Trakie tramvaji! :D

joop Reģ.: 21.04.2006

Katru dienu braucot pie stūres esmu redzējis daudz un dažādus satiksmes negadījumus,bet šī rīta cirks uz Maskavas ielas kad divi tramvaji nesadala ,nevis ceļu,bet sliedes...INDIJA

 
1.. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ..262
uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Kāreiz putekļi uzkrājas bembistu plaušās.

Advancētie putekļi tev kautkādi...

Es gan domāju ka tramvaja puitekļiem ir lielais iglesias vai tu bembists vai tu avīžtirgotājs vai trolejbusa konduktors.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sāk jau parādīties reāli priekšlikumi –> www.iauto.lv/...

Bams Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Sāk jau parādīties reāli priekšlikumi –> www.iauto.lv/...

Tur nekā nav- tapēc NĒ TROLEJBUSIEM!

Šodien izgriežoties no Bruņinieku uz Valdemāra ielu krustojuma vidū bija palicis viens ragainis-garmoška.

7 zaļos nostāvējam, kamēr tas mērglis atpinās no savām drātīm! Bessī ārā šitais transports!

Blin, es ar sākšu no mājām staipīt līdz parasto telefonu ar vadu, lai tad pinās pa visiem stūriem! A man būs po, ka pārējiem traucē.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

To tavu vadu vienkārši pārkniebs vai pārkodīs, nevienam tas netraucēs

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Un kurš te teica kaut ko par tīrajiem un labajiem tramvajiem? www.delfi.lv/...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Netīrākais un dārgākais komuņagu izgudrojums tas jūsu tramvajs...

«Kā ziņots, putekļu piesārņojums Rīgā jau labu laiku pārsniedz Eiropas Savienības (ES) pieļautās normas un par to valstij varētu draudēt Eiropas Komisijas sankcijas.

Kā pastāstīja Rīgas domes Vides departamenta vadošais speciālists Jānis Kleperis, spēkā esošie normatīvie noteikumi, kas pilnībā saskaņoti ar ES direktīvām, nosaka, ka normētas gaisā tiek PM10 koncentrācijas, kur PM10 ir visas pa gaisu lidojošās vissmalkākās, smalkās un ne tik smalkās daļiņas, pilieni, putekļi, kuru izmēri nepārsniedz 10 mikronus.»

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

es teikšu vienā vārdā SVIESTS

Visas Rīgas bruģētās ielas ir viens milzīgs smilšu putekļu radītājs, tik smilšainas ielas iepējams ir tikai vēl kādā arābu valstī tuksneša malā.

Mkāds vispār ir redzējis, ka Rīgā kāds ielu mazgātu, kaut ietvi sava veikala, restorāna, viesnīcas priekšā ?????

Visā eiropā ielas MAZGĀ !!!!!!!!!!!!!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

dolbano bruģi sen bija laiks nahrenizēt no visām kaut cik nozīmīgām ielām.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: dolbano bruģi sen bija laiks nahrenizēt no visām kaut cik nozīmīgām ielām.

... un uzklāt tavā vasarnīcas pagalmā?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Visā eiropā ielas MAZGĀ !!!!!!!!!!!!!

Pag pag pag.

www.delfi.lv/...

Vai ta nevar redzēt kā laista ielas? No rīta līdz vakaram (ja ir lietus)...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

vienības gatves Torņkalna gals jau sen brēc pēc ceļaruļļa...

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

anonimikis rakstīja: dolbano bruģi sen bija laiks nahrenizēt no visām kaut cik nozīmīgām ielām.

... un uzklāt tavā vasarnīcas pagalmā?

Nost ar bruģi! Kurā gadsimtā mēs dzīvojam?

Bruģi varētu pārvietot uz Vecrīgu, kur ir pietiekami daudz asfaltētas ielas- tur bruģis iederētos daudz labāk. Ja paliek pāri, var pielietot kādas citas pilsētas vēsturiskajam centram.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

M77 rakstīja: Bruģi varētu pārvietot uz Vecrīgu, kur ir pietiekami daudz asfaltētas ielas- tur bruģis iederētos daudz labāk. Ja paliek pāri, var pielietot kādas citas pilsētas vēsturiskajam centram.

No daudzām vietām Rīgā pazuda bruģis.... un parādijās dažā labā willā pagalmā... un praktiski par velti....

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

zin man po, kur to bruģi pēc tam liek. ka tik nah no ielām nost. cēsu pils pagalmu var izbruģēt. ja kādam loham baigi pagarina, tad var likt sev vasarnīcā kaut uz grīdas.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

M77 rakstīja: Bruģi varētu pārvietot uz Vecrīgu, kur ir pietiekami daudz asfaltētas ielas- tur bruģis iederētos daudz labāk. Ja paliek pāri, var pielietot kādas citas pilsētas vēsturiskajam centram.

No daudzām vietām Rīgā pazuda bruģis.... un parādijās dažā labā willā pagalmā... un praktiski par velti....

Lai jau zūd...

Man reiz patika viena kolēģa reakcija, ieraugot CTB sagāztās bruģakmeņu kaudzes liepājas komunālās daļas laukumā "ei dillēs, kas te par naudu..."

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Toeties tagad pasažieriem iekš sab. tr. arī būs ekstras ar jauno e-talonu.

Bagāžas biļeti varēs nopirkt tikai pie vadītāja.

Uzburam ainiņu:

Tobiš stacijas laukumā cilvēks ar trīs lieliem čemodāniem mēģina iestumties pa priekšējām durvīm – skats būs labs. Nopērk biļeti un mēģina stumties uz viduci, lai nokompostrētu kioskā nopirkto e-talonu sava brauciena apmaksai.

Vai arī iekāpj ar suni pa aizmugurējām durvīm – nokompostrē savu personalizēto e-talonu un stumjās līdz vadītājam lai iegādātos suņa biļeti. Un pēc tam atpakaļ uz vidu.

Tā kā jautrības turpinās.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Dzīvniekus sabtransā vispār vajadzētu aizliegt pārvadāt.

Un bagāžu arī?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

iestumies ar saviem 3 koferiem pa pakaļdurviim, atstaaj tos un ej pirkt biļeti...

naakamaajaa pieturaa secini ka biļeti vairs nevajag, jo koferi pazuduši

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Visgudrās galvas iekš RS ir izdomājušas.

e-talonu nopirksi kioskā – 40 sant.

e-talonu nopirkt pie vadītāja – 50 sant.

Cilvēks pirks e-talonu kijoskā.

Bagāžas biļeti var nopirkt tikai pie vadītāja – 80 sant.

Tātad algoritms sekojošs – Nopērku e-talonu kijoskā, stumjos ar čumadāniem pa priekšējām durvīm (pilnīgs nikolajs ja šoferis brēc), kad esmu iestūmies meklēju naudas maku un 80 kapeikas. Nopērku e-talonu bagāžai (viena pietura jau nobarukta). Tālāk stumjos uz vidu ar saviem čumadāniem kā nu sanāk un kad tikšu pie tā tomāta e-talonam tad tur arī atzīmēšos (un kontrole var iet dilles lasīt).

Toties tagad visiem būs ērti jo viss ir izdomāts līdz pēdējam sīkumam...

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Tramvajs ir o.k.

Pirmdienas rītos jugla-teika 9 minūtes,

tas pats ar auto- 25.....

P.S.

un manispēc talāk par vefu, uz centru, tas varētu nebraukt, ja jau jums tur-centrā, nepatīk...

mums te-juglā gan patīk!!

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Vai tad sabtranss ir kautkāds kravas auto? Straujāk nobremzēs un visa tava bagāža uzkritīs kādai tantei virsū.

Njā tu laikam uz staciju vai ostu lido ar helikopteri...

Jebšu ņevijezdnoi...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja: Tramvajs ir o.k.

Pirmdienas rītos jugla-teika 9 minūtes,

tas pats ar auto- 25.....

P.S.

un manispēc talāk par vefu, uz centru, tas varētu nebraukt, ja jau jums tur-centrā, nepatīk...

mums te-juglā gan patīk!!

Tu par e-talonu vairāk palasies – varbūt pāries vēlēššanās tramvajus slavēt.

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Kādreiz tauta sašuta par elektriskajiem tramvajiem vēl vairāk, kā par e-taloniem. Bus oki-doki, ticiet man!))

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ar to bagāžu ir tā. jāmaksā, ja pārsniedz noteiktus izmērus. un tikai.

Bet, nevienam kontrolierim nekad nav bijusi atbilstoši sertificēta mērierīce, lai to bagāžu izmērītu. Tas, ka uz aci viņam kaut kas liekas, šajā gadījumā nav rādītājs.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Chankaishi rakstīja: Kādreiz tauta sašuta par elektriskajiem tramvajiem vēl vairāk, kā par e-taloniem. Bus oki-doki, ticiet man!))

Nu pag pag – RS stāsta ka ar e-talonu būs baigi ērti un visi būs apmierināti, un smaidīs, kā kaksī iekāpuši. Un stāsta ka tas tomāts naudu neņems nost piecreiz viena brauciena laikā.

Reklāmā kā stāsta vieglāk kā samainīties uz ielas. Nu tad man ir jautājums – vai man ar trīs arbūzu čemodāniem tas tiešām būs ērtāk??? Vai šoferim tas būs ērtāk???

1.. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ..262
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti