Šofera dienasgrāmata.

gunbox Reģ.: 23.12.2016

Uzmeikošu vēl vienu spama vietu, kur padalīties par šofera dienu. Būtu forši, ja šeit nediskutētu bet vienkārši iemetam stāstu, cik "patīkama" Latvijā ir braukšanas kultūra.

 
ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: Vakar mainiju apliecību csdd. Biju apstulbis no migrantu viļņiem. Jamie plēš iekšā milzīgos baros. Dažbrīd puse no rindas. Bailīgi palika)))

Kur probļema čemodāns stacija!

darklight Reģ.: 29.10.2013
1 0 Atbildēt

Čo ta neiebraucu, tu Slinko sūti ar čemodānu uz staciju, jo viņš ir satraucies par imigrantiem? 🙄

Ikdienā kaut kā viņus tik daudz neredzu, bet vakara pusē pastaigājot pa centru tas nedaudz tumšāko cilvēku īpatsvars arī padara domīgu. Labi, ka viņi te tādi solīdi un pieklājīgi. Pagaidām.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Nepareizajā vietā staigā - nav ne solīdi, ne pieklājīgi. "Bērnu pasaules" rajonā sievietēm labāk vienām vakaros nestaigāt.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

Ir lasīts purnagrāmatā komentārs, garāmejot, par līdzīgu tēmu, kādas sievietes piedzīvota situācija - autobusā Rīga - Bauska kādi kūpinātie aizskāra kādu sievieti, viens vīrietis viņu aizstāvēja, dabūja pa purnu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Es piektdien biju CSDD, nevienu melnīti neredzēju.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

GB12 rakstīja: pietiek.com/raksti/toreiz_un_tagad_jeb_miti_un_patiesiba_par_dzivi_latvija_padomju_laika/

Lūdzu, otrā rindkopa no beigām. Un jā - informācijas avota izvērtēšana ir viens no kritiskās domāšanas pamatiem. Bet, nu jā, tā kā pats esi tāds, kam patīk pazemot sievietes, nav brīnums, ka vaino viņas un aizstāvi alimentu nemaksātājus. 

Bet ja gribi komentāru - kaut vai šis te "...šajā periodā, ja arī dievbijība netika atbalstīta, tad arī nekādu represiju nebija. Vismaz – Latvijā. Pat pretēji – nesen, apceļojot Latviju, pie kādas katoļu baznīcas lasīju informāciju, ka tās labiekārtošana notikusi gados, kuri attiecas uz padomju periodu..." Pirmkārt, tajā laikā "labiekārtoja" tikai tās baznīcas, kuru mācītāji piekrita stučīt čekai. Otrkārt, man rados ir tā laika kristieši - disidenti, kuri ticības dēļ zaudēja darbus un tika izlikti no dzīves vietām. Dažiem pat nācās emigrēt uz Vāciju, lai nenonāktu cietumā par pretvalstisku darbību. Treškārt, vari pajautāt savam mācītājam, kā padomju laikos bija ar svētdienas skolām un kristīgo literatūru.

Un tā kā tev smadzeņu vietā ir zāģu skaidas, tad jau pats nespēj aizdomāties, cik absurds vispār ir citāts, uz kuru tu man prasi postu, ņemot vērā to, ka, pirms šeit ienāca tavi mīļie komunisti, Latvija attīstības ziņā bija visai līdzīga Somijai.

Maza ironiska atkāpe - 1988. gadā, kad gāju otrajā klasē, mani vienu dienu skolā presēja, lamāja par dzimtenes nodevēju un pusgadā ielika neapmierinošu uzvedību par to, ka kaut kādas skolas līnijas, kas tika rīkota par godu kaut kam, kur Ļeņins kaut kad bija nopirdies, vietā es aizgāju uz mūzikas skolu, jo man tajā laikā bija klavierstunda. Pizģec, 7-gadīgs dzimtenes nodevējs!

Rindkopu izlasīju. Bet tu laikam neizlasīji visu pārējo rakstu - un paldies ka tu apstiprini to, ko teicu, žēl tikai ka darbos, nevis vārdos - kā jau teicu, viņš salīdzina padomju pagātni ar šodienu, respektīvi, to kas bija, ar to kas ir tagad. Tikmēr tu sapņo par to kas "varēja būt". Es ļoti labi zinu par Latvijas relatīvo dzīves līmeni pirms kara [ar piebildi - trīsdesmito gadu pārticība radās dēļ eiropas bruņošanās karam], un otrā pasaules kara iznākumu uzskatu par tīrāko maucību  - bet nu notika tā, kā tas notika, ar brutālu spēku tika sagrauta Latvija un ieviests padomju režīms. Bet esošā piektā maija republika tika ieviesta bez bruņota spēka un viss tas, par ko viņš tur cepas, ir ieviests tikai cilvēku vienaldzības dēļ. Tātad, izlasot rakstu un paturot prātā ka viņš salīdzina astoņdesmito pirmo pusi ar mūsdienām - kas tajā pieminētajā frāzē būtu nepareizs?

Kadišs nav kristietis, tāpēc tevis pieminētās nianses viņam visdrīzāk ir pagājušas garām - līdzīgi kā es par tām neesmu dzirdējis no tuviniekiem. Par kaut kādām darbībām pret ticīgiem cilvēkiem un draudzēm - pa lielam ja kādam attiecīgi noskaņotam partijniekam iekrita acīs [no tās pašas tēmas, kā savulaik, astoņdesmito sākumā bija burkšķis par to ka "Līvi" filmēja videoklipu Liepājas tramvaju parkā, jo kāda amatpersona nejauši pamanīja] , un tas arī viss; apzināta valsts politika nopietnā līmenī nebija - tā, piemēram, Nīcas luterāņu draudzi izlika piecdesmitajos no baznīcas, un Bārtas gandrīz atjaunoto baznīcu [tai bija bijusi nelaime atrasties blakus frontes līnijai kādu pusgadu] lika nojaukt, kamēr Rucavas luterāņu draudze palika savā vietā - un Rucavas luterāņu mācītājs dzīvo baltu silikātķieģeļu mājā, kurus, domājams, no kolhoza nezaga Ir gadījies dzirdēt arī stāstus par baptistu mācītāju un draudžu dzīvi tajos laikos - ticību tie pārbaudīja, bet tas pa lielam arī viss. 

"tā kā pats esi tāds, kam patīk pazemot sievietes" - par šito varētu palūgt smalkāk?

msh Reģ.: 16.04.2007
1 3 Atbildēt

darklight rakstīja: Cilvēks, kurš slavē padomju iekārtu, ir dalbajobs un kretīns. Vai arī slims ar galvu. Tur nebija nekā, itin nekā laba pašos pamatos, atceros tos laikus pietiekami labi, lai varētu izteikties. Jā, kurš gribēja, varēja kruķīties, varēja zagt, viens otrs varēja tīri neslikti dzīvot. Jā, arī mana ģimene nebūt nedzīvoja tik sūdīgi, bija dāča, zapiņš. Mammas vecākiem arī bija dāča un Moskvič... Bet atpakaļ tajā greizo spoguļu karaļvalstī? Nemūžam!

Atslēgas vārdi "varēja kruķīties". Mūsdienās tā kruķīšanās lielākoties notiek strādāšanas ārvalstīs formā, ar pārcelšanos vai bez. Bet, tāpat kā gābešņiks, tu neesi aptvēris ka "slavēšana" notiek uz mūsdienu fona. Un skatoties apkārt, ir redzams ka tā laika greizie spoguļi bija daudz taisnāki par mūsdienu - nu ja tev vēl par maz, nekas, likumi ir pieņemti, sāksies nākamais šķībināšanas periods...

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
1 0 Atbildēt

msh rakstīja:

darklight rakstīja: Cilvēks, kurš slavē padomju iekārtu, ir dalbajobs un kretīns. Vai arī slims ar galvu. Tur nebija nekā, itin nekā laba pašos pamatos, atceros tos laikus pietiekami labi, lai varētu izteikties. Jā, kurš gribēja, varēja kruķīties, varēja zagt, viens otrs varēja tīri neslikti dzīvot. Jā, arī mana ģimene nebūt nedzīvoja tik sūdīgi, bija dāča, zapiņš. Mammas vecākiem arī bija dāča un Moskvič... Bet atpakaļ tajā greizo spoguļu karaļvalstī? Nemūžam!

Atslēgas vārdi "varēja kruķīties". Mūsdienās tā kruķīšanās lielākoties notiek strādāšanas ārvalstīs formā, ar pārcelšanos vai bez. Bet, tāpat kā gābešņiks, tu neesi aptvēris ka "slavēšana" notiek uz mūsdienu fona. Un skatoties apkārt, ir redzams ka tā laika greizie spoguļi bija daudz taisnāki par mūsdienu - nu ja tev vēl par maz, nekas, likumi ir pieņemti, sāksies nākamais šķībināšanas periods...

Vajag paskatīties arī ārus Rucavas. Ja grib un dara, nav problēmu.  Nav jāstāv rindās pēc deficīta un 7 gadus jāgaida žiguli

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 4 Atbildēt

Nu ja. Tagad viss ir kārtībā, jo EPSRS ir mācījusies no PSRS kļūdām uz devusi cilvēkiem plašas izvēles iespējas. 

Ja tev liekas, ka nav jāstāv rindās pēc deficīta, tad esi jau kļuvis paklausīgs "pareizās" izvēles patērētājs.

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Kā nu nav jāstāv! Reku Lidā viņdien stāvēja rinda pēc augstspiediena mazgātājiem, tad citudien pēc spiediena katliem, katram deva uz skaita, tad vēl citudien pēc kaut kādiem elektriskajiem zāģiem... Ja grib, var atrast kur pastāvēt pēc deficīta.

core Reģ.: 03.01.2017
1 1 Atbildēt

Tā jau nav rinda pēc deficīta. Ieej jebkurā veikalā un nopērc kādu vien mazgātāju vai katlu gribi. Tur vienkārši kapeikpisēji savākušies. Neste kad nomet 10 centus degvielai, arī rinda kilometriem stāv.

darklight Reģ.: 29.10.2013
1 1 Atbildēt

Tik tiešām nevaru atcerēties, kad es pēdējo reizi tādā īstā rindā pēc kāda produkta stāvēju. Ka tik ne toreiz, kad tukšās Camel paciņas varēja pret pilnām samainīt 😎

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 4 Atbildēt

Protams, ka "īstā rindā" nestāvēji, jo to ir aizstājušas divas iespējas - populārākā ir noticēt "tev to nemaz nevajag"" propagandai un atteikties no savas vēlmes pavisam.vai aizstāt ar kaut ko no plašā izvēles ilūzijas piedāvājuma. Otrā - ja nu tomēr uzstājīgi paliec pie deficīta izvēles, tad "stāvi" virtuālā rindā.

Un, protams, nevar noliegt, ka industriālais progress globālā mērogā (un tam nav nekāda sakara ar lokālo lietu kārtību) ir novedis pavisam citā līmenī ražošanas apjomus. Tieši tādēļ jau zaļie komunisti kviec, ka tev visā ir par daudz un dara visu iespējamo, lai pēc iespējas vairāk cilvēkus atgrieztu pie saredzama deficīta jebkam. Bet primāri - pārtikai, jo ar tās trūkumu pūli ir visvieglāk manipulēt.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Bradypus rakstīja: Nu ja. Tagad viss ir kārtībā, jo EPSRS ir mācījusies no PSRS kļūdām uz devusi cilvēkiem plašas izvēles iespējas. 

Ja tev liekas, ka nav jāstāv rindās pēc deficīta, tad esi jau kļuvis paklausīgs "pareizās" izvēles patērētājs.

Nāve sagaida visus un visur

WALA Reģ.: 19.06.2002
2 10 Atbildēt

Zini, tas pat ir labi ka ir klauni kuri redz tikai 2 norādītās iespējas šajā zīmējumā, bet ja pagrieztu galvu drusku pa kreisi vai labi - "ak vai" tur taču nav žoga ...

P.S. bet Tramps to jums uzbūvēs, ja labi sabalsosit

core Reģ.: 03.01.2017
1 0 Atbildēt

Bradypus rakstīja: Protams, ka "īstā rindā" nestāvēji, jo to ir aizstājušas divas iespējas - populārākā ir noticēt "tev to nemaz nevajag"" propagandai un atteikties no savas vēlmes pavisam.vai aizstāt ar kaut ko no plašā izvēles ilūzijas piedāvājuma. Otrā - ja nu tomēr uzstājīgi paliec pie deficīta izvēles, tad "stāvi" virtuālā rindā.

Un, protams, nevar noliegt, ka industriālais progress globālā mērogā (un tam nav nekāda sakara ar lokālo lietu kārtību) ir novedis pavisam citā līmenī ražošanas apjomus. Tieši tādēļ jau zaļie komunisti kviec, ka tev visā ir par daudz un dara visu iespējamo, lai pēc iespējas vairāk cilvēkus atgrieztu pie saredzama deficīta jebkam. Bet primāri - pārtikai, jo ar tās trūkumu pūli ir visvieglāk manipulēt.

Kas ir tas, ko tu nevari dabūt?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

PS5, piemēram - ja gribas kaut ko tādu, kas pavisam publiski un globāli ir bijis deficīts.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Naudu))

core Reģ.: 03.01.2017
0 0 Atbildēt

Bradypus rakstīja: PS5, piemēram - ja gribas kaut ko tādu, kas pavisam publiski un globāli ir bijis deficīts.

www.1a.lv/p/spelu-konsole-sony-playstation-5-slim-1-tb/mnse?cat=2x0&index=6

Lūdzu, otrdien brauc pakaļ. Paldies vari neteikt.

core Reģ.: 03.01.2017
0 0 Atbildēt
Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Kā lai kaut ko paskaidro tik tupam cilvēkam, kas nespēj uztvert pagātnes formu no vārdiem "ir bijis"?

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
0 0 Atbildēt

Bradypus rakstīja: Protams, ka "īstā rindā" nestāvēji, jo to ir aizstājušas divas iespējas - populārākā ir noticēt "tev to nemaz nevajag"" propagandai un atteikties no savas vēlmes pavisam.vai aizstāt ar kaut ko no plašā izvēles ilūzijas piedāvājuma. Otrā - ja nu tomēr uzstājīgi paliec pie deficīta izvēles, tad "stāvi" virtuālā rindā.

Un, protams, nevar noliegt, ka industriālais progress globālā mērogā (un tam nav nekāda sakara ar lokālo lietu kārtību) ir novedis pavisam citā līmenī ražošanas apjomus. Tieši tādēļ jau zaļie komunisti kviec, ka tev visā ir par daudz un dara visu iespējamo, lai pēc iespējas vairāk cilvēkus atgrieztu pie saredzama deficīta jebkam. Bet primāri - pārtikai, jo ar tās trūkumu pūli ir visvieglāk manipulēt.

Pie pārtikas trūkuma pūlis sāk revolūcijas!

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Precīzi. Un ko dara revolucionārs pūlis? Pēc vadoņu pavēles ar aklu naidu apkaro "tautas ienaidniekus". Paņem konkrēti Ļeņinu - ar Rotšildu finansējumu izkāva mazos uzņēmējus, sauktus par buržujiem, nostiprinot koncentrētas lielvaras pozīcijas pār pūli.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
2 1 Atbildēt

Sveiki!

Īsti nevaru saprast,kāds sakars šofera dienasgrāmatai ar deficītu,ko jūs pīpējat?

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

core rakstīja: www.1a.lv/p/spelu-konsole-sony-playstation-5-slim-1-tb/mnse?cat=2x0&index=6

Ja steiga, lūdzu, uzreiz vari braukt.

Ja jau viss tik skaisti, tad izpalīdzi vēl vienam loham. No jūlija beigām jau cenšos nopirkt galodiņu nažu asināmajam, šitādu www.lamnia.com/lv/p/38363/instrumenti/asin%C4%81sanas-akmens-edge-pro-diamond-matrix-250

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Problēma laikam, ka priekšmets ASV izcelsmes. Te pagaidām dīleru saraksts.

www.edgeproinc.com/dealer-list/

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

www.knivesandtools.nl/nl/pt/-edge-pro-matrix-diamantslijpsteen-korrel-250.htm

izskatās, ka viņi veic starptautisku piegādi ES, kaut gan tiešu norādi uz to neatradu

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

Saliekot grozā var izpīpēt ka no 150eur sākas bezmaksas piegāde. Bet - man no seta trūkst 3 gabali, no kuriem 250 bija visproblemātiskāk atrodams. Arī tajā nīderlandes bodē es joprojām savu komplektu pilnu nedabūju. Pirkt trīs galodas trīs valstīs trīs veikalos? Nu ja tā sāk skatīties, tad jā, deficītu nav.

core Reģ.: 03.01.2017
1 0 Atbildēt

Bradypus rakstīja: Kā lai kaut ko paskaidro tik tupam cilvēkam, kas nespēj uztvert pagātnes formu no vārdiem "ir bijis"?

Un to saka cilvēks, kas uz tagadnes formu atbild pagātnes formā 😂

Un cik tupam ir jābūt cilvēkam, lai kaut ko, kas ir ļoti pieprasīts, un tikko pēc nonākšanas tirgū fani izķer, sauktu par deficītu? Nu jā, tad jau daudz dažādi deficīti ir, man čoms gribēja pēdējo iphone, kad tas iznāca, jā nebija uzreiz, nedēļu meklēja, kamēr dabuja. Deficīts, tas nekas, ka pēc dažām nedēļām tos pakaļ meta 😂

Žiguli, vai dibenpapīru bija grūti dabūt gan tikko pēc palaišanas tirgū, gan gadu vai divus vēlāk, bet jā, nav starpība 😂

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Laikam jau neesi vispār painteresējies, cik gadus PS5 bija deficīts un cik aizkavējās no plānotās iznākšanas izejvielu deficīta dēļ.

core Reģ.: 03.01.2017
1 0 Atbildēt

Nu cik gadus tad bija? Ņemot vērā, ka ps5 iznāca mazliet vairāk kā 3 gadus atpakaļ, bet 2 gadus atpakaļ bija brīvi pieejams veikalos (atceros tik labi, jo toreiz skatījos kā vienu no variantiem meitai dzimšanas dienā), tad atļaušos minēt, ka gadus noteikti nebija, un tu, kā parasti, kaut ko nesakarīgu gvelz.

Un jā, noteikti ir vērts pieminēt kaut ko, kas aizkavējās kovid bardakā, kā parasti tev ir neapgāžami argumenti 😂

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Žiguļi arī bija brīvi pieejami par tirgus cenu. Rindā bija jāstāv tikai lai dabūtu par ražotāja cenu. Precīzi tas pats stāsts, kas ar PS5. Un jā - pasaule šobrīd vienārši ir ātrāka.

core Reģ.: 03.01.2017
0 0 Atbildēt

Jauni?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Jā, jauni.

core Reģ.: 03.01.2017
0 0 Atbildēt

Jā, protams, bija brīvi pieejami 😂 jā, no tā sauktajiem spekulantiem varēja dabūt par kosmisku cenu, bet nu mums atšķiras viedoklis par to, kas ir brīvi pieejams.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 1 Atbildēt

Nevis "mums", bet tev pašam, piemērojot to dažādi pēc savas patikas. Arī PS2 varēja dabūt precīzi tāpat kā raksti - pie spekulantiem par kosmisku cenu. Es pat pieteicos ražotāja rindā (pie Sony dīlera) par ražotāja cenu - un tajā mana kārta tā arī nav pienākusi līdz pat šai dienai.

core Reģ.: 03.01.2017
0 3 Atbildēt

Ak tu, nabadziņš, ps2 nevarēji dabūt, man gan bija, un nepirku pie spekulantiem. Es skatos, tev vispār tāda grūta dzīve, neko dabūt nevari, vienmēr visur tev piekasās...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

Stulba mēdīšanās pieder pie lietas. kad saproti, ka argumenti beigušies. Bet jā - kad iztapīgam muļķim ar zemām prasībām dzīve patiešām IR vieglāka. 

Tikai nemelo, ka nepirki pie spekulantiem. Maz ticams, ka dabūji par ražotāja cenu un esi to dažu laimīgo loterijas uzvarētāju (jā es zinu, cik eksemplārus Sony iedeva Latvijas pārstāvimun cik tie maksāja) vidū. Vienkārši esi pieradis, ka spekulanta profesija šobrīd nav pasludināta par sodāmu.

core Reģ.: 03.01.2017
0 0 Atbildēt

Nē, tas pieder pie lietas runājot ar personu, kura visu laiku melo un sagroza faktus.

core Reģ.: 03.01.2017
0 0 Atbildēt

lynx85 rakstīja:

core rakstīja: www.1a.lv/p/spelu-konsole-sony-playstation-5-slim-1-tb/mnse?cat=2x0&index=6

Ja steiga, lūdzu, uzreiz vari braukt.

Ja jau viss tik skaisti, tad izpalīdzi vēl vienam loham. No jūlija beigām jau cenšos nopirkt galodiņu nažu asināmajam, šitādu www.lamnia.com/lv/p/38363/instrumenti/asin%C4%81sanas-akmens-edge-pro-diamond-matrix-250

Tev vajag tieši šo konkrēto un nevienu citu?

msh Reģ.: 16.04.2007
2 1 Atbildēt

Kādus trīs gadus nebiju ar mašīnu aizbraucis leišos tālāk par Palangu. Šodien ekspedīcijas pēc izbraucu trīsstūri Klaipēda - Kretinga - Palanga - PIZĢEC cik viņi daudz salikuši fotostabus un vidējā ātruma posmus 😱 Pie viena interesanti pavērot gāzes cenas Lietuvā - ja pie mums kartelis ir salicis apmēram visur vienādas cenas, tad Lietuvā tā nenotiek - to ka Palangas kaplī ir tik mazas cenas tikai dēļ Baltic Petroleum ielas otrā pusē sapratu, iebraucot Kretingā ieraugot viadā cenu kas tikai centu lētāka kā pie mums...

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Kādus trīs gadus nebiju ar mašīnu aizbraucis leišos tālāk par Palangu. Šodien ekspedīcijas pēc izbraucu trīsstūri Klaipēda - Kretinga - Palanga - PIZĢEC cik viņi daudz salikuši fotostabus un vidējā ātruma posmus 😱 Pie viena interesanti pavērot gāzes cenas Lietuvā - ja pie mums kartelis ir salicis apmēram visur vienādas cenas, tad Lietuvā tā nenotiek - to ka Palangas kaplī ir tik mazas cenas tikai dēļ Baltic Petroleum ielas otrā pusē sapratu, iebraucot Kretingā ieraugot viadā cenu kas tikai centu lētāka kā pie mums...

Tak varēji tās cenas konkrēti te pateikt...PIZĢEC🙈 Es pildu te www.autogaz.lv/blogs/post/kur-ir-labaka-autogaze-parbaudam-lpg/

msh Reģ.: 16.04.2007
1 1 Atbildēt

Es uzpildījos Jozitā par 55 centiem litrā - Palangas Baltic Petroleum ir, ja nemaldos, 60 centi - kas ir cena maksājot skaidrā, vai maksājot ar kartiņu un atlaižu karti - un tur ielas otrā pusē esošajā kaplī laikam ir 65, kas ar atlaižu karti droši vien tie paši 60 sanāk - nu un Kretingas Viadā un, ja nemaldos, arī Trevenā redzēju 71...

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

core rakstīja:

lynx85 rakstīja:

core rakstīja: www.1a.lv/p/spelu-konsole-sony-playstation-5-slim-1-tb/mnse?cat=2x0&index=6

Ja steiga, lūdzu, uzreiz vari braukt.

Ja jau viss tik skaisti, tad izpalīdzi vēl vienam loham. No jūlija beigām jau cenšos nopirkt galodiņu nažu asināmajam, šitādu www.lamnia.com/lv/p/38363/instrumenti/asin%C4%81sanas-akmens-edge-pro-diamond-matrix-250

Tev vajag tieši šo konkrēto un nevienu citu?

Ko nozīmē - tieši šo konkrēto? Vai tad ir alternatīvas? Cik es zinu, tad alternatīvu nav. Ja tu jautā par numerāciju, tad man vajag pilnam setam vēl 250, 650 (vai analogo 450) un 2300 (vai analogo 1700). Jo, kamēr es gaidu (no jūlija, kad es paņēmu svarīgākos tobrīd ciparus) un ceru ka varēšu setu nopirkt vienā (jā, bļe, VIENĀ veikalā), tikmēr jau ražotājs izlaidis nākamo paaudzi ar nedaudz savādāku numerāciju. 80, 250 un 4000 palika nemainīgi.

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
0 0 Atbildēt

Bradypus rakstīja: Precīzi. Un ko dara revolucionārs pūlis? Pēc vadoņu pavēles ar aklu naidu apkaro "tautas ienaidniekus". Paņem konkrēti Ļeņinu - ar Rotšildu finansējumu izkāva mazos uzņēmējus, sauktus par buržujiem, nostiprinot koncentrētas lielvaras pozīcijas pār pūli.

beidz pīties pretrunās. Ne jau 'pūlis' veica Ļeņina revolūciju - pūlis apātiski noskatījās. 

Nosacītais pūlis jau bija veicis februāra revolūciju, gāzis cara varau, un mēģināja šā tā ieviest kaut ko demokrātiskāku. Ļeņins bija vāciešu mēģinājums hibrīdkarā

imzz Reģ.: 27.02.2015
1 0 Atbildēt

Aha. Un no tā boļševiku politbiroja, kurš pieņēma lēmumu gāzt Kerenska valdību 7 locekļiem, cik atceros 4 bija ebreji. Un nepiesieniet man "Cionas gudros ;) par to politbiroju ir vēsturiska patiesība. Tie ar pieņemtajiem vārdiem: Kameņevs, Zinovjevs, Trockis, Sokoļņikovs.

core Reģ.: 03.01.2017
0 0 Atbildēt

lynx85 rakstīja:

core rakstīja:

lynx85 rakstīja:

core rakstīja: www.1a.lv/p/spelu-konsole-sony-playstation-5-slim-1-tb/mnse?cat=2x0&index=6

Ja steiga, lūdzu, uzreiz vari braukt.

Ja jau viss tik skaisti, tad izpalīdzi vēl vienam loham. No jūlija beigām jau cenšos nopirkt galodiņu nažu asināmajam, šitādu www.lamnia.com/lv/p/38363/instrumenti/asin%C4%81sanas-akmens-edge-pro-diamond-matrix-250

Tev vajag tieši šo konkrēto un nevienu citu?

Ko nozīmē - tieši šo konkrēto? Vai tad ir alternatīvas? Cik es zinu, tad alternatīvu nav. Ja tu jautā par numerāciju, tad man vajag pilnam setam vēl 250, 650 (vai analogo 450) un 2300 (vai analogo 1700). Jo, kamēr es gaidu (no jūlija, kad es paņēmu svarīgākos tobrīd ciparus) un ceru ka varēšu setu nopirkt vienā (jā, bļe, VIENĀ veikalā), tikmēr jau ražotājs izlaidis nākamo paaudzi ar nedaudz savādāku numerāciju. 80, 250 un 4000 palika nemainīgi.

Atzīšos, es vispār nesaprotu par ko tu runā, man galodiņa ir galodiņa, un ir nopērkama jebkurā depo vai senukai, tā ka piedod, tev es nevarēšu līdzēt 😂

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

Būtībā jau pohu#, galodiņa vai kas. Te aizsākās runa par to, ir vai nav deficīts mūsdienās. Daži saka ka nav, es saku ka ir. Esmu diezgan lietas gaidījis pat gadu, kamēr mantu saņemu, esmu gaidījis gadu un beigās nesaņemu neko, nākas pārsēsties uz nākamo zemāko alternatīvu. Citi, redz, pēdējo reizi rindā stāvējuši ar tukšām cigerešu paciņām, es pieņemu ka tas laikam bija sen? Es vēl šodien stāvu rindā(s), digitālās, bet tomēr, rindās. Nu nevar visu tā uz sitiena nopirkt ko gribi.

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Esi pārliecināts, ka analogu nav ? Stiprinājums izskatās tāds pats, kā visiem fiksētā leņķa asinātājiem. varbūt garums atsķiras. protams, cena liecina, ka tur ir "daudz dimantu", bet var sapirkties kādas 3 lētākas galodas par to cenu.

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

Nu es pieņemu ka te neviens neatšķir silīcija karbīda abrazīvus no alumīnija oksīda, nemaz nerunājot par sintētisko dimantu uz metāla bāzes, dimantu fenola sveķu nesējā, vai kubisko borona nitrīdu.

Nē, diamond matrix akmeņiem alternatīvu nav.

core Reģ.: 03.01.2017
0 0 Atbildēt

Nu es tiešām nesaprotu par ko tu runā 😂 un iespējams tāpēc, ka tas ir kaut kas tik specifisks, tāpēc tiešām uz katra stūra netirgo. Bet nu piekritīsi, ka ir atšķirība vai runājam par ikdienā nepieciešamu lietu deficītu, vai kaut kā tāda, ko 99% cilvēki pat nezin kas tas ir.

Ja es tiešām saprastu kas jāmeklē, tad varbūt palīdzētu, bet es nopirktu galodu pa 5€

virtuveslietas.lv/produkti/nazu-asinasana/1/612/asinasanas-udens-akmens---galoda-king-250-1000-grit

Kas ir šis? Neder? Un ir liela atšķirība 250 no 240?

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

Kā jau teicu, pajāt tās galodas. Tagad tu man tiešām sūdu iesaki, bet tur ne tava vaina, viss kārtībā.

Nē, runa bija par to ka pārticis cilvēks ieiet veikalā un nopērk to ko grib. Tā nu vis gluži nav. Labi, galodas, nu hujsņim, 99% nejēdz un nevajag. Tak ir citi piemēri. Pirku medību plinti, gaidīju gadu. Pirku plintei klusiķi - gaidīju gadu un nesagaidīju. Nopirku mazāku un sliktāku (jā, arī lētāku). Paziņa pirka laivai motoru - bez diviem mēnešiem gadu. Jā, var jau teikt ka maizei un kefīram deficīta nav, bet ka pārticis cilvēks ieiet veikalā un pērk šodien, te un tagad to, ko iekārojis - nu galīgi tā nav. Nauda ir - manta nav. Un kas tas ir ja ne deficīts?

P.S ar šo arī offtopiku varam beigt.

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Nu, tevis minētās vielas atšķiru diezgan labi, kaut vai tāpēc, ka kādreiz mācījos ķīmijas fakultātē. Arī to zinu, ka bora nitrīda, kura kristāli, tie, kuri ir kubiskie, nevis heksagonālie, kā jau tu demonstrējot savu inteliģenci, norādīji, ir cietāki par dimantu. Bet tikai augstākās temperatūrās, ne istabas, kurā parasti galodas lieto. Sintētiskais dimants uz plāna metāla bāzes, kas, savukārt, uzlīmēts uz plastmasas, pieņemu, ka ir visām lētajām galodām arī, tām, saprotams,  kuras skaitās dimanta galodas, komplekts no 4 apm. daži desmiti EUR. Man pašam ir asinātājs ar 4 tādām galodām. Lētucis, saprotams, virtuves nažiem domāts. Gan dārgāks par Lansky, kas tiešām ir lētucis. Tu būtu varējis labāk paskaidrot, kāda ir tieši ir diamond matrix akmeņiem priekšrocība. Man grūti iedomāties citu, kā ilgāku kalpošanas laiku, jo 250 ir diezgan rupjam asinājumam domāts, viens no sākotnējiem.

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

250 ir seta apakšgals (jo 80 man laikam tiešām pagaidām nevajag). Augšgals ir 4000 , un daži pirms tā, kuri man jau ir. Tā kā lietoju tēraudus ar augstu vanādija saturu, tad būtībā vai nu šie akmeņi, kuriem aktīvais slānis pietiks manam mūžam, vai nu dimants uz metāla plāksnes, kas, piemēram, pret cpm 10v nav ilgstpējīgi no vārda - necik, ņemot vērā cenas un veiktspējas attiecības. Pāris setus no amazon/ebay/aļika jau esmu nonēsājis līdz plikam bleķim, tā ka apgreids ir tikai likumsakarīgs. Un tā kā ir fiksētā leņķa rokas asināmais, tad, kā jau pats saproti, tormeku ar cbn ripām nepirkšu. Gribu konkrētos akmeņus, pilnu setu, nopirkt nevaru. Deficīts.

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Nu, te tev ir viss sets, tikai štatos. Bet veikals veic arī starptautisko piegādi. 

www.sharpeningsupplies.com/Edge-Pro-Matrix-Diamond-Stones-P1717.aspx

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

pateicos, vien šodien šis ieteikums tikpat noderīgs kā saite uz 1a ar ps5 - krietni par vēlu.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
2 1 Atbildēt

Davai, salīdzinam kkādu kosmiskas un mazrāžotas preces mazpieejamību, ar desu, pēc kuras stāvi 3 stundas))  es tak pats stāvēju, brežneva veikalā, purčikā. Kamēr stāvi, kāds garām ejot pačukst, ka minskā izmeta plauktos kko interesantāku. Pamet vienu rindu, lai joztu uz citu)) bez minskas rindas bija klasiski x3 garākas

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 1 Atbildēt

Jau teicu - šobrīd tu vari nestāvēt rindā tā vienkāršā iemesla dēļ, ka liela daļa samierinās ar zemākas kvalitātes precēm, nevis to, ko gribētu un atlikušie rindā stāv elektroniski - attiecīgi rinda nav jāpamet, lai iestātos otrā. Bet pārtikas piedāvājums un kvalitāte mūsu veikalos ir nožēlojams, salīdzinot kaut ar Lietuvu un Igauniju, nemaz neskatoties tālāk. 

Un jā - pavisam ne kosmiska vēlme - gribu mūsu pašu Cido ābolu karsto dzērienu jau pāris nedēļas - diemžēl visos veikalos pēdējo nedēļu laikā tas vai nu nav vai ir palicis tikai tukšs plaukts ar cenu zīmīti. Un tā nebūt nav vienīgā prece, kuru ir jāmāk izķert un nevar dabūt dodoties uz veikalu vakarā.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 2 Atbildēt

Vēl - pavisam nesen vajadzēja vienam projektam Arduino Nano - pavisam elementāro bāzes kontrolierīti. Izrādījās, ka nav ne vien Latvijas noliktavā, bet arī pie lielā piegādātāja. Piedāvāja pasūtīt ar piegādi pēc 2 mēnešiem. Par laimi atradās divi atlikuši vienā ļoti dīvainā elektronikas bodītē.

spainis Reģ.: 27.04.2006
3 1 Atbildēt

Tas saucās: "Ot žiru besitsa!", nevis deficīts.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 2 Atbildēt

Normāla proletariāta skaudība liek teikt šāds frāzes, bet tas nemaina faktu, ka "deficīts" ir "Tāds (produkts, viela, prece), kura piegāde neapmierina pieprasījumu."

darklight Reģ.: 29.10.2013
8 2 Atbildēt

Eu, nu beidziet tak te huiņu dzīt šoferu topikā! Viens nav varējis pleisi nopirkt nākamajā dienā pēc iznākšanas, otrs kaut kādu NASA izstrādāto galodu nav dabūjis... Ejiet uz diskusiju vai politikas topiku žēloties, kā ļaunā vispasaules pārvalde mākslīgi rada PS, galodu un Cido karstā dzēriena deficītu!

Nopietni! Ja kādam kaut kas vēl piebilstams, tad, lūdzu, dariet to atbilstošākā vietā!

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
1 3 Atbildēt

pšl tu nhj ar visām savām camel paciņām!  spamosim cik gribēsim un kur gribēsim, nav tak deficīts!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

Runājot par deficītiem - kad jūs pēdējoreiz redzējāt pārdošanā tādas jaunas mašīnas kā, piemēram, audī 80?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

rīta humora deva

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 1 Atbildēt

msh rakstīja: Runājot par deficītiem - kad jūs pēdējoreiz redzējāt pārdošanā tādas jaunas mašīnas kā, piemēram, audī 80?

Nu tas nav korekts piemērs. Paņemsim labāk kaut kādu jaunu tepat aprakstītu Bugatti/Ferrari, ko saražos vien 10 eksemplāros. Man ir aizdomas, ka visiem iauto lietotājiem nepietiks, bet kur nu vēl tie, kas ārpus iauto.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
1 0 Atbildēt

msh rakstīja: Runājot par deficītiem - kad jūs pēdējoreiz redzējāt pārdošanā tādas jaunas mašīnas kā, piemēram, audī 80?

Tu tak ne mūžam nenopirktu jaunu a80. Dārga maita

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti