Trakie tramvaji! :D

joop Reģ.: 21.04.2006

Katru dienu braucot pie stūres esmu redzējis daudz un dažādus satiksmes negadījumus,bet šī rīta cirks uz Maskavas ielas kad divi tramvaji nesadala ,nevis ceļu,bet sliedes...INDIJA

 
1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ..262
uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Un pilsētā likvidēs visas stāvvietas ielu malās, un rīdzenieki maksās par izbraukšanu no Rīgas ar 1Ls.

Lai sabūvē apvedceļus kuriem tie nav. Tad arī nebraukšu pa pašvaldības ceļu. Rīgai apvedceļš ir. Jūrmalai ir. Saulkrastiem ir. Jelgavai ir. D-pilij ir. Tā kā sorry. Vai nu maxā vai brauc apkārt. A pr to ka nevar tikt klāt valsts iestādēm. Vot nevajag - valdība braukā apkārt izbraukuma sēdēs tā kā ārpus rīgas arī ir dabūjama. Pārēja izpildvara ir uz vietas un ir arī internets un sabiedriskais transports.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Es pret tramvajiem.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Es pret tramvajiem.

lai tik tāds ūpis parādās aiz uzraksta Rīga!

Dubultā cenu karbonādei!

Par iebraukšanu no Rīgas Latvijā 10 lati!

Un miers, nau ko tie sakainie rīdzinieki jau zb ar savu braukšanu blenzt uz zelta lapām Siguldā, uz vēju Liepājā, un tiem, kas ar mašīnu iebrauc mežā pēc sēnes, lai maksā latu par sēni, un, ja tārpainu nogriezis, tad divus latus, jo tārpam gals klāt.

Lai sēnes audzē supermārketos, govis tur uz balkona, vai, ja grib, ved pienu no Spānijas. Tikai par vešanu arī jānoloka kāposts, tieksim, latu litrā, un vienalga, vai ved pa ceļu, vai pa jūru!

Vobšem, lai sēž Rīgā, un ārā nelien.

Un savus mēslus arī - pludina uz jūru, un Getliņi arī ir Stopiņu pagastā - kanalizācijas trubu aizbāzīsim, Geltiņos par mēsliem cenu pacelism desmit reizes, un Baltezera sūkņu stacijas ūdeni pārdosim uz Lībiju, tiem esot maz ūdens.

Vot tā!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Es pret tramvajiem.

Man tā liekas, ja nebūtu šitas atsaldenis, tad šitas topiks jau sen būtu nogrimis

1) Škoda auto, kas ir vw apakšuzņēmums, neražo un nav ražojuši trolejbusus - škoda auto ir neatkarīga rūpnīca no 1945. gada un smagākais transports, ko VAG ražo, laikam sanāk vw LT

2) Diemžēl, bembis džimbuļus neražos - tos nevar aptīt ap kokiem un stabiem - tātad nav vērts

3) Nebūtu slikti rīgu atsvabināt no dzīmbuļiem, bet tikai komplektā ar bembjiem - pēc tam domātu, kā iztrūkuma dēļ palicis tik labi

4) Ko tu te murgo par maglevu? Iedomājies, esošo džimbuļa sliežu vietā uzbūvētu maglevu... Nez ko tu teiktu, ka tur nevarētu ne braukt virsū, ne šķērsot

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: bla bla blā

:

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

1) Škoda auto,

2) Diemžēl, bembis

3) Nebūtu slikti rīgu atsvabināt no dzīmbuļiem, bet tikai komplektā ar bembjiem

4) Iedomājies, esošo džimbuļa sliežu vietā uzbūvētu maglevu... Nez ko tu teiktu, ka tur nevarētu ne braukt virsū, ne šķērsot

1. Škodas tramvaji un troleibusi radās paši no sevis un Škoda sastāvēja VW koncernā jau no 1945 gada.

2.

3. Bembis transformēsies agresīvajos Getzos, Peugeotos un Micukos, bet tramvajiem nav kur transformēties ja tos aizvāc.

4. Maglev trases iet pa dzelsbetona konstrukcijām triju stāvu augstumā – neviens nebūvēs speciāli viaduktu lai krustotu to ar Magleva trasi.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Iedomājies, cik citronus vien izmaksātu tās dzelzsbetona konstrukcijas, par maglevu nerunājot

Škoda auto, sākumā Laurin & Klement, divdesmito gadu vidū pievienojās Škoda Works, pēc otrā pasaules kara komunisti atdalīja Tu, kā tipisks bembists, vēsturi nezinu, gan jau ka bembja vēsturi arī nezini

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Škoda auto, sākumā Laurin & Klement, divdesmito gadu vidū pievienojās Škoda Works, pēc otrā pasaules kara komunisti atdalīja Tu, kā tipisks bembists, vēsturi nezinu, gan jau ka bembja vēsturi arī nezini

Neinteresē man lidmašīnu propelleri. Tramvaji un trolejbusi krievu laikos ceļoja no brāļu tautas čehiem un saucās škoda – kāda (polārlapsa) vēl cita vēsture tev vajadzīga.

A par magleva citroniem samaksās Vāverleju un Cīruļdeju gostarbaiteri un trafika noslogotāji.

Lai gan ja jau nau to citronu tad jāpērk lietots metro. Nebūs problēmu ne ar trafiku ne ar tramvajiem. Un nodokļu maksātāju nauda ieekonomēsies.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Starpcitu Škodas trolejbusi man liekas arī bija vienīgie kas savulaik apkalpoja Krimas augstkalnu trolejbusu līnīju jo krieviem savējais nevarēja kalnā uzvilkt (elektromotors par vāju).

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: par tramvajiem Tu i tups

Nebūt ne tupāks kā aizstāvji, kuri neredz ne projektēšanas, ne izgatavošanas, ne ieviešanas izmaksas, bet redz tikai uzturēšanas un sliežu un vagonu mazgāšanas izmaksas. Pie kam visi vienā balsī taurē ka tramvajs ir lētākais, pie nosacījuma ka biļete tramvajā maksā 50 kapeikas. Es nezinu kas tās visiem ir par rozā brillēm uz acīm, kad pat slieksni pret kuru klūp neredz.

Tramvaja vadītājam nav stūres. Tramvajam jau tā pa lielākai daļai visur priekšroka. Bet tramvaja vadītājs ir pats noslogotākais tirgojot biļetes. Trolejbusa un autobusa vadītājam biļetes tirgot ir »ras pļunuķ«. Bet tramvaja vadītājam tā ir afigennā slodze. Un tāpēc tramvajs ir lētākais jo biļete tur maksā 50 kapeikas . A ja sašol s ūmā a ja [cenzēts] slanā. .

Man nepatīka, nepatīk un nepatiks tramvaji. Man nepatīk arī tas ka RS tramvajus izmanto naudas slaukšanai no elektorāta (kā viņi mūs sauc (kruta)). Es pret tramvajiem un par normālu trafiku Rīgā... Vot...

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

RD vajadzetu padomat par lietota metro iegadi. Tas ir leetaaks

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

…Bet tramvaja vadītājs ir pats noslogotākais tirgojot biļetes.…

Logiski! Vinam tacu nav stuures, bet pagriezieni jaiznjem. Tramvajs ir ka kapurkezu traktors

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Trolejbusos nav vadiitaji! Trolejbusos ir konduktori

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Drīz vairs nebūs konduktoru. Kautkad pa TV teica, ka būs tāpat kā tramvajos. Tikai autobusos paliks konduktori.

Cenas pacels vēl. Darbinieku skaitu samazinās (tātad izmaksas arī) un vārīsies, sūdzoties ka naudiņas nav jo RS priekšnieks ar 6 tk latiem menēsī jau tā nodarbojas ar labdarību (gandrīz par brīvu strādā).

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Vajag taisiit kadru rotaciju. Darbiniekus no TTP uz Talava un Imanta un otradi

Tad tramvaji paliks bez sliedeem un autobusi uz elektriibu ies

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Ko darit ar tramvajiem??

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

HIPPY rakstīja: Ko darit ar tramvajiem??

uzlikt m-paketi un būs ātrgaitas

Kruti buferi, spoguļi un beņķi?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Magistrs rakstīja:

HIPPY rakstīja: Ko darit ar tramvajiem??

uzlikt m-paketi un būs ātrgaitas

Kruti buferi, spoguļi un beņķi?

A zemo grīdu kur liksi?

250 citroni jau iztērēti....

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Brīvosta pelna, bet Rīgas Satiksmei ir aizliegts pelnīt.

Brīvostai visa peļņa jāiegulda attīstībā, tā kā nekas ar to paļņu nesanāk.

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Daudz ziimuljus – no kuriem pectam plostu taisa

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Zemo grīdu iekļaus M-pakā,

... un uzmetīs mūs visus kā Milušu ar visu zemo grīdu....

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Un dzeltenā krāsa...

Bija jau mums dzelteni tramvaji un trolejbusi, bet nekādas M paketes tur nebija.

Tāpēc tramvajiem NĒ.

Atbrīvojiet VEF tiltu un Barona ielu.

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Vajag tramvajus atvirziit uz Liepaju

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Un kapeec tad Tramvaju atbalstiitaji nekliedz ka tramvajs neiet pa jauno dienvidu tiltu???

Kapeec pardaugava ir tik maz tramvaju marsrutu??

Visi mieriigi var iztikt bez tramvaja

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja: Un kapeec tad Tramvaju atbalstiitaji nekliedz ka tramvajs neiet pa jauno dienvidu tiltu???

Kapeec pardaugava ir tik maz tramvaju marsrutu??

Visi mieriigi var iztikt bez tramvaja

Tiem jau mācībnieku pietiek. Un tramvas mācībniekiem arī ir liels traucēklis. Es domāju kā mācībnieku armija arī atbalstītu tramvaju aizliegumu. Kā ne kā eksāmenā vieglāk.

1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ..262
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti