Visi komentāri - Bruņoto spēku karavīri apgūst bruņutransportiera “Patria” peldēšanas kursu (+ VIDEO)

Bruņoto spēku karavīri apgūst bruņutransportiera “Patria” peldēšanas kursu (+ VIDEO) 8

 
Latvijas armija | 16.oktobris 2022 15:15

Augustā Lilastes ezerā norisinājās Somijas “Patria Land” pārstāvju rīkotās 6x6 bruņu transportiera “Patria” peldēšanas apmācības.

Kopumā šo kursu apguva astoņi Nacionālo bruņoto spēku karavīri, kuri iegūtās prasmes un zināšanas turpmāk varēs nodot tālāk arī citiem karavīriem. “Patria” primāri ir paredzēta personāla drošai transportēšanai pa sauszemi, tās amfībijas īpašības ļauj forsēt arī ūdens šķēršļus, saglabājot manevrētspēju, stabilitāti un ātrumu pat tad, kad tā ir pilna ar kravu, un tās virsbūve virs ūdens atrodas vien pāris desmitu centimetru. 

 
Visi komentāri
 
Miks 17.oktobris 2022 12:11
5 5 Atbildēt

Latvija iepērk Himarus 6x dārgāk nekā Lietuva. Ko lai dara, "aizsardzība" maksā dārgi...

Pofig 17.oktobris 2022 12:12
1 0 Atbildēt

Melotības vēlētāji ir gandarīti, uz pārējiem nospļauties

jaaanis 17.oktobris 2022 12:52
6 2 Atbildēt

Vari nopublicēt informācijas avotu vai tas ir kārtējais krievu troļļu bla bla bla?

MMX 17.oktobris 2022 13:58
4 2 Atbildēt

Mik - informāciju studijā. Mums te forumā labprāt patīk pacepties par valsts naudas izsaimniekošanu vai arī uzkraut čupu tiem, kas nodarbojas ar propgandas dzīšanu, līdz ar to gaidu ciparus vai arī apgalvojums ir kārtējā diršana.

Kanibaals 17.oktobris 2022 15:46
1 0 Atbildēt

HIMARS bez raķetēm protams lētāk.

Fkc 17.oktobris 2022 12:13
1 1 Atbildēt

Nez kāda šitiem ir ietekme uz vidi.

Kanibaals 17.oktobris 2022 15:47
2 1 Atbildēt

Palīdz bagātināt augsni ar orku mēslojumu.

es 17.oktobris 2022 18:48
0 0 Atbildēt

Kam tas interesē? Te galvenais ir ponti.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Model 3 lētāk arī Eiropā – Tesla piedāvā jaunu bāzes versiju 3

Tesla nāk klajā ar jaunu Model 3 versiju, kas zaudēs daļu no aprīkojuma komplektācijas, taču maksās par aptuveni 3000 eiro mazāk nekā līdz šim lētākais variants. Lasīt vairāk

 

Kraviniekam migla netraucē - traucē tie, kas "lēnām velkas" (+ VIDEO) 17

Video autors apgalvo, ka miglas dēļ vairākas vieglās automašīnas braukušas piesardzīgāk, kas izraisījis kravas auto šofera niknuma izpausmi, ko tas apliecinājis mirkšķinot sava auto gaismas, taurējot un arī riskanti apdzenot. Lasīt vairāk

 

Novembris Vācijas tirgū: elektroautomobiļi uz augšu, dīzeļi uz leju 21

Publicēti dati par Eiropas lielāko automobiļu tirgu Vāciju. Tendences, kas iezīmējās jauno automobiļu tirgū iepriekšējos mēnešos nemainās: elektroautomobiļu skaits pieaug, bet ar dīzeļdzinējiem aprīkotu spēkratu skaits rūk. Lasīt vairāk

 

Sācies “Latvijas Gada auto 2026” tautas balsojums – vai žūrijas izvēle sakritīs ar tautas simpātiju

Ir sākusies balsošana par konkursa “Latvijas Gada auto 2026 Tautas simpātiju” - nomināciju, kuras uzvarētāju var noteikt ikviens interesents. Balsot iespējams gan internetā, gan tirdzniecības centrā “Mols”, kur arī apskatāma fotogrāfa Raimonda Volonta lielformāta izstāde. Tajā redzamas visas 33 jaunākās automašīnas, kas piedalās “Latvijas Gada auto 2026” konkursā. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti