Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Conqueror Reģ.: 15.10.2002

nu re, var arī par LIETOTIEM parunāt, jo lietotie auto ir daudz vairāk par jauniem, kā zināms, ja ar jaunu auto izbrauc ārā no veikala, tas kļūst par lietotu un cena krītas par 30%...

 
ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
1 0 Atbildēt

Hyundai ir vismaz viena neliela, bet vāja vieta. Dīlerseviss tēlo muļķi un saka ka tāda vaina izņēmums. Detaļa plastmasas s.ds kas maksā gandrīz K. Bet dzīvē reāli plīst kā jau visas āzijas valstu auto izstrādājumu plastmasas detaļas. Tās kuras ikdienā kustini netur slodzi. OM neadekvātas cenas...

Rr19 Reģ.: 24.04.2017
0 0 Atbildēt

Zemesgramata rakstīja:

GB12 rakstīja: Ex-kolēģis arī tādu pašu iepirka, arī no Vācijas izsolē. Ir apmierināts.

Man liekas,ka Skutelim ir  no NL.

Ja kādu autiņu esi noskatījis, tad ieej CSsd mājas lapā un paskaties, ko raksta par teh stāvokli. SS raksta teicamā stāvoklī, bez rūsas, bet tur būs zili brīnumi, gandrīz katram eļļas noplūde, neveidojot piles, no motora (transmisijas), par rūsu nerunājot, apm 10-12 g.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
2 0 Atbildēt

Nūja ka gribēji 20/30g vecu pa 2/3K un prasības kā jaunam auto no salona 🙈 Rēķinies tādam ar svaigu skati 1-2g ekspluatācija un nākamais. Vai gribēji vēl 10g braukt?😃

Rr19 Reģ.: 24.04.2017
0 0 Atbildēt

Cilvēks interesējas par 2010g,es jau nerakstu par 20-30 gadīgiem.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

ZZZZ rakstīja: Hyundai ir vismaz viena neliela, bet vāja vieta. Dīlerseviss tēlo muļķi un saka ka tāda vaina izņēmums. Detaļa plastmasas s.ds kas maksā gandrīz K. Bet dzīvē reāli plīst kā jau visas āzijas valstu auto izstrādājumu plastmasas detaļas. Tās kuras ikdienā kustini netur slodzi. OM neadekvātas cenas...

Kas Hyundajam plīst?

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

Zemesgramata rakstīja: Viedoklis par 2014 Toyota Auris 1.6 benzīnu?

dzinējs samērā vienkārš un izturīgs, 300tūkst vajadzētu noiet bez problēmām. jaskatās,kas ar rūsu, diezgan liela riska pakāpe norauties uz metināšanas darbiem. Vē mīnus dārgas rezerves daļas, kas sadārdzina to remontu

Rr19 Reģ.: 24.04.2017
0 0 Atbildēt

Aurim laikam tas pats Avenša motors.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 2 Atbildēt

Izskatās, ka mana auto iegādes epopeja tomēr nav galā. Aizvakar atnāca draudzīga vēstulīte no mūsu partnera godīgā saistību nokārtošanā pret valsti, kurā, kā paši raksta, lai auto iegādes process notiktu atbilstoši Latvijas iedzīvotāju interesēm, man ir jāatbild uz 18 jautājumiem, starp kuriem ir arī tādas pērles, kā:

Kādā veidā sazinājāties ar auto pārdevēju? Ja e-pastā, lūdzu, iesūtīt saraksti 

Pēc kādiem kritērijiem noteicāt transportlīdzekļa cenu?

Ja braucu uz ārzemēm pēc auto pats, tad vai braucu ar autobusu, mašīnu vai lidmašīnu? Jāiestūta biļetes. 

Ja man transportēja, tad jāiesūta CMR, apmaksas dokuments, informācija, kā atradu transportētāju un tā. 

Ja auto savā gaitā šurp veda cits cilvēks, atsūtiet šī cilvēka identifikācijas datus. 

Ar kādu numuru auto piedalījās satiksmē līdz tā reģistrācijai?

Rr19 Reģ.: 24.04.2017
0 0 Atbildēt

Ņem līdzi skaidro un brauc uz Rumbulu, tur neko neprasa.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 1 Atbildēt

Interesanti, ka tagad nepatīk režīma uzspiestā kārtība. Tipiski selektīva pieeja - "vajag kārtīgi kontrolēt citus, bet mani ne".

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Tipiska patoloģiskā meļa pieeja - izdomāt kaut kādas "bet mani ne" murgus un piedēvēt man, lai atkal stulbi kašķi meklētu. Nu, nevari nekā noturēties, nebāžoties man virsū ar savu tupo melošanu.

Kopumā pretenziju nav pret to, ka mēģina shēmotājus izķert un sūta anketas. Tikai tas, ka daži jautājumi šķiet pastulbi...

kontradmiral Reģ.: 07.12.2004
1 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Izskatās, ka mana auto iegādes epopeja tomēr nav galā. Aizvakar atnāca draudzīga vēstulīte no mūsu partnera godīgā saistību nokārtošanā pret valsti, kurā, kā paši raksta, lai auto iegādes process notiktu atbilstoši Latvijas iedzīvotāju interesēm, man ir jāatbild uz 18 jautājumiem, starp kuriem ir arī tādas pērles, kā:

Kādā veidā sazinājāties ar auto pārdevēju? Ja e-pastā, lūdzu, iesūtīt saraksti 

Pēc kādiem kritērijiem noteicāt transportlīdzekļa cenu?

Ja braucu uz ārzemēm pēc auto pats, tad vai braucu ar autobusu, mašīnu vai lidmašīnu? Jāiestūta biļetes. 

Ja man transportēja, tad jāiesūta CMR, apmaksas dokuments, informācija, kā atradu transportētāju un tā. 

Ja auto savā gaitā šurp veda cits cilvēks, atsūtiet šī cilvēka identifikācijas datus. 

Ar kādu numuru auto piedalījās satiksmē līdz tā reģistrācijai?

Medī PVn karuseļu cepējus, it kā vēl pietiekami daudz šādu censoņu esot

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Izskatās, ka mana auto iegādes epopeja tomēr nav galā. Aizvakar atnāca draudzīga vēstulīte no mūsu partnera godīgā saistību nokārtošanā pret valsti, kurā, kā paši raksta, lai auto iegādes process notiktu atbilstoši Latvijas iedzīvotāju interesēm, man ir jāatbild uz 18 jautājumiem, starp kuriem ir arī tādas pērles, kā:

Kādā veidā sazinājāties ar auto pārdevēju? Ja e-pastā, lūdzu, iesūtīt saraksti 

Pēc kādiem kritērijiem noteicāt transportlīdzekļa cenu?

Ja braucu uz ārzemēm pēc auto pats, tad vai braucu ar autobusu, mašīnu vai lidmašīnu? Jāiestūta biļetes. 

Ja man transportēja, tad jāiesūta CMR, apmaksas dokuments, informācija, kā atradu transportētāju un tā. 

Ja auto savā gaitā šurp veda cits cilvēks, atsūtiet šī cilvēka identifikācijas datus. 

Ar kādu numuru auto piedalījās satiksmē līdz tā reģistrācijai?

Jāatzīst, jautājumi tādi, ka nudien grūti iedomāties, kāpēc kādam lai rastos vēlme sadarboties, kā arī stiliņš tāds visai agresīvs.

Pāus vēstuli neesmu lasījis, var jau būt, ka tās sākums ir ļoti draudzīgs un lūdzošs, bet stipri nu šaubos.

core Reģ.: 03.01.2017
0 0 Atbildēt

Man, kad dibināju uzņēmu un pieteicos PVN maksātājam, arī atnāca vēstule līdzīgā stilā, uz pusi no jautājumiem pat nezināju ko atbildēt. Bet kad zvanīju darbiniecei, kas man to sūtīja, otrā galā bija ļoti patīkama persona, visu laipni paskaidroja. Tās vēstules, man liekas, viņi sūta copy-paste, tāpēc tās ir tādas bezpersoniskas, uzbraucošā stilā.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 1 Atbildēt

Interesantäakais jau tas, ka tie karuseļu veidotāji zin ko atbildēt un viņiem šādas vēstules problēmas nerada. Un kā rāda mūsu VID pieredze - var pat saņemt VID darbinieku palīdzību to aizpildīšanā. Un, lai šo "pakalpojumu" nodrošinātu, kādam tev līdzīgajam, kas nezin atbildes, noteikti ierosinās administratīvo lietu par nepareizu ziņu sniegšanu, lai visi redz, ka ķeršana notiek ar pilnu sparu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Nu, nekāds agresīvs jau nebja, arī lūdzošs nē. Teiksim tā, diezgan lietišķs, turklāt beigās bija tā piebilde, kāpēc viņiem informācija vajadzīga, tāpat "lūdzam sniegt atbildi", nevis "pieprasām" vai tml. Tāpat vēstulē ir atsauce uz normatīvajiem aktiem ar visu linku, kur varu iepazīties, kāpēc viņi man tādu sūta. Nu, nekā tāda. Katrā ziņā, dikti apbižots vai represēts no tā nejūtos kā te daži labi paranoiķi, kuriem "režīms" uzglūn no katra stūra, tikai, kā jau teicu, daži tie jautājumi tādi pastulbi šķiet...

msh Reģ.: 16.04.2007
4 1 Atbildēt

Nejūties? Nu tad zinātniskos nolūkos paņem uzliec mīksto tam paziņojumam lai mēs visi uzzinātu, uzglūn vai nē

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 2 Atbildēt

Tu vispār saproti vārda "uzglūn" jēgu?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

VID šorīt atsūtīja "Paldies par informāciju. Dokumenti saņemti, pretenziju nav".

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

GB12 rakstīja: Tu vispār saproti vārda "uzglūn" jēgu?

tezaurs.lv/uzgl%C5%ABn%C4%93t:1

2. skaidrojums diezgan precīzi apraksta VID attieksmi pret tevi. 

Un pats vien jau to vārdu "ievilki" diskusijā, ar to aprakstot iestāžu un varas pārstāvju centienus rīkoties pēc principa - "galvenais lai būtu persona, pantu piemeklēsim".

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Tikai nez kāpēc neviens nekādu pantu personai nav piemeklējis. VIņi normāli uzrakstīja, es normāli atbildēju, viņi normāli atsūtīja "paldies, viss kārtībā".

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 1 Atbildēt

Ne jau katra pele iekrīt slazdā, bet tas nemaina faktu, ka slazds ir slazds.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Tikpat labi var arī pateikt, ka, ja apdrošinātājs pieprasa kādu papildus dokumentu atlīdzības izskatīšanai un izmaksāšanai, tā arī skaitās "uzglūnēšana", ko izdomā apdrošinātāju "režīms", un tas īstenībā ir slazds.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

GB12 rakstīja: Tikpat labi var arī pateikt, ka, ja apdrošinātājs pieprasa kādu papildus dokumentu atlīdzības izskatīšanai un izmaksāšanai, tā arī skaitās "uzglūnēšana", ko izdomā apdrošinātāju "režīms", un tas īstenībā ir slazds.

Oho... Un ja neiesniegsi, tad potenciāli tevi par to var notiesāt un ielikt cietumā? Vai tomēr tikai atteikt atlīdzību? Kāds tam vispār sakars? Nespēj brīvprātīgu sadarbību no vardarbīgas varas atšķirt?

core Reģ.: 03.01.2017
0 0 Atbildēt

Tiešām ielikt cietumā par to ka nesniedzi info no kā mašīnu nopirki? Ir kāds tāds gadījums bijis?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 1 Atbildēt

core rakstīja: Tiešām ielikt cietumā par to ka nesniedzi info no kā mašīnu nopirki? Ir kāds tāds gadījums bijis?

Varu paskaidrot sīkāk - ir vesela virkne ietekmēšanas līdzekļu, kura tiks pielietota un, ja attieksies pakļauties, vari mierīgi tikt līdz cietumam. Vai tāds gadījums ir bijis? Nē, jo pilnīgi pietiek ar draudiem, lai panāktu pakļaušanos. 

Jā nepielec, runa ir par to, ka nevajag salīdzināt vardarbīgas attiecības ar brīvprātīgām. Bet diemžēl ir cilvēki, kas vardarbībā nekādu ļaunumu nesaskata.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 3 Atbildēt

Pizģec, iestādes vēstule ar jautājumiem sniegpārsliņai skaitās vardarbība... Nosauc vēl to par genocīdu, lai būtu jautrāk

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Ko nu tik paniski gribi jēdzienus jaukt? Lai noslēptu savu mīlestību pret vardarbību, stulbi jāmuld par sniegpārsliņām un genocīdu, lai tik novērstu uzmanību no patiesās tēmas?

Piespiest kādu rīkoties pret savu gribu var tikai vardarbīgi. Tā kā bināri pretēji brīvprātīgai rīcībai.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Ko nu tik paniski mēģini man paniku piešūt? Es vismaz diskusiju nesāku ar tupiem meliem, atšķirībā no tevis.

Bet pēc tavas loģikas sanāk, ja tev liek ievērot dajebkādus noteikumus, kurus tu negribi ievērot, piem., maksāt nodokļus, ievērot CSN, bērnam kārtot istabu vai mācīties, tā ir vardarbība...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 2 Atbildēt

Palēnām sāc aptvert. Jā - praktiski viss tevis minētais ir vardarbība. Normalizējot vardarbību, nevajag pēc tam brīnīties un to apkarot ar stambulas konvencijām uz visādiem citādiem sūdiem. Vardarbībai ir tendence ļoti strauji eskalēties un katrā nākamajā stadijā tā ir arvien grūtāk ierobežojama. 

Un pirms tupi muldi atkal par sniegpārsliņām vai vēl kaut ko tamlīdzīgu vienkārši aizdomājies vai varētu būt tā, ka bērns, kas ir vardarbīgi spiests, nevis motivēts, mācīties, varētu beigu beigās kļūt par sievas sitēju ar lielāku iespējamību kā tas, pret kuru vecāki nav pielietojuši vardarbību.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Nē, tā nav vardarbība, tā ir audzināšana. Ne visus bērnus var ar burkānu "motivēt". Izlasi kaut vai pats savā tezaurā, ko te met iekšā, ko nozīmē vardarbība. Kārtējo reizi esi pa savam interpretējis jēdzienus, līdzīgi kā ar uzglūnēšanu.

Pats varētu aizdomāties par to, kāpēc mums ir izaugusi tā "progresīvā" jaunatne, kas šobrīd, piemēram, Briselē protestē pret Izraēlu, un tādu tūdaliņu paliek arvien vairāk. Tie kāreiz ir izauguši, pateicoties tādiem kā tu, kas likšanu mācīties uzskata par vardarbību. Un nez kāpēc mūsu paaudzē gandrīz visi ir bijuši piespiesti kaut ko darīt, pat dabūjuši ar siksnu (ar to es neattaisnoju šo metodi, ja nu tev atkal gribēsies kārtējo reizi melot), bet gandrīz visi nav izauguši par sievu sitējiem? No otras puses, varētu jau jautāt, kāpēc tu esi izaudzis par žultainu ībli, patoloģisku meli un sociopātu?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

"Un nez kāpēc mūsu paaudzē gandrīz visi ir bijuši piespiesti kaut ko darīt, pat dabūjuši ar siksnu (ar to es neattaisnoju šo metodi, ja nu tev atkal gribēsies kārtējo reizi melot), bet gandrīz visi nav izauguši par sievu sitējiem?"

Malacis. Kaut kā laikam neesi pamanījis, ka vardarbība ģimenē ir milzīga problēma. Ak jā, neesi laikam tādēļ, ka tev patīk un gribi tā turpināt. 

"No otras puses, varētu jau jautāt, kāpēc tu esi izaudzis par žultainu ībli, patoloģisku meli un sociopātu?"

Projekcija vien būs. Tikai ar šādu gānīšanos tu vari izvairīties no savas vardarbīgās būtības atzīšanas.  Argumentu jau nav. 

Un progresīvā jaunatne ne jau vardarbības trūkuma dēļ tāda ir izaugusi. Bet tev jau vardarbība un audzināšana ir sinonīmi, tapēc pie šādiem secinājumiem vari nonākt.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Nu, ņemot vērā to, ka tava "argumentācija" balstās uz tupiem meliem un pašizdomātu jēdzienu interpretāciju, pārmest man argumentu trūkumu ir diezgan pastulbi. Bet tas nepārsteidz, kā citādi no saviem meliem uzmanību novērsīsi...

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
1 0 Atbildēt

Iegādājos 2014 Toyota Auris 1.6  benz. AMT. 220k km 

Auto no Igaunijas ar tīru vēsturi,servisa grāmatiņu un pirmās palīdzības komplektu igauņu valodā.  Iegādāts Amserv Tallinn. Latvijā mēnesi. 

 Čalis it kā pircis sev,taču man liekas,ka ir kāds klusais perekups. Kas ne vienmēr ir slikti. 

Kruīzs

Parkings un kamera

Ādas salons 

Klimata kontrole. 

9000€

mefisto Reģ.: 22.05.2017
0 0 Atbildēt

Cena manuprāt augsta, bet tagad tā lietotie (Toyotai kaut kā baigais kāpiens) maksā.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Jo Toyotas ir ļoti pieprasītas, arī šis modelis. Tāpēc arī cenas turas augšā. Es, godīgi sakot, nesaprotu, izņemot izslavēto tehnisko uzticamību, ko cilvēki tajās mašīnās saskata. Pagājušjā nedēļā sanāca izbraukt ar šo modeli, tikai universāla formā... skaļš, plastmasīgs, kā ar cirvi iztēsts, CVT kārba vnk šausmas... nu, neiet tas drapaks... Bet, nu, jā - ja gribi pēc iespējas mazāk problemātisku pārvietošanās līdzekli, tad ir neslikts variants.

anoagask Reģ.: 18.06.2019
1 0 Atbildēt

Auris ar ādas salonu izklausās pēc takša

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Toties automāts neizklausās.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Tad būtu hibrīds.

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
0 0 Atbildēt

Un ar daudz lielāku nobraukumu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Nu, to jau var pietjūnēt...

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Zemesgramata

Kā ir tā ir, lieto un priecājies. Jo Marijas ielā arī labāk vispirms samaksāt, un tad tik saprast vai bija tas pirkums to vērts...par veco modeli.

seller Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: VID šorīt atsūtīja "Paldies par informāciju. Dokumenti saņemti, pretenziju nav".

ok, interesē par iegādāto v60, kā brauc, patērē, kas bija labojams? saprotu, ka tas ir priekšpēdējais modelis, ne jaunākais v60? Es skatu tādu nobrauktā b6 vietā, tikai cross country versijā.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

No tehniskā labot nevajadzēja neko, tikai samainīju eļļu un visus filtrus. Kā jau rakstīju, zobene un agregātsiksna bija nesen mainītas. Bija pāris vizuālu kasjaku, kas tika sataisīti. 

Brauc kopumā neslikti, tiesa, ar 18 collu ripuļiem tas auto ir tāds paciets. Godīgi sakot, nezinu, vai R-Design paketē paredzēti tikai vizuālie elementi, vai arī kaut kas piekarē ir savādāks, bet pirmo reizi dzivē braucu ar tik cietu Volvo. 

Patēriņš pilsētā ir ap 7.5-8 litri, šodeja - ap 5. Iet labi, diezgan klusi. Auto ir ļoti ērti sēdekļi.

Ir kvalitatīva audiosistēma. Nav nekāds uzlabotais Bose vai kas tur Volvo nāca - parastais OEM. Skan labāk kā jaunajam V90.

Kas nepatīk? Kaitina, ka duālajai klimata sistēmai nav sinhronizācijas pogas, katram klimats jāregulē atsevišķi. Un vēl izteikti kaitinoši ir tas, ka jau pie zemām dzinēja temperatūrām iekšā slēdzas start/stop. Esmu braucis ar daudziem dažādu marku/modeļu auto un nevienam start/stop nav slēdzies tik ātri.

Un vēl - tā arī nesaprotu, priekš kam tā piedarbināšanas sistēma, ka tev atslēga jāliek kaut kādā sūdā un pēc tam atsevišķa poga jāspiež, lai iedarbinātu.

No aprīkojuma man pietrūkst Android Auto... nu, vēl varēja būt priekšā parkošanās sensori un atpakaļskata kamera, lai dāmai vieglāk parkotiesbet visādi citādi ir OK.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Es kāreiz negribu Cross Country. Pirmkārt, nav vajadzīgs, otrkārt, cik man te zināmie ir uzrāvušies uz pilnpiedziņu remontu... da nu na... nevajag tās galvas sāpes. Viņiem gan laikam nāca arī priekšpiedziņa, bet tādu visai grūti pēc tam pārdot. Ja ņem kā mašīnu uz gadiem 10+, tad jau var...

seller Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

OK, paldies! Izskatās tīri neko. man vajag paaugstinātu, skatos priekšpiedziņas. Patrizējais B6 ir 15 g no 0-436tk km. braukts

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 2 Atbildēt

Ieliec atsperēm galā starplikas, uzliec augstākas riepas un iegādā riteņu ķēdes. Tiksi tālāk kā vairums apvidus parketa, overkross, crosscoumtry utt aparāti😀

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Var jau ņemt, bet, nu, pārdot būs grūti. Šo modeli tauta pamatā meklē ar pilnpiedziņu. Ja cilvēks gribēs tikai priekšu un paaugstinātu, tad skatīsies kādu krosoverveidīgo, kaut vai to pašu XC60. Bet, nu, jā, ja plāno maukt tikpat ilgi un daudz kā ar Passatu, tad jau vienalga.

feciic Reģ.: 09.05.2008
0 0 Atbildēt

Zemesgramata rakstīja: Iegādājos 2014 Toyota Auris 1.6  benz. AMT. 220k km 

Auto no Igaunijas ar tīru vēsturi,servisa grāmatiņu un pirmās palīdzības komplektu igauņu valodā.  Iegādāts Amserv Tallinn. Latvijā mēnesi. 

 Čalis it kā pircis sev,taču man liekas,ka ir kāds klusais perekups. Kas ne vienmēr ir slikti. 

Kruīzs

Parkings un kamera

Ādas salons 

Klimata kontrole. 

9000€

Kā ar rūsu? Vienubrīd lūkojos pēc auto EE virzienā bet apskatītie uz vietas jauni pirktie likās dikti apskretuši un ar rūsas burbuļiem, 4-6 gadīgi golfi un Seat Altea

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

darbaa bija vecais auris, arii 1.6 motors kalpoja labi, atrumkarbai bija diezgan atri problemas, kaut kadi elektronikas siki gljuki, sikumi pa piekari, un protams diezgan atri nacaas metinaat slieksnjus un drusku griidu. pec 300 tukst nobraukuma gan bija viss tur slikti. loti dargas  rezerves dalas, bija tada pasa gada octavija tas gan bija dizelis ,ar to bija daudz mazaak problema nobrauca laikam kadus 450 tukst, un tehniski vel bija diezgan ok , tad pardeva. octavija bija no arpuses vairak aprusejusi nekaa auris, bet vismaz nevajadzeja metinaat, Octavija arī remontos bija lētāka. Ari ekspluatacijaa uz nobrauktiem kilometriem oktavija bija letaaka, protams arii konfortablaka. tapec nakamaa izvele darbiniekiem arii bija uz oktavijam, kas kalpo labi.

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Jo Toyotas ir ļoti pieprasītas, arī šis modelis. Tāpēc arī cenas turas augšā. Es, godīgi sakot, nesaprotu, izņemot izslavēto tehnisko uzticamību, ko cilvēki tajās mašīnās saskata. Pagājušjā nedēļā sanāca izbraukt ar šo modeli, tikai universāla formā... skaļš, plastmasīgs, kā ar cirvi iztēsts, CVT kārba vnk šausmas... nu, neiet tas drapaks... Bet, nu, jā - ja gribi pēc iespējas mazāk problemātisku pārvietošanās līdzekli, tad ir neslikts variants.

Tieši unīti es nopirku. 

Protams,ja ikdienā brauc ar premium,tad auto varētu likties plastmasīgs,un atpalicis.  Bet ņemot vērā,ka esmu pārsēdies no 2002 auto,tad ir labi.

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
0 0 Atbildēt

feciic rakstīja:

Zemesgramata rakstīja: Iegādājos 2014 Toyota Auris 1.6  benz. AMT. 220k km 

Auto no Igaunijas ar tīru vēsturi,servisa grāmatiņu un pirmās palīdzības komplektu igauņu valodā.  Iegādāts Amserv Tallinn. Latvijā mēnesi. 

 Čalis it kā pircis sev,taču man liekas,ka ir kāds klusais perekups. Kas ne vienmēr ir slikti. 

Kruīzs

Parkings un kamera

Ādas salons 

Klimata kontrole. 

9000€

Kā ar rūsu? Vienubrīd lūkojos pēc auto EE virzienā bet apskatītie uz vietas jauni pirktie likās dikti apskretuši un ar rūsas burbuļiem, 4-6 gadīgi golfi un Seat Altea

No ārpuses neredz, un CSDD arī neatrada.

msh Reģ.: 16.04.2007
2 0 Atbildēt

Man patīk tas "CSDD neatrada " punkts 😂 Apskates rūķītis VARBŪT atrastu kādu caurumu, un tikai varbūt. Ne jau viņš meklētu rūsu, sevišķi vēl paslēptu.

Dažus gadus atpakaļ pazīstams cilvēks, mehs pēc profesijas, nopirka sev dragreisam B3 Audi 90 quattro un man lepni teica "praktiski bez rūsas" - tā mašīna stāvēja uz pacēlāja ar noņemtiem riteņiem, tad nu es, kā cilvēks kas cīnījies ar rūsu padzīvojušam B3, aizgāju un ar savu pieredzējušo aci viņam atradu DAUDZ rūsas 😂 Es novēlu lai tev nebūtu šis pats variants.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

www.ss.com/msg/lv/transport/cars/toyota/auris/bjxcpe.html

Zemesgramata kāpēc šo, piemēram, neņēmi ar visu nakts redzamības kameru?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Šiem modeļiem nāca nakts redzamības kamera? Ja nemaldos, tajā laikā tāda bija tikai Mercedesa S klasei.

AD666 Reģ.: 20.12.2019
0 0 Atbildēt

Oi tik sen tā nakts redzamība jau bija pieejama audi un bmw vidējā klasē, ja nemaldos vidējā klasē tā pieejama jau no  kāda 2010 gada. 

Es gan personīgi tā isti nekad neesmu to izmantojis.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Toyota, neatceros bet sen, jau bija kamera priekšā, kas rādīja izbraucot no pagalma, pa labi/kreisi ieskatīties ļāva aklajā zonā.☝️👍

AD666 Reģ.: 20.12.2019
0 0 Atbildēt

Tā jau nav nakts redzamība, tās ir vienkārši aklo zonu kameras.

Nakts redzamība nav pieejama ne auris, ne rav4 ne pat landruizerā vel šobaltdien.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Es to jau varu atšķirt, bet tu vari piezvanīt un pajautāt. Varbūt ielikta spec opcija😃

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Vēl jau cilvēliem atšķiras izpratne par to, kas ir nakts redzamības kamera. Daži domā, ka tā ir vienkārši, ja izgaismo atpakaļgaitas ceļu ar lukturiem... bet runa jau ir par kaut ko apmēram šitādu www.youtube.com/watch?v=drWweMg7YZc

mefisto Reģ.: 22.05.2017
0 0 Atbildēt

Zemesgramata rakstīja:

feciic rakstīja:

Zemesgramata rakstīja: Iegādājos 2014 Toyota Auris 1.6  benz. AMT. 220k km 

Auto no Igaunijas ar tīru vēsturi,servisa grāmatiņu un pirmās palīdzības komplektu igauņu valodā.  Iegādāts Amserv Tallinn. Latvijā mēnesi. 

 Čalis it kā pircis sev,taču man liekas,ka ir kāds klusais perekups. Kas ne vienmēr ir slikti. 

Kruīzs

Parkings un kamera

Ādas salons 

Klimata kontrole. 

9000€

Kā ar rūsu? Vienubrīd lūkojos pēc auto EE virzienā bet apskatītie uz vietas jauni pirktie likās dikti apskretuši un ar rūsas burbuļiem, 4-6 gadīgi golfi un Seat Altea

No ārpuses neredz, un CSDD arī neatrada.

Kad būs laiks, paskaties apakšu.

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Ko jūs tur ņematies ar to rūsu? Tak skaidrs, ka viņa tur ir! Ja viņa ir tik maz, ka pavirši paskatoties neredz, tad tas jau ir labi. Galvenais laicīgi sakopt problemātiskās vietas un neielaist! Es pērku autiņus ar cauriem sliekšņiem un nemaz neraudu 😄

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: No tehniskā labot nevajadzēja neko, tikai samainīju eļļu un visus filtrus. Kā jau rakstīju, zobene un agregātsiksna bija nesen mainītas. Bija pāris vizuālu kasjaku, kas tika sataisīti. 

Brauc kopumā neslikti, tiesa, ar 18 collu ripuļiem tas auto ir tāds paciets. Godīgi sakot, nezinu, vai R-Design paketē paredzēti tikai vizuālie elementi, vai arī kaut kas piekarē ir savādāks, bet pirmo reizi dzivē braucu ar tik cietu Volvo. 

Patēriņš pilsētā ir ap 7.5-8 litri, šodeja - ap 5. Iet labi, diezgan klusi. Auto ir ļoti ērti sēdekļi.

Ir kvalitatīva audiosistēma. Nav nekāds uzlabotais Bose vai kas tur Volvo nāca - parastais OEM. Skan labāk kā jaunajam V90.

Kas nepatīk? Kaitina, ka duālajai klimata sistēmai nav sinhronizācijas pogas, katram klimats jāregulē atsevišķi. Un vēl izteikti kaitinoši ir tas, ka jau pie zemām dzinēja temperatūrām iekšā slēdzas start/stop. Esmu braucis ar daudziem dažādu marku/modeļu auto un nevienam start/stop nav slēdzies tik ātri.

Un vēl - tā arī nesaprotu, priekš kam tā piedarbināšanas sistēma, ka tev atslēga jāliek kaut kādā sūdā un pēc tam atsevišķa poga jāspiež, lai iedarbinātu.

No aprīkojuma man pietrūkst Android Auto... nu, vēl varēja būt priekšā parkošanās sensori un atpakaļskata kamera, lai dāmai vieglāk parkotiesbet visādi citādi ir OK.

Nav atpakaļskata kameras!?

Tādu joku mūsdienās var sagaidīt no kkādā galīgā budžeta varianta. Pat Opel Grand land bija iestūķēta kkāda kamera, bet te Volvo.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Jāsaprot, ka tas reāli ir 2010. gada modelis feisliftā. Par Granland runājot - pirms laika sanāca izbraukt ar Grandlandu, kuram arī nebija kameras. Paskaties ss-ā jaunos V60/V90, arī daudziem kameru nav, pat Inscriptpion komplektācijās. Tāpat čoms nopirka 2018. gada 5. sēriju, kam arī kameras nav. Nesen redzēju 2019. gada Superbu, kam arī bija tikai aizmugurējie sensori.

feciic Reģ.: 09.05.2008
0 0 Atbildēt

Tas ka prēmiumam nav tika parāda to ka platajā galā par katru ķeksi aprīkojumā ir jāpiemaksā. 

Jaunam bāzes Toyota Yaris par 18k kamera ir standartā, Taycan Turbo S ar sākuma cenu 200k par kameru jāpiemaksā 700eur.

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

kamera ir lētākais variants, tapēc jarītim ir lētā kamera ,bet nav parkošanās asistenti

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

bieži nav tapēc , ka nav nepieciešamības ja ir sensori priekšā pakaļā un rāda uz ekrāna attālumu līdz šķērslim neredzu iemeslu lai būtu kamera. Taatās kamera dranķīgos laika apstākļos bieži ir aizkakāta

core Reģ.: 03.01.2017
1 0 Atbildēt

Tai kamerai jēga ir tikai tad, ja piekabi vajag pieāķēt.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Draņķīgos laika apstākļos sensori vēl vairāk aizkakājas, un tad arī pīkst.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 4 Atbildēt

GTD2 rakstīja: bieži nav tapēc , ka nav nepieciešamības ja ir sensori priekšā pakaļā un rāda uz ekrāna attālumu līdz šķērslim neredzu iemeslu lai būtu kamera. Taatās kamera dranķīgos laika apstākļos bieži ir aizkakāta

Tā kamera ir absolūts must!

Kkad ierāpos auto bez kameras... Nu bļin cik sarežģīti bija ietilpt šķirbā. 

Savukārt sensori mēdz noklāties. Ir bijuši neveiksmīgi brīži 1 noklājušos sensoru, čomam bija milzu atgadījums, kad visa josla bija izbeigusies un brīdinājuma nekāda.

Kamera ir daudz labāks risinājums. Un to var notīrīt, ja vajadzīgs

core Reģ.: 03.01.2017
9 0 Atbildēt

Tavā gadījumā patrenēties kādā laukumā ir absolūts must

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
5 0 Atbildēt

Nezinu nekad man sensori nav noklājušies, un domāju ja noklājās tad to ekrānā var redzēt. pa lielam man nevajag ne kameras ne sensorus, visslabākais risinājums ir spoguļi

anoagask Reģ.: 18.06.2019
0 0 Atbildēt

eidis rakstīja:

GTD2 rakstīja: bieži nav tapēc , ka nav nepieciešamības ja ir sensori priekšā pakaļā un rāda uz ekrāna attālumu līdz šķērslim neredzu iemeslu lai būtu kamera. Taatās kamera dranķīgos laika apstākļos bieži ir aizkakāta

Tā kamera ir absolūts must!

Kkad ierāpos auto bez kameras... Nu bļin cik sarežģīti bija ietilpt šķirbā. 

Savukārt sensori mēdz noklāties. Ir bijuši neveiksmīgi brīži 1 noklājušos sensoru, čomam bija milzu atgadījums, kad visa josla bija izbeigusies un brīdinājuma nekāda.

Kamera ir daudz labāks risinājums. Un to var notīrīt, ja vajadzīgs

Ja ir pieklājīga izmēra spoguļi, kā busiem vai amerikas auto, tad kameru nevajag. Ar eiropas ekospoguļiem kamera ir noderīga

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

nav nācies braukt ar tādu auto, kur spoguļi būtu tik slikti ,ka nevarētu kaut kur iestumties vai noparkoties?  vieglais auto nav nekāds kosmossa kuģis kur būtu jabūt nezin kādiem spoguļiem, varbūtās vajag spoguļus pareizi noregulēt un tad problēmu nebūs

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti