Jaunākie EuroNCAP testi: BMW 3.sērijas sedanu atzīst par drošāko savā segmentā (+ VIDEO)

 
iAuto | 11.oktobris 2019 12:09

EuroNCAP drošības testu organizācija veikusi jaunāko testu sēriju, kurā piedalījušies 1. un 3.sērijas BMW, Jeep Cherokee un Peugeot 208.

Jaunākajos testos pārbaudīti četri automobiļi un labākos rezultātus uzrādījis BMW 3.sērijas dīzeļa sedans, ko eksperti atzinuši par drošāko ģimenes auto pēc 2018.-2019.gada sezonas protokoliem.

BMW 1.sērijas hečbeks, kas EuroNCAP testos pirmoreiz piedalījās kā priekšpiedziņas modelis, ieguva piecas zvaigznes, saņemot par pieaugušo pasažieru un bērnu drošību attiecīgi 83 un 87 procentus, par gājēju aizsardzību 76 procentus, bet par palīgsistēmu darbu – 72 procentus.

BMW 3.sērijas sedans 320d saņēma vēl augstāku vērtējumu – 97 procentus par pieaugušo drošību un 87 procentus par bērnu drošību. Pēc pirmā rādītāja BMW sedans nostājas vienā līmenī ar Škoda Scala un Volkswagen T-Cross, tikai nedaudz zaudējot Mazda 3 (98 %), kas gan netraucē tam sasniegt labāko rādītāju lielo ģimenes auto segmentā. Par gājēju drošību un elektronisko palīgsistēmu darbību bavāriešu sedans saņēma 87 un 76 procentus.

Jeep Cherokee apvidus auto ieguva četras zvaigznes no piecām. Par pieaugušo pasažieru un bērnu drošību 80 un 76 procenti, par gājēju drošību un palīgsistēmām – attiecīgi 56 un 69 procenti.

Vairāk par četrām zvaigznēm nespēja iegūt arī kompaktais piecdurvju hečbeks Peugeot 208. Šajā gadījumā par pieaugušo pasažieru un bērnu drošību tas saņēma 91 un 86 procentus, par gājēju drošību un palīgsistēmām – attiecīgi 56 un 71 procentu.

 

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Elektriskais Honda e:Ny1 pazūd no Eiropas tirgus 1

Honda kompaktais elektriskās piedziņas modelis e:Ny1 vairs nav pieejams lielākajā daļā Eiropas tirgus. Lasīt vairāk

 

Latvijā janvārī martā piereģistrēti gandrīz 5000 jauni auto, 300 no tiem - elektroautomobiļi 2

Latvijā šogad janvārī-martā jaunu vieglo automašīnu reģistrācija palielinājusies par 4,5%, kas bija straujāks kāpums nekā Eiropas Savienībā (ES) vidēji, liecina Eiropas Automašīnu ražotāju asociācijas (ACEA) jaunākie dati. Lasīt vairāk

 

Volkswagen piesaka elektrisko sedanu ID.Unyx 09 un 30 elektriskus modeļus (+ FOTO) 7

Volkswagen grupa Pekinā notikušajā Media Night pasākumā iezīmēja jaunu posmu savā attīstībā Ķīnā, prezentējot vairākus nozīmīgus jaunumus un iezīmējot stratēģiju “in China, for China” (Ķīnā, Ķīnai). Lasīt vairāk

 

Kritiskās infrastruktūras aizsardzībai varēs izmantot signāla slāpēšanas iekārtas 4

Valdība otrdien atbalstīja grozījumus noteikumos, kas kritiskās infrastruktūras aizsardzībai paredz izmantot signāla slāpēšanas iekārtas. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti