soul, piemēram, jau vairāk kā 10 gadus). Tātad, kad izvēle apstājās pie KIA/Huyndai, bija jāizšķiras par to, vai gribas Soul vai Kona. Izvēlējos Soul, jo tas ir drusciņ vairāk tāds auto, kāds man tīk - "praktisch, quadratisch, gut" . Kona izskatās tāds, kādu var pazaudēt autostāvvietā starp citiem, Soul tomēr drusciņ izcelsies. Un ir ar lielāku bagāžas ietilpību. 

Meklēju gan Vācijā, gan Zviedrijā, gan Norvēģijā. Zviedrijā bija pāris labu variantu, ar nobraukumiem līdz 80 tūkst km, bet, tā ka darba un laika dēļ man šoreiz jāizmanto starpniekpakalpojumi, tad tos izķēra kā karstus pīrādziņus pirms paspējām noreaģēt. Arī Vācijas sludinājumu portālus pārskatīju ik dienas, un bija vairāki eksemplāri, ko neizdevās pārķert. Bet, labs nāk ar gaidīšanu, jo uzpeldēja šis, ar tiešām tikai 17000 nobraukumu. (16856, laikam).

Tad nu gaidu, trešdien varētu būt saņemams, ja viss ies gludi. 

Turpmāk vēl.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Kolēģis brauc ar Kona, bet mazo baču. Ir apmierināts - ikdienas braucieniem no Siguldas pietiek cik uziet. Bet vai tiešām Soul ir Konas radinieks? Man šķiet, ka tas bija Niro/e-Niro. Soul ir kaut kāds no 2014./2015.gada. Nesen venā tādā iesēdos - tas bija 2016. gada. Ar pilnu aķi range rādīja 81 km 😃. 2020. gadā jau nāca uzlabotais variants. Bet vispār, ar šiem jāuzmanās. Uz papīra viss šķiet diezgan skaisti, bet, ja tas auto pārsvarā būs lādēts ātrajās stacijās, tad akumulatora kapacitāte varētu likt vilties. No otras puses - 2020. gada Soulam vēl vajadzētu būt garantijai.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 2 Atbildēt

topinamburs

Es teiktu, laba izvēle. Bet kā jau ar visiem auto ir specifiskas lietas, uz ko vajadzētu pievērst uzmanību. Sākot jau ar mērķi kādiem braucieniem, pilsētas nelieli vai garāki starppilsētu, maršruti. Elektro ir svarīgi salona apjoms kuru sildīt/dzesēt aizies kW no veicamās distances. Ja pārsvarā 1 vai 2 braucēji, tad loģiski mazāku salona ietilpību. 

Pats galvenais uz ko pievērst uzmanību ir uzlādes jauda un vai tā ir 1f vai 3f☝️

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Es savukārt atkal pavilkos uz V60 - šoreiz jauno modeli, 2019. gada... D3. Nākošnedēļ vajadzētu būt mājās. Bet tagad palika mazliet dīvaini - zināms ļaužs nesen iegādājās V90 ar to pašu dzinēju, tikai par 30 000 km lielāku noskrējienu, un pēc dažu mēnešu lietošanas sāk šķist, ka motoram vajadzēs kapitālo...

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 2 Atbildēt

Nu lūk te daži gudrīši man pārmeta lovo nolikšanu. Nesenie, tie 2.0 d tikai garantijas braucējam Es negribu pat dzirdēt par nākotnes ekspluatācijas  loteriju un visiem jaukumiem ar pilno lozi...Tikai finansi cik aizlidos, nerunājot laika un nervu patēriņu. Paldies nē.

Modano Reģ.: 25.11.2019
0 0 Atbildēt

Kādu nobraukumu? Ir bijusi diezgan liela pieredze ar Volvo 0-180k nobraukumiem, jaunajiem D3 D4 D5. Neko sliktu nevaru pateikt un nevienam nav bijusi pat doma par kapitālo.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Tam V90 ir 200 ar kaut ko... manam nupat nosolītajam V60 - 170 k.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 1 Atbildēt

Lūk realitāte bez skaistiem dabas skatiem. Tas viss tur šausmīgi gari izstiepts. Bet pats fakts arī ar šo problēmu jau garantijas laikā tieši ar šo auto marku.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Starp citu, kādam ir pieredze ar šo? www.racechip.com/

Pazīstams ieteica pamēģināt šādu te prikolu - alternatīva klasiskajai čipošanai. Cik sapratu, ideja tāda, ka vienkārši pieslēdz bloku un rauj ārā, kad to auto nopārdod.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

GB12 pēc 2010.g izlaiduma dīzeļauto es nemēģinātu experimentēt ar. Īpaši ar 5.g veciem. Jēgu neredzu.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Starp citu, kādam ir pieredze ar šo? www.racechip.com/

Pazīstams ieteica pamēģināt šādu te prikolu - alternatīva klasiskajai čipošanai. Cik sapratu, ideja tāda, ka vienkārši pieslēdz bloku un rauj ārā, kad to auto nopārdod.

Kaut kad interesējos (cita zīmola, bet arī plug-in) un man ļoti ieteica to nedarīt. Agrāk vai vēlāk tas beidzoties ar kaudzi kļūdu, avārijas režīmu, nospļaušanos un izravēšanu (jau servisā, dēļ kļūdām, kas jādzēš) un sekojošu klasisko čipošanu vai braukšanu bez.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Paldies par padomu.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 1 Atbildēt

Te bija tēma par attītiem speedOmetriem. Atturējos no, bet te REDZI uzskatāms piemērs no DE 😜

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Kāda jāšanās sagaida LV iedzīvotājus ar dažu (vai ne tik dažu) ražotāju hibrīdiem un bateriju verķiem ...

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
1 0 Atbildēt

Tu 10 gadus vecam auto arī motoru mainītu pie oficiālā dīlera, pret jaunu, vai remontētu pie speciālista ?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Tas ir atkarīgs no motora, cenas un to cik manās acīs vērts  un neizrūsējis būtu konkrēts auto !

Teiksim noteiktiem auto tieši ar manuālo kārbu, es pilnīgi noteikti apsvērtu šādu iespēju.

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
0 1 Atbildēt

bet ne jau širpotreba chevy volt tipa autiņam, vai ne?

Elektroauto notiks un notiek tāpatās, kā visiem citiem remontiem - bateriju nost, atrod beigtās šūnas, nomaina, pieskaņo uzlādes līmeni, un hey presto, brauc tālāk. 

PS. Zini, cik man izmaksāja 90. gadu Landrovera dīzeļmotora parastā remonts - pēc zobsiksnas plīsuma? 3000 eiro (un vēl + viskautkas). Pilnīgi salīdzināmas izmaksas ar baterijas remontu.

Tā ka šitos clickbyte video a la vissirslikti vari paturēt pie sevis.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Tiešām? Gribētāju riskēt ar ģimenes ietaupījumu kremēšanas izdevumien būs tikpat daudz, kā visu citu remontētāju pa kaktiem? Un pat ja gribēs, vai tavuprāt tā "šūnu pieskaņošana" ir analogas kvalifikācijas darbs? 

Tu laikam neesi redzējis realitāti, kā parastās 220V rozetes nomaiņa iedzen bailes vareniem vīriem. Savas salīdzināmās izmaksas varēsi uzspraust uz nagliņas - to darbu vienkārši nebūs kas dara. Vecie nepārkvalificēsies un jaunie tik grūtus darbus darīt netaisās - elektroauto īstenie fani māk nevis tos remontēt, bet tikai sēdēt ceļa vidū ar plakātiem.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

3000 EUR ir vēl ļooooti lēts remonts relatīvi mūsdienīgam dzinējam !!!

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
0 0 Atbildēt

Bradypus rakstīja: Tiešām? Gribētāju riskēt ar ģimenes ietaupījumu kremēšanas izdevumien būs tikpat daudz, kā visu citu remontētāju pa kaktiem? Un pat ja gribēs, vai tavuprāt tā "šūnu pieskaņošana" ir analogas kvalifikācijas darbs? 

Tu laikam neesi redzējis realitāti, kā parastās 220V rozetes nomaiņa iedzen bailes vareniem vīriem. Savas salīdzināmās izmaksas varēsi uzspraust uz nagliņas - to darbu vienkārši nebūs kas dara. Vecie nepārkvalificēsies un jaunie tik grūtus darbus darīt netaisās - elektroauto īstenie fani māk nevis tos remontēt, bet tikai sēdēt ceļa vidū ar plakātiem.

aiaiai, mr vissirslikti bradīpusis ir iradies ar Viedokli!

Zārks jau tukšā nevar palikt - būs pieprasījums, būs arī piedāvājums. Protams, katrā pagalmā katrs vasja arī nelodēs baterijas un neprogrammēs tās, bet arī katrā pagalmā kvalitatīvu motora vai automātiskās kārbas kapremontu neveic - tos agregātus ņemam nost, vedam / sūtam uz kaimiņpagastu - kāpēc ar baterijām lai nebūtu tāpat?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Vari jau turpināt ar kārtējiem personiskajiem epitetiem, bet tas būtību nemaina. Kvalitatīvu motora vai kārbas kapremontu vajag pavisam retos gadījumos - lielākajai daļai auto tie nodzīvo diezgan garu mūžu. Bet tās baterijas degradējas 100% VISIEM auto. Un problēma, ko es minu ir globāla, nevis vietējo speciālistiņu trūkums. Pat vēl otrādi - bijušajā PSRS vēl būs meistari, kas to mācēs, bet tos "izpirks" ārzemnieki, kas savas baterijas ņems nost un sūtīs pie viņiem - tieši tā, kā tu to iedomājies. Rietumvalstīs kvalificēti elektriķi jau tagad ir daudz lielāka problēma, kā mums.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti