Esam dzirdējuši par riepu ķēdēm, lai uzlabotu automobiļa saķeri slidenā ceļa posmā. Bet par riepu zeķēm...? Nē.
Sadarbībā ar raidījumu "Tavs Auto" piedāvājam auto zeķes testu.
Esam dzirdējuši par riepu ķēdēm, lai uzlabotu automobiļa saķeri slidenā ceļa posmā. Bet par riepu zeķēm...? Nē.
Sadarbībā ar raidījumu "Tavs Auto" piedāvājam auto zeķes testu.

nost var dabūt braucot virs 50 :D un strauji bremzējot.ar tiem var tik LĪDZ satiksmei izbraukt pa lauku :)

Redzēju, ka Depo pārdod, bet cena nebija nemaz tik maza kā gribētos par tādu maisu.

Tie kas dzīvo pilsētā un ceļš vienmēr nokaisīts nekad nesapratīs tālu prom no Rīgas dzīvojošu, kuram bieži vien ceļš sastāv no ledus un ūdens virs tā. Laba lieta, noderēs!

Latvijā mierīgi var iztikt bez "zeķēm", tās vairāk vajadzīgas kalnu apvidos. lai neļurina, izmēri ir dažādi un attiecīgi arī cena. 195/65 R15 bij kkur ap70-80 eiro,skandināvijas cena. Pie mums varbūt ir lētāk, bet nekad nepirkšu.

Nu tad jau labāk ķēdes.Cena īpaši neatšķirās un uzlikt var ātrāk pēc maza treniņa. Dzīvoju Norvēģijā un šeit tā ir ierasta lieta ziemā. Kaut gan pagājušoziem ar Bridgestone Blizzak WS 70 pat ķēdes vajadzēja lietot tikai dažas reizes. Šogad nopirku WS 80 - redzēs kā tās sevi parādīs.
Ķīnas autoražotājs BYD Eiropas tirgū ievieš jauno plug-in hibrīdu Dolphin G DM-i, kas izstrādāts īpaši Eiropas pircēju vajadzībām. Lasīt vairāk
“Ne tikai mums, bet visā nozarē tjoprojām rūkst kvalificētu elektriķu, servisa pieņēmēju un arī mehāniķu, atzīst Mārtiņš Logins, Autoeksperts servisa vadītājs.To pieprasa arī uzņēmuma jaunā filiāle pie lidostas Rīga. Lasīt vairāk
Jaudīgais amerikāņu pikaps ar V8 motoru no 2027. gada tiek solīts arī Eiropas valstu pircējiem. Lasīt vairāk
Jaunā kājnieku kaujas mašīna ASCOD 2 "Hunter" ir klāt! Kas tajā ir no Latvijas un cik daudz to būs NBS rīcībā? Ekskluzīva intervija ar GDELS-SBS rīkotājdirektoru Alehandro Peidžu. Lasīt vairāk
Tā arī nesapratu kādā gadījumā tie sieriņi ir noderīgi. Nevar braukt virs 50 un nekāda dižā labuma no viņiem arī nav, uzvilkt nevar. Nesadzirdēju kur var nopirt, cenu un kā nost dabūt + domāju, ka satiksmē ar tādiem mēsliem nevar piedalīties.
Nu tādi drīzāk ir domāti nevis ikdienas satiksmē, bet gan, piemēram, braucot ārpus pilsētas un nost no lielajiem ceļiem. Piemēram, uz mežu medībās vai uz lauku māju.