Neilands pārliecinoši triumfē Latvijas čempionāta sacensībās rudens velokrosā - iAuto

Neilands pārliecinoši triumfē Latvijas čempionāta sacensībās rudens velokrosā

 
Nozare.lv | 28.oktobris 2013 12:57

Foto: teamrietumudelfin.com

Par Latvijas čempionāta rudens velokrosā uzvarētāju svētdien Garkalnes apkaimes mežos pārliecinoši kļuva "Rietumu-Delfin" komandu pārstāvošais Kuldīgas riteņbraucējs Krists Neilands, informē Latvijas Riteņbraukšanas federācija (LRF).

Jau trešo gadu pēc kārtas Garkalnes pievārtē norisinājās Latvijas čempionāta sacensības rudens velokrosā, kurās šogad piedalījās vairāk nekā 150 dalībnieku. Sacensību organizatori riteņbraucējiem sagatavoja trasi, kurā bija jāpievar virkne stāvu kāpumu, nobraucienu, kā arī citu tehniski sarežģītu posmu. Viena apļa garums bija 3,5 kilometri, un to atkarībā no vecuma grupas riteņbraucēji veica no trim līdz septiņām reizēm.

Vīru elites grupā uzvarētājs Neilands distancē pavadīja 54 minūtes un 48 sekundes. Otro vietu ieguva "Trek DPA" komandas pārstāvis Pēteris Janevics, uzvarētājam zaudējot minūti un 46 sekundes. Tikmēr uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena kāpa Andris Ponomarenko ("Veloprofs"), kurš no Neilanda atpalika par teju četrām minūtēm. Labāko sešiniekā iekļuva arī Ervīns Smoļins ("NN Sporta klubs"), Gints Jakovels ("Veloprofs") un Matīss Preimanis ("Trek DPA").

Junioru grupā nepārspēts palika Raivis Sarkans ("Tandēms EthicSport"/MSĢ), kuram sekoja Deins Kaņepējs ("MySport"-STEVENS) un Andrejs Podāns. Savukārt sieviešu grupā uzvarēja igauniete Karolīna Varblane, kurai sekoja Katrīna Jaunslaviete un vēl viena igauniete Sirje Lepika. Uzreiz aiz goda pjedestāla palika Madara Fūrmane.

Tikmēr jauniešu grupā uzvaras laurus plūca Dāvis Perševics ("NN Sporta klubas"/MSĢ), bet zēnu grupā nepārspēts palika Kristofers Bindemanis. Meiteņu grupā pārliecinoši uzvarēja Endija Rutule no RRS/"Alfa" komandas.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Ķīnas autobūve ar jaunu eksporta rekordu 3

2025. gada pirmajos desmit mēnešos Ķīnas autobūves eksports sasniedzis jaunu rekordu – gandrīz 800 miljardus juaņu, kas ir nepilni 100 miljardi eiro. Lasīt vairāk

 

Vairāk nekā 2300 kilometru bez uzpildes un uzlādes - Hongqi HS6 uzlādējamais hibrīds uzstāda Ginesa rekordu 7

Ķīnas luksas automobiļu ražotāja Hongqi modelis HS6 PHEV ir uzstādījis jaunu Ginesa rekordu kategorijā “Garākais brauciens ar sērijveida uzlādējamu hibrīda SUV bez uzpildes vai uzlādes”. Lasīt vairāk

 

Beigas medusmaizei? - Lielbritānija plāno jaunu nodokli elektroautomobiļiem 22

Lielbritānija plāno ieviest jaunu nodokli elektroautomobiļiem, kas tiktu aprēķināts pēc nobrauktā attāluma, tas ir, jo vairāk brauc, jo vairāk maksā. Lasīt vairāk

 

100 īpaši 3. sērijas BMW Kanādas tirgum (+ FOTO) 1

BMW Canada saviem klientiem sagatavojis īpašu pārsteigumu – ierobežotā izdevuma BMW M340i xDrive 50 Years Edition, kas veltīts BMW 3. sērijas piecdesmitgadei. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti