Šofera dienasgrāmata.

gunbox Reģ.: 23.12.2016

Uzmeikošu vēl vienu spama vietu, kur padalīties par šofera dienu. Būtu forši, ja šeit nediskutētu bet vienkārši iemetam stāstu, cik "patīkama" Latvijā ir braukšanas kultūra.

1.. 35 36 37 38 39 40
650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

22:05,19. janv.2023...Kurzemes Vārds..

Laucinieki posta...Neskatoties uz vairākkārtīgiem aizrādījumiem,ka stingri aizliegts braukt jūrmalā...laucinieki, sevišķi Pērkones pagastā,..nemaz neievēro aizrādījumu un brauc pār tikko iedēstītiem apstādījumiem. Vakar policija sastādīja protokolu un nodeva tiesai.. Pērkones pagasta piederīgo Jāni L.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: tu sabrauci kkadās auzās. aizdedzi koriģēja veciem karburātoru dzinejiem, kuru aizdedzes sistēma nespēja to darīt. viss kas ar šprici jau pats prot to visu darīt. nekādas iejaukšanās aizdedzē vispār netiek pieļautas liekot gāzi. tikai barošanā

Tas man? Slikti ka tu nezini motoru vadības darbības principus - gāze deg lēnāk, tai vajag agrāku aizdedzi nekā benzīnam, bet motoru vadības no savām kartēm griež tikai agrāku.

Še palasies vecu rakstu par to kā pareizi sagāzēt motoru web.archive.org/web/20190411163507/http://prj-tuning.com/?p=233

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 4 Atbildēt

Vecs raksts, kā darīt pareizi un absolūts noliegums, ka kāds gāzes kantoris to varētu zināt - tik tu viens tāds gudrs.

0 0 Atbildēt

Nu, cik gāzes kantori to piedāvā? 10 gadus atpakaļ kad stiliņš bija dzīvs, tur parasts vadības bloka appisējs - korektors - bija pāris kadriem uz savu galvu uzlikts, tas nekas ka puse foruma bija Rīga/pierīga, un kā jau droši vien esi pamanījis, ar gāzes plītīm nospiedošā vairākumā brauc pilsētnieki - minos ka tolaik izslavētais dižās pilsētas kantoris bija tāds Heinrihs, tas, protams, arī neko tādu nemācēja.

Es viens ne. Bet, kā izskatās, pamatā tikai entuziasti ko tādu dara.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Tev tiešām liekas, ka esmu veicis izpēti un vācis statistiku par gāzes kantoriem? Atkārtošu - nopirku auto ar aizvēsturisku gāzes iekārtu, kam šāda komponente bija un pirmais googlei paprasītais kantoris (Heinrihs tas nebija) apkopes ietvaros tai kā pašsaprotamu veica softa update un izskaidroja tā jēgu. Var jau būt, ka man vienkārši šausmīgi paveicās un tā pasaule, ko tu zīmē ir īstā. Bet kaut kā negribas tam ticēt.

0 0 Atbildēt

Pardon, vēlāku nevis agrāku.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
1 0 Atbildēt

tas līkais suns joprojām ielās

1.. 35 36 37 38 39 40

Lasītākie raksti

Jaunie raksti