Vai tas ir pareizi - sniegā un lietū lāpīt bedres asfaltā? (+ VIDEO) 8

 
4 Studija | 23.maijs 2021 10:57

4 Studija aktualizē jautājumu par to, kādēļ ceļinieki bedres labo arī šķietami nepiemērotos laika apstākļos un kādēļ darbu kvalitāte nav tāda, kādu to sagaida nodokļu maksātāji.

 
Visi komentāri
 
anonimikis 23.maijs 2021 10:58
1 2 Atbildēt

Un kas tad ir pareizi? Ļaut simtiem un tūkstošiem braucēju turpināt lauzt auto, kamēr beidzot 3 dienas no vietas spīd saule un var aizlāpīt to bedri?

rupicii 23.maijs 2021 12:16
2 0 Atbildēt

ja. tā būtu pareizi!

lielas bedres eksistē tikai tāpēc, ka pirms tam tajā vietā mazāku bedri aizlāpija pavirši.

iciks 23.maijs 2021 20:04
1 0 Atbildēt

3 dienas? Nu pag, ne velti ceļus taisa vasarā, kad ir atbilstoša temperatūra asfaltēšanai. Šajā pavasarī varētu gaidīt un gaidīt.

Es arī piekrītu, ka avārijas bedres vajag labot, tad kad var to izdarīt.

JanJan 24.maijs 2021 8:43
0 0 Atbildēt

Tak ar šādu lāpīšanas metodi nākamajā dienā var jau atkal braukt lāpīt! Pie darba paši redzējām, kā šādi aizlāpa ciet lietus laikā. Tur taču pēc tam ar kāpu varēja izsist laukā iebērto materiālu. Kā domā, kas notiek, kad brauc pāri automašīnas?

viencexperc 23.maijs 2021 19:29
2 1 Atbildēt

Bindaram visu var. Tie ir lielākie bandīti uzreiz aiz Latvijas dzelzceļa. Kad nākuši pie varas, es Bindara darbiniekiem likšu kompensēt valstij zaudējumus, vai - būs nošaušana.

Pļurkt 23.maijs 2021 19:55
1 0 Atbildēt

Ne tikai lāpīt bedrītes, bet arī asfaltēt ielu var decembra vidū!!

Dds 23.maijs 2021 22:48
0 1 Atbildēt

Ja tas vēl būtu kā pagaidu risinājums, tad okej, FAK-TISKI tie aizlāpi netiek pārtaisīti. Viņi tā tiek lipināti virsū viens otram. Un paliek tā gadiem ilgi. :|

650 24.maijs 2021 0:03
0 0 Atbildēt

Dažās attālās vietās ārpus/rīgas bedru aizdarīsanai tiek izmantotas bīnumierīces.Kuras gan to labojamo bedri apšpricē ar piķi, gan finālā "apkausē" ielāpa malas.Padarot salaboto virsmu praktiski līdzenu. Bet tās jau ir karstā nanokosmosa tehnoloģijas. Miljardus pelnošie auKstās/rīgas darboņi tādu greznību atļauties nevar,jo viņiem ir Jāstrādā.Jā.

Aptuveni tikpat pašsaprotami,kā 21.maijā diskutēt par sniegu,aukstumu un martā nosprāgušās ziemas atstāto sūro mantojumu..

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Vai ir vērts pirkt jauno Samsung Galaxy S26 Ultra? Vai un kas ir labāks par iepriekšējo? (+ VIDEO) 8

Samsung Galaxy S26 Ultra ir Samsung 2026. gada flagmanis, kas koncentrējas uz veiktspējas, kameru un mākslīgā intelekta funkciju uzlabojumiem, nevis radikālām dizaina izmaiņām. iAuto.lv apskata tā funkcijas un salīdzina ar vecāko modeli S25 Ultra. Lasīt vairāk

 

Gandrīz vai Lamborghini - Hyundai parāda jauno Elantra (Avante) (+ FOTO) 3

Dienvidkorejas autoražotājs prezentējis astotās paaudzes Elantra (Avante), kas izceļas ar pilnīgi jaunu, kantainu dizainu "Art of Steel" stilā, kas ne vienam vien atgādina Lamborghini Urus. Lasīt vairāk

 

12 gadu laikā: vācietis ar dīzeļa Mini Cooper sasniedz 1 000 000 kilometru nobraukumu (+ FOTO) 17

Vācu auto entuziasts Peters Kirhhofs jau reiz ierakstīja savu vārdu vēsturē, kad ar Škoda Fabia 1.9 TDI sasniedza viena miljona kilometru robežu. Tagad viņš paveicis to pašu vēlreiz – šoreiz ar Mini Cooper D. Lasīt vairāk

 

Šogad Līgo un Jāņu dienā pieķerti vairāk dzērājšoferu nekā divos iepriekšējos gados 17

Šogad Līgo dienā un Jāņu dienā Valsts policija (VP) pieķērusi vairāk dzērājšoferu nekā divos iepriekšējos gados, izriet no VP Reaģēšanas pārvaldes priekšnieka Jura Jančevska stāstītā intervijā Latvijas Televīzijas (LTV) raidījumam "Rīta panorāma". Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti