"Nissan" varētu būt skāris jauns automobiļu pārbaužu skandāls

 

Foto: Ekrānšāviņš

Nozare.lv | 6.decembris 2018 10:50

Japānas autobūves uzņēmums "Nissan Motor Co." plāno veikt vēl vienu automobiļu atsaukumu saistībā ar neatbilstošām jaunu automašīnu pārbaudēm, ceturtdien vēsta laikraksts "Nikkei".

Šīs problēmas atklātas pēc tam, kad Japānas Transporta ministrijas amatpersonas "Nissan" lielākajās montāžas rūpnīcās bija veikušas pārbaudes, norāda laikraksts.

Vairāki darbinieki atzinuši, ka pirms jaunu automobiļu izsūtīšanas veikuši neatbilstošas bremžu un citu sistēmu pārbaudes, raksta "Nikkei", neprecizējot gan, cik daudz automašīnas varētu būt ietekmētas.

"Nissan" šomēnes plāno publiskot oficiālu paziņojumu šajā lietā un apsver iespēju atsaukt automobiļus, kurus ietekmējušas neatbilstošas pārbaudes, skaidro laikraksts.

Uzņēmums pērn bija spiests atsaukt vairāk nekā vienu miljonu automobiļu, kas neatbilda iekšzemes noteikumiem attiecībā uz automašīnu gala pārbaudēm.

Ja jaunākā informācija apstiprināsies, tad tas būs kārtējais trieciens "Nissan", kuru jau satricinājusi bijušā padomes priekšsēdētāja Karlosa Gosna apcietināšana saistībā ar finanšu pārkāpumiem.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Kas padara “Latvijas Gada auto 2026” - “Cupra Terramar” par pieprasītu izvēli Latvijas auto tirgū? (+ VIDEO) 4

"Terramar" ir pārdotākais "Cupra" zīmola modelis un šī gada pirmajos mēnešos ar 78 pārdotiem automobiļiem ir apsteidzis tādus bestsellerus kā "Volkswagen Tayron" un "Toyota RAV4". Lasīt vairāk

 

Škoda Fabia 130 - īpašs modelis par godu 
Škoda Auto jubilejai un autosporta tradīcijām.(+FOTO) 1

Škoda iepazīstina ar īpašo sēriju Fabia 130, kas ir izveidota uz esošās Fabia Monte Carlo 1,5 TSI. Šis ierobežotā daudzumā izgatavotais sērijveida modelis piedāvā lielāku jaudu, pazeminātu balstiekārtu, precīzāku vadāmību un dizaina elementus, kas atsaucas uz Škoda bagātīgo un veiksmīgo autosporta vēsturi. Turklāt tas ir līdz šim ātrākais Škoda sērijveida Fabia modelis, kas sasniedz maksimālo ātrumu 228 km/h. Par godu Škoda Auto 130. gadadienai Fabia 130 apvieno tehniskos raksturlielumus un eleganci, lai iepriecinātu dinamiskas braukšanas cienītājus. Lasīt vairāk

 

Ieradīsies šoruden - Cupra Tavascan piedzīvo modernizāciju (+ FOTO)

Ķīnā ražotais Cupra Tavascan saņēmis uzlabojumus, kas mazāk skar dizainu, bet vairāk – tehnisko pusi, pievienojot arī jaunu bāzes versiju. Lasīt vairāk

 

Mazs, bet nepatīkams negadījums Dubultu prospektā pie kura vainojama ir arī nepietiekama infrastruktūra (+ VIDEO) 14

iAuto.lv sniedz savu skaidrojumu, kas, iespējams, varētu būt šīs sadursmes pamatā. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti