Visādas sarunas par pasaules politiku.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004

iauto.lv/forums/topic/40617-transports-un-ista-ekologija?pnr=16

Šeit tādi teksti iederētos labāk.

msh

WALA rakstīja: Par PSRS - pārdots man nav nekas, bet arī tajā laikā dzīvoju bēdu nezinādams, bet jā zinu kā citiem takā greizajā valstī gāja arī sūdīgi. Tam laikam mums bija lieli "blati" praktiski visur, izņemot varbūt pie auto iegādes ne, ar ģimeni tirgojām dārzeņus, ar neretiem braucieniem uz Ļeningradas tirgu ar pilnu "fūri" un ne to pašu tukšāko pagrabu. Jā bija arī sīkajiem pa reizie ko pastrādāt. Man personīgi nav nevienas sliktas atmiņas. Nē to valsti man atpakaļ nahren nevajag, tā ir iekārta kas pati sevi sagrauj izņemot varbūt gadījumus,

kad diktators a la Staļins visus īsā pavada tur, citādi tā sistēma pie mums strādāt nevar.

Ja jau tu saki ka to iekārtu mums nevajag, tad kāpēc pats fano par demokrātiem? Tā saucamie liberāļi, pie kuriem pieder arī demokrāti, no komunistiem atšķiras tikai ar to kā tikt pie varas - komunisti vispirms ar brutālu spēku sagrāba varu un tad izveica darbības lai nodrošinātu varas palikšanu savās rokās - liberāļi darbojas demokrātiskas sistēmas ietvaros, veicot vajadzīgās sabiedrības izmaiņas lai ievēlēti tiktu viņi - māca pareizo vēsturi un pareizo domāšanas veidu skolās un universitātēs, ar kaut kā atmešanu uzpērk kaut kādus vēlētāju slāņus, ielaiž visādus imigrantus, kuri pēc tam lielākoties kļūst par viņu vēlētājiem, panāk lielāku vai mazāku cenzūru, un tā varētu turpināt.

Par universitāšu kvotām tu kaut ko neesi sapratis. Es par to dabas parādību, par kuru ir dzirdēts šur tur rietumos - iestāties universitātē dabū tikai tie, kam augstākās atzīmes - bet paņem uzliek ka, teiksim, kursā 20 purniem jābūt melniem, tb garantē tās vietas cilvēkiem ar melnu ādas krāsu, neatkarīgi no tā, kā viņu atzīmes attiecas pret pārējajiem - no kā pēc tam attiecīgi cieš mācības...

Par imigrāciju - pirmā doma izlasot to tavu tekstu - bļin, tu spēj domāt arī par kaut ko citu kā tikai naudu?! Palasot šajā forumā tādu kā tu, tekstus, es tiešām nebrīnos kāpēc eiropas politiķi ir tikuši tik tālu un valstis un tautas tik tālu nodzīvojušās - ja tā vietā lai uztrauktos par savu tautu un savas tautas demogrāfisko stāvokli, uztraucas par ekonomiju... Tas tā, subjektīvais moments. Objektīvais moments - jeņķu situācija - imigrantu nācija, kura teorētiski un idejiski spēj asimilēt visus tos imigrantu barus. BET ir viens maziņš sīkumiņš - valstij vajag noteiktu veidu imigrantus, un visas normālas valstis savas robežas kontrolē. Un ASV dod gadā 1 miljonu imigrantu vīzu, cilvēkiem, kuri tiek uzskatīti par derīgiem. Tad kāpēc tev šķiet pieļaujami pieļaut nelegālo imigrāciju? Kam vajag nelegālos imigrantus? Pats gribētu dzīvot kādu bandu pārņemtā rajonā?

Tas par ASV. Eiropā ir bēdīgāk - eiropā ir normālas nacionālās valstis, nevis kaut kādas imigrantu jaukteņvalstis - te nemaz nav diskusijas, kāpēc imigrācija ir slikta, sevišķi pie tā ka pamatā imigranti ir musulmaņi.

WALA

19.09.2019 21:34

Kādā bandu pārņemtā rajonā, tu zini ka šī problēma ir saistīta tiešā veidā ar to kā mēs attiecamies pret citu ādas krāsu? Segregācija rodas apkāttējās attieksmes dēļ, un reizēm ar stulbu politiķu dēļ.

Un cik ērti ir tupēt un sūkt alu un bļaut pilnā rīkle ka imigranti ir slikti, un patiesībā neko nerisināt, un nedod dievs ka situācija mainīsies un būsim spiesti stiep savas pakaļas prom no savas zemes(tikai tas var galīgi nebūt tas iemesls kurs msh pirmais iešausies prātā).

 
1.. 9 10 11 12 13 14
viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Bradypus rakstīja: Propaganda ir veiksmīga tikai tad, ja tās daļa ir patiesība. Nav mana problēma, ka tava "Kremļa metodička" ir iekļāvusi tieši šo patiesību par Eiropu. Ar homoseksuālismu gan esi pārspīlējis un par nacismu piemelojis - nu vai arī vienkārši citē iepriekšmineto avotu, jo tu esi vienīgais, kas šādus apgalvojumus te izsaka.

krieviem eksistē vārds "Opustitj" kas nozīmē izdrāzt kādu veci. Tas skaitās kruti.

Policijā, cietumā, armijā, ... utt to dara visu laiku un tas pat neskaitās homoseksualisms. Homītis ir tas, kuru "nolaida".

Krievi attiecībā uz vīrieti lieto savā leksikā vārdus - "vijebu", "trahnu" . Un tas skaitās pat kruti. Īsts vecis ir tas, kurš izdrāž kādu citu veci.

Tāpēc es nepārspīlēju.

Visi krievi ir pedziki.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Apbrīnojami labi orientējas krievu valodā un dzimumattiecību specifikā.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Kā jau teicu, es esmu krievulogs.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Bradypus rakstīja: Palēnām tev pieliec, ka ir vairāk, nekā divas dimensijas, kas veido pastāvošo kārtību. Turpini, varbūt kādreiz aptvēris, kādēļ eksistē termins politekonomika un to, ka ekonomiskā un politiskā sistēma jebkurā brīdī ir spēkā vienlaikus, veidojot kaut kādu kombināciju.

Tas tev nepielec.

Valsts kontrolētu kapitālismu sauc par sociālismu tikai tad, kad tas neskar Krieviju. Ja tā ir Krievija vai PSRS, tad uzrodas jauns termins - valsts kapitāls.

Es, kā krievulogs, pat zinu kura valsts popularizē tādu marasmu.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Neatkarīgi no tā, kā kaut ko sauc tev mīļie krievi, nemainās pārējās pasaules fašisma definīcija. Pārstāj uzspiest visiem savu krieviloģiju - es mobilizējies un uzzini, kur tava vietā, krievulog.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

λόγος (logos) — grieķu valoda - jēdziens, zinātne

Krievu loģija - zinatne, kas pēta krievus. Krievulogs - cilvēks, kas nodarbojas ar šo zinātni.

Neviens nesaka, ka krievijā nav fašisma.

Vienkārši nevajag vienu un to pašu lietu saukt dažādi subjektīvu faktoru dēļ.

Vienalga - esi tu krievufīls ( krievmīlis) vai nē, gan Briselē, gan Maskavā, gan Rīgā, gan Stokholmā sēž sociālisti.

Tikai kaut kur ir fašisti, kaut kur nav.

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Atvainojos par iejaukšanos, bet izskatās , ka te ir jēdzienu sajukums:

"Valsts kontrolētu kapitālismu sauc par sociālismu tikai tad, kad tas neskar Krieviju. Ja tā ir Krievija vai PSRS, tad uzrodas jauns termins - valsts kapitāls."

Valsts kontrolētu kapitālismu par sociālismu sauc tikai Ķīnā un dažās eksotiskās valstīs. Kas ir domāts ar valsts kapitālu vienskaitlī ? Ja domāti valstij daļēji vai pilnīgi piederoši kapitālistiski uzņēmumi, tad, piem. Skandināvijā ir pilns ar tiem. Bet attiecībā uz PSRS, tur vispār izvairījās lietot jēdzienu "kapitāls". Pēc PSRS doktrīnas kapitāls ir līdzeklis virsvērtības gūšanai darba ļaužu ekspluatācijas procesā, kas PSRS pēc definīcijas , nenotika.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Ko eksperti saka par Itālijas vēlēšanu rezultātiem?

Antivakseri uzvar! Ja kas, man liekas, ka Meloni partija ir atspulgs Berņa BSL. Identiski uzstādījumi - atbalsts Ukrainai, obligātās vakcinācijas noliegums, LGTB praidi ņem brīvdienas uz 4 gadi utt.

mefisto Reģ.: 22.05.2017
0 1 Atbildēt

Ja itāļi tik pārliecinoši atbalsta Meloni, tad jau viņiem to vajadzēja. Palika atmiņā viena itāļu politologa frāze: "Šī partija varētu būt Putina trojas zirgs Eiropas Savienības sabrukumam".

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Jā, jūsu putincentriskajā pasaulē jau nekādu citu argumentu vairs nav. Bet taisnība vien ir - ES bez Putina neizdzīvos.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Kādā ziņā viņa varētu sabrucināt ES.?

Es jau tw padiskutēju ar vienu Itālijas eksperti. Viņai tiek piesieta kkādāa saistība ar Mussolini. Kas manuprāt ir parasta birka. Lielākā brēka, man liekas, ir par LGTB, kas arī varētu nozīmēt to itkā vienoto Eiropas pozīciju. Par LGTB maršiem Itālijā var aizmirst. Tāpēc arī tāds satraukums.

mefisto Reģ.: 22.05.2017
0 1 Atbildēt

Tādēļ, ka viņu skatiens pilnībā atšķirās no Briseles daudzos jautājumos. Imigrācija, eiro, LGBT tiesības utt. Ir potenciāls Orbāna scenārijam.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Un kādēļ ne Polijas scenārijam?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Tā tas varētu būt, bet tik nav skaidrs kāpēc ES būtu tādēļ jāsabrūk?

Šobrīd tak Latvijai, Baltijai un Polijai ir atšķirīgs skatījums uz migrāciju no Krievijas. Vai tad tāpēc sabruks ES? Vienkārši politiķi savu dienaskārtību, idejas bīdīs tālāk un centīsies lai to pieņem, atbalsta arī citu valstu politiķi.

Varbūt Meloni uzspiedīs uz Makronu , Šolcu lai tie beidzot tankus iedod Ukrainai. Līdz šim tur tai Reiropas lielajā trijniekā tāda šļaugana tā pozīcija. Viņa ir to Makronu jau iepriekš kritizējusi.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

"Šļaugana tā pozīcija" ir tiem, kas labi saprot, ka viņu un viņu bīdītās politikas gals pienāks reizē ar Putina galu. Nu nezin viņi, ko darīt tajā pasaulē bez Putina - visi viņu plāni ir balstīti sadarbībā ar Putinu.

Tiem, kam nepielec - "aukstais karš" ir sadarbība, kurā abas puses "pretinieku" izmanto kā argumentu savas iekšpolitikas attaisnošanai. Nekas netur pūli lielākā paklausībā, ka bīstams ārējais ienaidnieks, no kura sargā tikai vara, kurai par to var piedot šadas tādas iekšpolitiskas "neizdarības".

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

Varbūt tur ir kkāda Putina mnagohodocvočka, bet nu Meloni pat atrodoties opozīcijā aktīvi atbalstīja ieroču piegādes Ukrainai. Konkurenti, cik zināms, mēdz speciāli izcelt kkādus pusizdomātus faktus. Dzirdēts par Trampu, Orbanu utml.

mefisto Reģ.: 22.05.2017
0 0 Atbildēt

Ā ja, Orbāns šobrīd ir tur, kur ir, dēļ izdomājumiem?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Es runāju par saistību ar Orbānu. Piemēram var brīvi pateikt, ka Ogres mērs ir liels Orbāna piekritējs. Tāpēc sitīsim viņu

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

mefisto rakstīja: Tādēļ, ka viņu skatiens pilnībā atšķirās no Briseles daudzos jautājumos. Imigrācija, eiro, LGBT tiesības utt. Ir potenciāls Orbāna scenārijam.

Rekur Polijas viedoklis ar atšķiras no Briseles - ļaunoi tie poļi, vai ne? Imigrantus nemīl. Eiro nemīl. LGBT nemīl. Ir potenciāls scenārijam pirkt Krievijas gāzi par zlotiem, atšķirībā no Vācijas, kas ir izteikta Putina ienaidnieks, vai ne?

www.euronews.com/2022/09/27/baltic-pipe-norway-poland-gas-pipeline-opens-in-key-move-to-cut-dependency-on-russia

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt
imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Šodien, Arestovičs strīmā ar Feiginu bija makten sašutis par Ukrainas balsojumu ANO ģenerālās asamblejas rezolūcijā par kodolieroču neizplatīšanu Tuvajos Austrumos.

Tā kā vienīgā valsts TA kurai, lai gan tā neatzīstas, kodolieroči pieder, ir Izraēla, šo rezolūciju var uzskatīt par pret Izraēlu vērstu. Bet Ukraina, tā sakot, priecīgi nobalsoja par, un Arestovičs nevarēja saprast, kā tāds stulbums varējis notikt. Vairums ES valstu atturējās, Baltijas valstis ieskaitot. Balsojuma rezultāti no Jerusalem Post:

www.jpost.com/international/article-720993

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt
imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt
GTD2 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

Izskatās ,ka aijo kaput

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Nav, nav šito video ierakstījis pēc ziņas par aprakšanu drupās. Aijo vēl mums Kuzjas māti parādīs

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt
imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Droši vien ar droniem, ja vispār notiks, jo starp valstīm ir Persijas, līcis vidēji 200 km plats. Vēl var no Jemenas teritorijas, bet arī tikai apšaudes veidā.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Vācija aicina savus pilsoņus nekavējoties pamest Irānu

t.me/c/1307866449/28871

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Apsveicu visus komunistus ar LOSR ( Lielās oktobra sociālistiskās revolūcijas ) 105. gadadienu ;)

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt
Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Apsveicu visus komunistu lohus ar "demokrātijas miršanu" ASV.

MMX Reģ.: 03.03.2022
1 0 Atbildēt

Tas par to, ka Trampa atbalstītie republikāņi netika tālāk vai par to, ka Tramps draud savam potenciālajam sāncensim uz prezidenta krēslu?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Par to, ka demokrāti papisa trubu

MMX Reģ.: 03.03.2022
0 0 Atbildēt

Ā, nu tas ir normāli un diezgan pelnīti. Domāju, ja republikāņi izvirzīs kādu sakarīgāku prezidenta kandidātu, tad demokrāti papisīs arī prezidenta krēslu. Tramps un viņa kompānija ir pārāk polarizējošas figūras, attiecīgi Baidens tika pie krēsla tikai tāpēc ka amerikāņi balsoja pret Trampu nevis par Baidenu, attiecīgi pie cita republikāņu kandidāta demokrātiem vienkārši nebūs ko piedāvāt pretī. Demokrāti sevi šobrīd ir izsmēluši un ja republikāņi izkratīs no sava vidus kādus sakarīgākus un jaunākus līderus, tad nākamās vēlēšanas būs vienos vārtos.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Es gribētu, un tas izskatās cerīgi, kā nākamo prezidentu redzēt DeSantis. Fakts, ka demokrāti viņu jau ir pasludinājuši par ļaunāku par Trampu, vien jau kaut ko liecina.

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Franču kreisie un "tiesības uz slinkumu". Francijas kreiso novirzienus varot raksturot 3 politiķu, kuri/kuru novirzieni gan neieredzot cits citu, uzskati. Un, dīvainas sagadīšanās dēļ, visu trīs uzvārdi sākas ar R.

Pirmā ir Sandrīna Ruso (52), zaļā deputāte, kura kaislīgi runā par “intersekcionālismu” — pārliecību, ka visas sociālās cīņas, sākot no feminisma, līdz antirasismam un beidzot ar ekoloģiju, ir savstarpēji saistītas. Viņa cita starpā uzskata, ka darbs ir “labējā spārna vērtība” un ka kreisajiem un zaļajiem ir jāveic kampaņas par “tiesībām uz slinkumu” un pret īpašumu, labklājību un izaugsmi.

Otrais “R” ir 53 gadus vecais Fabiens Roussel, Francijas Komunistiskās partijas līderis, kurš aizstāv strādājošo tiesības apēst “labu steiku” un apgalvo, ka kreisajiem ir jābūt “darba partijai”, nevis “partijai”. par labklājību.” Viņš šoziem rīkos vairākas sanāksmes visā Francijā, lai sludinātu savus "tradicionālos" uzskatus. Viņa komentāri ir kaitinājuši citus kreisos spēkus, taču padarījuši viņu par populārāko kreiso politiķi Francijā starp cilvēkiem, kuri balso par labējiem.

Trešais “R” ir 47 gadus vecais Fransuā Rafins, žurnālists un filmu veidotājs, kļuvis par politiķi, kurš sevi uzskata par “praktisku sociālistu” — kādu, kurš vēlas uzlabot parastu cilvēku dzīvi, nevis ideologu vai teorētiķi. Savā jaunajā grāmatā "Je vous écris du front de la Somme" ("Es rakstu jums no Sommas kaujas frontes") viņš apraksta darbaļaužu un vidusšķiras atsvešināšanos no kreisā spārna politikas savā vēlēšanu apgabalu Amjēnā, grūtībās nonākušajā Sommas departamentā Francijas ziemeļos. Rafins saka, ka ir pienācis laiks atteikties no pastāvīgas sašutuma kultūras pankreisajā koalīcijā (Nouvelle Union Populaire Ecologique et Sociale vai Nupes). Kreisajiem ir jāatjauno valdības kultūra.

"Es ar lielu aizrautību ticu feminisma, ekoloģijas un antirasisma vērtībām," saka Rafins. “Taču mēs nedrīkstam iekrist slazdā, runājot tikai par "ekolobobiem" vai tikai par lauku nabadzīgajiem iedzīvotājiem. Mums ir jāatrod veids, kā runāt ar visiem un atrast vēstījumu cerībai.

French left fights over ‘right to laziness’ and loses sight of its center

www.politico.eu/article/france-left-personal-ideological-difference/

1.. 9 10 11 12 13 14
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti