Trakie tramvaji! :D

joop Reģ.: 21.04.2006

Katru dienu braucot pie stūres esmu redzējis daudz un dažādus satiksmes negadījumus,bet šī rīta cirks uz Maskavas ielas kad divi tramvaji nesadala ,nevis ceļu,bet sliedes...INDIJA

 
1.. 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ..262
turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

ar ko atšķiras elektrovilciens no tramvaja

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: ar ko atšķiras elektrovilciens no tramvaja

Ar nožogojumu un uzbērumu…

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

a ja tramvajs brauktu kādu brīdi pa nožogotu un uzbērtu vietu, tas uz to brīdi būtu vilciens

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: a ja tramvajs brauktu kādu brīdi pa nožogotu un uzbērtu vietu, tas uz to brīdi būtu vilciens

Uz to brīdi tas būtu atļauts un ātrs transportlīdzeklis…

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

nu a tas plānotais jaunais superkrutais 6 tramvajs, taču paredzets, ka lidos kādivideviņi.. tad visticamāk būs arī nožogots..

līdz ar to būtu jāsauc par vilcienu Nr. 6

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: nu a tas plānotais jaunais superkrutais 6 tramvajs, taču paredzets, ka lidos kādivideviņi.. tad visticamāk būs arī nožogots..

līdz ar to būtu jāsauc par vilcienu Nr. 6

Napig to putekļu pabrīķi tā jau putekļu pietiek.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

bet šlesakovs taks apsolīja, k abūs..

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: bet šlesakovs taks apsolīja, k abūs..

Kam tev tie putekļu cēlāji un korķu veidotāji vajadzīgi?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Tramvajos vēl novērojama tāda negatīva parādība kā virusi un sievusi ar kautkādiem elktroaparātiem un blēmbām kaklā, kuri piesienās un diņģē biļetes – tā kā paši nevarētu nopirkt…

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Aizliegt tos tramvajus vajag – vinji tacu pat normali gajejus nemak apbraukt.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja: Aizliegt tos tramvajus vajag – vinji tacu pat normali gajejus nemak apbraukt.

A par ko es saku – pats stīvākais un manevrēt nespējīgais transportlīdzeklis pilsētā…

Kuznecss Reģ.: 11.06.2007
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

HIPPY rakstīja: Aizliegt tos tramvajus vajag – vinji tacu pat normali gajejus nemak apbraukt.

A par ko es saku – pats stīvākais un manevrēt nespējīgais transportlīdzeklis pilsētā…

Izskatās, ka Tvaika ielā šodien atvērto durvju diena ~

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Es mīlu un mīlēšu 6.tramvaju!!

Liels paldies PSRS Komunistiskais partijai un toreizējam Ģenerālsekretāram personīgi par to, ka mums Juglā tāds ir!!

Kuznecss Reģ.: 11.06.2007
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

HIPPY rakstīja: Pat trolejbusi jau ir progresejusi – sur tur ir redzeti braucam ar noliestiem ragiem.

A tramvaju veel neesmu redzejis ka tas brauktu bez ragiem un kur nu veel ne pa sliedem

Nu tad tu esi maz redzējis.

Pa Rīgas ielām ir pārvietojušies tramvaji ne tikai bez ragiem, bet pat bez stikliem un ne pa sliedēm…

Un arī šitā - transit.parovoz.com/...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja: Es mīlu un mīlēšu 6.tramvaju!!

Liels paldies PSRS Komunistiskais partijai un toreizējam Ģenerālsekretāram personīgi par to, ka mums Juglā tāds ir!!

Manis pēc tu ar viņiem vari kaut smilškastē spēlēties, bet Rīgas centrā viņi ir reāls traucēklis un aizņem tik daudz teritorijas kā neviens cits trasportlīdzeklis.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kuznecss rakstīja:

uupis rakstīja:

HIPPY rakstīja: Aizliegt tos tramvajus vajag – vinji tacu pat normali gajejus nemak apbraukt.

A par ko es saku – pats stīvākais un manevrēt nespējīgais transportlīdzeklis pilsētā…

Izskatās, ka Tvaika ielā šodien atvērto durvju diena ~

Diplomu dabuji?

Kur tu esi redzējis ka tramvajs prot apbraukt šķērsli – tramvajs pats ar visām savām sliedēm ir šķērslis visiem.

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Sviestnesis rakstīja: Es mīlu un mīlēšu 6.tramvaju!!

Liels paldies PSRS Komunistiskais partijai un toreizējam Ģenerālsekretāram personīgi par to, ka mums Juglā tāds ir!!

Manis pēc tu ar viņiem vari kaut smilškastē spēlēties, bet Rīgas centrā viņi ir reāls traucēklis un aizņem tik daudz teritorijas kā neviens cits trasportlīdzeklis.

nu moš tad vaig centrā to tramvaju pacelt virs ielas, trjipa uztaisīt otro stāvu vai arī nolaist pazemē.

robotbarbers Reģ.: 04.06.2009
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Kuznecss rakstīja:

uupis rakstīja:

HIPPY rakstīja: Aizliegt tos tramvajus vajag – vinji tacu pat normali gajejus nemak apbraukt.

A par ko es saku – pats stīvākais un manevrēt nespējīgais transportlīdzeklis pilsētā…

Izskatās, ka Tvaika ielā šodien atvērto durvju diena ~

Diplomu dabuji?

Kur tu esi redzējis ka tramvajs prot apbraukt šķērsli – tramvajs pats ar visām savām sliedēm ir šķērslis visiem.

Tev tavi pauti nav traucēklis un šķērslis?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

robotbarbers rakstīja: Tev tavi pauti nav traucēklis un šķērslis?

Bez rupjībām palūgšu… Ja tev nav sava viedokļa tad izdzēs exploreri no savas IBM kastes…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja: nu moš tad vaig centrā to tramvaju pacelt virs ielas, trjipa uztaisīt otro stāvu vai arī nolaist pazemē.

Tak jau gadiem spriež par šito, bet kāposta ta nav, a tramvajs ir.

Otrs lielais iemesls kāpēc esmu PRET. Kāda mārrutka pēc jaunos tramvajus dzīs no rietumeiropas (šaurajām sliedēm) ja mums pašiem ir sava vagonrūpnīca, ja mums pašiem vajag darbu un kāpostu. Un ar to vēl nepietiek – no turienes brauks krutie metinātāji un projektātāji, kuri pārprojektēs un pārmetinās sliedes priekš zemās grīdas tramvajiem.

robotbarber – tev traucē tavs kāposts? tu visiem gribi viņu dāvināt? Man jājāutā kas tev traucē redzēdz šo apstākli? Klapes uz acīm? Vai tās modernās strīpainās brilles aizsedz redzesloku?

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Sviestnesis rakstīja: nu moš tad vaig centrā to tramvaju pacelt virs ielas, trjipa uztaisīt otro stāvu vai arī nolaist pazemē.

Tak jau gadiem spriež par šito, bet kāposta ta nav, a tramvajs ir.

Otrs lielais iemesls kāpēc esmu PRET. Kāda mārrutka pēc jaunos tramvajus dzīs no rietumeiropas (šaurajām sliedēm) ja mums pašiem ir sava vagonrūpnīca, ja mums pašiem vajag darbu un kāpostu. Un ar to vēl nepietiek – no turienes brauks krutie metinātāji un projektātāji, kuri pārprojektēs un pārmetinās sliedes priekš zemās grīdas tramvajiem.

Nu par tā valsts kāposta izmešanu sab transportā toc var Tev piekrist ( izrādās ka nemaz tik slims neesi ), šitas sviests, kas notiek pēdējos gadus...

cik tur $$$ sabāza jaunajos, modernajos biļešu automātos, un pēc gada napig.. visu mizkastē un e-talonu vietā...

a par tiem jaunajiem tramvajiem.. atkal kāds tauats kalps ir sarunājis ka labi dabūs uz ķepas, un tad tak pilnīgi po, vaig to pilsētai vai nē....

bet tas pats tak visur pie mums notiek...

1.slimnīcu klopēs ciet...

napig klopēs,naudas naf tās uzturēšanai...

ja būtu vēllme, gan jau atrastu, lai neslēgtu...

bet tak šitāds zemes pleķis pilsētas centrā, vēll privātā kapitāla "nepiesiets"... , gards kumoss gan investītoriem gan strarpnieciņpolitiķiem...

ja tiešām to slimnīcu aizklapēs... skat, pēc gada, diviem, būs jauns tirzniečības un biznesa parks vietā....

un dažam labam tautas kalpam pilnas kabatas ar skanošo...

un po tak šamiem, ka cilvēkus nebūs kur ārstēt...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja: ja tiešām to slimnīcu aizklapēs... skat, pēc gada, diviem, būs jauns tirzniečības un biznesa parks vietā....

Nu bet cik tad ilgi tirgosim?

Ideja pret tramvajiem kaareiz atbilst shim biznesam – napig – sliedes nost – paardodam metaalluuzhnjos – trambuljus arii luuzhnjos un viss rulle.

Uzreiz samainiisies prioritaates pie akmens tilta un RD deputaatiem nevajadzees raudaat ka stulbie tramvaji traucee vinjiem braukt uz darbu…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja: 1.slimnīcu klopēs ciet...

napig klopēs,naudas naf tās uzturēšanai...

Un šamiem tā arī vajaga – nefig bija degunu mākoņos celt. Pēdējos piecos gados, ja neesi caur pazīšanām, tur nebija ko darīt. Varēji nomirt uzgaidāmajā telpā un reakcija būtu tikai tad kad mušas parādītos.

Gaiļos un Stradiņos visu varēja sarunāt. Pirmajā – neesi paziņa nevienam tātad neesi nekas.

Poģelom viņiem…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Tramvaju dēļ daudziem gājējiem nākas ciest neērtības. Jaunās sliedes ko izbūvēja otrpus VEF tiltam pie depo traucē normālai gājēju kustībai, bet tas pat būtu sīkums salīdzinājumā ar sētu, kuru aizmūrēja priekšā dzelzceļam. Tagad dēļ tramvajiem jārāpelējas sazin pa kādiem kukumrakumiem…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Tramvajs nav draugs…

1.. 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ..262
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti