Sixt Leasing uzvar trīs valsts iestāžu publiskajos iepirkumos

29.septembris 2010 0:00

Vadošais autoparku vadības pakalpojumu sniedzējs Latvijā Sixt Leasing uzvarējis trīs valsts iestāžu publiskajos iepirkumos par ilgtermiņa auto nomas pakalpojumu sniegšanu.

Šī gada trešajā ceturksnī Sixt Leasing noslēdzis līgumus ar Lauku atbalsta dienestu, Augu aizsardzības dienestu un Tiesu namu aģentūru kopumā par 28 automašīnu ilgtermiņa nomu.
Arnis Jaudzems, Sixt vadītājs Baltijas valstīs: “Mums kā Latvijas vadošajam autoparku vadības pakalpojumu sniedzējam ir svarīgi, ka mūs izvēlas ne tikai uzņēmumi, bet, lai mēs esam konkurētspējīgi arī valsts iestāžu publiskajos iepirkumos, piedāvājot pilna servisa operatīvo līzingu.

<250>Pilna servisa operatīvais līzings jeb automašīnas ilgtermiņa noma nodrošina efektīvu resursu izmantojumu, optimizētas izmaksas un servisu no automašīnas iegādes brīža līdz tās ekspluatācijas beigām. Šobrīd valstī nav izstrādātu vienotu standartu, kas reglamentē, kā jāveic iepirkumi, kas procesu padara necaurspīdīgu – atkarībā no iepirkuma izsludinātāja vēlmēm iepirkuma priekšmets var būt tikai automašīnas noma, kā arī atsevišķi pakalpojumi kā apdrošināšana, remonti, apkopes un citi. Šobrīd ir iespējama situācija, ka par katru pakalpojumu tiek rīkots atsevišķs iepirkums, kas sadārdzina gan administrēšanas izmaksas, gan liedz saņemt maksimāli izdevīgāko cenu.

Pēc klienta izvēles pilna servisa operatīvā līzinga pakalpojumos var tikt iekļauta apdrošināšana, apdrošināšanas gadījumu administrēšana, ceļa nodoklis, tehniskā apskate, valsts institūciju pakalpojumu administrēšana, tehnisko apkopju veikšana un administrēšana, remontdarbu administrēšana, riepas, to glabāšana un maiņa, servisa administrēšana, 24-stundu palīdzība uz ceļa, rezerves transporta līdzeklis, degvielas karte un citi pakalpojumi.

Tuvākajā nākotnē prognozējam īpaši lielus iepirkumus arī privātajos uzņēmumos, kuros līdz šim autoparka atjaunošana tika atlikta un tika pagarināts auto operatīvais līzings. Uzņēmumi vairāk uzmanības pievērsīs naudas pieejamībai, izmaksu atbilstībai un kontrolei, izvēloties pilna servisa līzingu vai ilgtermiņa nomu, nevis automašīnu pirkšanai piesaistīs uzņēmuma līdzekļus.”

Sixt Leasing nodrošinās 12 automašīnu nomu Lauku atbalsta dienestam, 10 automašīnu nomu Valsts Augu aizsardzības dienestam un 6 automašīnu nomu Tiesu namu aģentūrai.

Sixt Leasing Latvijā ienāca šī gada jūnijā, kad vadošais autoparku vadības pakalpojumu sniedzējs Latvijā Transporent ieguva Sixt Rent a Car un Sixt Leasing franšīzes tiesības Baltijā. Sixt Rent a Car nodarbojas ar īstermiņa auto nomu, savukārt Sixt Leasing sniedz mobilitātes konsultācijas, nodrošina ilgtermiņa auto nomu, pilna servisa līzingu un autoparka vadības pakalpojumus. Sixt darbojas pēc starptautiski atzītiem standartiem, precīzi definē pakalpojumu principus un kvalitāti, lai klients varētu sekot izmaksām un efektivitātei.


Par Sixt
Sixt ir vadošais mobilitātes pakalpojumu sniedzējs Eiropā, kas dibināts 1912. gadā Minhenē, Vācijā. Šobrīd Sixt ir pieejams vairāk kā 100 pasaules valstīs, 3500 apkalpošanas vietās. Sixt sniedz auto nomas, pilna servisa auto līzinga, autoparku vadības un konsultāciju pakalpojumus, būdams tehnoloģisko inovāciju līderis šajās sfērās. Vairāk par uzņēmumu: www.sixt.lv.

Par Sixt Latvija
Sixt Latvija savu darbību uzsāka 2010. gada jūnijā, kad autoparku vadības uzņēmums Transporent kļuva par Sixt Rent a Car un Sixt Leasing franšīzes partneri Baltijas valstīs. Jau vairāk nekā septiņus gadus uzņēmums sniedz auto nomas un līzinga pakalpojumus, apkalpo un konsultē Baltijas lielāko uzņēmumu autoparkus, kā arī uzņēmumus ar nelielu automašīnu skaitu.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 
Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Vai drošāk palikt krustojumā ? (+ VIDEO) 1

Apvidus auto nepagūst izbraukt no krustojuma kamēr deg atļaujošais signāls, taču, kad viņš mēģina pabeigt manevru, notiek avārija. Lasīt vairāk

 

Volkswagen laiž klajā kompakto krosoveru Nivus (+ FOTO) 3

Volkswagen iepazīstinājis ar kompakto krosoveru Nivus, kas konstruēts Dienvidamerikas tirgum, taču jau nākamgad startēs arī Eiropā. Lasīt vairāk

 

Latvijas iedzīvotāju aizsardzību pret vīrusa izplatību turpmāk papildinās mobilā lietotne “Apturi Covid” 7

No 29. maija Latvijas iedzīvotājiem brīvprātīgi un bez maksas pieejama Latvijas IKT nozares un zinātnes pārstāvju izstrādātā kontaktu fiksēšanas lietotne “Apturi Covid”, kas radīta Slimību profilakses un kontroles centram (SPKC), lai palīdzētu iedzīvotājiem drošā un ērtā veidā ierobežot vīrusa tālāku izplatību Latvijā. Lasīt vairāk

 

Ford paplašina krosovera Puma piedāvājumu (+ FOTO)

Ford paplašina krosovera Puma piedāvājumu ar jaunu motoru un aprīkojuma komplektāciju. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti