Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Conqueror Reģ.: 15.10.2002

nu re, var arī par LIETOTIEM parunāt, jo lietotie auto ir daudz vairāk par jauniem, kā zināms, ja ar jaunu auto izbrauc ārā no veikala, tas kļūst par lietotu un cena krītas par 30%...

 
AD666 Reģ.: 20.12.2019
2 1 Atbildēt

darklight rakstīja: Ok, pārcenots varbūt arī nav īstais vārds, jo viss maksā tik, cik maksā. Vienkārši: paņemot līdzvērtīgus, vienādā stāvoklī esošus dažādu marku auto - tas BMW būs krietni dārgāks. Pat Mersi vai Lexi var nopirkt daudz izdevīgāk nekā BMW. Nu bet es te par veciem autiņiem, līdz 5K.

Kurus modeļus Tu salīdzināji? 

Audi droši vien lētāks, jo priekšpiedziņa, savukār ar mersi šajā summā neviens negrib jāties. 

Leksus savukārt ir pilnīgi "citādāks", par to summu vecs gs, kurš vnk ir dīvāns uz riteņiem, IS salonā savukārt būs krietni skaļāks par bmw. Ar daudziem leksusiem braukts gan jauniem, gan veciem, kaut kas man šķiet garlaicīgs tajā auto, dizains, lai arī subjektīvi arī nedaudz kaitina, sevišķi interjers, kur uzpeld pogas no 80 gadu toyotām.

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
1 0 Atbildēt

darklight rakstīja: Tu par ko runā?

Seat  Leon

eidis Reģ.: 07.11.2001
3 4 Atbildēt

darklight rakstīja: Ok, pārcenots varbūt arī nav īstais vārds, jo viss maksā tik, cik maksā. Vienkārši: paņemot līdzvērtīgus, vienādā stāvoklī esošus dažādu marku auto - tas BMW būs krietni dārgāks. Pat Mersi vai Lexi var nopirkt daudz izdevīgāk nekā BMW. Nu bet es te par veciem autiņiem, līdz 5K.

Uz nojātiem BMW stāv rinda pumpainu, neizglītotu tīņu, kuriem melni reperi ieskalojuši murgus par "prestižsu", "turbo jaudu", "ielas driftu" un citus murgus. No austrumu puses nāk spiediens ar Brat un Brat 2. Attiecīgi tos šrotus izķer kā pīrādziņus. Tāpēc arī cena spiež uz augšu visu piedāvājumu un labākā atbilde ir: atstāt tīņu marku tīņiem. Sekss ar BMW suportiem tomēr ir ievērojami nekaitīgāks kā ar pieturvietas soliņiem vai garāmgājēju pakaušiem. Lai tas paliek sīkajiem. Gan izaugs līdz īstiem auto. Mammas maku tikai žēl

JanJan Reģ.: 07.02.2018
3 0 Atbildēt

Nez, varbūt man tāds savdabīgs burbulis bij, bet varbūt arī cilvēkiem uzskati pamainījušies. Savā laikā, kad draugiem pirmie auto parādījās (nu kādi 15 gadi atpakaļ +/-), tad pontošana un prestižs baigi nerullēja. Jā, vienam klasesbiedram bija pat tāds samērā pajauns 3.sērijas BMW (kkas no E90 paaudzes), bet nu viņam vecāki turīgi un varēja atļauties. 

Bet pārējiem bija kas nu pagadās un mums visiem tas vairāk bija - ooo kruta, Tev ir mašīna, davai braucam. Tajā brīdī bija pofig ar ko tu brauc. Pazīstamo vidū bija VW Bora, Skoda fabia, 2.golfs utml. Pazīstamo lokā neviens nesteidzās ieķert vecu bembi pa 1000 latiem.

AD666 Reģ.: 20.12.2019
4 2 Atbildēt

Tak eidis ir galīgi saspiedies…

Nejau “pointošanas” dēļ pērk, bet lai slīpētu! Un slīpē dēļ sajūtām, tikai un vienīgi, jo tie kuri to dara pointošnas dēļ, nošķiļās samīžās un vairs to nedara, tas tā pat, kā ar moci.

Par nigām tas pats stāsts, nigas praktiski neslīpē, ja tā paskatās tad drifts vienozīmīgi ir vairāk balto un dzelteno sports*. Ar visādiem brat un bumer slimoja agrāk nejau tagadējie tīņi, tagadējie tīņi pat nav redzējuši tās filmas.

Cena ir augstāka, jo bmw ir rwd opcija, liels dažādu motoru klāsts, to ir daudz, līdz ar to ir pieejams info par remontiem un detaļas (kas tīņiem ir ļoti svarīgi), un protams inženieri bija mācijušies fiziku un to motoru ielikuši dziļāk salonā…

Ko tad ar opel omegu arī pointosi? Paskaties viņu vairs nav un tieši dēļ rwd. Ja visi šitie varžēdāji būtu “uztaisījuši” kaut vienu tautām pieejamu rwd kaut ar tiem viņu tagadējiem sūdamotoriem, tad arī tos “izķertu”. Tas pats visādi amatieru autosporti utt., nu ko citu budžetam draudzīgu un prieku raisošu vel var izvēlēties? Ir protams arī citi interesanti auto audi quattro utt., bet beigu beigās tieši šie auto izmaksās dārgāk, jo viņu vienkārši vairs nav!

Atceros savu “bērnību” tad jau arī braucām/likām slīpi ar to kas kuram bija pieejams, fordi, opeļi, golfi utt., bmw manā laikā bija retajam, turīgo bērnu vecāki sagādāja, vai tie kuri brauca uz ārzemēm strādāt, bet arī tad tādi e36 318,318 pa retam kāds i6 motors.

Eh bērnība

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Pirmkārt - pontošana, ne pointošana!

Otrkārt, ja nepaslinkotu tad zinātu ka bez BMW slīpēšanai ir gan derīgas Toyota, gan Lexus kaut izteikti vairāk tautai patika RWD Nissani. Mazdas MX5 ar ir tīri lietojamas.

Un patiesībā "manā" lokā "slīpēja" ar GT4 Celica un dažs pat ar FWD Celica, Supra, Nissan Silvia, Nissan SX200, Nissan Skyline, Toyota AE86 (hačiroku), Lexus IS200, Subaru STI, Mitsu Evo un vēl šo to.

Tagad "to vietā" tehniski ir Toyota GT86, pāris Nissani, Mazda MX5, Yaris GR utml. Jā protams arī BMW joprojām "tur ir" ...

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Sveiki!

Nu izvizināja mani ar RS.Nu ko lai es saku,tur tikai uzrāviens un viss,auto sudraba krāsā,piekare cieta,jūt katru ielāpu uz asfalta.Labi,jauns čalis,lai priecājās,ne mana druva.Esot gribējis nomainīt eļļu pie viena meistara(labs,uzticams meistars) bet tā kā motora karteris no plastmasas tad esot vajadzīga speciāla atslēdziņa ar ko korķīti dabūt laukā.Tam meistaram tādas nav jo ikdienā ar eļļas maiņām nenodarbojās.Es viņam iesaku aizbraukt uz eļļas maiņas punktu,skatos čalis paliek domīgs,es jau saprotu kad nebrauks,pirks internetā to atslēdziņu un jaunu korķīti.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

ezis71 rakstīja: Sveiki!

Nu izvizināja mani ar RS.Nu ko lai es saku,tur tikai uzrāviens un viss,auto sudraba krāsā,piekare cieta,jūt katru ielāpu uz asfalta.Labi,jauns čalis,lai priecājās,ne mana druva.Esot gribējis nomainīt eļļu pie viena meistara(labs,uzticams meistars) bet tā kā motora karteris no plastmasas tad esot vajadzīga speciāla atslēdziņa ar ko korķīti dabūt laukā.Tam meistaram tādas nav jo ikdienā ar eļļas maiņām nenodarbojās.Es viņam iesaku aizbraukt uz eļļas maiņas punktu,skatos čalis paliek domīgs,es jau saprotu kad nebrauks,pirks internetā to atslēdziņu un jaunu korķīti.

Moderniem auto eļļu maiņa paredzēta ar vakumēšanas metodi. Nevar zināt cik tā plastmasas vītne reizes pietiks?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Nav teikts - ir ļoti dažādi arī tiem kam ir tās plastmasa pannas ... bet palielam, ja vien neskrūvē pilnīgs līkrocis un/vai ar skrūvpistoli nejēdzot ko dara - dzīvo vairāk kā pietiekami ilgi.

AD666 Reģ.: 20.12.2019
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Pirmkārt - pontošana, ne pointošana!

Otrkārt, ja nepaslinkotu tad zinātu ka bez BMW slīpēšanai ir gan derīgas Toyota, gan Lexus kaut izteikti vairāk tautai patika RWD Nissani. Mazdas MX5 ar ir tīri lietojamas.

Un patiesībā "manā" lokā "slīpēja" ar GT4 Celica un dažs pat ar FWD Celica, Supra, Nissan Silvia, Nissan SX200, Nissan Skyline, Toyota AE86 (hačiroku), Lexus IS200, Subaru STI, Mitsu Evo un vēl šo to.

Tagad "to vietā" tehniski ir Toyota GT86, pāris Nissani, Mazda MX5, Yaris GR utml. Jā protams arī BMW joprojām "tur ir" ...

Atvaino nepievērsu uzmanību tam pointam….

1. Ja nepaslinkotu un vispār izlasītu ko rakstiju, tad varbūt Tev būtu skaidrs, ka es NEKUR neteicu, ka ar ar tevis nosauktajiem auto nevar “slīpēt”, mēs šeit par Latviju runājam. Tad sūdainais Mazda mx5 ir dārgāka par vecu bmw, turklāt dārgākas detaļas, un ja Tu kaut reizi mūžā būtu nodarbojies ar jebkāda veida autosportu tu saprastu kādēļ budžeta variantos izvēlas auto kuri pietiekoši daudz ir sastopami uz ielām, kaut virsbūves detaļu ziņā!

2.kas tie par salīdzinājumiem, celica (fwd neskaitās, nesaprotu kādēļ vispār to piemini), supras, silvias, un tas ae toyotas, tas viss ir dārgāks par teju jaunu teslu, kas tie par stulbiem salīdzinājumiem, jeb ko Tu iedomājies?

Ja nepamanīji stāsts bija par lietotiem un veciem parastiem bmw!

3. Wala nu tu dod, zināju ir ari porši ar tiem arī var likt slīpi, starp citu ļoti populāri, katram otrajam studentam tāds ir garāžā…

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Pieņemsim "ka es dodu", es tikai uzrakstīju ka manā "burbulī un "manā laikā" BMW galīgi bija maz pieprasīts ... un līdzīgi arī šobrīd, kur BMW (jauns) ir ikdienas mašīna, bet piem. Toyota GR Yaris - trasei ... Bet par FWD Celicu speciāli uzrakstīju, jo bija tāds čoms kas ar Superstrut (priekšas piekares tips) Celi (priekšai ražotāja LSD) arī visādus brīnumus taisīja, nav protams RWD, bet ... Bija viens FWD Celis arī dragam utml.

Un ja skatamies tuvāk mūsdienām, tad var atrast ne vienu vien BMW ar Toyota 2 JZ-GTE motoru iekšā ... tā ka tā detaļu piejamība ar "depends", bundžai - jā, iekšām - nē, iekšām vairāk nosaka tas kādu jaudu grib un kurš ir tuvākais konkrēta motora un tā vadības pārzinātājs ...

Nu un tad protams arī tas kāda sacīkšu disciplīna, un ko ierobežo noteikumi ... ja reiz par autosportu ....

AD666 Reģ.: 20.12.2019
0 0 Atbildēt

Nu tad pirms sāc diskusiju iedziļinie par ko vispār ir runa!

Tavā burbulī un laikā cik daudz to slīpētāju Latvijā bija? Tie bija Tavi studentu gadi, kurš gads? Yaris joprojām ir vismaz 100x mazāk nekā pa trasi braucošu bmw "M" mašīnu. 

Nemaz nerunājot par to, ka Tu visu tagad sabāz vienā putrā, ja konkrēti tika runāts par bmw cenu un kādēl veciem bmw šrotiem tā joprojām ir augstāka nekā citiem ražotājiem, vai priekšpiedziņas šrotiem. Es savā laikā arī esmu strādājis pie 1000+zs audi 90, ari internetā pameklēt Audi 90 RTQ, tolaik vel biju students un tad drifts vel īsti nebija "atklāts", vismaz ne Latvijā. Tādēl lieki "dzesē tastatūru" esmu pabeidzis RVT- automehāniķis un RTU - inženierus, bet jau labu laiku esmu ārpus auto nozares, taču ir strādāts un braukts ar dažādiem projektiem arī autosportā, tādēļ lieki rakstīt par visādiem 2jz, kas Latvijā vienkāŗši nav sevišķi populāri un kur nu vel budžeta variantā....

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Un tu gribi teikt ka tu nestum tuftu, un nebāz visu vienā maisā. Ja BMW ir kaut kam derīgs vai autosporta kontekstā konkurētspējīgs tas stabili nav lēts vari grozīt kā gribi. Un ja tas ir lēts tad par "kaut ko jēdzīgu" nav vērts pat runāt nekādā iespējamā kontekstā.

Tad kad E46 2 litru bija tikko iznācis autosportam rūpnīcas auto maksāja 200K Latu, pretstatam 2 litru ielinieks paņemts sportam maksāja 20K Latu, bet "ielas BMW ' sataisīts šosejai, brauca aiz visiem 1,8 litru Civic, 2 litru Opel utml.

AD666 Reģ.: 20.12.2019
0 0 Atbildēt

Wala Tu vari lūdzu “atslēgt” savām smadzenēm to start/stop funkciju? Ej labāk izgulies un nāc atpakaļ rīt.

Mēs jau šeit runājam par to budžeta variantu un nevis par jauniem auto, vai nopietnu autosportu ar lielām finansēm!

Kad ir finaces da kaut ar ferrari brauc tajās krūmu gonkās!

Ja nav noslēpums ar ko tad pats brauc autosportā? Kādi ir Tavi projekti un ikdienas auto?

Kaut kā arvien vairāk šķiet, ka esi runātājs nevis darītājs.

P.s.

200k lati šur, vai tur b*a ko Tu lieto? Par ko Tu vispār runā?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Redzi saki ka visu zini, bet tomēr izrādas ka nezini.

Un kas tev rada disonansi, 20 K - un mazāk ir tie ir lēti auto un 200K plus ir standarta rūpnīcas motorsporta nodaļas sagatavots BMW (tad kad E46 bija jauns). Tagad tā cena visticamāk ir x2 vismaz.

Bet jā tas ir tiesa es autosportam tagad stāvu "pa gabalu" ne laika, ne brīvu finanšu. T.i. nu jau vismaz gadus 20, varbūt vairāk, esmu tāls no reāla sporta, tikai tik cik kolēģis kaut ko dara ar savu auto.

AD666 Reģ.: 20.12.2019
0 0 Atbildēt

Wala nav jēgas par kaut kādiem “spec” auto runāt, es pat jau vairs nesaprotu par ko mēs runājam.

Es protams nesaku ka bmw ir “way to go” protams nē, viņu vienkārši ir daudz un vecie ir salīdzinoši vienkārši, lai jau cilvēki gasē (pa trasēm) nav ne vainas.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Par šito mēs varam teikt ka "esam vienojušies".

Un uz šo brīdi burtiski labākā BMW īpašība ir ka LV ir to motoru zinātāji, un ir iespējas izveidot jebkurai gaumei un "maciņam" braucamo ... Tad kad es ap to grozījos ap un par, BMW to nabaga motoru nevarēja pat dadzīt līdz LV būvēta Opeļa līmenim. Un kā jau teicu Type R 1.8 verķis tam bembim brauca garām ...

AD666 Reģ.: 20.12.2019
0 0 Atbildēt

Jā, kādreiz arī nebija Lv pieejamas tās detaļas, vai info, grūti teikt. Tad ari vismaz budžeta variantā izmantoja jau esošos turbiķus, vai japāņus. Nu man protams favorits audi 2.2 20VT varbūt tapēc, ka savulaik esmu ļoti daudz ņēmies ap viņiem, tas vismaz kādreiz bija Latvju 2jz un vispār tas ir labs oldskool motors, bet nu tajā laikā arī youtube nebija tik populāra ar “swapu” bija mazāk, tagad jau info ir ļoti daudz plus iespējas iegādāties kaut ko no ārzemēm arī.

No vienas puses interesanti (pieļauju, ka izmaksu ziņā) kas tas bija par 1.8 type R? Viņš bija turbinizēts, vai sabūvēts atmo monstrs? Ja teiksim mēs šodien paskatamies uz dažādiem populārajiem motoriem, tad tur var pašu velnu sabūvēt, jautājums cik tas maksā. Civiki jau vienmēr bijuši stipri un pieprasīti fwd klasē gan autošosejā, gan rallijā.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Tad bija doma LV un Baltijā pacelt 2 litru šosejas klasi pēc ETCC (European Touring car championship) parauga, kur ņem 2 litru atmosfēru (t.i.  dzinēju līdz 2000cm3)  par pamatu un bez visiem VANOS utml. Daļa labo VW Golf braucēju nopirka  '2 litru" opeļus (vai tik Arčers nebija sponsors) VW Golf 3, Integra Type R, viens E46 LV, un tad kas nu tur leišiem un igauņiem bija (bija pat nopirkti BMW M-sporta 2 litru E36 2 gab.- tie gan pēc velna "smuki gāja"). 

Respektīvi Integra Type R atmosfēra.

core Reģ.: 03.01.2017
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Pirmkārt - pontošana, ne pointošana!

Otrkārt, ja nepaslinkotu tad zinātu ka bez BMW slīpēšanai ir gan derīgas Toyota, gan Lexus kaut izteikti vairāk tautai patika RWD Nissani. Mazdas MX5 ar ir tīri lietojamas.

Un patiesībā "manā" lokā "slīpēja" ar GT4 Celica un dažs pat ar FWD Celica, Supra, Nissan Silvia, Nissan SX200, Nissan Skyline, Toyota AE86 (hačiroku), Lexus IS200, Subaru STI, Mitsu Evo un vēl šo to.

Tagad "to vietā" tehniski ir Toyota GT86, pāris Nissani, Mazda MX5, Yaris GR utml. Jā protams arī BMW joprojām "tur ir" ...

Jā, paņem atver ss un nopērc to supru, silvia vai skyline... viņu tik daudz, ka pat nezin no kā izvēlēties

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Ja tev problēma ar tām (bet es zinu kur arī tàdas dabūt ja vajag), tad kas traucē MX5 , Lexus IS, Fiat 124 spider, Toyota GT86, Nissan 350/370Z utml. ņemt kaut jaunus ...

Jā ja vajag vismaz 10+ gadīgu "lūzni" ko nav žēl, tad protams BMW te ir savesti "pilna pakaļa" un puslīdz arī skrūvēt tos māk ....

fckns Reģ.: 29.11.2020
0 1 Atbildēt

MX5 līdz 3.paaudzei rūsē trakāk kā Opeļi. Tas pats ar 1st gen IS. Pārējie ir ārpus "jaunatnes" budžeta. Tas pats GT86 un 350/370Z jau ir "nākotnes klasikas" statusā.

Vienīgais variants tiešām ir sagrabējušu BMW nopirkt.

AD666 Reģ.: 20.12.2019
0 0 Atbildēt

Wala Tu te nac papļūtīt, jo ikdienā peč darba skaties tehniskus youtube video jeb ko? 

Tevis nosauktie auto nav populāri Latvijā un godīgi sakot es nekad nepirktu 350/370 nissanu, vienkāŗši priekškam? Lexus IS - priekš kam? Fiats, Toyota GT86 priekškam? Ja patīk jā, bet diskusīja sākās dēļ viena jautājuma, kurā bmw būs lētāks un ātrāks.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Nē tas "pļūtītājs Wala" reiz bija vienc sponsors VW Golf kausā, un Celica Club biedrs, pasākums bija un joprojām ir mazliet tuvs sirdij (un tagadējais uzņēmums ar mazliet sponsorē GR Yaris trases pasākumu kolēģim).

Diskusija ir saknē drusku greiza, kamēr brauc ar lamatu "prom no citu acīm" - jā BMW ir TĀ spēļmantiņa, bet tikko kā pieminam autosportu, tā nereti tas BMW ir saglabājis vairs tikai dažus virsbūves elementus. Kā LV ir kantoris kas gatavo visu uz BMW daļu/motoru bāzes, taču arī tajās viņu gatavotajās BMW virsbūvēs ir gan Toyotas motori, gan arī Nissan sastopami un BMW nav ne lētāki ne arī pieejamāki ...bet Latvijā ar tiem vislabāk "saprotas", un tas čalis ko pazinu un kas cirta Toyota motorus IMO nez vai Latvijā vairs sastopams...

AD666 Reģ.: 20.12.2019
2 0 Atbildēt

Un pats nebrauci? Es redz sponsorēju no savas kabatas gan auto gan moto, bet man patīk braukt, nevis skatīties youtube video. Tu ielec diskusijā nesaprotot par ko vispār ir runa. Un to greizo diskusiju jau Tu pats arī izveidoji. Stāsti te pat profesionālo autosportu, bet vai pats kaut kur brauc?

Diskusija:

Kādēļ veci bmw šroti ir dārgāki par citu ražotāju vecajiem šrotiem.

“Wala” - skyline, silvia, 350zeteles, 200k latus vērti mistiski bmw, profesionāls autosports…. “Bet es jau neko, pats nebraucu citi arī nedrīkst”…

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Nē es braucu tik sen un tik ļoti maz, ka par to nav vērts pat runāt, un ar youtube tam nav nekāda sakara, kur nu vēl VW Golf kausa laikā.

Bet gan trasi, gan auto (tā laika) zinu vairāk kā labi ;)

core Reģ.: 03.01.2017
0 0 Atbildēt

Un šie ir baigi daudz? No Tevis nosauktajiem nosacīti pieejams ir vienīgi IS.

Es arī daudz ko zinu kur dabūt, bet palasi vēlreiz, ar ko šī diskusija sākās.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Es pa lielam iesmeju par to "jūsu burbuli", tas arī viss. Nav BMW ne lēts, ne arī etalons, ja vien runa nav par "krūmu gonkām". ;)

AD666 Reģ.: 20.12.2019
0 0 Atbildēt

Pasmieties Tu šeit vari tikai par sevi.

Neviens neteica, ka bmw ir etalons, vai kaut kāds autosporta karalis. Gluži pretēji diskusija bija par šrota cenu, dēļ rvd, un es domāju daudzi braucēji piekritīs, ka budžeta variantā viņi savu dvēseli labprātāk sasilda ar rwd šrotu nevis fwd šrotu,…. Amm nu jā, Tu jau mums šeit esī “bagāts” vīrs uzreiz ar skyline un 350zetelēm sāc, vai kā minimums ar lexusiem, protams, protams.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Nu tu tā joka pēc paskaties salīdzināmus gadus un stāvokļus tiem auto kaut vai tikai "stock" (un patiesībā poh cik jaunus),  vienīgais par ko jums (pārējiem) ir taisnība, ka BMW ir izplatītāks, pārējais ne tuvu nav tāds kā pat tu zīmē.

AD666 Reģ.: 20.12.2019
0 0 Atbildēt

Tā “popularitāte” jau to padara par lētāku variantu, jo mēs šeit nerunājam par garāžas karalienēm, vai milzīgiem budžetiem. Lexus - atkrīt visos gadījumos (tur lielākoties ir automāti, EU tie nav izplatīti un līdz ar to grūtāk atrast kādu zinošo/info). Nissani piemeram 350z arī EU nav izplatīti, līdz ar to problematiskak ar virsbūves detaļām un ne tikai, plus tas auto ir cenu kategorijā kur jau ir turbo bmw, un to turbo bmw “sagriezt augstāk” būs letāk nekā zeteli. Silvias - retas. Skyline - aizmiristi tas auto jau kļuvis tik dārgs vismaz r34c, ka tas jau kļuvis par apkaunojumu viņu pirkt, tajā auto nav nekā tāda, lai par viņu maksātu to summu, filmu/soc mediu radīts haips. Viss pārējais ir milzīgs budžets kur vari uzbūvēt ko vēlies, esi redzējis ferrari wrc auto?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Par vērtējumu konkrētiem auto un uzlabošanai LV "gadījumam" es tev gan pa lielam piekrītu.

Par Ferrari - WRC - saprotu ka gribēji norādīt uz idejas absurdumu, taču piem. Porsche 911 (jauni) joprojām brauc rallijos.

AD666 Reģ.: 20.12.2019
1 0 Atbildēt

Nu jā, Latviju tieši domāju, protams citur ir labāka situācija ar citu marku auto, atsveišķās valstīs tie vecie 350z kā reiz ir tādi studentu/iesācēju auto, vai principā laba bāze, un tas galīgi nav slikti.

Nu Lv vienkārši grūtāk pie nošķīliena, bmw vismaz iz katra stūra mētajas, virsbūves elementus varvpanjem vispar no mazāk jaudīgiem auto utt. Nu un no cenu viedokļa jau arī, ja salīdzina kaut to pasu 350z ar atmo 3.5v6 280zs cenu pret bmw e92 kupeju 335i kurš jau ir turbo un stock 306zs (un par salīdzinoši mazām naudām to motoru var sagriezat uz krietni lielāku jaudu) tad arī 350z bjau standartā mums tuvajā eiropā būs par kādi 4-5k dārgāks. Un ja to auto njem tādiem budžeta trašu izgāzieniem tad nu es neredzu sevi izvēlamies 350z. Pirmkārt par to naudu viņa būs lēnāka, otrkārt nošķīliena gadījumā atkal dārgāka. Ja būve kaut ko kur jau ir lielāks budžets, vai profesionāli tad pavisam cits stāst, tad droši vien tas 2jz, vai LS būs labāks variants, atkarīgs kur paredzēts braukt utt.

Jā 911 brauc raļļos tas tiesa, tas tik kā piemērs, ka pie attiecīga piķa un velmēm var uzbuvēt jebko.

Budžeta variantā jau arī vel ir subari, kas pie mums ir diezgan bieži sastopami un arī info/meistaru ir daudz, bet tos atkal raļļo vairāk dzenā. Protams var jau arī hondas, golfus utt izmantot, tik cik tie fwd, bet tāpat kaifu var noķert un būs vel lētāk nekā bmw. Karoč galvenais gāzst nav ko sapņot te.

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

Pie bmw plussiem var minēt, ka tas ir diezgan konfortabls it sevišķi 5 un 7 sērija

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 1 Atbildēt

Un vispār kādas gonkas ?

Tas čalis, kas nopirka to BMW, īsti nemaz nesaprot kāpēc jāčeko eļļa laiku pa laikam. 

Tak lielākā daļa tādu brauc līdz pirmajam nopietnākam remontam. Ne jau viņš tur kko skrūvē un brauc gonkās. 

Nevajag tak aiziet galējībās, 90% vispār ir maz nojausma par kko tādu, ko jūs šeit runājat.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

AD666 rakstīja: Un pats nebrauci? Es redz sponsorēju no savas kabatas gan auto gan moto, bet man patīk braukt, nevis skatīties youtube video. Tu ielec diskusijā nesaprotot par ko vispār ir runa. Un to greizo diskusiju jau Tu pats arī izveidoji. Stāsti te pat profesionālo autosportu, bet vai pats kaut kur brauc?

Diskusija:

Kādēļ veci bmw šroti ir dārgāki par citu ražotāju vecajiem šrotiem.

“Wala” - skyline, silvia, 350zeteles, 200k latus vērti mistiski bmw, profesionāls autosports…. “Bet es jau neko, pats nebraucu citi arī nedrīkst”…

"Kādēļ veci bmw šroti ir dārgāki par citu ražotāju vecajiem šrotiem. "

Tāpēc ka viņi visi ir izbembjoti un pamesti zem preses un viņu vienkārši vairs nav - tāpēc arī neadekvāti dārgi - protams, kopā ar kulta mašīnas statustu, jo tak bemuve. Situācija 10 gadus atpakaļ - uz ielām vēl var redzēt B2 aužus un B3 visās malās - to laikabiedrs, E30, jau ir pazudis. Tās pašas mašīnas šobrīd - B2 ir gandrīz pazuduši, B3 viens otrs vēl ir - visi atlikušie E30 ir svētdienas/projektu mašīnas. Situācija šobrīd - par labā stāvoklī esošas žurkas ar lielāku sešu katlu motoru naudu droši vien B5 S4 var nopirkt, jo atkal - tās kastes reāli jau ir pazudušas. Desmit gadus atpakaļ arī ļoti iekrita acīs aina šrotos - auži - lielākoties nodzerti vai nopisti līdz kliņķim, behas - nošķiltas.

AD666 Reģ.: 20.12.2019
1 0 Atbildēt

Tā ir jā, ar laiku viss aiziet karotēs.

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
19 3 Atbildēt

Ko nu raudat par vecām lūžņu kastēm. Ir arī mazlietoti, svaigāki.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Pēc astoņu mēnešu auto meklējumiem vakar sanāca tāds spontāns pirkums - izsolē ieķēru Volvo V60 R-Design D4 (190 ZS dyzelinas, 8 pakāpju automatas), 2018. gada, no Nīderlandes... Kopumā auto šķiet OK, ir pāris vizuālu štruntu, kas jāsataisa (jānokrāso aizmugurējais bampers, pāris sīkās buktes jāizvelk un jānokrāso diski). Naudiņu nolocīju, tā ka, jāgaida kādas 2-3 nedēļas, līdz atnāks mājās. Redzēs, kas beigās no tā visa sanāks, pirmo reizi pērku auto aukcionā.

JanJan Reģ.: 07.02.2018
0 0 Atbildēt

Kas par izsoles platformu? Pieejama visiem vai caur kaut ko piedalījies? Kādas vispār domas par šādu pirkšanas veidu?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Nav pieeejama visiem, pirku "caur kaut ko". Par domām? Nu, redzēs. Kā jau teicu, pirmo reizi pērku mašīnu izsolē. Tad jau padalīšos pieredzē. Iedrošināja kolēģis, kurš tajā platformā vairākas mašīnas bija pircis. Man ir svarīgi, lai būtu sakarīgs auto, ar ko ir patīkami pārvietoties un tirgū likvīds, tā kā samērā bieži mainu mašīnas, lai pēc apmēram gada pārdodot, izietu vismaz pa nullēm.

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
0 0 Atbildēt

Pa nullēm? Naudu varbūt dabūsi, iztērēto laiku nekādi

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Nuuuu, laiks ir relatīvs jēdziens - minūtes ilgums ir atkarīgs no tā, kurā tualetes durvju pusē tu atrodies.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Nu ko ta pa nullēm- vaig iet plusos, lohu tak arvien vairāk paliek..No otras puses,kam nahfig pēc gada tirgot un atkal nonstopā ko meklēt.Tajā štruntā kubikmetrs kūdras no depo diezin vai ielocīsies, bet zem 5l/vid ir visai reāli pabraukt- padomā, līdz 2035jam kādu žuuksni ietuaupīsi ;p

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Nav pieeejama visiem, pirku "caur kaut ko". ..

Padalies, lūdzu, kā var tikt tajās izsolēs?

Arī plānoju nākotnē samainīt auto. Līdz šim pirku Vācijā, bet varbūt izsoles arī ir laba opcija...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Nevari, ja tev nav galu uzņēmumos, kas tajās tiek.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Pēc astoņu mēnešu auto meklējumiem vakar sanāca tāds spontāns pirkums - izsolē ieķēru Volvo V60 R-Design D4 (190 ZS dyzelinas, 8 pakāpju automatas), 2018. gada, no Nīderlandes... Kopumā auto šķiet OK, ir pāris vizuālu štruntu, kas jāsataisa (jānokrāso aizmugurējais bampers, pāris sīkās buktes jāizvelk un jānokrāso diski). Naudiņu nolocīju, tā ka, jāgaida kādas 2-3 nedēļas, līdz atnāks mājās. Redzēs, kas beigās no tā visa sanāks, pirmo reizi pērku auto aukcionā.

A kā tie auto nonāk izsolēs? 

No uzņēmēja viedokļa - nepieļautu. Pārdotu kautvai sievasmātei. Atņemts? Tad jau pat diski būs kantaini. Jo kāpēc jārūpējas, ja iet uz galu?

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Savulaik radinieka čoms ar šitām lietām ņēmās. Biju mēģinājis arī autiņu tur dabūt, bet laikam mazliet par daudz gribēju - citi bija gatavi maksāt mazliet vairāk.

Tur autiņi nereti bija tādi 3-5 gadīgi, ko visdrīzāk kādi uzņēmumi mainīja (ne visiem ir 30 sievamātes, lai autiņus atdotu tām). Gan pats radinieks tur bija pircies, gan viņa čomi un apmierināti bija visi, jo esot bijis gana godīgi un čakarēti neesot bijuši.

Pasākums gan nebija publisks, kurš katrs tur klāt netika, bet nu tai kompānijai pietika ar to vienu, kurš tika

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Izsolēs auto nonāk no juridiskām personām, kam pēc attiecīgās valsts likumdošanas ir pienākums uz publisko iepirkumu un pārdošanu izsolē. Jebkurā, pat visnekorumpētākajā valstī, dara visu, lai tās izsoles pēc iespējas novirzītu "savējiem" - arī jēdziens ar plašu definīciju. Labākais, ko tur ir gadījies redzēt un gribēt nopirkt - Volvo S80 T5 Summum ar praktiski nekādu nobraukumu par ~50% no dīlera cenas. Toreiz pasākums diemžēl nobruka, jo pie solīšanas tikušajam uzņēmumam nesanāca sakasīt naudu visam pirkumam - izsoles noteikums bija pirkt uzreiz visus 37 gab. NATO samita nedēļu braukušos VIP limuzīnus - nedalīja pa vienam - tāpēc arī piedāvāja "uz malu", lai sakasītu pircējus.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

650 rakstīja: Nu ko ta pa nullēm- vaig iet plusos, lohu tak arvien vairāk paliek..No otras puses,kam nahfig pēc gada tirgot un atkal nonstopā ko meklēt.Tajā štruntā kubikmetrs kūdras no depo diezin vai ielocīsies, bet zem 5l/vid ir visai reāli pabraukt- padomā, līdz 2035jam kādu žuuksni ietuaupīsi ;p

Tam jābūt ietilpīgam autiņam. Es tiko savā KIA Ceed veselu neizjauktu skapi iebāzu un aizvedu uz dāču!

Šitajā arī vajadzētu iet, ja sēdekļi normāli noliecās.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Tas v60 gan tāds pamazs šmurguls, bet iebāzt jau šo/to var.Jaunais mōdels no 19tā g tam ir padevies drusku lielāks.Ta principā jau nav slikts auto- kamēr kārtībā, tamēr uz gaisu brauc.Sava romantika- iebrauc kkur kādā Liepājā, a tur neviens LOhs nenojauš, ka ar saviem 3,5/vid esi atripojis ;p

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Starp citu, arī es to nenojaušu.

Pagaidām visekonomiskākais, ar ko esmu braucis, ir PSA 1.2 motors, 3 cilindri. 

Tur man sanāca 5.2

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
0 0 Atbildēt

650 rakstīja: Tas v60 gan tāds pamazs šmurguls, bet iebāzt jau šo/to var.Jaunais mōdels no 19tā g tam ir padevies drusku lielāks.Ta principā jau nav slikts auto- kamēr kārtībā, tamēr uz gaisu brauc.Sava romantika- iebrauc kkur kādā Liepājā, a tur neviens LOhs nenojauš, ka ar saviem 3,5/vid esi atripojis ;p

3,5 - slapjajos sapņos, vai vienreizējs pasākums, ķipa ekorallijs pavēsā vasaras dienā. Vidēji nekas mazāks par 4,5 nesanāks, bet reālāk jau 5,5 - 6. Kā visiem.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Nu, man savā laikā V70 D5 ar mehānisko ķeseli sešinieci pēc čipošanas 100-110 režīmā pārāk neiespringstot reāli ēda 4,5...

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

100-110 režīmā!

Man kompis rāda, ka es ikdienā pārvietojos ar vidējo ātrumu 48-58. Beidziet tak tos šosejas režīmus likt, neviens tak nestrādā par sagādnieku. Tas būtu tik aktuāli, ja tik tiešām uz darbu tu brauc vismaz 1 st pa šosejām. Tas ir ja Dz vieta atrodas100 km rādiusā no pilsētas.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Mēs te arī par šosejas režīmu patēriņiem runājām. Nepatīk, nelasi.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Kas tie ir - mēs?

Es tev saku, ka manam jaunajam autiņam uz spidometra ir 4000km, vid pat 5.9 un vid ātrums 51km/h. Ko man dod tas vid pat pie 110, ja es pat tuvu tam neesmu? Tu drīzāk stāsti kāds ir vid pat stāvot korķī uz Vantinieka.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Ta ko tur stīrdēties, skaidrs ka katram individuāla Kāja un arī  maršruts.Katrs savirzes milimetrs un pat riepu lohmodelis ir no svara.Viens stressā mauc uz/rīgu pret vēju un kalnā ,cits po/ujā uz v-pili pa vējam/lejā.Ta kur nu vēl ja pilnpiedziņas mašīnai.

Tādam reku 300 litru 650 nanometru lohmotaram ir no svara pat cikos krustojumos tu uz srakano apstāsies,kā pieriposi un/vai cik nervozi to suudu spaidīsi.Pat ar to, siltumnīcas apstākļos pa sausu nakti bez apstājas ripinoties, var "izspiest" zem 5, rekords laikam bija kādi 4.8..ja kādas 3x pa ceļam drusku uzgāzēsi, būs jau uzreiz visi 6.5.

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

Volx rakstīja: Starp citu, arī es to nenojaušu.

Pagaidām visekonomiskākais, ar ko esmu braucis, ir PSA 1.2 motors, 3 cilindri. 

Tur man sanāca 5.2

Paņem pamēģini aygo tam 0.9 kub. trisscilindru tarkšķmotors, iekļausies zem 5 litri. Tiesa tas vēl briesmīgāks grabeklis par psa 1.2 nemotoru.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Nu nē PSA rullē!

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

topinamburs rakstīja:

650 rakstīja: Tas v60 gan tāds pamazs šmurguls, bet iebāzt jau šo/to var.Jaunais mōdels no 19tā g tam ir padevies drusku lielāks.Ta principā jau nav slikts auto- kamēr kārtībā, tamēr uz gaisu brauc.Sava romantika- iebrauc kkur kādā Liepājā, a tur neviens LOhs nenojauš, ka ar saviem 3,5/vid esi atripojis ;p

3,5 - slapjajos sapņos, vai vienreizējs pasākums, ķipa ekorallijs pavēsā vasaras dienā. Vidēji nekas mazāks par 4,5 nesanāks, bet reālāk jau 5,5 - 6. Kā visiem.

4.5 ir Skuteļa Hyundai Ioniq hibrīdam

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Pirms neilga laika sanāca braukt ar pasvaigu Swiftu Suzuki, ar kuru ikdienā tančuks braukāja ikdienā no Jūrmalas uz Rīgu. Kompis vidējo rādīja 4,8... 1.2 82 ZS motors ar vieglo hibrīdu un mehānisko kārbu.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Volx rakstīja: Starp citu, arī es to nenojaušu.

Pagaidām visekonomiskākais, ar ko esmu braucis, ir PSA 1.2 motors, 3 cilindri. 

Tur man sanāca 5.2

Toyota Yaris hibrīds. 3.5l pa Norvēģijas kalniem. 3.5l = ar bākas metodi

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Nu, neesmu braucis ar tādu. Tūlīt paredzēta ekskursija pa Skotijas kalniem, redzēs kādu dampi iedos.

darklight Reģ.: 29.10.2013
1 0 Atbildēt

Tikko Kraislerā izbraukāju Vidzemi ar 8,1. Bet man Sebringā viennozīmīgi bija ērtāk, nekā Yarī vai Swiftā, par aizmugurē sēdošajiem nemaz nerunājot 😎

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
0 0 Atbildēt

eidis rakstīja:

Volx rakstīja: Starp citu, arī es to nenojaušu.

Pagaidām visekonomiskākais, ar ko esmu braucis, ir PSA 1.2 motors, 3 cilindri. 

Tur man sanāca 5.2

Toyota Yaris hibrīds. 3.5l pa Norvēģijas kalniem. 3.5l = ar bākas metodi

Kalniem ir interesanta opcija, ceļi pa tiem ir arī lejup. 

No Brenner kalnu pārejas līdz Briksenei var nobraukt 50 km pilnīgi bez patēriņa. Otrā virzienā - ar kādiem 10 l/100 km.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Tā varētu būt, bet ir tak braukts ar tādiem motoriem, kas kalnos acīmredzami sagurst. PSA 1.2 motorelis ar to tiek galā bez problēmām. Nevajag tak ieciklēties tikai tai patēriņā, bet skatīt arī citus braukšanas aspektus.

Agrāk tak tie mazlitrāžas motori bija itkā domāti pilsētām un ārpus tām sevi no labās puses neparādīja. Tāpēc būs apskats no Skotijas, bet vēl nav zināms ar kādu mašīnu. Itkā Kaškajam jābūt, bet tas nav nekur iegravēts

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Tas ir par 1,5 nedēļu NO. Diezin vai sanāks tikai uz leju tik ilgi

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Bet par to auto nefanoju. Īpaši par Toyota variatoru kombo ar mazlitrāžas motoru - bremzēšana ar motoru bija izmisīga štepselēšana starp dažādiem režīmiem. Neviens no tiem nebija ne īsti drošs, ne efektīvs, ne tehnikai draudzīgs. Slapju muguru no kalna lej;a bija.

Bet 3,5l /100 gan bija. Fantastika

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

BTW Nissanam ir elektrisko "kastīšu" atsaukums, cik saprotu tad pa visu pasauli, incanti kā ir LV :

www.consumerreports.org/cars/car-recalls-defects/nissan-leaf-evs-recall-for-possible-unintended-acceleration-a1050537132/

www.nhtsa.gov/recalls

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

eidis rakstīja:

Volx rakstīja: Starp citu, arī es to nenojaušu.

Pagaidām visekonomiskākais, ar ko esmu braucis, ir PSA 1.2 motors, 3 cilindri. 

Tur man sanāca 5.2

Toyota Yaris hibrīds. 3.5l pa Norvēģijas kalniem. 3.5l = ar bākas metodi

Vēl jau jābūt pacietībai un prasmei to ekonomiju no auto izspiest. Nez - tur stumšana smagos posmos ar ietilpst?

Man jebkurš nemotors, kas ir ņemts nomā, momentāni tērē 10+ litrus. No 1.0 Fiestas sanāca pēc bākas metodes 13 litrus izspiest un tāpat pret kalnu ātrāk par 70 nevarēja dabūt - fūres gāja garām

Viseknomiskākais ceļojuma rādītājs kalnainos ceļos ir bijis ar 3.0 dīzeli, kas neticami iztika ar ~5.9 litriem.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Bradypus rakstīja:

eidis rakstīja:

Volx rakstīja: Starp citu, arī es to nenojaušu.

Pagaidām visekonomiskākais, ar ko esmu braucis, ir PSA 1.2 motors, 3 cilindri. 

Tur man sanāca 5.2

Toyota Yaris hibrīds. 3.5l pa Norvēģijas kalniem. 3.5l = ar bākas metodi

Vēl jau jābūt pacietībai un prasmei to ekonomiju no auto izspiest. Nez - tur stumšana smagos posmos ar ietilpst?

Man jebkurš nemotors, kas ir ņemts nomā, momentāni tērē 10+ litrus. No 1.0 Fiestas sanāca pēc bākas metodes 13 litrus izspiest un tāpat pret kalnu ātrāk par 70 nevarēja dabūt - fūres gāja garām

Viseknomiskākais ceļojuma rādītājs kalnainos ceļos ir bijis ar 3.0 dīzeli, kas neticami iztika ar ~5.9 litriem.

Nu tur jau tā lieta, ka es nevienu brīdi neekonomēju. Un man ir diezgan plaša pieredze gāzt pa kalnu ceļiem, kā rezultātā es tur pārvietojos ātrāk par lielu daļu lokāļu. Ir gan mendele (īpaši ar nemotoriem) izmantot reljefu. T.i. ieskrieties stingri virs atļautā pa kalnu uz leju, ja priekšā gaidām kāpums. Auto jūtu labi, gāžu uz saķeres robežas. Pa šoseju, kur radari, gan rātni - nepatīk man tā NO sodu aprēķinu metodika.

Un 3,5l. Pieņemu, ka lielu lomu tur elektromotors spēlē. Acīmredzot tai utij tas sanāk prāva jaudas deva un pret kalnu diezgan ilgi var vilkt. Īpaši gan nepētīju kā tās piedziņas slēdzās. Nebija interesanti

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

"ieskrieties stingri virs atļautā pa kalnu uz leju, ja priekšā gaidām kāpums" - tā jau pauguru, ne kalnu braukšana. Kalnos slīpumi ir kilometros mērāmi un tur nekāda ieskriešanās nepalīdz. Tad, kad pamēģināsi ar to uti nobraukt kādu serpentīnu 40km garumā, tad paskatīsies degvielas patēriņu un varēsi runāt par kalnu pieredzi.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti