Trakie tramvaji! :D

joop Reģ.: 21.04.2006

Katru dienu braucot pie stūres esmu redzējis daudz un dažādus satiksmes negadījumus,bet šī rīta cirks uz Maskavas ielas kad divi tramvaji nesadala ,nevis ceļu,bet sliedes...INDIJA

 
uupis Reģ.: 13.01.2004
1 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Jautrāk ir tad, kad viņam tās smiltis apraujas, tad sākot bremzēt pie vietas, kur bija spoooorta pils zimbulis apstājas pie draudziņas ģimnāzijas...

A vai tad tramvajiem nevajag ziemas riteņus? … ar naglām? …a ja nu sliedes apledo?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Jautrāk ir tad, kad viņam tās smiltis apraujas, tad sākot bremzēt pie vietas, kur bija spoooorta pils zimbulis apstājas pie draudziņas ģimnāzijas...

A vai tad tramvajiem nevajag ziemas riteņus? … ar naglām? …a ja nu sliedes apledo?

Nē - ar leduscirtnīti...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Nē - ar leduscirtnīti...

Cik tādas maxā??? Noteikti ūberlēti – tāpēc jau travajs ir lētākais pasaulē…

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Nē - ar leduscirtnīti...

Cik tādas maxā??? Noteikti ūberlēti – tāpēc jau travajs ir lētākais pasaulē…

šī opcija ir bezmaksas un nāk standartkomplektācijā

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: šī opcija ir bezmaksas un nāk standartkomplektācijā

Granītā kalta – mužīgā?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Palaidniex rakstīja: šī opcija ir bezmaksas un nāk standartkomplektācijā

Granītā kalta – mužīgā?

Nē parastā lēni dilstošā... Čuguna...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Nē parastā lēni dilstošā... Čuguna...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Ne man vienam nepatīk RS

www.apollo.lv/...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Ne man vienam nepatīk RS

www.apollo.lv/...

Nu nezinu cik daudz elektrotransporta vienību vienlaicīgi atrodas uz līnijas, kāds ir līniju kopgarums, kāds ir rēķins par elektrību, cik izmaksā viena pasažiera transportēšana un cik no kopējām izmaksām līdzfinansē vietējā pašvaldība...

Gan valsts atteica dotāciju, gan Rīgas dome. Visur pasaulē, kur sabtransu nedotē cena biļetei ir visai iespaidīga...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Nu nezinu cik daudz elektrotransporta vienību vienlaicīgi atrodas uz līnijas, kāds ir līniju kopgarums, kāds ir rēķins par elektrību, cik izmaksā viena pasažiera transportēšana un cik no kopējām izmaksām līdzfinansē vietējā pašvaldība...

Toties RS aprēķinos figurē bezbiļetnieku skaits 50%? Ko ar to darīt?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Nu nezinu cik daudz elektrotransporta vienību vienlaicīgi atrodas uz līnijas, kāds ir līniju kopgarums, kāds ir rēķins par elektrību, cik izmaksā viena pasažiera transportēšana un cik no kopējām izmaksām līdzfinansē vietējā pašvaldība...

Toties RS aprēķinos figurē bezbiļetnieku skaits 50%? Ko ar to darīt?

Tikko tos kontrolieri sāk kontrolēt PP vienības sodī vai kā citādi vai mēģina apkarot ta apaļīgā Iveta un K. Seržants rāda vakara šausmu sižetus par nabaga pasažieru apspiešanu...

Jocīgie bezbiļetnieki ar keksi - ir mēģinājuši savos auto liet beņu DUS uz bumbiņu un nemaksāt (to visi saprot, ka ir slikti), bet kad jānopērk biļete - tā pārvadātājs kļūst par švimpi un riebekli, kas no nabadziņiem prasa samaksu par savu pakalpojumu...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Jocīgie bezbiļetnieki ar keksi - ir mēģinājuši savos auto liet beņu DUS uz bumbiņu un nemaksāt (to visi saprot, ka ir slikti), bet kad jānopērk biļete - tā pārvadātājs kļūst par švimpi un riebekli, kas no nabadziņiem prasa samaksu par savu pakalpojumu...

Jocīgi... Neesmu dzirdējis, ka kāds no degvielas tirgotājiem saņemtu dotācijas no manis maksātajiem nodokļiem un tās acīmredzami izsaimniekotu.. Nu NEVAR likt vienlīdzības zīmi starp šiem gadījumiem, NEVAR.

Man nav pieņemami, kas man netiek dota iespēja pat tik daudz kā godīgi nopirkt biļeti vienam braucienam par nepaaugstinātu tarifu, neskatoties uz to, ka par pakalpojumu, kas man der tikai retos izņēmuma gadījumos maksāt nākas visu laiku.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Jocīgie bezbiļetnieki ar keksi - ir mēģinājuši savos auto liet beņu DUS uz bumbiņu un nemaksāt (to visi saprot, ka ir slikti), bet kad jānopērk biļete - tā pārvadātājs kļūst par švimpi un riebekli, kas no nabadziņiem prasa samaksu par savu pakalpojumu...

Tu vari nopirkt biļeti vienam braucienam samaksājo RS noteikto pamattarifu?

Tas ka RS par vienu braucienu prasa +20 sant – tas nav slikti?

Bet ja es prasīšu policistam par dokumentu uzrādīšanu 20 sant tas būs labi?

Ja es prasīšu tam pašam RS kontrolierim 20 sant par biļetes uzrādīšānas pakalpojumu tas būs labi?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Vai tas būs labi ja no sākuma nopirkšu adatniekus – printerus pie katra datora un pēc gada izmetīšu tos ārā liekot katram darbiniekam tagad lietot e-parakstu un pašam tā lietošanu apmaksāt?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

a tu paprasi policistam tos santīmus par dokumenta uzrādīšanu !

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Tu vari nopirkt biļeti vienam braucienam samaksājo RS noteikto pamattarifu?

Tas ka RS par vienu braucienu prasa +20 sant – tas nav slikti?

Bet ja es prasīšu policistam par dokumentu uzrādīšanu 20 sant tas būs labi?

Ja es prasīšu tam pašam RS kontrolierim 20 sant par biļetes uzrādīšānas pakalpojumu tas būs labi?

Vienu talonu var nopirkt ikkatrs, kam ir zilais e-talons. Kur problēma? Neesi Rīdzinieks vai nu pieciet +20 santīmus par katru reizi vai ja esi Rīgā ik pa laikam vai esi rīdzinieks un nebraukā bieži nopērc 5/10/20 braucienu talonu, nopērc talonu vienai dienai un brauc kāmēr zaļš gar acīm. KUR PROBLĒMA???

5 taloni būš pa 40 santīmiem 20 talonu pa kādiem 38 santīmiem gabalā - tātad LĒTĀK par pamattarifu.

Un kāda jēga Liepājniekam no tiesīām nopirkt vienu talonu par 40 saņiem, ja tas tāpat uz rīgu nebrauc vai dara to ar savu auto?

Vācijā vienu talonu var noirkt, tikai tas maksā attiecīgi vairāk

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Vai tas būs labi ja no sākuma nopirkšu adatniekus – printerus pie katra datora un pēc gada izmetīšu tos ārā liekot katram darbiniekam tagad lietot e-parakstu un pašam tā lietošanu apmaksāt?

Par šo es piekrītu, bet neba nu sabrtans ir vienīgā sfēra, kur nodokļu maksātāju līdzfinansējums ir notērēts apšaubāmos projektos.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: KUR PROBLĒMA???

Kur?

Ar lozungu ka sab. tr. ir lētākais pārvietošanās veids ceļam tarifus padarot to par dārgāko pārvietošanās veidu…

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Vienu talonu var nopirkt ikkatrs, kam ir zilais e-talons. Kur problēma? Neesi Rīdzinieks vai nu pieciet +20 santīmus par katru reizi vai ja esi Rīgā ik pa laikam vai esi rīdzinieks un nebraukā bieži nopērc 5/10/20 braucienu talonu, nopērc talonu vienai dienai un brauc kāmēr zaļš gar acīm. KUR PROBLĒMA???

5 taloni būš pa 40 santīmiem 20 talonu pa kādiem 38 santīmiem gabalā - tātad LĒTĀK par pamattarifu.

Un kāda jēga Liepājniekam no tiesīām nopirkt vienu talonu par 40 saņiem, ja tas tāpat uz rīgu nebrauc vai dara to ar savu auto?

Vācijā vienu talonu var noirkt, tikai tas maksā attiecīgi vairāk

KUR var dabūt par velti nepersonalizētu zilo talonu? ja nav atbildes, tad PN.

Vācijā nemaksā vairāk! Ja man nokļūšanai vajadzīgajā virzienā ir nepieciešami 3 transporti (debīlas satiksmes organizācijas dēļ) - tas izmaksās 1,80LVL šeit, bet pietiks ar ne vairāk kā 2 transportiem un 2,10 EUR Berlīnē.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Vācijā nemaksā vairāk! Ja man nokļūšanai vajadzīgajā virzienā ir nepieciešami 3 transporti (debīlas satiksmes organizācijas dēļ) - tas izmaksās 1,80LVL šeit, bet pietiks ar ne vairāk kā 2 transportiem un 2,10 EUR Berlīnē.

Ja esi tik stulbs un dēl brauciena ar 3 transportiem nenopērc 24h talonu par Ls 1,50 tad tā jau ir tava problēma.

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

KUR var dabūt par velti nepersonalizētu zilo talonu?

«Par nepersonalizēto viedkarti pasažieris tās iegādes brīdī maksā garantijas naudu LVL 2. Garantijas naudu pasažieris var saņemt atpakaļ, nododot Rīgas pašvaldības SIA Rīgas satiksme nepersonalizēto viedkarti tehniskā un lietošanas kārtībā tās derīguma termiņa laikā. »

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja:

KUR var dabūt par velti nepersonalizētu zilo talonu?

«Par nepersonalizēto viedkarti pasažieris tās iegādes brīdī maksā garantijas naudu LVL 2. Garantijas naudu pasažieris var saņemt atpakaļ, nododot Rīgas pašvaldības SIA Rīgas satiksme nepersonalizēto viedkarti tehniskā un lietošanas kārtībā tās derīguma termiņa laikā. »

LVL 2 NAV par velti, ja esi izliecies.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja:

Ja esi tik stulbs un dēl brauciena ar 3 transportiem nenopērc 24h talonu par Ls 1,50 tad tā jau ir tava problēma.

KUR var nopirkt 24h talonu, iekāpjot autobusā "Dārziņos"?

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja:

KUR var dabūt par velti nepersonalizētu zilo talonu?

«Par nepersonalizēto viedkarti pasažieris tās iegādes brīdī maksā garantijas naudu LVL 2. Garantijas naudu pasažieris var saņemt atpakaļ, nododot Rīgas pašvaldības SIA Rīgas satiksme nepersonalizēto viedkarti tehniskā un lietošanas kārtībā tās derīguma termiņa laikā. »

A nah vispār to nepersonalizēto? Ja jau LVL 2 žmiedz nost, tad dodies uz RS un piesakies uz personalizēto, par ko nav jāiemaksā garantijas nauda.

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Pirmām kārtām personalizēto nevar nodot trešām persām – nepersonalizēto var.

Otrkārt – kapēc man pirkt pa Ls 2 ja es varu ieladēt 1 braucienu par 40 kap.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti