UAZ izgatavo trīsasu kravas auto 4

Foto: Ekrānbilde

iAuto | 29.septembris 2019 6:41

Krievijas autobūves kompānija UAZ izgatavojusi trīsasīgu kravas auto ar palielinātu kravnesību. Sešriteņu kravinieka attēli ievietoti sociālajos tīklos.

Internetā nonākuši trīsasīga UAZ kravas auto attēli. Tas izgatavots uz UAZ Profi bāzes, apgādāts ar trešo asi, pagarinātu riteņu bāzi un apjomīgu kravas kasti, kas ļāvusi palielināt kravnesību salīdzinājumā ar standarta modeli, kas var transportēt 1,5 tonnas.

Ražotājam tuvi ziņu avoti gan vēsta, ka sešriteņu kravas auto sērijveida ražošanu nepiedzīvos – izgatavoti vien daži automobiļi, ko izmantos pārvadājumiem rūpnīcas teritorijā, pārvietojot nestandarta izmēru detaļas.

Piebildīsim, ka Uļjanovskas rūpnīcai savulaik jau bijusi pieredze ar šādas konstrukcijas automobiļiem: 2000-tajos gados tas bija modelis UAZ-2360L, bet 1976.gadā tika radīts prototips UAZ-452DG ar kravnesību divas tonnas.

Kas attiecas uz sērijveida produkciju, tad UAZ plāno Profi pagarināto modeli uz parastā divasu kravinieka bāzes. Šāda, gandrīz septiņus metrus gara modifikācija atšķirsies ar garāku rāmi, riteņu bāzi un pastiprinātu piekari.

Visi komentāri

11 0 Atbildēt

76. gada modelis izskatās drošāks un stilīgāks.

3 0 Atbildēt

turklāt vecais bijis 6x6, viena bēda - motors tam visam bijis par vārgu

0 0 Atbildēt

Patiesībā man šis vienmēr ir fascinējis pie krieviem - kas traucē pārnesumus pārveidot, vai vēl labāk reduktoru (tad visai spēka pievada sistēmai mazāka slodze), lai dzinēja jauda vairs nespēlētu būtisku lomu.

0 0 Atbildēt

Piekrītu , par 1976.gada modeli..Ir braukts ar parasto kravas un parasto "bobiku", nebij slikti..;))

Tavs komentārs

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

Ķīniešu elektroauto aizdegas uzlādes laikā (+ VIDEO) 3

Video novērošanas kameras fiksējušas brīdi, kad uzlādes stacijā Ningbo pilsētā, Ķīnā, pēkšņi aizdegās automobilis, kas bija pieslēgts uzlādes iekārtai. Lasīt vairāk

Latvijā gaidāma vētra un ļoti stiprs lietus

Sestdien Latvijā gaidāma vētra un ļoti stiprs lietus, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC). Lasīt vairāk

Gandrīz 5,3 metri un augstākā līmeņa komforts: Genesis iepazīstina ar jauno flagmani GV90 (+ FOTO) 8

Hyundai luksusa zīmols Genesis prezentējis savu jauno flagmani – GV90, 5,29 metrus garo elektrisko SUV, kas būs pieejams standarta versijā un īpaši greznajā GV90 Neolun. Lasīt vairāk

Svarīga informācija CSDD klientiem – kādi personas dati skarti kiberuzbrukumā 8

2026.gada 10.augustā veiktā komplicētā kiberuzbrukuma rezultātā CSDD IT sistēmai, trešajai pusei bija neatļauta iespēja piekļūt informācijas sistēmās esošajiem maksājumu kvīšu ietvertajiem klientu datiem, tajā skaitā, personas datiem. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti