Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Conqueror Reģ.: 15.10.2002

nu re, var arī par LIETOTIEM parunāt, jo lietotie auto ir daudz vairāk par jauniem, kā zināms, ja ar jaunu auto izbrauc ārā no veikala, tas kļūst par lietotu un cena krītas par 30%...

 
topinamburs Reģ.: 12.04.2019
0 2 Atbildēt

Interesants citāts no interneta dzīlēm, caur tulkotāju :

Automašīnas, VISAS automašīnas, ir kompromiss starp veiktspēju, izmaksām, uzticamību utt. Nav “labākā auto”, bet gan gandrīz bezgalīgas interpretācijas par to, kādai automašīnai vajadzētu/varētu būt. Galu galā tie ir izstrādāti patēriņa produkti, piemēram, tālruņi, dīvāngultas un televizori.

Savas ilgās vācu automašīnu vēstures laikā esmu novērojis arvien pieaugošu tendenci uz sarežģītību, avangarda mehānisko konstrukciju, dīvainu riska uzņemšanos (BMW SMG kāds?), ražošanas izmaksu neievērošanu un pilnīgu cieņas trūkumu pret automobiļiem. patērētāja izmaksas lielākajā daļā uzņēmumu, kas nav VW (un to dažādie zemas klases zīmoli, piemēram, VW, Skoda, Seat utt.).

Apsēstība ar mehānisko spožumu un modernu dizainu noved pie trakas produktu izvēles, kas gadu gaitā ir izraisījušas nopietnas uzticamības problēmas. Daimler Benz, lai gan 90. gados ASV Lexus dauzīja savus dupšus (sakarā ar salīdzināmas kvalitātes izmaksām), veica katastrofālas dizaina izvēles ar W140 sērijas pilna izmēra automašīnām. Automašīnās bija tik daudz smieklīgu īpašību, par kurām neviens nerūpējās, ka tas lika visam modelim gandrīz sagraut Mercedes reputāciju daudzos aspektos, kā arī ciest finansiālus zaudējumus.

Gadu gaitā BMW pieņēma dīvainus materiālus ar cilindru galvām, izraisot katastrofālas dzinēja atteices. Patiesībā viņi bija uzņēmums, kas pazīstams ar saviem dzinējiem (vismaz to mārketinga nodaļa mēģināja atgādināt visiem). Pēc kāda laika atteicos no BMW. Pirmais iDrive bija tik šausmīgs, ka BMW faktiski sāka ļaut cilvēkiem atgriezt savas automašīnas, lai saņemtu naudas atmaksu.

Audi dažreiz pārāk cenšas. Man ir bijuši vairāki no tiem, un viņiem vienmēr bija kaut kas tāds, kam vajadzēja būt pamata, bet tas bija katastrofa nevajadzīgas sarežģītības dēļ. A8 bremzes, kas bija jāmaina ik pēc 6 mēnešiem. Balstiekārtas komponenti, kas sabojājās ik pēc 12. Automātiski rotējošas maiņstrāvas ventilācijas atveres, kuras iznīcināja pašas un maksāja 7 000 USD nomainīt. Arī mans R8 bija episku proporciju brāķis. AC neizdevās, sajūgi izkusuši, elektronika nomira, durvju paneļi slikti der, polsterējums nobružāts. Nožēlojami automašīnai, kas maksāja 185 000 USD

Arī VW ir bijušas savas problēmas, taču citu iemeslu dēļ. Viņi būvē lētas, liela apjoma automašīnas, un tāpēc viņi upurē sarežģītību izmaksu samazināšanai, bet dažreiz tās ir pārāk lētas, kas rada daudz problēmu. Man ir piederējuši daudzi VW, un tie patērē detaļas kā traki. Balstiekārtas daļas, dzinēja daļas utt. darbojas diezgan konsekventi.

Pēc visa tā un izcilā Frenka Kempera teiktā, parasti, ja ievērojat apkopes procedūras, automašīnas var kalpot bezgalīgi, ja jums paveicas. Patiesībā man bija Mercedes S klases (dīzelis), kas lielākoties droši nobrauca 223 tūkst. jūdzes, lai gan virsbūve stipri rūsēja.

Manuprāt, vācu ražotāji ne vienmēr spēj vislabāk integrēt savas idejas vienotā produktā. Vienmēr ir kāda dīvaina apakšsistēma vai komponents, kas ir neparasts. Un sarežģītība ir uzticamības slepkava, ar kuru luksusa Vācijas uzņēmumi mēdz būt apsēsti.

feciic Reģ.: 09.05.2008
3 0 Atbildēt

Pirmā rinkopa ok, pārējais savārstījums bez kādas vērtības.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Sakarā ar to Jūrmalas avāriju kur RAVs iebrauca aizmugurē Subarim. Šodien pārliecinājos, ja priekšējais auto nogriežoties palēninās/strauji samazinās distance, tad nostrādā brīdinājuma signāls un ārkārtas bremzēšana. Nebija nekas speciāli ieslēgts un redzot to nogriešanās situāciju, jau praktiski biju daļēji pārkārtojies uz pretējo joslu. Respektīvi stūre tika pagriezta un akseleratora pedālis tika tā strauji nospiests. Neskatoties uz visām šīm vadītāja prioritārajām darbībām auto tika strauji bremzēts Ps auto nav tojoda ražojums...

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Tad tu gribi teikt, ka situācijā, kur esi ieminis gāzi grīdā, auto ņēma un nobremzējās? Njā...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Man kolēģa Yaris GR tādu pat joku uz daudzjoslu ielas uztaisija, kad k-kads Audi vidējā nobremzējās acimredzami nesaprotot kur un kā tālāk. Yaris nolika pa mēmajiem, tas nekas ka Audi saprata klūdu un kartīgi uzbēra lai notītos ... bet Yaris palika līdz pilnīgi mierā nolikās .... labi ka pakaļā neviens neielika ...

iciks Reģ.: 29.05.2013
2 1 Atbildēt

Nevis "nekas nebija speciāli ieslēgts" , bet "nebija izslēgta super duper drošības sistēma".

Manai oktāvijai šitāds sūc arī ir un ir kādas reizes nostrādājis. Ne reizi man tas nav neko devis, jo lielākoties tas viss bija nepamatoti, bet kad pamatoti, tad es pats jau biju pieskāries bremžu pedālim ātrāk, nekā šis sāka rēkt.

1x gandrīz sūdus savārīja. Ne pārāk lielā ātrumā ieraudzīju logu blakus joslā un ielīdu starp vieglo un smago (betona bumbieri vai ko tādu). Normālā situācijā viss būtu labi, bet šitā maucība priekšējā bremzēšanu uztvēra par ko ārkārtēju un nolika pa mēmajiem. Paveicās, ka smagais man pakaļā neielika.

Tā ka joprojām uzskatu, ka viss šis (joslu asistenti, avārijas bremzes u.tml.) vairāk skādē, nekā dod labumu. Protams, ja skatās pēc principa "es te pasērfošu internetā, ja nu kas, auto nobremzēs", vai arī nav spēju noturēties savā joslā, tad gan tas viss ir varen vērtīgi, vien tāda situācija savā būtībā nav normāla.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
1 0 Atbildēt

Es saprotu, ka mēs visi esam labi braucēji, bet ja paskatās/paseko kā strādā piem. aktivizēta inteliģentā kruīzkontrole, tad tā distances neievērošanas problēma atceļās saknē. Ārpus apdzīvotām vietām tā distance ir lielāka un mazākos ātrumos, attiecīgi mazāka. Tāpat auto sāk laicīgāk samazināt ātrumu un intervālu nekā to esam paši pieraduši darīt. Respektīvi sajūta, ka pārāk laicīgi bremzē. Bet nu tas palīdz vilcieniņu neizveidot vai slidenas brauktuves gadījumā ir handikaps. Paliek brīva telpa kura jau samazinās plūdenāk. Vienīgi kas kaitina, ir uzsākot pauze, kamēr priekšējais auto nedaudz attālinās.

WALA Reģ.: 19.06.2002
3 0 Atbildēt

Mana "pārliecība" gan ir - jo vairāk visādu "aktīvo" drošības štruntu ir auto, jo vidusmēra autovadītājs brauc arvien sūdīgāk ...

Es pat piemēram teiktu, ka līdz ar stūres pastiprinātāja ieviešanu, cilvēki sākuši līkumus "ņemt" bez domāšanas, un tad rodas joki, ka līkuma vidū, kāds pēkšņi bremzes spiež ... tas nozīmē tikai vienu - mēs nedomājam ko daram tiklīdz autovadīšana paliek "pieejama katram" ...

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Nu nezinu. Man nostrādāja pamatoti un vietā - blīvā plūsmā gaitā bija japaskatās ziņa

Vobšem izglāba. Paldies aizmugurējam Mersim par modrību - taurēja, bet paspēja nobremzēt.

Pārējās reizēs ir sarkanu vicinājis, bet avārijas bremzēšanu nav sācis

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 1 Atbildēt

Nu re, ja neskatās uz ceļu, tad jau var slavēt asistentus, bet to nevajadzētu uzskatīt par normālu situāciju.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Ja nemaldos, tāds "sūds" tagad ir visām ES tirgum paredzētajām mašīnām, lai to vispār varētu sertificēt... līdzīgi kā ABS, ESP u.c. "sūdi".

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Domājams, ka tieši tā tas arī ir.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Nissanam novēroju visai savdabīgu joslu asistentu. Tie malači piestūrēšanu uzbūvējuši uz ABS infrastruktūras - piestūrēšana tiek veikta piebremzējot pretējo riteni.

Resp. ES prasa, palūdzām programmerim piekodēt

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Par kuru Nissan iet runa -E drive vai vecajiem modeļiem?

Tucsonam arī vienreiz nostrādāja avārijas bremzēšana, bet tā vispār nevar manīt, ka viņa tur ir un kko sliktu darītu.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Par jaunajiem. Konkrēti Kaskaiš ar bencīna motoru

Avārijas bremzēšana modelim nav testēta. Sarkanas lampiņas mirkšķināt māk. Vai bremzēt māk, nezinu

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Jā, jaunajiem viņi tur lielās, ka ir īpašs piestūrēšanas režīms līkumos. Nissanieši kārtīgi pastrādājuši pie tehniskās puses neviss tikai virsbūvē kko izmainījuši.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 1 Atbildēt

Tas bremzēšanas assistents un pat acc normālām mašīnām bija pieejami jau pirms krietniem padsmit g un idejiski maz atšķiras no šodienas.

Vienīgi ka tiem normālajiem ražotājiem tas ir sen viss pārbaudīts un iestatīts tā, lai neradītu vadītājam papildu problēmas.Cilvēcīgā izpildījumā tam suuda bremzētājam mēdz būt pat kādi vismaz trīs jūtības regulējumi.

Ko nevarētu apgalvot par "tagadējo" tendenci,kad elektronisko komponentu lētuma un dažādu "euronoteikumu" dēļ dažs labs drošības aprīkojums ir pārvērties par papildus apdraudējumu.Ieskaitot dažādus kaitinošus un grūti atslēdzamus piestūrētājus un stūres drebinātājus.

Laaciz Reģ.: 01.04.2016
0 0 Atbildēt

Šitādu joku man izspēlēja jaunais Niro. Uz šosejas uzsākot apdzīšanas manevru dabīgi sanāk straujāk pietuvoties priekša braucošajam, bet sistēma laikam uzskatīja, ka tūlīt avarēšu un meta pa brezmēm. Nav feina sajūta, kad esi izlīdis jau daļēji pretējā joslā un bam strauji nomet ātrumu.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Mana "pārliecība" gan ir - jo vairāk visādu "aktīvo" drošības štruntu ir auto, jo vidusmēra autovadītājs brauc arvien sūdīgāk ...

Es pat piemēram teiktu, ka līdz ar stūres pastiprinātāja ieviešanu, cilvēki sākuši līkumus "ņemt" bez domāšanas, un tad rodas joki, ka līkuma vidū, kāds pēkšņi bremzes spiež ... tas nozīmē tikai vienu - mēs nedomājam ko daram tiklīdz autovadīšana paliek "pieejama katram" ...

Kā kad jau iepriekš minēju= sāk bremzes spiest= ir adaptīvās vai kādas nu tur citādas kontroles īpatnība. Pat atlaižot akselerācijas pedāli ir iespējama bremžu gaismiņu ieraudzīšana. Bet tas jau varbūt labi, jo tiek signalizēts aizmugures vadītājam uzmanīties un būt kaut kam gatavam.

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 0 Atbildēt

Atlaižot gāzes pedāli, autiņš ātrumu samazina ļoti pakāpeniski un ja aizmugurē nesēž pilnīgs cirvis, tam to būtu jāspēj pamanīt.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Cien. "auzu ekspert" kurā vietā rindiņā

"tu taču saproti ka ja kāds taisa auto motorus tieši tēmētus uz ekoloģiju, nevis jaudu, tad no tiem gribēt celt ārā jaudu ir muļķības kalngals"

bija kaut kas tāds grūti saprotams ?!?!?

Pat vēl pirms ekoloģijas mērkaķošanās toyota "jaudīgajiem" motoriem bija pilnīgi cits klaņu gājiens, cita kloķene, sadalenes, papildu eļļas sprauslas ar attiecīgiem ēļas kanāliem ... KO pie vlena tu gribi no "eko-motora", kura pēc definīcijas ir tādi ģeometriskie paramteri, ka pirmkārt tur neko jēdzīgu neizspiedīsi, un otrkārt ja "spiedīsi" tad salauzīsi. Tas nav nejauši, ka "skrūvē" tikai noteiktu tipu motorus, jo pārējie inženiertehniski nav tam piemēroti un tam ir finansiāli, ne fiziski kāda jēga.

Gribi pastrīdēties par to vai VW gammā var atrast eko "sūdmotorus" - varam - man bračkam ir kāreiz tāds 7 golps ar ekonomisku "sūdmotoru", savukārt citam rada gabalam ir 8 golps GTI, un motori ir nesalīdzināmi ...

Tas labi ka tu man piebalso - slikti ka pats to nesaproti Stāsts bija par to ka japāņi šito kapeikpišanu piekopj jau sen - kamēr VAG tādu pasāka labi ja pirms 15 gadiem. Tavs apraksts to ļoti uzskatāmi parāda - man saistošos motorus ražotājs ir unificējis izmantojot jaudīgāko motoru detaļas, jaudīgāko motoru specifiskās detaļas atstājot tās, kuras atmosfērā nedarbosies kā vajag, respektīvi, virzuļus un klaņus [klaņi pat diez vai ir stiprāki, vienkārši savādāki] - un sadalenes, ja ir savādākas, ir mierīgākas par atmosfēru sadalenēm, jo motoram ir turbīna, tāpēc nevajag tik asu vāli lai iedabūtu motorā gaisu Es tāpēc neesmu nekad dzirdējis kaut kādas muļķības par īpašām kloķenēm, jo visiem motoriem tās ir ar tādu izturības rezervi ka par to nav jāuztraucas Tajos laikos varbūt vārgi bija tikai mazā bloka motori - par kuriem neko nezinu, jo jaudas celšanai pirmais šķērslis ir vārgā kārba.

Attiecībā par tagadējajiem motoriem - es šaubos ka arī tā GTI golfa motora iekšas ir ar tādu izturības rezervi kā veciem VAG turbiķiem.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Es tev nepiekrītu nevienā punktā, tā ka Golf 1 un 2 sporta motoriem esmu "blakus stāvējis" un kas un kapēc ir ticis tajos būvēts šo un to zinu. Bet principā aizmirsti ...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Sporta? Kāda sporta veida? Sportam parasti tādās mašīnās sabūvē mazus atmosfēriskus motorzāģus

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

VW Golf kauss

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

2009 gada 2,7 litru TDV6 rebuild "mājas apstākļos" :

nomiks Reģ.: 30.10.2002
11 0 Atbildēt

Jau kādu laiku šajā tēmā nav bijis ieraksts “pa tēmu”. Centīšos atsvaidzināt.

VW Multivan (T6, 2016, 2.0 TDI, 204 ZS).

Iegādāts 2018. gada 18. aprīlī ar 57 388 km nobraukumu, pārdots 2023. gada 3. martā ar 128 627 km nobraukumu. Tātad gandrīz 5 gadu laikā nobraukti 71 239 km, kas šāda tipa auto, protams, ir nepieklājīgi maz. Pirmo gadu braucu ar to vairāk, kad sapratu, ka žēl ikdienā to ekspluatēt par Rīgas lieliskajiem ceļiem. Toreiz iegādājos ikdienai citu ekonomiskāku auto.

Īss kopsavilkums:

Kopējie iegādes izdevumi (ieskaitot līzinga komisiju un procentus) – 40 082,77 EUR

Kopējās ekspluatācijas izmaksas 18 302,97 EUR, t.sk.

1) degviela (LV tikai ProDiesel) (6584,76 l) - 8661,31 EUR,

2) AdBlue (171,97 l) - 62,63 EUR),

3) Apkopes un remonti – 2575,01 EUR,

4) Riepas, diski, imobilaizers, logu slotiņas, logu šķidrums, mazgāšana u.c. sīkumi – 2143,45 EUR,

5) Apdrošināšana (OCTA, KASKO) – 3089,43 EUR.

Izmaksas uz 1 km (ņemot vērā tālākpārdošanas cenu) – 0,31 EUR.

Visus skeptiķus varu nomierināt – šis ir lielisks auto, jo īpaši ģimenei, kurā ir daudz bērnu (man ir četri). Bet, tik lielisks (funkcionāls) tas ir tieši Long versijā, jo tas nodrošina MILZĪGU bagāžas nodalījumu. Bija laiks, kad braucām 7 cilvēki (3 bija bērnu krēsliņos) un bagāžniekā NESALIKTĀ veidā bija ielikti lielie rati. Tieši tik ietilpīgs ir Long.

Par komfortu – esmu braucis ar daudz un dažādiem auto, bet no braukšanas komforta viedokļa tieši Multivan man patika vislabāk. 2500 km līdz Itālijai nesagādāja nekādas problēmas mugurai. Ļoti ērta sēdpozīcija. Vairākkārt braucu 12 h vispār bez apstājas. Ietilpīgā degvielas bāka to arī lieliski atbalstīja. Ja brauc virzienā uz Eiropu, tad reālais range ir 920-950 km. Ļoti patīk DSG algoritms, pārnesumi pārslēdzas gandrīz nemanāmi, 204 ZS nodrošina patiešām cienīgu paātrinājumu. Salona interjers ir, kā jau praktiskajam vācietim pieņemts – viss maksimāli vienkāršs un ērti sasniedzams. Manam Multivan bija aizmugurējās durvis arī kreisajā pusē, kas atvieglo iekļūšanu – izkļūšanu ikdienā. Šis ir diezgan būtisks aspekts šaurajās veikalu stāvvietās. Vienīgi ģimenei paredzētajās vietās ir iespējams normāli iekāpt/izkāpt no Multivana, bet ar to ģimenes stāvvietu pieejamību parasti ir kā ir. Tāpēc sānu durvis vienmēr glābj šādās situācijās. Manam busam durvis bija ar daļēju elektropiedziņu, t.i. atver – aizver manuāli, bet beigās “piesūc”. Jau pirmajā ziemā sapratu, ka pilnā elektropiedziņa Multivan būtu tieši trūkums nevis pluss, jo ziemā mēdza iesalt durvju mehānisms. Un manuāli durvis varēja vērt mazliet agresīvāk, ar spēku, kas elektropiedziņas gadījumā nebūtu iespējams.

Gaismas – ja vien ir iespēja, noteikti jāņem ar lieliskajām LED gaismām (manam tādas bija). Tās ir tik lieliskas, ka tālās gaismas pat gandrīz nebija nepieciešams izmantot. Pārredzamība IDEĀLA.

Kā var redzēt no augstāk minētajiem skaitļiem, vidējais degvielas patēriņš bija 9,24 l/100 km. Manuprāt, ļoti labs rādītājs. AdBlue patēriņš – apmēram 0,23 l/100 km.

Ekspluatācijas laikā vienīgā stresa pilnā situācija bija saistīta ar defektu, ko Moller novērsa garantijas ietvaros (garantijas termiņš gan bija beidzies), proti, viss sākās jau pie 64 000 km nobraukuma – dzesēšanas sistēmā pastāvīgi radās vakuums, izplešanās traukā bija manāmas nogulsnes. Sistēmas skalošana un šķidruma maiņa nelīdzēja. Pie 75 400 km nobraukuma nomainīja EGR vārstu, bet arī ar to nepietika. Pie 77 800 km nobraukuma nomainīja arī motora galvu. Pēc tam problēmas ar šo vairs nav bijušas.

Citas problēmas uz ceļa nav bijušas (pārsista vai caura riepa neskaitās). Akumulators joprojām stāv oriģinālais (7 gadi) un ziemā arī pēc ilgākas stāvēšanas mīnusos vienmēr iedarbināju auto pie pusapgrieziena. Iespējams, ka te arī PALDIES jāsaka ProDiesel kvalitātei.

Webasto autonomā apsildes iekārta (manam tā bija automātiskā) ziemā ir patiešām laba štelle – auto uzsilst ļoti ātri, logi atkausējas momentāni.

Tehniski nekādu baigo pārsteigumu nebija – viens, var teikt “ārkārtas apmeklējums” – partikula spiediena devēja maiņa (107 676 km, 468,14 EUR), bet pārējais bija ierastās apkopes ar eļļas un filtru maiņām, vienu reizi mainītas priekšējās atsaites (78 865 km), vienu reizi – priekšējie atbalsta gultņi (113 513 km), vienu reizi - aizmugurējie bremžu diski (116 892 km), divas reizes – aizmugurējās bremžu uzlikas (72 150 km un 116 892 km), vienu reizi priekšējās bremžu uzlikas (72 150 km), kā arī vienu reizi aizmugurējie gultņi (118 240 km).

Par mīnusiem:

1) ziemā regulāri iesalst sānu durvis;

2) braucot ilgstoši garus gabalus ir palielināts motoreļļas patēriņš (uz 5000 km ap 2 litriem nācās pieliet);

3) ik pa laikam kaut kāda graboņa aizmugurē parādījās. Tā arī nesapratu, kur tieši problēma – vai nu vidējie krēslu stiprinājumi kustās, vai zem apšuvuma kaut kas. Graboņa bija neregulāra (vairāk nebija nekā bija) un cik pēkšņi parādījās, tik pēkšņi pazuda. Bet tā jau laikam visu busu problēma;

4) autohold funkcijas trūkums;

5) ne vienmēr var atrast vietu, kur noparkoties. Sevišķi to izjutu Itālijā;

6) dārgas servisa apkopes pie dīlera. Šis vispār interesants aspekts – nezinu, vai vēl tagad arī tā ir, bet savulaik Multivan bija definēts kā komercauto, tāpēc gan garantija tikai 2 gadi, gan stundas izcenojums augstāks;

7) neiespējami tikt pie dīleri uz diagnostiku vai servisu saprātīgā laikā. Jāplāno gandrīz mēnesi iepriekš. Šī iemesla dēļ pēdējos 2 gadus izmantoju cita servisa pakalpojumus.

Par iepriekš neminētajiem plusiem:

1) ceļot ar šo auto nav nogurdinoši ne vienam, ne pašam, ne sievai, ne bērniem un visam nepieciešamajam pietiek vietas bagāžniekā;

2) tālāk pārdošanas vērtība. Droši vien te ir nozīme arī ģeopolitisko notikumu rezultātā esošajai situācijai auto tirgū, bet skaitļi ir nelokāmi – pēc 5 gadu lietošanas mana Multivan vērtība samazinājās tikai par 2,5 %. Tas šķiet gandrīz neticami.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Par tālākpārdošanas vērtību: man tikko viens tāpat lielijās ar lielisko ieguldījumu automobīlī. Bet manuprāt pareizo rukumu šādos apstākļos iespējams aprēķināt tikai veicot aizstājošu pirkumu. T.i. 5 g jaunāku busu ar 50k nobraukumu. Gan jau nebūs neko lieliski rezultātu.

Jo novembrī ar divu mēnešu piirmspieteikumu tikai pirkts jauns vidējās klases auto un pieejami bija 3!!!! modeļi, no kuriem 1 bija ar nepareizu virsbūvi un otrs vecs modelis. Viss

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 0 Atbildēt

Piekrītu.

Savu dzīvokli savulaik nopirku krīzes laikā pašā zemākajā cenu punktā. Tagad es to noteikti varētu pārdot stipri dārgāk, vien ko tas dod, ja man vietā jāņem kas cits, kas galīgi nebūs par krīzes cenu?

Protams, ja es esmu nolēmis vietā neko nepirkt, tad jau sanāk izdevīgi.

darklight Reģ.: 29.10.2013
2 0 Atbildēt

Neaizmirsīsim diezgan trako pēdējo gadu inflāciju! Nezinu, cik ir oficiāli, bet pēc sajūtām 5 gadu laikā kādi 30 procenti būs. Ko dod tas cipars kontā, ja tu par viņu nevari nopirkt ne tuvu to pašu, ko toreiz? Es arī skatos autiņu cenas un redzu, ka manam vāģim cena visu laiku stāv uz vietas. A ko tas dod?

anoagask Reģ.: 18.06.2019
1 0 Atbildēt

galvas defekts pie kilometrāžas, kur komerctransports skaitās tikai iebraukts... kādreiz komerctransportā lika deforsētus, nevis pārforsētus dzinējus.

ja nav noslēpums - kur pārsēdināsi 4 bērnus? sadalīsi pa vairākiem transportlīdzekļiem? 7 vietīgo segmentā izvēle nav diezko plaša

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

Ekofašisms dara savu. Jebkurā gadījumā tas deforsāžas līmenis kas bija 20 gadus atpakaļ bija čau - kur LTeškai jaudīgākais 2.5 TDI bija 110 zs/270 nm, apmēram tas pats kas ceškai vājākais, tas nekas ka liels radiators un liels kūleris - T4 vismaz fofāgens pratās pielikt klāt 115 zs versijai bez 90 zs nīkuļa arī 150 zs motoru - tik, pēc visa spriežot, tas motors nebija nokomplektējams ar visām versijām - tas ka nāca iekš Kalifornijas liek domāt ka to motoru lika versijās kurām kravu nebija paredzēts vest. Benzīnnieki bija cits stāsts, nīkulīgi lai dabūtu vairāk zirgus apakšās - bet nu diezgan zīmīgi ka T4 2.5 benzīnnieka apakša tur 500 zs, vairāk nekā audī 2.2 20vt apakša

nomiks Reģ.: 30.10.2002
3 0 Atbildēt

Nav noslēpums. Vienam bērnam drīz jau 18. Izbraucieni pilnā sastāvā ir ļoti reti. Ja būs nepieciešamība, varam braukt ar diviem auto. Ja kaut kur tālāks brauciens, var taču arī izīrēt.

Vietā iegādāts jauns 5-vietīgs auto.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Droši vien, ka tā arī ir, ja plāno aizstāt ar tādu pašu kā reiz iegādāts (t.i. arī ar 2 gadus jaunu Multivan). Manā gadījumā tiks aizstāts ar citas klases auto. Atgriežos pie senām saknēm, tā teikt

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Nomik, tu katru reizi pēc uzpildes pieraksti burtnīcā sūkņa rādījumu?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
2 0 Atbildēt

Es izmantoju Neste aplikāciju vai arī paņemu čeku, lai dokumentētu. Tā daru kopš 2007.gada par visiem auto un moci.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
2 0 Atbildēt

Nezinu kā Liepājas pusē, bet tuvāk metropolei jau desmitgades izmanto kā minimums Excel nevis burtnīcu

Ierakstīt aktuālos datus Excel tabulā tikpat kā neprasa laiku. Tāpēc arī precizitāte līdz divām zīmēm aiz komata. Toties pēc tam ir ļoti viegli sagatavot pārskatu, kā arī jebkurā brīdī sekot līdzi izmaksu izmaiņu tendencēm.

darklight Reģ.: 29.10.2013
1 0 Atbildēt

Es dokumentēju visu remontu izmaksas, bet pārējam gan būtu par slinku. Neredzu arī baigo jēgu. Tad jau arī sabiedriskā transporta biļetes kaut kur jāpieraksta? Un mašīna jau nav tikai centi par kilometru. Mašīna ir ietaupīts laiks un ērtības.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
2 0 Atbildēt

Vai es kaut kur žēlojos par izmaksām? Tikai sausi fakti. Ja man auto būtu tikai skaitļi, tad es nekad neturētu saimniecībā vienlaikus 3 auto, moci un rolleri.

Ja neinteresē citu izmaksas un pieredze, tad nelasi. Nav spiesta lieta.

Man līdzīgi bija dokumentētas arī mājas būvniecības izmaksas. Jā, ar precizitāti līdz centam, cik nu bija iespējams ro tik precīzi dokumentēt.

darklight Reģ.: 29.10.2013
4 0 Atbildēt

Nē, nē, tu ne tā saprati. Es jau neko nepārmetu un nekādā gadījumā nemēģināju uzbraukt. Tikai pafilozofēju par tēmu

iciks Reģ.: 29.05.2013
3 0 Atbildēt

Ir jau interesanti paskatīties, cik naudas iztērēts auto remontam, degvielai u.tml., bet varbūt tomēr labāk nezināt kopējo summu

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Uzliku kijai jaunu radiatoru - 170eiriķi

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Dārgi - bet gan jau serviss lika nevis pats. Es nesen golfam dabūju uzlikt jaunu radiatoru - pērkot dārgāko ko varēja nopirkt, sanāca 60 eiras + vēl bik dzeses šķidruma.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Bij pieejami 2, pa 118 un 150.

118 +45 darbs + 4 litri šķidruma =170

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
3 0 Atbildēt

Psec, kāda izšķērdība!

Radiators dārgāks par pašu golfu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Ja tas golfs nebūtu tāds puveklis, tad īsti nē, šams varētu uz normālu young-taimeri pretendēt.

Starp citu, Diseldorfas Remise muzejā - retro auto placī bija viens otrais GTI trusis par 19000 euro...

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
1 0 Atbildēt

A kas tev liek domāt ka tur ir puveklis? Kautkādi glupi aizspriedumi pret msh personību?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Zināma taisnība diemžēl viņam ir - bet nu vecām mašīnām kas reāli tiek lietotas un netiek milzīgi laizītas tas ir neizbēgami.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Viņš pats te bildes ir licis. "Glupus aizspriedumus" pats esi piedomājis.

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
3 0 Atbildēt

Velo tēmā redzēju izjauktu motortelpu ar komentāru ka būs jāmetina - nu un tagad laikam tas motors ir atpakaļ, tāpēc secinu ka ir auto sametināts. Bet tev jau saremontēts auto, ja vien tas nav kautkāds sterilais pa 19 pakām, skaitās puveklis? Vai kā? Vai puveklis ir jebkurš auto, kam tā dzīves laikā ir metināta kāda vieta? Vai puveklis ir jebkurš auto, kas vecāks par tavējo? Vai puveklis ir jebkurš auto, kas nav diseldorfas muzejā?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Nevajag muldēt, es neko no tā neesmu apgalvojis, tās ir tavas fantāzijas. Turklāt golfa īpašnieks pats atzina, ka man ir taisnība.

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Katram auto kādreiz pienāk tāds brīdis, kas tas kļūst par puvekli. Labā ziņa ir, ka process nav neatgriezenisks. Bet nu ar to metināšanu arī nav vienkārši.

1) Patiešām labs metinātājs prasa kosmisku samaksu. Pelnīti prasa, bet bieži vien pats auto nav šīs samaksas vērts.

2) Pasūdīgs metinātājs, kurš sametinās ne visai smuki, bet tehniski ok un prasīs maz naudas nav nemaz tik viegli atrodams. Bieži vien arī sūdīgie metinātāji grib saņemt tik pat cik labie.

3) Var metināt pats/ pie draugiem/ pie radiem, samierināties ar to rezultātu, kas sanāk, un mierināt sevi ar domu, ka ar katru nākamo reizi sanāk arvien labāk

Es esmu izvēlējies trešo variantu. Līdz ar to vismaz konkrētajā brīdī mana mašīna par puvekli nebūtu uzskatāma, jo nevienas sapuvušas vietas tai nav.

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

Es arī piederu pie tiem trešajiem, tāpēc jau likās interesanti. Ja pats savu auto kopj un remontē (šajā gadījumā - metina), tad, manuprāt, nevajadzētu būt tikai divām gradācijām - puveklis vs ddorfas muzejs.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Es pie ceturtajiem - man neliekas, ka samaksa, ko prasa labs metinātājs, ir kosmiska

anoagask Reģ.: 18.06.2019
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Nav noslēpums. Vienam bērnam drīz jau 18. Izbraucieni pilnā sastāvā ir ļoti reti. Ja būs nepieciešamība, varam braukt ar diviem auto. Ja kaut kur tālāks brauciens, var taču arī izīrēt.

Vietā iegādāts jauns 5-vietīgs auto.

kopš minivenu izbeigšanās lv tirgū 5-vietīgi auto arī ir retums, lielākoties ir 4.5-vietīgi

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kā tas ir - četrarpusvietīgs?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Droši vien domāts, ka aizmugurē pietiek vietas 2 pieaugušajiem + 1 bērnam (nav vietas 3 pieaugušajiem).

core Reģ.: 03.01.2017
2 0 Atbildēt

Drīzāk, ka aizmugurē nav vietas 3 bērniem, 3 sēdeklīši reti kurā mašīnā der. Un ja ieliek 2 sēdeklīšus, tad tur tiešām paliek 0.5 vietas.

anoagask Reģ.: 18.06.2019
0 0 Atbildēt

3 isofix blakus ir ļoti reti atrodams, lietojot 2x isofix malās, vidū paliek vieta diviem portfeļiem vai anorektiskai modelei.

Stiprinot krēsliņus ar jostām, situācija nedaudz uzlabojas

Pat kaut kādā Skoda Superb nav īsti vietas 3 cilvēkiem aizmugurē

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

superba, lielākā neertība pa vidus sedošajam ir tunelis grūdā, ko te runāt par neertību vidējās klases auto, vispār pamanās Golf klases auto tauranos, zafiras, c4 u.t.t sbāzt veselus septiņus pasažierus

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

JAP, man ar tie tuneļi reāli besī. Itkā jau var tie 3 cilvēki sasēsties, bet vidējais taka vista uz laktas sēž dēļ tā tuneļa. Varu pačukstēt jaunajam Nissan X trail ir lielisks tunelis. Pareizāk sakot viņa esamību praktiski nemana.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nu redzi, jūtams tunelis normālām mašīnām ir tāpēc ka kaut kur ir jāiebāž gan izpūtējs, gan kardāns - nu un pēdējos 35 gadus, kopš pilnpiedziņa vairs nav nekas ekskluzīvs, ražotāji grīdas parasti unificē priekš pilnpiedziņas. Kamēr tevis pieminētā kaste ir pseido elektromobīlis un tāpēc arī tam kardāns nekad nav vajadzīgs.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Tātad tu dod savu pozitīvo vērtējumu Nissan tunelim?

Beidzot autobūvē kkas būtiski pozitīvs noticis.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Tas ir - cilvēkiem vairs nebūs jāpērk normālas mašīnas un jāsēž uz laktas

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Volksi, ja man būtu tavas problēmas... Aizmugurē pa vidu ieliek mazāko vai otru mazāko cilvēku.

anoagask Reģ.: 18.06.2019
0 0 Atbildēt

platformai vairs nav nozīmes, jo tā specificē tikai motora un priekšējā tilta izvietojumu, pārējais staipās pēc vajadzības - VW uz MQB paveidiem būvē visu no Polo līdz Sharan un T7 multivan

Dacia Jogger ir pamanījušies septiņas (vai 6.5) vietas ievietot CMF-B (clio) platformā.

Touranos un Zafirās tunelis kā reiz man liekas nebija, un galvenais pieaugums ir salona platumā - mazliet platāka virsbūve, krietni platāks jumts un augstāk/virs arkām novietoti ķebļi = 3 normāli sēdekļi blakus

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tunelis pilnībā nebūt nevar, jo tad jau tā zemajām mašīnām izpūtējs vilksies pa zemi. Cita lieta ka te pieminētais xtrails ir pa pusei elektromobīlis kuram laikam zem grīdas ir akumulatori, tur arī varētu tunelis pazust...

anoagask Reģ.: 18.06.2019
0 0 Atbildēt

iespējams, ka ir dubulta grīda, t.i. ir paslēpts zems tunelis. Gan Zafira, gan Touran, gan c4 spacetourer ir plakanas grīdas

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kuras paaudzes tūrānam?

anoagask Reģ.: 18.06.2019
0 0 Atbildēt

nav visiem tourāniem??? pēdējās paaudzes man liekas tiešām plakana grīda 2. rindā

DJ40 Reģ.: 23.11.2016
0 0 Atbildēt

Pēdējās paaudzes touranam minimāls tunelis ir. Ja nolaiž krēslus tad veidojas gluda kravas telpa.

anoagask Reģ.: 18.06.2019
1 0 Atbildēt

3 bērni krēsliņos ir resnāki nekā 3 vidēji pieaugušie.

pietiekami vietas 3 cilvēkiem platumā bija minivenos, tagad ir palikuši kabluki, c5 aircross un kādi lielie SUV

DJ40 Reģ.: 23.11.2016
2 0 Atbildēt

Jāiemet sava auto pieredze- VW Touran 16g, 2.0 dīzels, nu jau 210k km ,pirkts Lv , izmantots pārsvarā Vācijā un De<-> Lv<->De. Visas apkopes pie De dīlera. Mainīta tikai eļļa, bremžu kluči. Pa garantiju klimai kkādu blīvgredzenu nomainīja. Pie 180k adblue sensors ar darbu ap 500e. Tagad uz 210k lielā apkope ar zobenes maiņu, 2bremžu trubiņas +bremžu šķidr. ar darbu ~1800e.

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Ko tik traks cipars par to pēdējo? Arī pie dīlera taisi?

DJ40 Reģ.: 23.11.2016
0 0 Atbildēt

Jā , pie dīlera, varbūt vēl kkas bija,precīzi neatceros. Darbs vien sastādīja virs 500e.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Jēziņ, kas par cipariem

anoagask Reģ.: 18.06.2019
0 0 Atbildēt

pie LV dīlera būtu diži lētāk?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Ķēdes maiņa Grossauto ap 500 manai KIA. Tas ir exdīleris

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Nu bet tu taču nomainīji citur un divas reizes lētāk, vai ne tā?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Tā tik vēl trūka. Es jau tā ar trīcošu sirdi savu Kijiņu uzticu visādiem servismeņiem, ku tā vēl riskēt ar ķēdes maiņu.

Kolodkas, riepas tā var jebkur mainīt.

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Esmu vīlies

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Vajadzētu būt. Mums darba stundas izmaksas cilvēcīgākas.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Jawohl! Arbeit macht frei! Nemaksāt cilvēkiem par darbu ir cilvēcīgak!

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt
darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Jā, šo lasīju. Baigi traki par tādām summām ielidot. Bet nu jābūt arī optimistam, lai, esot galīgam nejēgam auto lietās (kā var saprast), iegādātos auto kaut kur ārzemēs no rokas tādos ciparos. Pa štuku, divām, trim tā var pirkt. Reku mans pirms mēneša nopirktais 900 Eur Kraislers - brauc bez bēdām (divarpus sotakus gan uzreiz ieliku pāris svarīgām lietām). Pāris sotakus rudenī metināšana izmaksās, ieskaitot manis paša darba laiku. Ja salūzīs - žēl būs, bet nebūs traģēdija.

Aprakstītajā gadījumā gan ir vēl kaut kādas vietējo servisu lažas, bet informācija sižetā pārāk skopa un virspusīga, lai varētu saprast. Nepareizi uzlikta zobsiksna? Nu hvz, viens paziņa arī man tādu gadījumu stāstīja, bet viņam Vasja garāžā to zobsiksnu lika, a te profesionāls serviss... it kā...

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Man sailentblokus sajajāja profesionāls serviss.

Nedrīkst līdz galam pievilkt un laist lejā pacēlāju, tad viņi saplaisā un pēc gada atkal jāmaina. 

Karoče kad tik ātrāk izdarīt.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Vislabākie "lietotie auto" :

😎

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Ja ceļa nodoklis tiktu godīgi rēķināts no degvielas patērētajiem litriem, arī mums šis būtu interesanti. Ja nu vēsturisko statusu saknibina, bet tas jau cits stāsts.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Teorētiski jau var arī elektrisku "apakšu" uzlikt, pie reizes var "borru augstumu" pielïdzināt ar kapota līniju

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt
topinamburs Reģ.: 12.04.2019
0 0 Atbildēt

Jeep Avenger - Franču Stellantis produkts, uz tās pašas platfromas kas Pežo 208, Citroen C3, Opel, un Fiat kaut kādi. 

Opelis par Jeep cenu!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Šim nebūtu jābūt jauno auto tēmā?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Iemetīšu šeit šādu tā kā nesen vēl runājām par "sekundārajām" baterijām, te uz mazā MB piemēra - šī baterija potenciāli varēja būt vainīga pie situācijas kad auto nav iedarbināms, tā kā pie šāda šīs baterijas stāvokļa pārslēgt P pozīcijā vienkārši nav iespējams ... un bez P pozīcijas - auto stabili nestartēsies ...

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
1 0 Atbildēt

Neskatījos bet 

1. Hyundai priekšējā ir logo iestrādāts led, kas rāda zemu 12v akb līmeni/uzlādi.

2. el auto stāvot P un lietojot viņas el iekārtas nevajag off slēgt kā iekšdedzes auto. Tad enerģija tiks balansēta un nesēdīsies 12v akb.

3. Atšķirīgiem ražotājiem savas īpatnības. Piem Jaguar ir pat divi 12v akb un ne visi to zin.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Čau visiem!

Māsas puika(30 gadi)sagribēja nopirkt sev auto,esot atradis igaunijā 9.gadus vecu golfu ar 80 000 km noskrējienu.Es viņam saku kad noteikti tur nav kaut kas tīrs,tik daudz gadi bet auto nav braucis,plus 2 saimnieki.Viņš grib benzīnieku 1.4l,greisti 13000 eur.Sāku meklēt ss.

www.ss.com/msg/lv/transport/cars/hyundai/i30/bbikkk.html

Garantija līdz 27.gada martam.Ideja nav sūdīga bet viņš padomās.

Un ko jūs domājat,nopirka Škoda Octavia RS,2014.gada,rūsiņa tur un šur,pielabošot.Labo vien,ka tik bikses nepiekakā.

AD666 Reģ.: 20.12.2019
3 1 Atbildēt

Njā nu budžets pasūdīgs, citādāk varēja skatīties uz bmw, vai ko tamlīdzīgu, ja 30 gadi, tad jau mirt netaisās un ja reiz nopirka Rs škodu tad iespējams grib iespiest, tik tas skodas tādi penšu braucamie, bez jebkādas “auras” tupa kaste uz riteņiem.

Bērni sieva ir? Ja nav tad nu tas tavs hjundai piedāvājums vispār nav saprotams, tu viņu par ko gribi pataisīt? Eirovīzijas hibrīdu?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nu gudrāks par tevi viņš ir - kad vajadzēs, to škodu vismaz varēs sataisīt

AD666 Reģ.: 20.12.2019
2 0 Atbildēt

Sliktam dejotājam arī pauti traucē - gudriniek*…

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
0 0 Atbildēt

Kaut kādi kosmonauti.

Gribu tikai teikt,ka  10 gadīgs "spāņu Audi" ar teju 300k km  nemaksā 10k€.

darklight Reģ.: 29.10.2013
2 0 Atbildēt

Tu par ko runā?

core Reģ.: 03.01.2017
2 0 Atbildēt

Izskatās ka viņš uz sava viļņa 😂

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt
darklight Reģ.: 29.10.2013
2 0 Atbildēt

msh rakstīja: Nu gudrāks par tevi viņš ir - kad vajadzēs, to škodu vismaz varēs sataisīt

Nu ar Rs var sanākt visādi. Mans Leons aizbrauca uz šrotu - necēlās rokas pirkt jaunu dzinēju nezināmā stāvoklī pāri par 1k eiro, celt iekšā un sākt visu epopeju no gala. Ja nebūtu bundža puvusi, tad jau būtu taisījis, bet tagad sapratu, ka nav jēgas. No jaudīgajiem VAG izstrādājumiem tagad kādu laiku izvairīšos. Žēl jau ir, man tiešām ļoti patika tas auto. Arī kaudze naudas samesta melnajā caurumā, vēl šogad visas bremzes pārlasīju, pirms sūdi sākās. Bet nu tāda ir dzīve!

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

darklight rakstīja:

msh rakstīja: Nu gudrāks par tevi viņš ir - kad vajadzēs, to škodu vismaz varēs sataisīt

Nu ar Rs var sanākt visādi. Mans Leons aizbrauca uz šrotu - necēlās rokas pirkt jaunu dzinēju nezināmā stāvoklī pāri par 1k eiro, celt iekšā un sākt visu epopeju no gala. Ja nebūtu bundža puvusi, tad jau būtu taisījis, bet tagad sapratu, ka nav jēgas. No jaudīgajiem VAG izstrādājumiem tagad kādu laiku izvairīšos. Žēl jau ir, man tiešām ļoti patika tas auto. Arī kaudze naudas samesta melnajā caurumā, vēl šogad visas bremzes pārlasīju, pirms sūdi sākās. Bet nu tāda ir dzīve!

Man te viens radinieks(jauns puika) kkādu vecu bembi iepirka.

Tiko noplīsa turbīna, bet vēl jau tur bija visādas ķibeles. Arī varēs regulāri ieguldīties, blakus stāvēt nevar jo kūp pa gabalu.

AD666 Reģ.: 20.12.2019
2 2 Atbildēt

Tu lasīt proti, jeb tikai pļūtī ārā visu kas ienāk prātā finanšu trūkuma dēļ?

Es jau uzrakstiju, ka budžets par mazu, bet Tu gvelz par veciem bembjiem.

Zini kas ir interesantākais, man te viens paziņa, kungs gados nopirka jaunu kia, stulbākais, ka tam auto pat blakus nevar nostāvēt, jo viss smird pēc lētas plastmasas, pieļauju, ka uz vecumu oža tā pat, kā prāts, vairs nav tik “ass”…

P.s.

Rekur Tev smaidiņš

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

AD666 to jau viņš man 😎

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Kiai nav ne vainas. Pirms Jāņiem izlaidu vienu līkumu. Man tagad jauns Xtrails

darklight Reģ.: 29.10.2013
3 0 Atbildēt

Es arī vienu brīdi par bembi domāju, bet ātri sapratu, ka manā ātrajā budžetā (līdz 4k) sanāk tikai pilnībā nojāti šroti. Baigi pārcenota tā marka ir.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Nezinu par cik pircis, bet nu bēdīgs skats. Galvenais ka pašam patīk, iegūs zināšanas remontos.

AD666 Reģ.: 20.12.2019
2 1 Atbildēt

Ko nozīmē “pārcenota” marka?

Uz kādu bmw tad tu skatijies? Pa 4k ko vispār var nopirkt? Nu ok gonkām kaut ko var atrast viennozīmīgi.

Vispirms pastāsti ko tu meklē un kādas ir alternatīvas pirms saki, ka kaut kas ir pārcenots.

darklight Reģ.: 29.10.2013
1 0 Atbildēt

Ok, pārcenots varbūt arī nav īstais vārds, jo viss maksā tik, cik maksā. Vienkārši: paņemot līdzvērtīgus, vienādā stāvoklī esošus dažādu marku auto - tas BMW būs krietni dārgāks. Pat Mersi vai Lexi var nopirkt daudz izdevīgāk nekā BMW. Nu bet es te par veciem autiņiem, līdz 5K.

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

darklight rakstīja: Ok, pārcenots varbūt arī nav īstais vārds, jo viss maksā tik, cik maksā. Vienkārši: paņemot līdzvērtīgus, vienādā stāvoklī esošus dažādu marku auto - tas BMW būs krietni dārgāks. Pat Mersi vai Lexi var nopirkt daudz izdevīgāk nekā BMW. Nu bet es te par veciem autiņiem, līdz 5K.

toyot-lexis nevelk līdz BMW līmenim, Bet cena izsaka piedāvājumu. Bmw parasti skarba dzīve tapēc arī ir lielāks pieprasījums, pluss vēl populārs jaunatnes aprindās

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Par to "nevelk" ir ļoti atkarīgs no skatu punkta, bet tā nu ir sagadījies ka visu mūsu atmiņās "huļigankas" utml. verķi palikuši atmiņā kā "spooortiskas" spēļmantiņas, kamēr Toyota/Lexis kā samerā pavecāku kungu auto. Bet motoru ziņā Toyota-Lexis ir diezgan daudz ko likt pretī BMW, piekare un vadāmība gan lielākāja daļai  Toy-Lex izņemot Toyota Altezza/Lexus IS pirmo paaudzi ( un protams vecās daudzas Celica ST165, ST185, ST205, ST202 ar SuperStrut,  Supra ...) ir stipri uz komfortu orientēta. 

Daži piemēri :

 

 

P.S. "vecās" Supras 3 litru dzinējs cita starpā ir iekšā daudziem 3 litru Lexus, kas tos ar tagad padara par "tūninga kārotāju" preci ... un to dzinēju no Toyota vēl pat dažus gadus atpakaļ varēja no rūpnīcas jaunus pasūtīt ( dragreisam daudzi to 2JZ-GTE sūtīja un "grieza") ...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti