Vivus.lv MTB Maratona cietais rieksts 13. septembrī

Foto: Publicitātes foto

Jānis Baltaisbrencis | 10.septembris 2014 9:00

Sestdien, 13. septembrī, sporta un atpūtas kompleksā Riekstukalns pie Baldones norisināsies noslēdzošais Vivus.lv kalnu divriteņu (MTB) maratona posms. Tiks noskaidroti kopvērtējuma laureāti visās ieskaites grupās un tur pat Riekstukrogā notiks sezonas kopvērtējuma apbalvošanas ceremonija un balle.

Šajā sezonā sportiskā intriga ir ļoti augsta, jo tikai pēdējā posmā tiks noskaidrots Vivus.lv MTB maratona 2014. gada kopvērtējuma uzvarētājs gan vīriešu, gan sieviešu grupās, Yuasa Kalnu karalis, kā arī labākā Latvijas Valsts Meži  Pusmaratona komanda.

Uz šo posmu īpaši aicinām ikvienu kurš piedalījies kādā no iepriekšējiem Vivus.lv MTB maratona posmiem, jo pēc sacensībām gan braucējus, gan līdzjutējus organizatori ielūdz uz noslēguma apbalvošanas ceremoniju un „Dobeles Dzirnavnieks pasta party”.

Pasākuma programmā paredzēts mūzikālais priekšnesums, preses konference, Vivus.lv MTB maratona un Latvijas Valsts Meži MTB pusmaratona sezonas uzvarētāju apbalvošana visām grupām, atrakcijas, loterija un dejas. Tā būs lieliska iespēja satikt pieredzējušākos braucējus un savus draugus, lai neformālā gaisotnē apspriestos un novērtētu šī gada velo veiksmes un piedzīvojumus.

Vakara programma:

18:00 - maratona distances  kopvērtējuma pirmo 3 vietu (sieviešu un vīriešu) un komandu uzvarētāju pārstāvju preses konference, kurā aicināti piedalīties visi dalībnieki, atbalstītāji un fani

18:30 - uzkodas, dzērieni, Dobeles Dzirnavnieks pasta party

19:00 - mūzika

19:30 - Vivus.lv MTB maratona sezonas kopvērtējuma apbalvošana

20:30 – Mūzika un vakara balle

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

Tavs komentārs

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

Ķīnas Xpeng apakšzīmols Mona ar jaunu modeli L03 Eiropai (+ FOTO)

Mona L03 paredzēts gan Ķīnas tirgum (no 18 500 EUR), gan arī pircējiem citur pasaulē, ieskaitot Eiropu. Lasīt vairāk

Turcijā izgatavots pēdējais Fiat Tipo/Egea eksemplārs 5

Tiešā pēcteča Fiat Tipo/Egea nebūs, tā vietā pircējiem tiks piedāvāts krosovers Grizzly un modeļi, ko apvienos tā saime. Lasīt vairāk

3 automobiļu sadursme uz Dienvidu gaisa pārvada. Metāllūžņu vedējs kā pirmais un aiz tā rindiņā (+ VIDEO) 13

Uz Dienvidu tilta saskrējušies trīs transportlīdzekļi - divas vieglās automašīnas un neliels kravinieks ar metāllūžņiem. Lasīt vairāk

Rīgā avarējusi luksusa klases "McLaren" automašīna 1

Rīgā, Kārļa Ulmaņa gatvē, pirmdien avarējusi luksusa klases "McLaren" automašīna, aģentūra LETA noskaidroja Valsts policijā. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti