Visi komentāri - Gandrīz 80 valsts autoceļu posmos turpinās remontdarbi

Gandrīz 80 valsts autoceļu posmos turpinās remontdarbi

 

Foto: iAuto.lv

Nozare.lv | 2.jūnijs 2025 11:08

Valsts autoceļu tīklā dažādi būvdarbi notiek jau 77 posmos, no tiem 33 uz reģionālajiem autoceļiem, aģentūru LETA informēja VSIA "Latvijas valsts ceļi" pārstāvji.

Pie Krāslavas, Aglonas un no Bašķiem līdz Eikša ezeram četros posmos sāk atjaunot segumu uz autoceļa Krāslava-Preiļi-Madona. Autovadītājiem ir jārēķinās ar palēninātu satiksmi un papildu laiku ceļā.

Remontdarbi notiek arī trijos posmos uz Vidzemes šosejas - pie Lorupes gravas, kur satiksme novirzīta pa ceļu Pievedcelš Lorupes gravai, Siguldā un Smiltenes aplī.

Lielākie satiksmes ierobežojumi uz galvenajiem autoceļiem ir Daugavpils šosejas posmā no Kalnišķiem līdz Ļūbastei. Paredzamais remontposma šķērsošanas laiks ir 20 minūtes.

Autoceļa Jēkabpils-Rēzekne-Ludza-Krievijas robeža (Terehova) posmā no Mežāres līdz pagriezienam uz Murāniem (autoceļš P84) šķērsošanai remontdarbu dēļ jārēķinās ar 40 minūtēm.

Savukārt Daugavpils apvedceļa no Sventes līdz autoceļam A6 izbraukšanai būs vajadzīgas 35 minūtes.

Visi aktuālie satiksmes ierobežojumi valsts autoceļu tīklā ir pieejami kartē "Latvijas valsts ceļu" mājaslapā, un iedzīvotājus aicina tajā ieskatīties, pirms doties ceļā.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Citi raksti
 

 

Izceltie raksti

Škoda atklāj jaunas detaļas par elektrisko Epiq (+ FOTO)

Čehijas autoražotājs Škoda pastāstījis par gaidāmo jaunumu Epiq, kas papildinās Eiropā nopērkamo elektrisko SUV klāstu. Lasīt vairāk

 

Līdz 784 Zs: Zeekr 007 GT un Zeekr 007 EV tagad ar vēl lielāku jaudu

Ķīnā atklāti atjauninātie Zeekr 007 GT un Zeekr 007 EV modeļi, kuru galvenais trumpis ir būtiski jaudīgāka piedziņa – jaudas pieaugums sasniedz pat 148 zirgspēkus, bet maksimālā jauda AWD versijā – 784 ZS. Lasīt vairāk

 

iAuto lasītāja TESTS: Jaunā Volkswagen T-Roc apskats (+ FOTO) 11

Moderns dizains, sportiska gaita un daži pārsteigumi, kurus no jaunā VW negaidīju. Godīgs T-Roc R-Line apskats bez filtriem — ar plusiem, mīnusiem un secinājumiem. Lasīt vairāk

 

Latvijas "Unitruck" un Somijas "Sisu Auto" sadarbosies augstas mobilitātes kravas auto ražošanā 1

Latvijas smago kravas automobiļu apkopes uzņēmums SIA "Unitruck" un Somijas specializēto transportlīdzekļu ražotājs "Sisu Auto" ir parakstījuši sadarbības līgumu par augstas mobilitātes loģistikas kravas automobiļu ražošanu un ar to saistītu tehnoloģiju pārnesi, aģentūrai LETA norādīja "Unitruck" valdes priekšsēdētājs Jānis Kopeika. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti