Trakie tramvaji! :D

joop Reģ.: 21.04.2006

Katru dienu braucot pie stūres esmu redzējis daudz un dažādus satiksmes negadījumus,bet šī rīta cirks uz Maskavas ielas kad divi tramvaji nesadala ,nevis ceļu,bet sliedes...INDIJA

 
1.. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ..262
uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: ar to bagāžu ir tā. jāmaksā, ja pārsniedz noteiktus izmērus. un tikai.

Bet, nevienam kontrolierim nekad nav bijusi atbilstoši sertificēta mērierīce, lai to bagāžu izmērītu. Tas, ka uz aci viņam kaut kas liekas, šajā gadījumā nav rādītājs.

Trīs čemodānus tu nekādi nepievilksi zem šādiem izmēriem: -> 2.5. Pasažierim ir tiesības pārvadāt bez maksas:

2.5.4. vienu rokas bagāžu (kuras izmēri nepārsniedz 60 x 40 x 20 cm);

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

Ūpi, vai tad E-biļets jau nav no 1.marta? iekap džimbulī pats un pārbaudi, kā ir ar čumadāniem braukt!

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

seaman rakstīja: Ūpi, vai tad E-biļets jau nav no 1.marta? iekap džimbulī pats un pārbaudi, kā ir ar čumadāniem braukt!

visa tagadējā e-biļete ir tas pats 40 kapeiku talons

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Un par baģāžu tagad drīkst norēķināties kā pie bankomāta – trīs reizes stum iekšā papīra gabaliņus un gaidi ka tur iekšā adatprinteris sāks skrabēt. Laikam kādam nebija kur likt vecos seiko printerus ar adatu galvām – pārdeve Rīgas satiksme kā kompostierus...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Vieni sūdi visā tajā e-talonu sistēmā jau ir redzami: nepersonalizēto e-talonu nevarēs uzpildīt caur internetbanku, bet tikai kautkādā terminālā.

Paga paga – e-talons tak ir vienkāršāk kā nošķaudīties – a tu te par kautkādām kosmiskām tehnoloģijām – internetbankām...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

e-talons labi ja maijā sāks aizstāt parastās papīra biļetītes.

Viens labums tam visam ir -

– vairs nevajadzēs talons priekš trolejbūža un skaidruci busam.

– tagad skaidruci vajadzēs bagāžai un suņiem ļoti ērti.

Un zinot šo – es noteikti izvēlēšos sab. tr. kā primāro – pārvietojoties pa rīgu ...

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Kaksis rakstīja: Vieni sūdi visā tajā e-talonu sistēmā jau ir redzami: nepersonalizēto e-talonu nevarēs uzpildīt caur internetbanku, bet tikai kautkādā terminālā.

Paga paga – e-talons tak ir vienkāršāk kā nošķaudīties – a tu te par kautkādām kosmiskām tehnoloģijām – internetbankām...

etalons.rigassatiksme.lv/...

karoč figņja kaukāda, plastmasas

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Ir parastie e-taloni (1, 10, 20 braucieniem) un ir nepersonalizētie e-taloni, kurus var uzpildīt pēc sirds patikas, bet tikai speciālā automātā. Personalizētos e-talonus var uzpildīt caur i-banku.

Un bāgāžai arī ir specializētie metāla e-taloni – santīmi saucās

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

seaman rakstīja: karoč figņja kaukāda, plastmasas

Nav vis plastmasas figņa – bagāžai ir metāla e-talons vārdā santīms.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kuli jūs iespringstat?

vai kāds no jums ir kaut reizi noķerts braucot bez biļetes?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: kuli jūs iespringstat?

vai kāds no jums ir kaut reizi noķerts braucot bez biļetes?

Ir mēģinājuši piešūt – plēst un burzīt biļetes. No biksēm līduši ārā lai tikai divīti dabūtu.

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Šodien izlasīju, ka tās e-talonu sistēmas uzturēšanai nepieciešami 5. mlj. gadā.

Malači tie džeki, kas to dabūjuši cauri!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Pirmais rakstīja: kuli jūs iespringstat?

vai kāds no jums ir kaut reizi noķerts braucot bez biļetes?

Ir mēģinājuši piešūt – plēst un burzīt biļetes. No biksēm līduši ārā lai tikai divīti dabūtu.

a tu neesi paskaitījis cik divišus tu esi iebāzis pakaļā biļešu tirgotājiem?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja: Šodien izlasīju, ka tās e-talonu sistēmas uzturēšanai nepieciešami 5. mlj. gadā.

Malači tie džeki, kas to dabūjuši cauri!

fiška ir vienā apstāklī...

kamēr tramvajos bija tantiņas, visi pirka biļetes...

man personīgi nekad nebūs kautkāds mistisks etalons,bet tas nenozīmē, ka es nebraucu ar tramvaju

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Bucefals rakstīja: Šodien izlasīju, ka tās e-talonu sistēmas uzturēšanai nepieciešami 5. mlj. gadā.

Malači tie džeki, kas to dabūjuši cauri!

fiška ir vienā apstāklī...

kamēr tramvajos bija tantiņas, visi pirka biļetes...

man personīgi nekad nebūs kautkāds mistisks etalons,bet tas nenozīmē, ka es nebraucu ar tramvaju

invalīdiem tak bez maksas.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja: Šodien izlasīju, ka tās e-talonu sistēmas uzturēšanai nepieciešami 5. mlj. gadā.

Malači tie džeki, kas to dabūjuši cauri!

Nav viss malači. Jau tagad ir nokrities pārvadāto cilēku skaits. Ja pacels biļešu tarifus ta ieņēmumi samazināsies, tāpat kā tas ir gadījumā ar PVN un akcīzi. A 5 citronu izmaksas navar uzturet pie shodienas cenaam un apetiites...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

seaman rakstīja:

uupis rakstīja:

Kaksis rakstīja: Vieni sūdi visā tajā e-talonu sistēmā jau ir redzami: nepersonalizēto e-talonu nevarēs uzpildīt caur internetbanku, bet tikai kautkādā terminālā.

Paga paga – e-talons tak ir vienkāršāk kā nošķaudīties – a tu te par kautkādām kosmiskām tehnoloģijām – internetbankām...

etalons.rigassatiksme.lv/...

karoč figņja kaukāda, plastmasas

Vēl piedevām virsū uzdrukāts tas pretīgais, zilais IE e burtelis

Bet nu kuj s ņim, man tādu mēslu diez vai nāksies lietot

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Bucefals rakstīja: Šodien izlasīju, ka tās e-talonu sistēmas uzturēšanai nepieciešami 5. mlj. gadā.

Malači tie džeki, kas to dabūjuši cauri!

fiška ir vienā apstāklī...

kamēr tramvajos bija tantiņas, visi pirka biļetes...

man personīgi nekad nebūs kautkāds mistisks etalons,bet tas nenozīmē, ka es nebraucu ar tramvaju

Liepājā kaut kā gadiem iztiek bez konduktoriem. Brauc, pērk biļetes, kompostrē... Rīgā uzreiz traģēdija un iemesls nepirkt biļetes

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Liepajaa ar bileti var caur mobilku nopirkt SMS

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Ciik tagad ir sods par brauksnu bez biļetes?

Un cik rīgā tagad ir kontrolieru?

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Trambulis vs pažarnieks www.fishki.net/...

schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja: Trambulis vs pažarnieks www.fishki.net/...

Tramvajs sestais, bet pēc Juglas neizskatās

uupis Reģ.: 13.01.2004
1 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja: Trambulis vs pažarnieks www.fishki.net/...

Es tak sen saku ka tos agresīvos tramvajus ar likumu aizliegt, vai nodzīt pazemē, lai netraucē normāliem transportiem pārvietoties…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Bez tramvajiem ir nepieciešamība kautkā ierobežot dīzelistus (vieglos). Citādāk kūp kā 20 gs. sākuma kačigarka un piedevām saka ka tas ir baigi ekoloģiski…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Tramvaju vietā Maglevu vai Metro. Un tramvajus tāpat kā koreli – aizliegt ar likumu Latvijā!

1.. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ..262
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti