Trakie tramvaji! :D

joop Reģ.: 21.04.2006

Katru dienu braucot pie stūres esmu redzējis daudz un dažādus satiksmes negadījumus,bet šī rīta cirks uz Maskavas ielas kad divi tramvaji nesadala ,nevis ceļu,bet sliedes...INDIJA

 
uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Elementāri!

Iebāz zilo E-talonu automātā un nopērc VIENU BIĻETI!

Izskatās, ka kņigu ņe čital, no mņeņije imeju!

Zilais e-talons maxā 2 LS.

Personalizētais – 5 LS.

Bez maksas viņam varēja pieteikties tikai pensionāri, skolnieki un skolotāji…

Pārējiem tas maxā LS 5 (!!!)

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

brmbrmm rakstīja:

Pirmais rakstīja: agrāk tramvajs maksāja 3, trolejbuss 4, bet autobuss 5 kapeikas

Tas Rīgā. Mazākās pilsētās arī autobuss maksāja 4 un pat 3 kap.

mazākās pilsētās laikam tomēr ir mazāki attālumi ko braukt...

Taisni otrādi - tur tie autobusi iet tik reti, ka mazākos attālumus cilvēki iet kājām, bet Rīgā - transports pienāk katru mīļu brīdi un nereti cilvēki nobrauc tikai pāris pieturas. Vismaz tā bija laikos, par kuriem runājam - kad transports maksāja kapeikas.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: es vēl neesmu sapratis- kur jums ir varka pirkt biļeti?

daudz lētāk ir maksāt sodu, ja kontrolieris spēj to iztresīt

Ir maršruti kuros kotrole dzīvo… Bet ir maršruti kuros viņi labi ja reizi mēnesī…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: BET TRAMVAJS PAC IR BEZ VAINAS!

Tramvajs būtu bez vainas – ja tā uzturēšana un pārējie prodžekti nehavotu tik daudz kāposta, vai arī ja vietējie, gan metinātu jaunus tramvajus, gan lāpītu vecos…

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

aha, nu beidzot ūpim pieleca

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: es vēl neesmu sapratis- kur jums ir varka pirkt biļeti?

daudz lētāk ir maksāt sodu, ja kontrolieris spēj to iztresīt

Ir... Ja vien ir vēlēšanās savus nervus bojāt. Auto tomēr ir labāk un faktiski arī lētāk, ja vien vari savu dzīvi saplānot tā, lai izvairītos no sastrēgumiem.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: aha, nu beidzot ūpim pieleca

Pļē – nevis man pielec bet Jums ar lasītprasmi pašvaki…

Es esmu pret tramvaju, bet pieciest varu tikai tad ja viņu naglos augšā tepat uz vietas un RS sakārtos e-talonu syst. Un saprogrammēs beidzot normāli visus aparātus… Par brāķi neviens nekur nemaksā izņemot šiet…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Es kontrolieriem arī (nu kad iznāk saskrieties) reizēm paprasu 20 sant. par e-talona uzrādīšanu. Citādāk lai skanē somu, vai arī nāk manā darba laikā uz manu darba vietu un varēs pārbaudīt visus manus e-talonus bez maksas. Citādāk tas ir pakalpojums. Nevari samksāt tātad negribi pārbaudīt – uzredzēšanos…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kāds vipābā ir redzējis uz kāda papīra tiek drukāti čeki no e-talonu autoomātiem???

Kautkur uz 200 gramīgu papīru tas puskartons velk. Plus maliņas tam čekam apdzeltējušas – 100% 2 gadus mētājies kādā noliktavā. Tātad loģiski ka iesmērēts brāķis…

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Kāds vipābā ir redzējis uz kāda papīra tiek drukāti čeki no e-talonu autoomātiem???

Kautkur uz 200 gramīgu papīru tas puskartons velk. Plus maliņas tam čekam apdzeltējušas – 100% 2 gadus mētājies kādā noliktavā. Tātad loģiski ka iesmērēts brāķis…

Ko tu tur muldi! Tas talons tak sastāv no 2 pusēm, pa vidu kurām ir plēve ar antenas kontūru un čips. Kāds tur vēl 200 gramu papīrs! Tu iedomājies, ka papīrs ir ieprogramēts vai?

edgars80 Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja:

uupis rakstīja: Kāds vipābā ir redzējis uz kāda papīra tiek drukāti čeki no e-talonu autoomātiem???

Ko tu tur muldi! Tas talons tak sastāv no 2 pusēm, pa vidu kurām ir plēve ar antenas kontūru un čips. Kāds tur vēl 200 gramu papīrs! Tu iedomājies, ka papīrs ir ieprogramēts vai?

brmbrmm nejauc čeku ar talonu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Pirmais rakstīja: es vēl neesmu sapratis- kur jums ir varka pirkt biļeti?

daudz lētāk ir maksāt sodu, ja kontrolieris spēj to iztresīt

Ir... Ja vien ir vēlēšanās savus nervus bojāt. Auto tomēr ir labāk un faktiski arī lētāk, ja vien vari savu dzīvi saplānot tā, lai izvairītos no sastrēgumiem.

kādus nervus?????

tu nesipies ar e-tamponiem, bet, kad pienāk kontrolieris, tad laipni viņam paprasi cik ir jāmaksā, tikpat laipni pasniedz kontrolierim 2 latu monētu un turpini smaidīt kamēr viņš atšujas

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja:

uupis rakstīja: Kāds vipābā ir redzējis uz kāda papīra tiek drukāti čeki no e-talonu autoomātiem???

Kautkur uz 200 gramīgu papīru tas puskartons velk. Plus maliņas tam čekam apdzeltējušas – 100% 2 gadus mētājies kādā noliktavā. Tātad loģiski ka iesmērēts brāķis…

Ko tu tur muldi! Tas talons tak sastāv no 2 pusēm, pa vidu kurām ir plēve ar antenas kontūru un čips. Kāds tur vēl 200 gramu papīrs! Tu iedomājies, ka papīrs ir ieprogramēts vai?

blē - vēl viens eksperts no pārdaugavas, kas māk tikai rakstīt?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja: Ko tu tur muldi! Tas talons tak sastāv no 2 pusēm, pa vidu kurām ir plēve ar antenas kontūru un čips. Kāds tur vēl 200 gramu papīrs! Tu iedomājies, ka papīrs ir ieprogramēts vai?

Runa gāja par čeku kas izdrukāts pēc e-talona papildināšanas…

Pats jau diezin vai zini tā mikročipa ietilpību un frekvenci kurā to var ietekmēt…

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Vispār jau izskatās, ka pašlaik, krīzes laikā - kontrolieri ar tiem neoficialajiem 2-latniekiem uzvārās itin labi. Ar sabiedrisko braucu reti, bet nesen 53 .maršruta busā noklausījos sarunas starp bezbiļetniekiem un kontrolieri. Kontrolieri teju visiem "zaķiem" nekautrējoties piedāvāja maksāt "divīti bez bumāgiem" un šķirties ar labu... Izskatījās, ka vissi palika apmierināti.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Ir cilvēki, kuri pie tā jau diezgan nopietni strādā...

Tur ir kautkas sarežģīts?

Kautkāds unikālais numurs rakstās?

Tak atmiņa tam sū par īsu lai ierakstītu tik daudz infas…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Es gan nezinu tā daikta programnodroshinajumu, bet varāk kā samainīt 5 vai 6 ciparu numuru pret brauciena laiku man liekas ka tas nav spējīgs… Lai gan es varu kļūdīties…

Jā starpcitu – a kā strādā personalizētais e-talons ja es viņu papildinu caur internetbanku?

Varbūt kāds var apgaismot?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Ir cilvēki, kuri pie tā jau diezgan nopietni strādā...

Kā īsti ir - tas talons satur reālas "biļetes", jeb ir tikai identifikators, pēc kura noņemt nopirktās biļetes no RS "konta", tāpat kā bankas karte. Otrajā variantā nesaredzu pie kā strādāt...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

smaidiigais rakstīja: aha, nu beidzot ūpim pieleca

Pļē – nevis man pielec bet Jums ar lasītprasmi pašvaki…

Es esmu pret tramvaju, bet pieciest varu tikai tad ja viņu naglos augšā tepat uz vietas un RS sakārtos e-talonu syst. Un saprogrammēs beidzot normāli visus aparātus… Par brāķi neviens nekur nemaksā izņemot šiet…

Kāpēc tad tieši kā ietiepīgs auns esi pret tramvaju? Ar ko trollis vai autobuss labāks? Ne autobusu ne trolli takš neražo Latvijā...

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Tādēļ, ka tramvaji brauc pa sliedēm (lēni)

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

brmbrmm rakstīja: Ko tu tur muldi! Tas talons tak sastāv no 2 pusēm, pa vidu kurām ir plēve ar antenas kontūru un čips. Kāds tur vēl 200 gramu papīrs! Tu iedomājies, ka papīrs ir ieprogramēts vai?

Runa gāja par čeku kas izdrukāts pēc e-talona papildināšanas…

Pats jau diezin vai zini tā mikročipa ietilpību un frekvenci kurā to var ietekmēt…

Čekam ne tik nau 200 gramu papīrs, labi ja 100.

A par e-talonu sistēmu var palasīt te- mums esot tā pati sistēma, kas Maskavas metro: www.xakep.ru/...

Un neko tur īpaši nevar apčakarēt- var uztaisīt vienreizējās biļetes, kas vienu dienu strādās, kamēr sistēma atkal atjaunos nederīgo biļešu sarakstu.

Te vēl podā bija šis tas par tēmu: pods.lv/...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Velomens rakstīja: Tādēļ, ka tramvaji brauc pa sliedēm (lēni)

Atļaujiet pasmaidīt... Lēni, tas ir apsteidzot uz 70km/h braucošus auto. Lēni, tas ir krustojumā uzmetot no sliedēm nobraukt nepaspējušu divtonnīgu auto virsū gājējam 10m attālumā?

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

ak jā- un tās vienreizējās biļetes noviltot sanāk dārgāk nekā iegādāt oficiālu talonu.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Velomens rakstīja: Tādēļ, ka tramvaji brauc pa sliedēm (lēni)

Atļaujiet pasmaidīt... Lēni, tas ir apsteidzot uz 70km/h braucošus auto. Lēni, tas ir krustojumā uzmetot no sliedēm nobraukt nepaspējušu divtonnīgu auto virsū gājējam 10m attālumā?

Ir dzirdēts, ka čaļi ar trambuli pa naktīm atvelk virs 100 km/h (pa Ganību dambi)..

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja:

Ir dzirdēts, ka čaļi ar trambuli pa naktīm atvelk virs 100 km/h (pa Ganību dambi)..

Pats esmu redzējis to dienā.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti