Šofera dienasgrāmata.

gunbox Reģ.: 23.12.2016

Uzmeikošu vēl vienu spama vietu, kur padalīties par šofera dienu. Būtu forši, ja šeit nediskutētu bet vienkārši iemetam stāstu, cik "patīkama" Latvijā ir braukšanas kultūra.

 
ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

ezis71 rakstīja: 2021.gada jūnijs

goo.gl/maps/TfdBRcMwKVYyuQX29

ir zīmes 90

2022.gada oktobris

goo.gl/maps/FoMWd1JC7hoco21P8

zīmes 90

2023.gada maijs

goo.gl/maps/bdGyc6odvypZ2YZNA

zīmes 90 pazūd bet 16.jūnijā braucu uz laukiem un zīmes 90 atkal vietā.

Kādi būs secinājumu?

Kad iepriekšējā posmā ir 110 sezona, tur uzliek 90, lai zinātu, kur 110 beidzās.

Tur jau tas stāsts,bija 110 bet 90 tanī vietā nebija.Bet tad rodas jautājums,kāpēc to 90 vispār ir jāņem nost,viņš kādam traucē?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

izrādas ka ASV ir arī šāda nosaukuma "ielas/ceļi":

en.wikipedia.org/wiki/Zzyzx,_California

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

WALA rakstīja: izrādas ka ASV ir arī šāda nosaukuma "ielas/ceļi":

en.wikipedia.org/wiki/Zzyzx,_California

Norvēģijā - Lofotu salās sanāca būt ciemā, kura nosaukums ir "A" ar aplīti virs burta. Tas skaitās norvēģu alfabēta pēdējais burts... Nu, apmēram tā, it kā Latvijā kādu miestu nosauktu par "Ž".

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Šorīt TV3. Kaisīs lignosulfonātu (celulozes ražošanas blakusprodukts) labsoflatvia.com/aktuali/jauna-tehnologija-celu-atputeklosanai

Pamanījās nosaukt arī kalcija hlorīdu par sāli. Parasto. Kontekstā.

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

Man savukārt rodas jautājums par šīs sadaļas šoferi. Kur ir palicis 650 kungs? Kkā jau pirms Jāņiem pazuda un nav vairs manīts.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
1 0 Atbildēt

Mērkaķbarību dabūjis, rakstu komentāros ir.

darklight Reģ.: 29.10.2013
6 0 Atbildēt

A nahera? Viens no vērtīgākajiem foruma dalībniekiem. Ok, garos anāllītiskos rakstus daudzi nespēja pārvārīt, bet arī par tēmu un konkrētiem jautājumiem no viņa puses tika sniegts daudz derīgas informācijas. Es domāju, ka pašam pagurums iestājies, a nopietni? Bans?!

Uggga Reģ.: 04.01.2006
1 0 Atbildēt

darklight rakstīja: A nahera? Viens no vērtīgākajiem foruma dalībniekiem. Ok, garos anāllītiskos rakstus daudzi nespēja pārvārīt, bet arī par tēmu un konkrētiem jautājumiem no viņa puses tika sniegts daudz derīgas informācijas. Es domāju, ka pašam pagurums iestājies, a nopietni? Bans?!

Tā sanāk, komentē tikai rakstus zem nika LOHS dažādās variācijās

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Viss pareizi,jā, tajās variācijās uzskaitīju numurus no tēmas "izvērtēt un dzēst".Tajā tēmā patlaban veseli 786gab Lohi bij piedalījušies.Un vēl bij otra tēma.Kā/ko "uzlabot".

Krotow Reģ.: 09.09.2008
1 0 Atbildēt

Staķis šorīt esot aizbēdzis no posteņa

www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/03.07.2023-stakis-pazino-par-atkapsanos-no-rigas-mera-amata.a515143/

Redzēs kas nāks viņa vietā. Ja progresīvie, tad būs dildo stabiņu vietā.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Jawohļļ, nu prottams, mēs (šoferi...) tagd tiešām iedziļināsimies šito te kverpļu savstarpejajājājās intrigās- ko viņi tagad cits/citam nokrāpa un kurš/kuram (kurā cohhumā) kko iebāza (un/vai iespējams arī varbūt neiebāza pietiekošā vai nepietiekoši pietiekošā izmēra apmērā un/vai varbūt sazin vēl kaut kā it kā un tā..). 

Es jau teicu, neparvelti tas ķiršu/irsis te skraidīja kā sassvilis un 2ned jo sparīgi blēja no ikkatra massuinfo avota- lai "atgādinātu (lohiem) ka(un Kā) viņš "strādā".Reku tas viņa klauns Vai Vads  - kā viņš (ceļu un dzimumu..) satiksmi te izregulēja.

Reiz pirms gada kkads nejaušs bez/tabū palicis atmiņā- kur kāda pajaunā māmiņa viņam (tam vājvadam) sūdzēja bēdu, ka šamais esot kkur tur solitūdes rajonā pa bedrainu grunts ceļu (ielu..) visu rajona satiksmes plūsmu aizvaigā aiznovirzījis un ka tagd nabaga cilvēkiem (lohiem..) neesot vairs pa kurieni bērnu ratiņus izstumt no/uz deklarēto dzīvesvietu.Ko/kā viņš teica un kāds vispābā bij viņu visu tā  kopkora tupi smerdīgais bazaars kovida un stabiņu ziedulaikos.

Reku,paskat, Burņinieku iela kā apsprausta- KAS diez notiktu, ja (pasarg Die's..) sagadītos kāda tiešām ārkārtas situācija tajā sasspraustajā posmā?

Pagalmi reku- nu tur kkādā imantā vai purcemsā un/vai ķenga ragsā.Tur,plet,ne to ka mašīnas stāvgrūdām piebāztas (jo nav citur/kur), bet vel pamēģini pa pusmetrīgajām dziļajām bedrēm izlavierēt.Nabaga cilvēkiem diezin vai p/iš šhitās te bezgalīgās viņu savstarpējās intrigas un tas tupais ikgadējais bazaars, ka hvz, kas/kuram ir saimnieks un kas/kam īpašnieks.Iedzīvotāji ir lohi, muti ciet un ēdiet su/ūdus- lūk tā ir tā "viņu" patiesā "kalpošana" un gatavība nomirt/par!. 

Uļmanna g-ve, rīgass un LV ijas vīzītkarte- tu passkat, kā tur izstās.Tur, plet, viss LV polit-ekakoonanomiskais "zieds" pšš/garām ikdienā,- aber visiem ira po/uj un kkpd.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
1 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: Šorīt TV3. Kaisīs lignosulfonātu (celulozes ražošanas blakusprodukts) labsoflatvia.com/aktuali/jauna-tehnologija-celu-atputeklosanai

Pamanījās nosaukt arī kalcija hlorīdu par sāli. Parasto. Kontekstā.

Tehniski kalcija hlorīds arī ir sāls. Tikai kālija

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Tad jau forši, lauķu vecie bembji un golfi ātrāk sarūsēs.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Ups, sajuka. Nevis kālija, bet kalcija hlorīds (CaCl2).

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 2 Atbildēt

Lūk, lūk. Sajuka te, sajuka tur, kas kur, kāpēc arī kaut kur pazuda.

MMX Reģ.: 03.03.2022
2 0 Atbildēt

Krotow rakstīja: Staķis šorīt esot aizbēdzis no posteņa

www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/03.07.2023-stakis-pazino-par-atkapsanos-no-rigas-mera-amata.a515143/

Redzēs kas nāks viņa vietā. Ja progresīvie, tad būs dildo stabiņu vietā.

Ja jau spārdam Staķi un RDSD, tad man piemēram patīk remontdarbu pārtraukums Deglava tilta galā. Nu vienkārši kruti, remontu sāka vēl sniegā, RDSD rakšanas atļauja tika vairākas reizes pagarināta (ar pēdējo izpildes datumu 30.06), līdz beidzot šorīt konstatēju, ka sastrēgums kā vienmēr, bedres stāv vaļā un aktīvas rakšanas atļaujas arī vairs nav. Kaut kā stipri nenopietni ka vienu krustojumu izvaro jau kuro mēnesi. Es protams saprotu, ka piķis jāapgūst, konkursi maksimāli daudz jāizmet lai kruķijās otkati, bet nu džeki, zb vienkārši. 

Mācaties no Maskavas, katru gadu pārliekat bruģi pie domes visas vasaras garumā, bet nejau šādi čakarējam satiksmi. Vai vismaz uzprasiet saviem būvnieku čomiem vai viņiem cilvēku pietiek lai termiņos ieķļautos, es vēl saprotu ka budžetā nemāk iekļauties, bet neiekļauties ne budžetā ne termiņos momentā prasās uz skandālu. Tiešām neviens vairs muhļīt nemāk?

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Kurš diez lohs Uļmana g-vē nupat klāja tos assfalta ielāpus, ka vairākas reāli bīstamas ieplakas tur (izskatās ka tīri tīšuprāt) nav aizmālētas? Tajā skaitā, tieši vienības un lielirbes krustos? Kādi izskatās aku vāki uz tās pašas g-ves?

Kad tie pirdarītāju assi salabos to suudagatvi no skaja līdz robežai? Cik gadus tas suuds jau tiek zelēts?

Kuŗš diez tas adbildīgais liellohs ir kaut reizi izbraucis pa "skaistkalnes" ielu tuvējājājā zē-kalnā? Kur miljoniem lohu/regulāro katru dienu jau nezcik gadu garumā lauž savu tehniku?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Šovakar braucot uz Palangu, ieraudzīju ka leiši gatavojas robežkontroles atjaunošanai - asfaltētajā laukumā robežas viņu pusē, kuram satiksme apvadīta apkārt, nolikts Cramo konteinera tipa vagoniņš, sazīmētas līnijas joslām un mētājas pāris zīmes "STOP KONTROLE", karoč sagatavots pagaidu robežkontroles punkts. Kādam ir kāda nojausma, kāpēc?

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
1 0 Atbildēt

msh rakstīja: Šovakar braucot uz Palangu, ieraudzīju ka leiši gatavojas robežkontroles atjaunošanai - asfaltētajā laukumā robežas viņu pusē, kuram satiksme apvadīta apkārt, nolikts Cramo konteinera tipa vagoniņš, sazīmētas līnijas joslām un mētājas pāris zīmes "STOP KONTROLE", karoč sagatavots pagaidu robežkontroles punkts. Kādam ir kāda nojausma, kāpēc?

NATO samits Viļņā.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Šovakar braucot uz Palangu, ieraudzīju ka leiši gatavojas robežkontroles atjaunošanai - asfaltētajā laukumā robežas viņu pusē, kuram satiksme apvadīta apkārt, nolikts Cramo konteinera tipa vagoniņš, sazīmētas līnijas joslām un mētājas pāris zīmes "STOP KONTROLE", karoč sagatavots pagaidu robežkontroles punkts. Kādam ir kāda nojausma, kāpēc?

twitter.com/realNepareizais/status/1676539051007000576?t=ZNBtaz_4muI7esZKt_92bQ&s=19

msh Reģ.: 16.04.2007
1 1 Atbildēt

Neredzu robežkontroli tajā viģikā. Šodien sameklēju kaut kādu rakstu netā, teikts ka no rītdienas līdz trešdienai. Tātad svētdien, braucot ar pliku vēderu, būs jāvicina pase...

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
0 3 Atbildēt

nabadziņš, pase viņam būs jāparāda...

Rr19 Reģ.: 24.04.2017
0 0 Atbildēt

650 rakstīja: Kurš diez lohs Uļmana g-vē nupat klāja tos assfalta ielāpus, ka vairākas reāli bīstamas ieplakas tur (izskatās ka tīri tīšuprāt) nav aizmālētas? Tajā skaitā, tieši vienības un lielirbes krustos? Kādi izskatās aku vāki uz tās pašas g-ves?

Kad tie pirdarītāju assi salabos to suudagatvi no skaja līdz robežai? Cik gadus tas suuds jau tiek zelēts?

Kuŗš diez tas adbildīgais liellohs ir kaut reizi izbraucis pa "skaistkalnes" ielu tuvējājājā zē-kalnā? Kur miljoniem lohu/regulāro katru dienu jau nezcik gadu garumā lauž savu tehniku?

Tie jau labu laiku, kā ieklāti, " guļošo" vietā.

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

Nenē, es par tiem "nupat" šovassar iekakaklātajiem.Kuŗš diez Kertīns "izplānoja" tās ieklājumu vietas un cik/par! to tika samaksāts? Ieklāts tur, kur nebija kritiski- bet VISkritiskākās vietas atstāja neaiztiktas! 

Pie spices vesels krustojums iegrimis.Pazemes upi arīdzan 32 varoņgadu laikā nav izdevies nomierināt.Paskat cik tur riepu švīku tajos cūkurakumos, cik piekaru/riepu un vedamo kravu tur ir kratīts un dauzīts? 

Pirms viadukta virzienā uz centru kustībai bīstamās ieplakakas atstātas neaiztiktas.Bedre 2.joslā krustojumā ar V-gatvi vispār nav aiztikta.Starp V-gatvi un mūkukakusalas nobrauktuvi pirmajā joslā vesela rinda kustībai un piekarei būistamu elementu.

Basseins līkuma iekšmalā aiz skaja virzienā uz jūrmalu- tas suuds pirmsbeidzamā lietus laikā aizņēma jau DIVAS joslas! Zaļā sūudadrošibas suudasēta ir izbagarēta 38 vietās! Pie pašas lidostas izbrauktuves tas milzīgais pirms gada saplacinātais kaunafragments reklamē Latvijas Valsti! To varēja tā izlauzt tikai zemu lidojoša airboltik lidmašīna,kuru dāsni finansē visLVijas Lohi. Rīgass domei nava ņauuudasss! Tfu.. ;p

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt
darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Tam kroplim mazdā vajadzētu kājas salauzt, būtu par vienu dalbajobu uz ceļa mazāk!

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Bet iedomājies ,cik tam kroplim "uzņēmības" un kādas atstrādātas manieres.Viņš pats gan provocē, gan pats arī atriebjas.Pie kam, par šādām izdarībām tikpat kā nav sodīto.Nevienam likumības uzraugam tas neinteresē,visādi kropļi arvien vairāk vairojas.

Kā diez ar viņiem cīnīties un kāds te būtu tas vis vis  efektīvākais Pazemojuma veids.Vvz(hvz).

AD666 Reģ.: 20.12.2019
1 0 Atbildēt

Nu šeit jau tik un tā stāsts par diviem idiotiem kuri satikās, tik cik mazdas braucējs kreitni lielāks idiots.

MMX Reģ.: 03.03.2022
0 0 Atbildēt

Es jau kuro reizi atkārtošos, bet mani māc nopietnas aizdomas, ka to likumības sargu ir palicis tik maz, ka praktiski var uzskatīt ka viņu nav, vismaz izejot tīri matemātiski caur ceļu tīkla kopgarumu un ekipāžu skaitu. 

Nav likumības sargu, nav soda neizbēgamības un ir šis. Mazliet pat ironiski, ka lai pastāvētu demokrātiska sabiedrība ir jāpastāv soda neizbēgamībai drošībnieku paskatā.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Es jau sen saku, nafigam tur ko būtu āpelēt pie katra loha.Tak lai viņš mauc pa to 3šo joslu, kam tur lieki laiku tērēt.Nobrauc garām, lai viņš nošūpojas un miers.Ja metīsies braukt dibenā,-uzbrauc ar vienu riteni uz zālāja.Visi bandīti momentā atpaliks tālā pakakaļā ;p

-ta kādi tur likumsargi,vienīgā iespēja sajust viņu klātbūtni ir tad, kad vienu lohu noķēruši un stāv pusstundu publiskā vietā to formēdami,kamēr visi citi lohi 5km rādiusā jau sen nomierinājušies.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Tīko braucu caur Sarkandaugava, Tvaicene pārplūdusi. Viens bembis stāv peļķes vidū, pār~jie met apkārt

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

-ka plūdi noies, tad stādīsim treknos ķiršus, augs/griezdamies ;p

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Pēc kārtīgiem lietiem tā tur ir vienmēr. Viens bembis tas vispār nav nekas, parasti tur ir vismaz kādi trīs auto pašā peļķē uz ielas un vēl daži noslīkuši zālāja apbraucot peļķi. 

Tagad var doties ievākt noslīkušo numuru ražu!

anoagask Reģ.: 18.06.2019
0 0 Atbildēt

Lidošanu uz 180, straujo bremzēšanu, midžināšanu un taurēšanu video autors smalkjūtīgi izgriezis.

Nesaprotu, kāpēc nevar uz jūrmalenes uzlikt kameras +AI risinājumu, kas pieskatītu joslu izvēli. T.sk tiem, kas no rīgas līdz jūrmalai brauc pa vidējo joslu. Ja vajag steigties, labējā josla ir visātrākkā

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
1 0 Atbildēt

ezis71 rakstīja: Vakar pa pastu saņēmu ielūgumu ierasties 11.04.2023 Gaujas ielā 15 par satiksmes noteikuma pārkāpumu iepretīm namam Dzirnavu ielā 149a.

Tur retu reizi mēdzu braukt pa velo joslu lai nestāvētu garā rindā ar tiem kuriem vajag uz pilsētas centru,mans taisa labo pagriezienu uz Abrenes ielu lai nogādātu meitu Oskara Kalpaka skolu.Es tik domāju kurš mani nostučīja,ja būtu policija tad uzreiz paņemtu pie pakaļas,atceros kad viens busiņš taurēja kā traks kad viņam pabraucu garām pa velo joslu.

Man par šo gājienu Valsts kasē jāieskaita 70 eur.

core Reģ.: 03.01.2017
1 0 Atbildēt

Atkal nabadziņu apkrāpj un apzog

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
1 1 Atbildēt

Kaut kāds bezsakars no tavas puses,tu pālī vai kā?

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
2 0 Atbildēt

ezis71 rakstīja:

ezis71 rakstīja: Vakar pa pastu saņēmu ielūgumu ierasties 11.04.2023 Gaujas ielā 15 par satiksmes noteikuma pārkāpumu iepretīm namam Dzirnavu ielā 149a.

Tur retu reizi mēdzu braukt pa velo joslu lai nestāvētu garā rindā ar tiem kuriem vajag uz pilsētas centru,mans taisa labo pagriezienu uz Abrenes ielu lai nogādātu meitu Oskara Kalpaka skolu.Es tik domāju kurš mani nostučīja,ja būtu policija tad uzreiz paņemtu pie pakaļas,atceros kad viens busiņš taurēja kā traks kad viņam pabraucu garām pa velo joslu.

Man par šo gājienu Valsts kasē jāieskaita 70 eur.

Sveiki.Plus vel 6 soda punkti.

anoagask Reģ.: 18.06.2019
0 0 Atbildēt

Atkal agresīva braukšana?

Visticamāk busiņš bija slavenais policijas 360grādu busiņš, liecinieku video parasti neņem pierē

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
1 0 Atbildēt

anoagask rakstīja: Atkal agresīva braukšana?

Visticamāk busiņš bija slavenais policijas 360grādu busiņš, liecinieku video parasti neņem pierē

Diemžēl aculiecinieka video,man viņš tika parādīts.Manas lietas inspektore pastāstīja kad tanī dienā bija kādi 30 šādi video.

iciks Reģ.: 29.05.2013
2 0 Atbildēt

Protams, tas priekšā mudaks, par to domu nav, bet midžinātājs nav jau neko citu pelnījis par savu darbību.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
1 1 Atbildēt

ezis71 rakstīja:

anoagask rakstīja: Atkal agresīva braukšana?

Visticamāk busiņš bija slavenais policijas 360grādu busiņš, liecinieku video parasti neņem pierē

Diemžēl aculiecinieka video,man viņš tika parādīts.Manas lietas inspektore pastāstīja kad tanī dienā bija kādi 30 šādi video.

Ļoti labas ziņas aculieciniekiem. Ir vērts deģīšus filmēt un iesūtīt.

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 0 Atbildēt

Vismaz agrāk tur bija savas nianses. Tas par video kā tādiem. Teiksim, kāds nofilmējis acīmredzamu avāriju, kur viss saskatāms, bet kaut kādu juridisku nianšu dēļ video nav izmantojams, ja nav video autora.

Mans radinieks bija uzstādījis kameru, kas filmēja ielu un tur periodiski notika avārijas. Vienas video bija ielicis internetā un pēc laika policija viņu uzmeklēja un palūdza video un teica, ka tikai tāds ir izmantojams. Citādi parādās advokāts un pierādījums nederot.

Tas iz policijas pārstāvju teiktā. Pēc tam viņi pie radinieka sāka piestaigāt biežāk, jo avārijas tur bieži notika

[datu aizsardzība viņus neinteresēja]

Tā ka video, kas tiek iesūtīt anonīmi, visdrīzāk varētu nebūt nekam derīgi.

Par to, ko un kad vajadzētu iesūtīt - te var gari un plaši diskutēt. Domāju, ka krānam nevajag būt un stučīt visus par visu. Cita lieta ir kaut kas būtisks.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Sveiki!Pagāšajā piekdienā aizbraucu uz pāķiem,vajadzēja dzinējam mainīt eļļu,kā nekā radiniekam(sievas brālis)darbā pacēlājs.Pienāca sestdiena,padomāju kad uz Grosu nebraukšu,jo iepriekšējā gadā viņiem nebija 4 litru kanna.Atcerējos kad Cēsīs pie vecās alus darītas ir auto veicis,ieeju googlē,atsauksmes pozitīvas,es uz turieni.Es tur,nosaucu auto,ir tikai viena tāda eļļa kas paradzēta manam auto,nav dārga,5 litru kanna,50 eur,8000 km paradzēta.Es saku kad ņemu,biežāk būs svaiga,atnes kannu,mans uz dirsas,tā pati eļļa ko es pagāšgad pirku GROSā,tur man neviens neteica par 8000 km.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Sievas bračka arī labais,tev auto nav svaigs,var liet 5w30,motõrs ķipa esot izstrādājies.15k nobraucu ar 0w30,cik ielēju tik izlēju,ģerevņa,vācu lūžuņu īpašnieks.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Ir kam tā pašdarbība iet cauri un ir kam nepareizas eļļas iespaidā būs gan ķēdes problēmas, gan vēl visādi sūdi ... Atkarīgs ar kādām "pielaidēm" konkrēts dzinējs taisīts, ir frančiem tādi dzinēji 2,7 līdz 3.0 dīzeļi konstruktīvi ļoti līdzīgi tiem Ford agregātiem kas gāja uz LandRover/RangeRover - tiem patiesībā ekoloģijas vārdā lej "pārāk modernu" ekoloģijai paredzētu eļļu, tik tas dzinējs īsti tādai nav projektēts ....

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

ezis71 rakstīja: Sveiki!Pagāšajā piekdienā aizbraucu uz pāķiem,vajadzēja dzinējam mainīt eļļu,kā nekā radiniekam(sievas brālis)darbā pacēlājs.Pienāca sestdiena,padomāju kad uz Grosu nebraukšu,jo iepriekšējā gadā viņiem nebija 4 litru kanna.Atcerējos kad Cēsīs pie vecās alus darītas ir auto veicis,ieeju googlē,atsauksmes pozitīvas,es uz turieni.Es tur,nosaucu auto,ir tikai viena tāda eļļa kas paradzēta manam auto,nav dārga,5 litru kanna,50 eur,8000 km paradzēta.Es saku kad ņemu,biežāk būs svaiga,atnes kannu,mans uz dirsas,tā pati eļļa ko es pagāšgad pirku GROSā,tur man neviens neteica par 8000 km.

Kad?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti